|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 21:09:23   
Sanjica26 RR
Duskic, a sto se nisi javila da se vidimo. Ja sam tu za dva minuta :(

Mama jo, pravo da ti kažem ni sama ne znam. Danas je bas bio nervozan. Cas mu je muka, cas je gladan.
Posle uzeo da sredi terasu. Stigli gosti, pa vidim da je bio raspolozen. On je jeo kuvan kiseo kupus. Ko zna mozda ga je to izritiralo



< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 1.3.2019 21:11:44 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 21:39:52   
jance
Dobro vece. Uhvatila sam bebusku u semu sa spavanjem, sve resila samo je ovo vecernje i dalje problem. Juce ostali kuci uvece pa je na kraju sat vremena provela u AS jajetu dok smo je Kika ili ja na smenu ljuljale da cuti. Jedino je tako cutala. Uz sve zvuk ves masine sa telefona. Proslo sat vremena a ona ko nova. Dete naviklo da uvece izlazi iz kuce i da ona prebaci u kolima pa je onda frka kad se to ne desava.

Ogi sutra ujutru ide sa izvidjacima na pesacenje po F. Gori, miram da mu spremim sta ce mu trebati. To znaci da sutra ustajem u pola 8 najkasnije. To ako bebuska bude spavala naravno.

Sa Kikom sam danas bila na sistematskom, ocno i usno. Sve je ok.

Ubacio im mm tetkin i tecin broj u smartic sati pa su ih zvali veceras a mm i ja plakali od smeha jer tetka i teca nisu znali da smo im uzeli satice. Zvucalo ko prank call 😂


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 22:07:45   
emicaa
Gdje ste mamike 😊
Da se javim i ja.Nesto sam se ulijenila pa nikako da svratim
Nadam se da ste svi zdravi.

Ja sam jako ponosna,Dora je danas sa skolom ucestvovala na fasnahtu(nesto kao karneval,maskare sta li je).Divna je bila,bubamarica.Bilo mi je nevjerovatno da je vidim tako odraslu 😊 David je bio kuci sa babom,planirala sam da i oni idu ali je kisa padala cijeli dan.Veceras smo bili na rodjendan pa sad kasne sa spavanjem.Sad su tek zaspali

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 22:13:23   
Rosita
Sanjice, kupus je baš težak. Ja znam mene kad sastavi želudac pa to je valjanje po podu, znala sam po 20 min da jedva dišem dok malo ne olabavi. Tm ima ger? To boli i smeta kao đavo. Uz teško jelo obavezno tabletica. Je evo celo dojenje pijem gastrogard po potrebi. Nek proba , to je blago, na bazi kalcijuma.
Ljišo, ako bude trebalo još će produžiti. Dobro da spada T! Batke, batke.
N skapirao da kad kažem hoćeš sledi nešto dobro pa samo viče DADA, DA :)
Dejana je nešto pitala a nismo odgovorili... Ostalo u februaru, verovatno, možda je neko i odgovorio.




_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 22:21:22   
Sanjica26 RR
Rosi, nisu mu zvanicnu dijagnozu dali ali ima. Od kako ga poznajem ima problem sa stomakom. Mnogo mu je oset_ljiv.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 1.3.2019 22:26:53 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 22:25:44   
Rosita
Uzmi onaj lan na prazan stomak. Meni je vocicana to rekla. Znači kupuješ po 100 g lana u zrnu i samelješ , pa u teglicu i u frižider. Nemoj mleveni nego u zrnu, sama melji. Uveče na 2 dl mlake vode ja stavim 2 kašičice lana i promešam. Poklopim i ujutru ave popijem. Bar pola h ne jedem posle. Voci pije vodu nakon pola h pa doručak. I tako avako jutro duže vreme. Odlično!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 22:28:16   
Sanjica26 RR
Rosi, valjda cu uspeti u blenderu. Napravicu mu to.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 23:24:23   
bubulence
Lan je stvarno jako dobar za stomak. Meni ga je preporucio gasteoenterolog.

Mi imali goste do sada, gotova sam. Emi, ljubi mi bubamaricu❤️

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
2.3.2019 2:16:36   
Misha i Ljisha
Sanjice ja ne verujem da ces moci u blenderu da sameljes lan. Za to treba onaj ravan noz. Kao npr u mlinu za kafu. 
ja jedva gledam. Odoh  budio se P ali nema i dalje temp.
Laku noc mame

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
2.3.2019 5:07:40   
Misha i Ljisha
I vratila se temp

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
2.3.2019 7:11:59   
Misha i Ljisha
Pa sva vasa deca zabusavaju i dugo spavaju 😂 ja budna od 5. U 6 dala P ab. I mislim se nesto. Sinov je povratio ali je proslo pola sata od davanja ab. Mozda ga je ipak povratio. Ako kof njega to varenje i ceo digestivni trakt be radi ko svet jel moguce?jao sludjena sam totalno. Idem da mu dam dorucak izvucem slince inhaliram i da se spremim za casove. Evo kuka mm sta ce s njim 3h raditi?😂

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
2.3.2019 7:55:27   
emicaa
Dobro jutro.
Ljuso a vi ste bolesni.
Mene zaova probudila,a tako sam mogla jos spavati.Ali nema veze,Dora je od danas na raspustu dvije sedmice.Bice spavanja 😁

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
2.3.2019 8:17:18   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Rosita

Uzmi onaj lan na prazan stomak. Meni je vocicana to rekla. Znači kupuješ po 100 g lana u zrnu i samelješ , pa u teglicu i u frižider. Nemoj mleveni nego u zrnu, sama melji. Uveče na 2 dl mlake vode ja stavim 2 kašičice lana i promešam. Poklopim i ujutru ave popijem. Bar pola h ne jedem posle. Voci pije vodu nakon pola h pa doručak. I tako avako jutro duže vreme. Odlično!



A zasto ne sa pola solje balans jogurta ?
Pila sam ja tako jedno vreme, mislite da je ovako efikasnije.hm

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
2.3.2019 8:22:07   
Duškić
Ljiso, nema sanse niko da vas pobedi u ranom ustajanju user posted image

Ja moram sa skoknem da kupim nesto imamo rodjendan danas i tako.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
2.3.2019 8:28:20   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Ja sam lan mlela u super seckuuser posted image i pila sam sa jogurtom ujutru. To mi je jedno vreme bio dorucak. Mozda ljudima smeta mlecno pa zato voda.
Mi danas imamo rodjendan u 12. Jos mi je dalje igraonica,pola dana ode na to.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
2.3.2019 8:29:55   
Sanjica26 RR
IZVORNA PORUKA: Duškić

Ljiso, nema sanse niko da vas pobedi u ranom ustajanju user posted image

Ja moram sa skoknem da kupim nesto imamo rodjendan danas i tako.



Duskic, pitah te na prethodnoj strani sto se nisi javila da se vidimouser posted image

Ispravka. Na ovoj stranici sam te pitalauser posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 2.3.2019 8:34:28 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
2.3.2019 8:33:45   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
Ivana, pretpostavljam da si ti uspela u secku.user posted image Nemam ja mlin. A mlecno nekom smeta. Mom mm npr jogurt jako smeta. Pije samo kefir. Kaže da mu je od njega ok.

Sofi i ja smo budne. Mm jos spava. Kaže cele noci mu je bilo muka. Imam neke obaveze da zavrsim i da odem do grada da kupim poklon za rodjendan.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 2.3.2019 8:41:42 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
2.3.2019 8:59:10   
IvanaSK RR
Sanjice,uspela sam da. E pa ja sam čitala da ljudi piju lan sa kefirom. Ja ga ne volim pa onda jogurt.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
2.3.2019 9:03:36   
Rosita
Sanjice, imaš nutripractic, imaš nastavak za mlevenje? Ako nemaš, ima da se nabavi. 
Ne sa balansom. Lan pusti sluz u vodu i to oblaže želudac direktno. Obloži sluz sluzokožu i leči je. Sa balansom je zdravo, ali za ovu svrhu ovako. Ja sam 2 g bila na lekovima za želudac. Po 6 komada. U januaru 2017 počela ovo. U maju se skinula sa lekova. U julu zatrudnela. Lekovi koje sam pila i trudnoća nisu išli skupa. Mislim da mi je ovo pomoglo.
Mi sad ustali. Danas rođendan, malo zabave. Ljub.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
2.3.2019 9:08:01   
Sanjica26 RR
Imam Rosi. Dobro si me podsetila. user posted image
Da, jogurt tacno ne sme iz tog razloga. U pocetku dok sam spremala smutije deci, spremala sam im sa jogurtom. Međutim, bas mi zet kaže da sve sto su uneli u organizam samo se zalepi za zid i nema posle nikakve koristi od toga. Valjda sam dobro razumela. Sad iskljucivo spremam sa vodom.

Lep provod i vama na rodjendanu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
2.3.2019 9:22:15   
bubulence
Jogurt se ne preporucuje osobama koje imaju problema sa zelucem, zato ide sa vodom. Inace moze i sa jogurtom , na primer, moj tata za holesterol pije jogurt sa lanom i cimetom... Isto pusti sluz pa dodje kao kiselo mleko. 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
2.3.2019 9:24:05   
Rosita
Ja sam ubeđena da efekat na sluzokožu nikako nije isti sa jogurtom i vodom. Sto posto. Ovo je lek, a ti je hrana.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
2.3.2019 9:31:53   
bubulence
Slazem se rosi, ja, sa ostecenom sluzokozom ne smem ni da pomislim na jogurt i mleko. 


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
2.3.2019 9:37:32   
Ana RR
Dobro jutro user posted image naoblačilo se. Danas su zadušnice a mene nešto glava boli i baš mi se ne ide.

Lan je dobar. Rosi nikad ga nisam tako pila a sigurno je odličan i za osobe koje nemaju problema.

Mi smo juče bili u Tiršovoj na kontroli kod gastro, rekla je da je savršeno zdrav i da će verovatno i taj bol prerasti. Prepisala mu je iberogast kapi, kontrola u maju.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
2.3.2019 9:39:11   
Rosita
Ana, ok je iberogast ko nema neke organske smetnje. Super!!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here