RE: Razgovori mama 03/19 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


vonavoj -> RE: Razgovori mama 03/19 [chat] (29.3.2019 8:22:10)

Jutro! Dobila sam,napokon!Pari,jesi ti nju vodila na kontrolu,uvo zna da ne prodje od jedne doze antib..ja bi je odvela..A gde su to otisli u Pa,gde ima zoo? Kako da ja to ne znam😂




pari -> RE: Razgovori mama 03/19 [chat] (29.3.2019 8:23:40)

Sad vidim da nije bas u Pancevu nego blizu...Tamiski konaci 🙂 deluje lepo...nisam znala za to...
Da,zvacu danaa dr da vidim kad mozemo da dodjemo...




mama Jo -> RE: Razgovori mama 03/19 [chat] (29.3.2019 8:49:30)

Da, mozda najbolje pari da je odvedes, ako ste zavrsili sa ab posebno, drzimo fige da je prodje sto pre. Je l' razdrazljiva i nervozna?




pari -> RE: Razgovori mama 03/19 [chat] (29.3.2019 8:52:00)

Jeste bila malo i juce i od jutros...medjutim jutros smo u 6 ustali da bi vozili M pa ima i toga   sad spava vec sat i po skoro...videcu kad se probudi...




vonavoj -> RE: Razgovori mama 03/19 [chat] (29.3.2019 9:02:34)

I moj je nervozan,slinav,lepo je spavao,ali u 6 i 15 je ustao,i nece da jede nista,nisam mu nocas davala mleko,hocu da mu ukinem,kao zeza za dorucak,evo j sad nije pio nocas i isto nece da jede.. nema nameru da spava jos..i ide tamo gde ne sme,na stepenice u wc,penje se na solju..za sekund ako ga ostavim...nisam ni jela kao covek,o kafi mogu da sanjam..

Danas hocu i za Tiku rucak lep da spremim,da joj kupim nesto da je iznenadim..kako cu sve stici,ne znam.. u pola 4 ona stize,a u 5 J ima priredbu,vrtic slavi 10 godina,pa je to u gradu,na veliko proslava,trajace do 8..M ce moj tata.

Sanjice,probaj da je pitas sta ona zeli da im kaze,pa onda joj ti reci. Uostalom,radis sa decom,znas kako ide,mene to sve tek ceka..ali treba deca sama da se bore,necemo uvek  tu.  





Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 03/19 [chat] (29.3.2019 9:09:26)

Znas sta ce ona da kaže Von? Nista[sm=smiley36.gif]
Ona sa svima želi da bude super. Sad polako uvidja da nisu svi sjajni kako je ona zamisljala. Opet ona je meni rekla da ona nece njima isto tako da radi, jer ona nije takva. Mislim kako moze drugacije da razmislja kad smo i mm i ja takvi. [sm=smiley13.gif]

Juce me sretne njena profesorka iz muzicke i kaže kako je T besprekorna. Kaže vec nekoliko puta je zovem za klavir svaki ton ponavlja, prati klavir. Rekla je ona meni i prosli put da je njena ruka gore cim ona pita ona sve zna. Jedno vredno dete. Fali joj samopouzdanja. To sam joj ja skrenula jer nije bila sigurna jer imaju dva puta nedeljno cas. T se odlucila za violencelo. [sm=smiley1.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 03/19 [chat] (29.3.2019 9:14:06)

Jao Sanjice sad si me podset_ila kazemo mm i ja D da vrati jednom.malom.koji je sitniji od nje a bukvalno je u prolazu cuska. Odalami ga jednom i nece te vise dirati. Kad je ona krenula da place necu da se tucem necu da se tucem 😂😂😂 pa smo je posle jos i tesili da ne mora da se tuci al da se onda bar tuzaka. Hahah a sta da kazem? 





vonavoj -> RE: Razgovori mama 03/19 [chat] (29.3.2019 9:27:02)

Sve vas razumem. Gledam slike sa Divcibara,nikome se nece zameriti,sa svima je ok,nije se bunila ni sa kim je u sobi,iako se ne druzi sa njima..a uciteljica je hvali,i kad god je neki decak problematican,on sedi sa T..Promenila se u odnosu na vrtic,ali nije kao neke smizle...i to se radja..Gledam sad i J sa drugaricama,skroz je druacija od T,ali nije zlocko.




Ana RR -> RE: Razgovori mama 03/19 [chat] (29.3.2019 9:32:17)

Dobro jutro [sm=smiley1.gif] ja opet čekam mm da dođe da pijemo kafu [sm=smiley36.gif] odveo Marka na sistematski.

U četvrtak nam stiže garnitura [sm=zz_wavespin.gif] a mi staru još ni u oglas nismo dali [sm=smiley29.gif]

Pari, pa mukica mala, tek završil sa ab i sad opet sline. Da poludi čovek. Mom Marku je nos bio katastrofalan i ja na kraju kupim gentokulin kapi i počnem da mu stavljam i već posle druge doze je bio bolje. Evo sada je skroz ok, malo kija ujutru ali to je kod njega inače tako. Kašalj je skoro prošao, dajem mu sirup od belog sleza. Još se mislim da li da ga pustim na plivanje sutra.

Sanjice, radite sa njom na samopouzdanju. Jako je bitno za život. Mora da nauči da ne da na sebe. Ne daj bože sutra da upozna nekog dečka koji će je maltretirati i šta treba, da trpi to? Daleko bilo. Mora sebe da voli pre svih.





Maraj -> RE: Razgovori mama 03/19 [chat] (29.3.2019 9:41:00)

Jutro mame
Ja uspavljujem S
L sa dedom vozi biciklu
Ana[sm=bravo.gif] jedva cekam slike. Bas sam juce virnula u temu ugaone g. Mnogo mi se svidka onaj plavi mebl sto si postavila sliku, za L sobu.
Pisla sam i Carkicu juce
Ne javljaju se za sad...
Mi danas u sup na slukanje za pasos...
Pari vodi je kod dr. Mada ja sam par puta i operil p sipala S u nos




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 03/19 [chat] (29.3.2019 9:52:22)

Dobro jutro.Pari,da je inhaliras fiziološkim?
Ljiso,tako je Stefan dosao iz vrtica sa pesmicom "cke beogradske.." Tek kad sam ukucala na YouTube videla o čemu se radi 🙄




Ana RR -> RE: Razgovori mama 03/19 [chat] (29.3.2019 9:55:21)

Maraj, stavljam slike kada nam stigne i tepih [sm=smiley1.gif] da, u toj boji je i naša garnitura.

Inače, pročitala sam da uspavljuješ dedu [sm=smiley36.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 03/19 [chat] (29.3.2019 10:16:21)

Naravno da radimo na samopouzdanju. Sto je najbitnije imamo podrsku od strane uciteljice. Ne moze to preko noci.
Kaže ona njima da nije lepo da se pretura po tudjoj pernici i rancu, ali su ne dokazane. Juce je vikala na jednu devojcicu jer je vikala na nju i jos neke devojcice. Slaže neke plasticne case, pa vice na njih. Kaže T njoj odakle ti pravo da vices na nas zbog toga sto smo stale pored tebe. Posle je uciteljica tu devojcicu kaznila sto se istresa na njih. Jutros ta devojcica kad smo isle prema skoli zove T.




jance -> RE: Razgovori mama 03/19 [chat] (29.3.2019 10:23:41)

Dobro jutro, dobar dan. Bebuska spavala od pola 10 do 6 ujutru, popila AD i spavala do 9.

Ali zato!

Evo pre pola sata se sa ledja okrenula na stomak!

To znaci da definitivno moram [sm=smiley19.gif]da krenem da je skidam sa pakovanja iliti umotavanja jer nije vise bezbedno, a taaako mi se nedaaaa. Buhuuuuu

Sad cu da citam sta ste pisale, uleteh za vreme dorucka samo...




Rosita -> RE: Razgovori mama 03/19 [chat] (29.3.2019 12:41:24)

Dan. Ja sedim u kolima, a to znači jedem i N spava.
Pari, ništa, ispiranje nosa i to je to. Nos je zlo :(. Ja sam naučila bolnički da isperem ono- na jednu sipam na drugu izađe, to je stvarno dobra stvar. Plus nosko.
Sreća što se danas pazi na psihu dece mnogo više nego ranije. Baš tako, sanjice, postepeno. Ja sam bila takvo dete, ali sam bila uvek najbolja u školi, to se cenilo i svi su bili odlični sa mnom, nije bilo problema u školi, naprotiv, uvek omiljena. I dan danas nikako ne volim da se posvađam, oštrije reagujem. Odradim te situacije ako mora, ali moram mnogo da mozgam i pre i posle i dok to ne ostavim iza sebe. Što jako crpi. A nekome je ko dobar dan. Sindrom " dobrog deteta". Ja ne želim da moja deca budu takva, ali ponekad  vidim da  dajem savete "tu negde". Svega sam svesna, što je dobro, radila sam na tome da osvešćujem sve što me " radi".
Pozdrav, mame





mama Jo -> RE: Razgovori mama 03/19 [chat] (29.3.2019 12:54:33)

Dan, izmorih se na tom igralistu od ,,nemoj" ,,dodji" ,,pazi" ,,daj seki svoju loptu" ,,vrati bati njegovu loptu" svaki dan, ceo dan. Zaspale su pa idem da avasta uradim.
Sanjice u potpunoati razumem i bas razmisljam sta bih radila da sam u takvoj situaciji...
Pari, kako je malena?

Secam se da je i sestrina mala od nepune tri godine jednom tako stala da peva pesmu ,,nemam morala, nemam morala" [sm=smiley36.gif]
Cula od starijih sestara [sm=smiley36.gif]
Joj boze mali su jos, sta nas sve ceka...




Ana RR -> RE: Razgovori mama 03/19 [chat] (29.3.2019 13:05:01)

Mene nešto glava muči. Za nedelju dana treba da dobijem a ja već nedelju dana imam simptome.

Radim neka plaćanja pa mi je glava od jutros u laptopu. Da završim pa da prilegnem malko.




jance -> RE: Razgovori mama 03/19 [chat] (29.3.2019 13:21:18)

Ja sam dobila jutros. Upravo slistih punu kutiju mancmeloua.

Sto bi rekle ove americke mame sa fejsa, to nije prozdrljivost, to je "selfcare" [sm=smiley1.gif]




pari -> RE: Razgovori mama 03/19 [chat] (29.3.2019 14:16:42)

Evo mi napolju, kenjkava je T bas bas, zakazala sam dr za pola 4... Mislim da nije nista osim nosa koji bas curi i smeta joj, i oci su joj crvene...Kupila sam sinomarin baby pa joj to stavljam. Nisam je nikad inhalirala,bas cu pitati dr sta misli...
Popunjavala sam sinoc i danas za vizu za M, sledece nedelje saljem te papire u ambasadu i nadam se da cemo brzo dobiti vizu za njega. Mi imamo. I jako se nadam da cemo oko 20og ici...
Puno vas pozdravljam sve!




mama Jo -> RE: Razgovori mama 03/19 [chat] (29.3.2019 14:23:19)

Ja sam upravo tumarala po fijokama i shvatih da nemam nista slatko.... a pojela bih sada, jaoj boze cokoladnog vola [sm=smiley36.gif]

Pari, bolje da je pogleda dr... javi sta kaze...
Drzimo fige da sa vizom bude sve ok...




Ana RR -> RE: Razgovori mama 03/19 [chat] (29.3.2019 14:49:03)

Mama Jo [sm=jezicek.gif] ja sam upravo pojela kockicu milke sa oreo keksom. Rado bih ti poslala malo [sm=smiley1.gif]




Rosita -> RE: Razgovori mama 03/19 [chat] (29.3.2019 14:59:03)

Kockicu? Odmah bih te zaposlila na razgovoru za posao. Karakter 😁





pari -> RE: Razgovori mama 03/19 [chat] (29.3.2019 15:00:58)

To sam i ja pomislila...kockicu 😁 Doduse i ja pojedem malo ali bas onu malu kockicu,ne 😁




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 03/19 [chat] (29.3.2019 15:06:54)

Kockica je nista.


Moje legose. Mm otisao da sipa ulje u auto. Mozda cemo morati neplanirano kod mojih. 

Deciju sobu sam okrenula naopacke. Boze kakav haos iza kreveta. Rucak mi prvi put u zivotu zagoreo dok sam se ja zaigrala u ciscenju. 😀




pari -> RE: Razgovori mama 03/19 [chat] (29.3.2019 15:07:53)

Vredna si Sanjice iako bi trebala da se odmaras malo s obzirom da si bila bolesna




Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>