|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
30.3.2019 7:26:22   
emicaa
Kako mrzim kad napisem post i izbaci me
Ljiso ozdravite brzo,ne bih mi ja nigdje isla dok su djeca bolesna.
Mi smo juce bili na igralistu citala sam knjigu.To se jos nikad nije desilo 😁
Cijelu sedmicu cekam subotu da se naspavam i na krajj probudim se prije 7 🙄

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1401
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
30.3.2019 7:27:57   
bebilule
Ljisho, bas mi je zao. Sta je - tu je. Neka oni brzo ozdrave, a bice svadbi.


Ovdje jutro divno, jeste minus, ali nekako mi i prija. Obuci cemo zimske jakne, a posle biti u kratkim rukavima. Kad zivimo skoro na planini. 
Zelim vam svima lijep vikend. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1402
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
30.3.2019 7:47:13   
Misha i Ljisha
Hahah bebi mislim da vec u mojim godinama vise nema svadbi sad pocinju razvodi. Jedino ako i to ljudi pocnu da slave 😂😂


Evo spava na meni p. Njemu nikako da spadne a 38.6 
D je u principu ko nova. Sinoc temp. Noc super jutros super. Ako ne bi i ona danas opet dobila temp kp zna Al curi jpj nos i zapusena je skroz

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1403
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
30.3.2019 8:14:55   
bubulence


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Cijelu sedmicu cekam subotu da se naspavam i na krajj probudim se prije 7 🙄



Mogla si malo srediti dnevnu sobu kada si vec ustala tako rano 😂

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1404
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
30.3.2019 9:02:51   
mama Jo
Pozdrav mame.
Emice, divno, jedva cekam da sesim u parku dok se seca igraju i da citam knjigu... sad mi to zvuci kao scena iz filma 😊
Ljiaho, bas mi je zao sto nisi otisla, videlo se koliko si se radovala tome... uvek se tako potrefi da se decici neato desi, pih. Iako navijam da ides u potpunosti te razumem, i ja bih odlucila isto

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1405
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
30.3.2019 10:01:51   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.



Ljiso, bas mi je zao sto nisi otisla, ali te razumem. Ne bih ni ja otisla. Mm se super snalazi u tim situacijama. Ali prosto ne bih mogla da ih ostavim pod temperaturom. Prosto to sam ja. Nama se dešavalo kad jedno od nas dvoje nije kod kuce da se deca razbole ili jednom fali nesto. Prosli put sam ja bila u Bg-u a mm pise kako mu je lose zbog kamena. Jeza me prosla, jer znam kako mu je. Uspeo je da decu odvede na aktivnosti. 

Jutros smo poranile. Odvela decu u skoli i vec su kod kuce. Sad mi se krcka rucak jer je znam kad cu se vratiti sa dezurstva. Sutra imamo goste. Nas kolega (mm drug i iz srednje) sa ženom. Bas se radujem. Davno ga nismo videli, a nju nikad nisam videla. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1406
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
30.3.2019 10:54:49   
Misha i Ljisha
Pa always look on yhe bright side of life. Rekla sam.ove novce sto sam.mislila za poklon i sto je trebalo na sminku friz i za gorivo da dam da cemo.mi otici negde zajedno kad ozdrave. Na Frusku Goru negde i na rucak. Da se mi familijarno opustimo 😁 


P ne spada temp na normalu samo za pola stepena eventualno stepen. Jel to onda znak bakterijske ili virusne infekcije?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1407
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
30.3.2019 13:02:53   
mama Jo
Joj Ljisho ja ti to ne znam... kako je sada?


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1408
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
30.3.2019 13:12:35   
Misha i Ljisha
Spava na.meni. sanse nema da ga spustim. Ne spada temp na normalu ali spada 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1409
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
30.3.2019 13:20:52   
mama Jo
Pih... da sto pre spadne, probaj bar i ti onda sa njim da odmoris.
Ja sam svasta isplanirala danas da uradim i sve odlazem, crkoh sad sa njima napolju, moram malo odmoriti, oka nisam sklopila nocas, U mi se non stop budila...
Ljisho, a D nema temp.? Je l' ona dobro?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1410
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
30.3.2019 13:33:25   
Misha i Ljisha
Evo spava D izgleda ima i.ona sad temp. P ima ceo dan ali spala ne.na.37 sa nesto. Al na 4h se popne preko.38.5.


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1411
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
30.3.2019 15:06:24   
pari
Eeee Ljiso, bas mi zao...drzi se!Ja ne znam to oko virusne i bakt infekcije...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1412
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
30.3.2019 16:29:59   
mama Jo
Juce sam bas srela poznanicu u parku, kaze cerka joj boleana, temperatura koja spadne uz brufen i cim prestane dejstvo odmah raste, tako ceo jedan dan i dr joj da antibiotik, kaze sad cekaju da pocne da deluje jer non stop skace.
Ljisho, nadam se da ce proci brzo.
Gde atw mamike ostale?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1413
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
30.3.2019 16:35:40   
pari
Mi prepodne bili u zoo i na kalemegdanu malo pa kuci rucak i keks :) pa onda park kod Usca, mnogo su ga lepo sredili...Uskoro cemo kuci pa M ide kod tate...i uvek mi deluje da sam ga nedovoljno ljubila i grlila i uvek mi nedostaje...
Mama mi je jos u bolnici,evo vec dve nedelje...u poned ce joj raditi kolonoskopiju pa cemo videti sta dalje...
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1414
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
30.3.2019 16:45:53   
Maraj
Ljiso sad vidim...bas mi je zao...jbg i ja bi ostala. Ne bi otisla...opet kazem, kolike smo "zrtve" mi zene /majke...
Sto se zivelo, zuvelo se. Mozda se prozivi jos malo kad deca odrastu user posted image
Mi kuci. Sad cemo mozda malo napolje. L ne da igracke S. Bore se oko igracaka u dnevnoj. Sve joj otima...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1415
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
30.3.2019 17:16:04   
Sanjica26 RR
Mi smo se vratile upravo iz set_nje. Obavila to takmičenje, pa smo rucale i izasle smo.




_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1416
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
30.3.2019 18:16:32   
Rosita
Mašem mame, moj maleni sutra puni godinicu, svašta spremala sve sa njim, veliki otišli u bioskop, imam još svašta, veze nemam kako ću stići.


Puno pozdrava

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1417
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
30.3.2019 18:35:08   
vocicana
Hej mame dobro vece, mi bili po napolju celo posle podne, danas cu obici temu sta smo pravile, jer nisam nista.
Dete je super dobro,, bas se nauzivao kod mojih, a I ja sam se posteno odmorila.
Ljiso, brzo ozdravite.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1418
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
30.3.2019 18:41:40   
mama Jo
Evo i mi opet bili napolju, pao mrak pa usli.
Ljisho, kako ste?
Rosi, sutra slavlje, bravo, sutra cemo cestitati, ti samo polako, nemoj da se preforsiras....
Pari user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1419
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
30.3.2019 18:43:56   
vocicana
Rosita vec godina prodje...Zaboravih malo pre da Kazem. Divno! Slavite vec prvi rodjus, mace malo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1420
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
30.3.2019 19:25:33   
pari
Rosi, sutra slavlje :-) sve stižeš,samo polako...


Evo nas dve same...nemam pojma šta ćemo sutra,imamo ceo dan...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1421
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
30.3.2019 19:33:27   
Milena18
Dobro veče!


Sanjice, ne sumnjam  da će se T izboriti sa tim devojčicama. Ali da je teško, teško je. I mene su deca zezala u školi jer sam bila jako mršava, evo i posle skoro trideset_ godina se ponekad set_im toga, i nije mi svejedno.  Inače, meni je violončelo predivan instrument, baš je lepo što je to izabrala.
I mi smo ceo dan bile napolju, šetale po gradu, a i bile u prirodi. Noga me sada boli, ali nema veze, jako nam je lepo bilo.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1422
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
30.3.2019 20:05:11   
Maraj
Rosi user posted image godinica vecuser posted image
Slavite li gde ili cete porosicno obeleziti? Pitam zbog nas...ja sam planirala da tada krstimo S . Bar smo tako L, za prvi rodjendan...
Mm misli dal neku igraonicu da organizujemo....ja nesto nisam za to...pojimanemam za sad, sta ćemo

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1423
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
30.3.2019 20:23:16   
Misha i Ljisha
Rosi covece. Prvi rodj. Neverovatno. 


E da. Inace racunamo ld danas da je P prohodao. Danas se bas trudio da veci deo dana hoda. Tako da je "pobedio" seku za svega par dana. 
Ma siznula sam.od mm. Imao je P 39. Dadosmo brufen. Reko ajd sad da ga opet okupam. Pa kao sta c3s ga kupati pocinje da radi brufen.pa da ga okupam da mu spadne temp na 37 da bude raspolozeniji. Elem omupali ga. Pred spavanje imao 37.1  i zaspao eno.ima 36.6. A realno proslo vec 3h id brufena. Bili do dr. Kaze enterovirus. I D isto samo D ima bas blagu klinicku sliku. I tako. Ja spavala od 7 do 8. Sad cu da dezuram dok mm spava. Pa onda budim njega oko ponoci  da on dezura. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1424
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
30.3.2019 20:35:38   
pari
Bravo za P za prohodavanje 🙂 Nadam se da ce se i temp skroz povuci i da ce sutra biti kao nov!
Mi sr uspavljujemo iako ce se brzo ona probuditi opet...I smisljam sta cu i gde cu sutra...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here