|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.2.2019 23:10:04   
Misha i Ljisha
Divota. Mi imamo atopijski dermatitis. Ne znam ni da li vam rekoh. Mazemo se nekom kolokom cini mi se mast.  Ma ko ce sve popamtiti. Sad se smejem sama sebi ova na komisiji kad me ispreskakala ladno se nisam secala sta je bilo na pregledu kof neurologa u julu mesecu. Kao s marsa da sam pala.  Ma bice moj decak momcina. Jak je kad uzme nesto ne pusta. Ima velike sake i stopala. Ma sav je velik i jak pa cemo sve i prebroditi. Dobro se on bori sa cim god da se sad bori. Najvisa temp mu je bila 38.2 tako da se ne brinem. Borac je to. Sta su mu sve radili jos u stomaku dok je bio sve ce on pregurati i biti veliki mamin decak. Moji spavaju. Ja ustala u 4 jutros i sad se mislim raditi ili ne raditi? Imam snage nije da nemam vec da li cu imati snage jos i za deranova budjenja i opet rano ustajanje. Sutra imam zakazano kod zubara konacno a sad mi se cak i ne ide ne ostavlja mi se on bolestan. Iako ce realno biti sa babom 10 min dok mm ne stigne s posla. Uzivam malo u tisini. Ustvari i nije tako tiho popalih masine. Mm dobija ospice od mene i nocnog paljenja svih masina. Kazr da ga vecito neki cipzar u susilici budi 😂

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.2.2019 23:13:22   
bubulence
Ljiso zeno, lezi i spavaj, srusices se jednom!

Ja nista ne palim nocu, smeta mi i od komsije kada cujem masinu, a ne da mi moja skace ovde... 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.2.2019 23:19:01   
Misha i Ljisha
Bubi hahah ja se u zivotu nisam onesvestila 😂
Ja sad smisljam kako cu jos para da "napravim" da sredim dvoriste. Metar kvadratni trave je 2e. Meni treba jedno 30 minimum a valjalo bi 50 kvadratnih metara. Znaci 100e bar za travicu lepu. I hocu da posadim tiny tim i patuljasti dud i jabuke. Pa racunam di cu da stvorim pare. A D hoce na gimnastiku. Kaze mm da je pustimk ove godine nek ide na sve sto zeli a onda kad krene skola mora da se odluci za jedno. Znaci treba jos stvoriti i za taj trening. Heheh.... A moji snovi. Treba mi i brsljen da se penje na jednu stranu dvorista da prekrije neku komsijinu kucu. Al porozno je to pa gledam neke manje porozne varijante biljaka penjacica. I treba da renoviramo kuhinju i kupatilo. Ih... Kad bih sve uspela ove godine da bude kako zelim. Mozda dignem lovu iz osiguranja. Hihi...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 4:56:34   
vonavoj
Ljisho,ne odlazi zubara!!! Bice miran 10min,i ovako ga antib uspava,haha! Svako drugo dete atopijskin dermat..mislim da dr samo to znaju.kao i za odrasle,stres,grrr...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 6:00:15   
Misha i Ljisha
o von poranila si hehe...ja opet od 4 budna. Dadosmo mu ab a nocas brufen. Eno sad spava. Ja pijem kafu. Mm ga gleda. Aman covece sto ga gledas ionako ce se uskoro probuditi. Da mu ne skoci temp. Pa kad skoci ili ce se probuditi ili ce buncati. A uskoro ce se svejedno probuditi. A naglo mu ne skace temperatura. I onda ispada ja se ne brinem. A on ce da zvoca da je zbog moje kafe zakasnip na posao. Bas me briga. Meni treba moja doza da dodjem k sebi. 
Nadam se da ce i danas biti lep dan. I da su sva decica dobro 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 7:50:21   
Maraj
Jutro mame.
Ja popila kafu. Kuvam proso za S. Sinoc sam L spremala pilav sa mlev.mesom. to mi trazio za rucak. 2 min pred rucak...pa rekoh...ajd...spremicu mu za veceru. Ima i danas za rucak... sad se uselio u taj pilav. Nisam mu skoro pravila spagete. Koliko vidim sad cu malo malo pilav da mu spremam...
Von pansto se zeno mlatus po tim radnjama. Naruci on line. Mozes i maxi. Ja sam maxi i univer do sad vijala on line. Juce sam po prvi put narucila iz Idee i mogu ti reci da su super. Ne mogu se mlatiti po radnjama, a ovako narucim svasta. Pogotovo ovo tesko sto ne mogu da nosim. Ulje, brasno, mleko, ostala pića....

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 7:50:53   
bubulence
Jutro!  Za danas popodne su najavili kisu... Tako da treba iskoristiti pre podne.

Ja cu oko 10 kod dr da vidim rezulate toxoplazme... 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 8:10:50   
Milena18
Jutro!
Maraj, skinuli smo ulje paročistačem, ali jedva, više puta smo morali da izvlačimo. Šta njima sve padne na pamet...
Bubulence, nadam se da će rezultati biti ok, pa da odahneš.
Da li se Emica javljala skoro, kako joj je brat?
Lepo provedite dan, žene. Ja ga započinjem uz kafu i knjigu, pa kad mi se dete vrati iz vrtića, da šaljemo dinosauruse u školu 😊 Nedostaju mi naše šetnje.


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 8:17:00   
Sanjica26 RR
Dobro jutro!
Maraj, kakav ti je to pilav sa mlevenim mesomuser posted image

Mi prezivesmo noc. I kuvala sam caj i stavila sam mu flasu tople vode i masirala sam ga. Na kraju sam mu dala lek i tek mu se posle umirilo. Opet mi lici da mu je proradio kamen ili pesakuser posted image Samo neke sekiracije.

T sam odvela u u skolu. Rucak imam. Sofi sam ostavila da malo postedim mm ranog budjenja. Kao da sam znala da nece da mu bude dobro. Mogu i ja da je odvedem ali neka i nje.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 1.3.2019 8:27:58 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 8:25:44   
mama Jo
Dobro jutro drage zene.
Bubi javljaj rezultate, drzimo fige jako. To su sad drugi put vadis, je l' tako? (Nisam bas ispratila sve prosli put kad si pisala).
Ljisho, batke ce da bude glavna momcina u regionu 😊 svaka tebi cast stvarno, molim te spavaj malo vise, kad cujem kad se ti budis bude me sramota da kazem da sam nenaspavana 😊
Sanjice user posted image
Sta sad tm, je l' mora opet na neke analize?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 8:29:18   
Sanjica26 RR
Mama jo, treba samo uz kontrolu. Nije ga uopste bolelo. Kad je prethodni put isao nista nije bilo.
Jos uvek spava. Videcemo kako ce biti kad prestane dejstvo leka.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 8:32:26   
Maraj
Bubulence, javljaj rezultate user posted image
Sanjice, ne znam dal ti pilavom zoves pirinac sa povrcem i mesom user posted image moja svekrva pilavom zove makarone...valjda svaki kraj drugacije.
Ja napravim otprilike kao smesu za sarmu/papriku.
Pirinac+mlev.meso+povrce(sad L voli da jede kukuruz secerac pa mu to "gurqm" u jelo da bi jeo) i zapecem u rerni

< Poruku je uredio Maraj -- 1.3.2019 8:33:28 >

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 8:42:13   
bubulence

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Dobro jutro drage zene.
Bubi javljaj rezultate, drzimo fige jako. To su sad drugi put vadis, je l' tako? (Nisam bas ispratila sve prosli put kad si pisala).



da, da, drugi put, prvi put, pre dve nedelje je bilo na granici...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 8:48:20   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Mi smo malo bolje spavali,budila se samo dva puta.
Ljiso,idi kod zubara,ne zezaj se.
Von,kako kasalj?
Sanjice, nadam se da će mužu danas biti bolje.
Mama Jo,nikako te nema.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 9:01:14   
vonavoj
Maraj,ja sam iz Pa..kod mene nema nista online..smaraci. bilo je u Disu,narucis i odes po to,ali nije zazivelo..Jutros je 2h cvileo,nije toliko ni kasljao,nego mu se nos zapusi,pa ne zna sta ce...evo ga sad spava.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 9:16:45   
Maraj
Stvarno...pa nisam znala da u PA to ne vazi. Bas bezveze...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 10:41:15   
pari
Meni i dalje neverovatno da jedna osoba pise na svim mogucim i nemogucim temama zbog nagradne igre...ja bih to stvarno zabranila...
Ali dobro da ne mracim...Lose sam spavala pa sam valjda losije raspolozena...budila se na svakih sat plus M trazio da legnem sa njim...Ona sad 9 meseci,a i dalje tako grozno spava...
Mm mi mnogo nedostaje...sanjam ga povremeno 😊
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 10:42:20   
Ana RR
Dobro jutro user posted image ko je za kaficu?

Moje dete danas ima skraćene časove (učitelji idu na seminar), taman neće izostajati sa nastave pošto danas idemo na kontrolu kod gastro.

Ne znam za vas, ali meni radna nedelja proleti. Uvek mi fali neki dan.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 10:52:24   
vonavoj
Pari,nasi malci isti..mi smo cak od pola 5 donpola 7 imali zurku,nece covek da spava..potpuni mrak,jeo je,okrece se,ustaje,prica,sutira,otkriva..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 11:06:42   
pari
I ja to imam ponekad von...ne toliko dugo ali to da nece da spava a mrak,to da...Uvece se budi na pola sata,nekad manje...Nocu je uspeh ako spava 2 ili 2 i po sata u cugu...Sad vise nece ni cuclu...ili da je ljuljam (kad hoce) ili da sisa...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 11:22:36   
vonavoj
Ju,ni moj nece cuclu..vidi se da su istog dana rodjeni.Popila sam cafetin,ja sam defin tabletoman,ne mogu da funkcionisem sa glavoboljom.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 11:35:07   
Sanjica26 RR
Von cesto boli glava. Jel si radila neke analize?



Sofi i ja se vracamo iz biblioteke. Sad idemo po T, pa ih ostavljam kuci i brisem u selo u skolu. Mozda otkažemo gostima ako ne bude mm lose 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 11:35:48   
bubulence
Von, jesi probala kafu sa par kapi limuna? Kazu da to pomaze kod glavobolje... Nisam probala, samo sam cula


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 12:43:31   
smeško
Dobar dan! 

Bili smo juce kod nefrologa. Dalje pretrage zakazace nam na IMD-u. Boli me vena koja me do sada nije dirala.😣Imam srecu da se J ne budi toliko cesto nocu, ali budim se ja zbog gorusice. Emice, kako je brat?Milena, imas longetu, a ne cirkularni, je l''? To je jos gore.Ico, kako ide voznja? Samo malo samopouzdanja i uhodaces se.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 12:53:27   
Misha i Ljisha
Kad ste kod cucle vec jedno mesec dana je ne koristimo. Sam izbacio. Super jer nas je postedeo muke odvikavanja od cucle. Sad sam ga dtzala jedno 45 min i tek sad uspela da ga spustim. Ima on i dalje temp. Ne znam stvarno vise sta mi je ciniti. Rucak u rerni. Ja sad pijem kafu. Sad ce deran da namirisi kaficu pa ce mi se probuditi 😂

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here