RE: Porodila se MojMiki!! (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> U očekivanju (deteta) >> Rodili su se ...



Poruka


lesli -> RE: Porodila se MojMiki!! (20.2.2019 0:10:56)

MojMiki, cestitam! Da vam je ziva i zdrava! Sigurna sam da ce se brzo adaptirati i da ce sve biti ok. Grlimo vas puno 🤗




Filadendronka -> RE: Porodila se MojMiki!! (20.2.2019 3:21:00)

Cestitamooooo! :) I moja drugarica se porodila kad i ti, datum je divan takodje! :) 





lokicagagica -> RE: Porodila se MojMiki!! (20.2.2019 9:09:35)

Cestitaaaam! Nek je ziva i zdrava! Ljubice, dobrodosla, a mami brz oporavak. P.S. Predivnooo ime 💗





Dora89 -> RE: Porodila se MojMiki!! (20.2.2019 9:33:59)

Čestitam! Divno ime!




dunja RR -> RE: Porodila se MojMiki!! (20.2.2019 10:24:32)

Miki, kako je bebana, kako si ti?




Maslacak15 -> RE: Porodila se MojMiki!! (20.2.2019 17:13:50)

Nema Miki da se javi. Nadam se da se njih dve druze pa nemaju vremena za RR[sm=bravo.gif]




dejana007 -> RE: Porodila se MojMiki!! (22.2.2019 19:48:42)

I ja se nadam da je Ljubica dobro a i Miki :-* 





dunja RR -> RE: Porodila se MojMiki!! (22.2.2019 21:24:08)

Ja sam se juče kuckala sa Miki, ona je dobro, a bebicu su prebacili u krevetac, Videla je bebicu, divna je [sm=smiley27.gif]
Sada mi je pisala da se malenoj vratila žutica i na fototerapiji je, i noćas će biti.

Pozdravlja vas sve, pisala je danas poruku ovde na RR, ali nije otišla.




MojMiki -> RE: Porodila se MojMiki!! (1.3.2019 14:58:44)

Devojke hvala vam na predivnim zeljama i sto ste brinule za nas. Bilo je konfuzno u bolnici. Nisam dobijala info o bebi, pa stalno isla da pitam. Vracala joj se zutica...na kraju su u nedelju hteli da nas puste kuci, ali na moju molbu smo ostali jos jednu noc. I dobro je sto je tako, druga doktorka je preuzela Ljubicu i na pregledu za otpust videla parezu usne, misli da je nagnjecenje u stomaku, ali moramo da uradimo jos jedan UZ glave za oko mesec dana. I stopala joj blago idu na unutra isto zbog polozaja u stomaku. A ja sam odlicno prosla, oporavak fantastican. Juce sam usisavala, prekjuce isla u grad da prijavimo Ljubicu jer nismo vencani i u malu nabavku. Svakoj zeni zelim ovakav oporavak. Beka sisa, muce je gasovi pa bude malo nervoznija u toku dana. To je moje iskustvo






bubulence -> RE: Porodila se MojMiki!! (1.3.2019 16:16:24)

miki divno sto si tako prosla[sm=bravo.gif],
bice i sve ostalo ok, videces... uzivajte




veselicaa -> RE: Porodila se MojMiki!! (1.3.2019 16:36:15)

Draga uzivajte[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Maraj -> RE: Porodila se MojMiki!! (1.3.2019 19:55:53)

Miki [sm=bravo.gif] batali usisavanje. [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]