|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 54 [55] 56   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 9:39:06   
IvanaSK RR
Ljiso,ako u toku dana opet bude imao temp,ja bih mu dala ab.Ja cu uskoro do stanice milicije da predam dokumenta za saobraćajnu. Sve vreme razmišljam da li da idem autom,sve mi uzbrdica do tamo.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1351
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 9:42:14   
Misha i Ljisha
Ivana to je i moja logika. Tako cu.
Ma idi bre kolima 😀 mozes ti to

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1352
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 9:43:23   
IvanaSK RR


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ivana to je i moja logika. Tako cu.
Ma idi bre kolima 😀 mozes ti to


Reci ohrabrenja ❤️

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1353
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 10:19:20   
bebilule
Ivana, polako, opusti se. I da blokiraš saobraćaj, šta te briga. idi autom.
Ljisho, javi šta je bilo za produženje. Nadam se da se T neće vraćati.
Maraj, smijala bi se kada bi sad vidjela Miloševu sobu. Nedavno počeo frljakati igračke, pa se glupira, pa neće da prestane... Ja mu lijepo objasnim šta će se desiti sa njima kada zaspi, a ja uđem u sobu s vrećama. I to sve sa ljubavi mamina. I po noći pokupim sve, ostane nekoliko autića, jedne kocke, tri dinosaurusa...mislim da je to to. Ja se rijetko nerviram, moje dijete me rijetko kada izbaci iz takta, trudim se ostati smirena i u suštini i jesam - i radi njega, ali i radi sebe. Ali imam svoje metode koje su možda i surovije. Jedva sam čekala ujutru da mu vidim facu. Sad me ozbiljnije shvata user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1354
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 10:24:29   
vonavoj
Bravo bebi,kad mozes.. mene zaista iscrpljuje nespavanje,odatle i dodatna nervoza.. popila sam vec brufen,glava me boli.Ljisho,nadam se da ce ti produziti..a za lek,uh ne znam..

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1355
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 10:25:07   
vonavoj
I da,Ivana,idi kolima,polako,bitno da znas gde ides.ja po Bgu ne vozim,jer ga ne poznajem..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1356
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 10:31:53   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Svasta sam uradila od jutros. Ostalo mi je da složim ves. Rucak se krcka. Da imaju mm i T da jedu. Ja uskoro idem poslom do Bg. Sutra imamo neke neplanirane goste. U subotu idemo na rodjendan. Mislim da je i nedelja zauzeta. Sad vise ni ne znam. A poslovi samo izviru.

Ivana, kao sto rekoh samo napred. user posted image

I danas me glava bolucka, ali vala nosim aspirin sa sobom.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1357
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 10:32:35   
Milena18
Ljišo, držim fige da ti produže odsustvo.
Ivana, samo hrabro i odlučno!

Meni stavili gips 😩 Uopšte nisam očekivala, otok mi se smanjio. Lekar iz hitne pomoći mi je rekao da ne moram ni ići na kontrolu ako se bol i otok smanjuju, ali ja odlučih da ipak odem da pogleda ortoped. I eto. Mogu misliti kako će se M šokirati kad me vidi. 

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1358
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 10:54:11   
pari
Eee Milena...sta da radis...ako mora...
Ljisho drzimo fige da bude kako ti zelis!
Von,drzi se...proci ce i ova faza...stalno to sebi govorim...
Ivana,sta si resila? Autom?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1359
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 11:01:20   
dejana007
Zdravo mame beba :) Krecem da budem aktivnija na ovoj temi. Danas nas pustaju kuci :))) Moje prvo dete ima skoro 8 godina pa sam zaboravila kako ide oko kupanja. Tj mogu li koristiti neki sampon-sapun il samo vodu? Kremu posle kupanja ili nista? Sve sam zabiravila. A patronazna stize tek prekosutra. :) 



_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1360
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 11:02:51   
Maraj
Bubi probala ja svakakve metode. Ne ide. Zapretim mu da ce igracka leteti u kantu on kaze OK i ode i sam je baci u kantu. Toliko je svojeglav da nemam reci.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1361
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 11:04:22   
bubulence
dejana, mi smo oba puta, prva 3-4 meseca koristili seba med sapun. nismo sampone i sl... tek kasnije.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1362
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 11:08:30   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ana mozes ti i samu sebe da prijavis ja sam razmisljala o tome. Ali su stvarno bezobrazni 60% zarade su doprinosi. Pa ti gledaj od 100 000 njima ide 60. A tebi 40 ne da nije dovoljno za bilo sta. Ja sam uplacivala doprinose 30 000. Oset___ili smo to i te kako plus svi pregledi u trudnoci i troskovi a opet stvarno nisam mogla raditi nista prvih 5 meseci i onda mi je dobro doslo porodiljsko. I dalje ne radim full time za sefa. Tako da znacice mi produzetak porodiljskog. Jedva cekam 14h da vidim kolko su mi produzili. Ma samo da doguram nekako do jaslica. I sve ce biti ok. 
Danas divan dan. Kazu i do 19 stepeni ce ici temp. Nadam se da cemo ga svi provesti napolju. 



Ma ni luda im ne dam te pare. Odvajaću na svoj devizni a na penziju i ne računam. Uštedeću za penziju.

A joj Milena, užas. Odmaraj, šta da radiš. Koliko dugo ćeš nositi, šta su ti rekli?

Dejana dobro nam došla user posted image

Ivana, vozi auto i ne razmišljaj o drugima da li će da trube. Bitno je da nikoga ne ugrožavaš u saobraćaju a oni neka sačekaju malo.

< Poruku je uredio Ana RR -- 28.2.2019 11:10:40 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1363
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 11:17:04   
Misha i Ljisha
Jao Ana pecnuce me. Ja uplacujem DDOR za penziju ajd tako da kazem. Tako da mozes i ti i mislim da ti se to vise isplati. Cak sad ima opcija da ti isplate sve odjednom ili ako hoces tako kao penziju mesecno da ti isplacuju osiguranu sumu.
Dadoh ab temp se vratila. I to onako svaki put se vraca sve veca. Tako da smo poceli sa ab. A bas sam se ponadala jer je ptoslo 6h od brufena al dzaba. 
Idem da kufam za derana. Jos kad bi hteo sa mnom u kufinju. Evo pravi dar mar u sobi

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1364
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 11:20:49   
bebilule
Milena, možda je bolje radi ligamenata. Ja sam nosila gips i nikad više nisam imala problema, moja sestra nije i sad malo-malo izvrne zglob, otekne i boli.

Maraj, on je ladno kulirao situaciju ujutru i naredni dan. Tačno sam i znala jer je tvrdoglav užas. Kulirala je i ja. I onda je prevalio i pitao jesam li ih bacila. Reko, naravno da nisam, što ću bacati igračke, ali sam ih sklonila radi toga i toga. Kaže "aha" i tišina. Onda treći dan zamoli da ih vratim i kaže kako će on to lijepo čuvati. Može ljubavi mamina, ali mi prvo pokaži kako čuvaš ovih pet komada. Znam da sam zloća, ali moram i želim. user posted image
A znaš kakav mu je karakter. Ako sam rekla npr. Nemoj tamo ići - kao da me nije čuo, pa još i gori. Ako sam rekla Nemoj tamo ići, pogledaj, ulica je, auto te može udariti, jako je opasno - onda kaže dobro. Haos s njim, sve traži da mu obrazložim. Što je negdje ok, samo nekad mi gori pod nogama. user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1365
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 11:32:37   
Maraj
Moj L je isti mm. Bar je svekrva uvek govorila da mm nije znao da se igra igrackama. On bi se igrao dok ih ne rasturi. To i moj L radi. Uziva da polomi igracku. Ako je namestimo, on se naljuti. I igra se sa tako polomljenom. Ja mu kazem da cu je baciti jer je polomio i on ode i sam je baci. Ne vezuje se za stvari. Ne cuva svoje igracke. U vrtic, svaki autic koji je odneo, nije ni vratio. Pojima nema gde su mu. Da nekome...
Al ovo sto nam zidove po kuci obija...ima malo i udela prica 3 praseta. user posted image
Stalno duva i kao rusi kucicu od slame i od dasaka...a eto i zidove po kuci mi obija...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1366
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 11:37:52   
pari
Ajoj Maraj 😁 smisli neku drugu pricu ili dodaj nesto u pricu sa tri praset_a da bude povoljno za tebe 🙂 
Razmisljam sta ja da jedem...nista mi se ne pravi,mrzi me...Ja volim da pecem kao sto znate neka peciva,kekse...a da kuvam ne volim nikako...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1367
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 11:45:17   
bebilule
Maraj, probaj da mu se lijepo obratiš i da mu kažeš zašto to ne treba raditi, šta se dešava sa zidom itd. Mom sinu jako prija kada tako postupim i najčešće dobro reaguje na to. Da li osjeti da sam smirena, da ga uvažavam time što ću mu objasniti zašto to ne treba da radi, da li pored silne želje da me iznervira dobije skroz drugu reakciju pa se zbuni i ostane bez oružja...otkud znam. Nemojte mi se smijati, ali kod nas to pali. user posted image A za igračke šta te briga, izbaci onda pola, pa neka se igra polomljenim.
Pari, ja ne volim da dangubim uz keksiće, ali volim da kuham. user posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1368
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 11:45:51   
Maraj
Pari ja sad skuvala sladak kupus.
3.masina mi pere od jutros.
Kuvala za S dorucak, pa sad rucak za nju...
Ruke mi se raspadaju...
Uzeh neko pecivo za dorucak. Nisam skoro. Ne stignem sebi dorucak da napravim. Posle cu kad S ruca malo napolje sa njom...
Nesto mi je organizacija bezvezna...a lepo vreme...ova kuhinja me ukopa od ranog jutra...

Milena, pa dokle ti je gipsuser posted image do kolena? Sta kazu, koliko se nosi?

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1369
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 11:47:14   
Maraj
Ma probala sam sve. I lepo i varjacu...ma ne vredi. On obeca da nece vise. Da hoce da nam kuca bude lepa. I opet to uradi...
A da sad se set_ih, jutros je izjavio da ce deda da kupi novi ziduser posted image user posted image

< Poruku je uredio Maraj -- 28.2.2019 11:48:38 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1370
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 11:50:12   
bebilule
E onda ga Maraj nauči da gletuje zidove. user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1371
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 11:57:06   
Maraj

IZVORNA PORUKA: bebilule

E onda ga Maraj nauči da gletuje zidove. user posted image


Pusti ga...uzme srafciger od mm i zavrce mi srafove na stolicama u dnevnoj. Ima neki svoj plasticno-gumeni cekic pa i sa njim mlati po kuci. Jednom je i po tv-uuser posted image

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1372
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 12:15:47   
Milena18
Ana, Maraj, nedelju dana ću nositi, pa idem na kontrolu. A inače je skoro do kolena. Doneo mi dever neke štake sada, drvene, kao iz Prvog svetskog rata 😁

Bebilule, to mi je i lekar rekao. Mogu i bez gipsa, ali će oporavak duže trajati i biće nepotpun.

Maraj, strpi se i za par godina ćeš imati odličnog majstora u kući ☺ Smešno mi za tri praset__a. I moja M voli toga da se igra, ali ona napravi kućicu od jastuka, pa mi duvamo. Još joj nije palo na pamet da ruši zidove.  

Ljišo, javljaj šta je odlučila komisija.

< Poruku je uredio Milena18 -- 28.2.2019 12:21:56 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1373
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 12:19:45   
Maraj
Eeee Milena...to su devojcice...lepo ja rekoh... i von i ljisa kad su bile trudne, pricala sam im...videcete kakvi su decaci user posted image

Moj je bas ziv, svojeglav i unistitelj user posted image al ga nahvalih user posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1374
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 12:31:03   
Milena18
Hahaha, živ, svojeglav i uništitelj 😂 Ma padaju i mojoj svakakve gluposti na pamet. Pre par meseci je, na primer, zgrabila flašu ulja sa trpezarijskog stola, otrčala sa njim do kauča i prosula ga tamo. Zidovi su nam ižvrljani, moje lutke koje sam čuvala trideset godina našminkane flomasterima, da ne nabrajam više...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  52 53 54 [55] 56   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 54 [55] 56   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here