RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


pari -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (1.4.2019 10:48:26)

Ovo pomeranje sata mi malo poremetilo spavanje T...kasnije je zaspala,kasnije se probudila ali je bila kenjakava vec posle 10 pa kao zaspala...verovatno na kratko... Opet ne mogu da se isplaniram ali dobro,nije vazno...
Ljiso, nadam se da ce ga brzo proci. Ja bih mu isto davala dijetalnu hranu koja zatvara da bi mu brze proslo...




jance -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (1.4.2019 10:56:17)

Jeste. i Bebuska spava, evo skoro je sat vremena sklopila....

Ja vise nemam pantalona na koje mi nije probilo. Nemam vise ni tako obimnu menstruaciju koliko mi krene onako jace kad god ustanem pa nijedan ulozak to ne moze da izdrzi. Sad sam stavila sve redom na pranje i valjda necu morati da idem nigde dok susara ne zavrsi...

Preporucila mi u apoteci farmaceutkinja da uzmem za takve slucajeve uloske za inkontinenciju. Kaze imaju vecu moc trenutnog upijanja.... nije mi to do sada padalo na pamet, ne znam ni sta su tacno




medamisko -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (1.4.2019 10:59:21)


IZVORNA PORUKA: pari

Ovo pomeranje sata mi malo poremetilo spavanje T...kasnije je zaspala,kasnije se probudila ali je bila kenjakava vec posle 10 pa kao zaspala...verovatno na kratko... Opet ne mogu da se isplaniram ali dobro,nije vazno...
Ljiso, nadam se da ce ga brzo proci. Ja bih mu isto davala dijetalnu hranu koja zatvara da bi mu brze proslo...



Ja citav dan zevam, zaista je glupo pomerannje sata.




Ana RR -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (1.4.2019 11:03:29)

Jance, tako je i kod mene. Ja nigde ne idem prva dva dana a i treći je kritičan. Evo samo juče sam potrošila pakovanje od 12 uložaka. Ludilo.

Ulošci za inkontinenciju su za osobe sa slabom bešikom tj sfinkterom koje ne mogu da zadrže urin.




vocicana -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (1.4.2019 11:10:25)

Dobro jutro devojke, ja sam samo srecna sto sam sada vec za sobom ostavila mengu, inace je bilo strasno, jer sam u kratkom februaru dva puta imala, drugi put posle mesec dana, kada se Malisa razboleo, iste sekunde je krenuo ciklus u fulu.
Mame kako ste? Ja nemam vodu do 15 h I tako ce biti svakog dana od 10 do 15 do nedelje, jer nam rade kruzni tok pored zgrade.Da popizdis.




jance -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (1.4.2019 11:45:09)

Znam za sta su ti ulosci , samo razmisljam o tome. Kazu da su bolje po onoj trenutnoj moci upijanja, ono kad naglo ustanes itd. Na zalost sa njih troje nemam bas mogucnost da ostajem kuci dva dana, moram da vozim, desi mi se da se zaglavimo u guzvi zbog radova ili da mi mm javi da moram na drugi kraj grada nesto da pokupim. Nije zabavno.




jance -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (1.4.2019 11:48:23)

Sad cu da se dupliram ali krenula sam u akciju da pisem poznanicama i drugaricama i "drugaricama sa fejsa" da se vidimo na kafi. Ako hocu da ne kukam sama i zatvorena u kuci, moram i da uradim nesto po tom pitanju....




Ana RR -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (1.4.2019 11:54:39)

Verujem, Jance. Ja radim od kuće pa mi je mnogo lakše sa te strane. Inače je odlazak na posao uz ciklus bio horor ranije [sm=smiley13.gif] meni i noću, dok ležim, puno ide. Nekad jedva stignem do kupatila na vreme.




vocicana -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (1.4.2019 12:04:30)

Jance, drago mi je sto si pocela da mislis na sebe., tako I treba, naci ce se neka sigurno koja ce moci da pije sa tobom rano ujtru kaficu iako ti mislis da je takvih malo, odnosno da ih nema. Ljubi te Voci!




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (1.4.2019 12:25:50)

Dobar dan. Od jutros od 9 je p kakio 2 puta. Sto je super. Hajd da danas vise ne kaki. 
Na dijeti je. Jos od subote. 
Orosala imam.mogu.mu.i dati. Ja racinam ne povraca pa mi ni na pamet nije palo da mu dajem.






vocicana -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (1.4.2019 12:28:06)

Ljiso, to nisu retke stolice kontam, probiotik je ucinio svoje, pa neka ga, bolje neka izbaci tu muku dole na taj nacin a ti nutkaj svime samo da pije, a za jelo koliko moze I hoce.




Rosita -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (1.4.2019 13:10:56)

Cao mame. Proslavili lepo, sve je bilo super. Ali sigurno da neću više u tom obimu. Preveliki napor, stres i trošak. N mi se razboleo, evo ima 38.5. Baš sam se smorila :(





jance -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (1.4.2019 13:20:59)

Stavila sam bebusku na spavanje sa samo jednom rukom upakovanu. Pa kud mi puklo... taman i ne treba sad puno da spava, u 2 idemo po Ogija i Kiku u skolu i vrtic. A ja nesto i pojedem danas, potpuno sam zaboravila.....




jess021 -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (1.4.2019 13:23:24)

Dan mame! Mi smo imali turbo vikend pa nisam ni stigla da vam se javim.


Ljiso, zao mi zbog svadbe, ali sta da radis.
Nadam se da uzivate u danasnjem danu!




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (1.4.2019 13:50:04)

Jess i meni je al prebolela sam vec i smislila sta cu sa lovom koju sam namenila za svadbu ahahah...

Rosi divno. Ja jos uvek nemam pojma sta cu P za rodj




mama Jo -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (1.4.2019 14:11:27)

Rosi, ljubimo decaka velikog 😊
I da batu sto pre prodje 😘
Joj mi smo se skuvali napolju, bas je vrucina haos, a one nemaju mira u hladovini da budu...




vonavoj -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (1.4.2019 14:27:25)

Obilan ciklus..uh..casica je spas! Verujte! Pogotovo za akciju..izdrzi mi 4h prvi dan..prepuni se..posle duze moze,ali ne mize da procuri..




mama Jo -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (1.4.2019 14:45:53)

Pari i mi smo se skroz poremetili, juce mi je dan bio kao da sam.pala sa marsa, evo i danas [sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (1.4.2019 14:49:31)

Nego mame sta mislite sta moze biti - primetim jutros da J malo kao kroz nos prica, nista je ne boli, sve lepo jede... a kad sam joj grlo pogledala, na jeziku tu skroz kod grla skoro nazad ima neke crvene kao krupne tackice, kao pecate, jedno 4-5 takvih tacaka?




pari -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (1.4.2019 14:54:55)

Ja ne znam mama jo...mozda neko drugi ima iskustva...Mozda da joj stavis malo fizioloskog u nos...mozda joj je zapusen nosic...Meni M cesto govori kroz nos...pun nos...uvecan malo treci krajnik i eto...
Nas dve napolju. Sredjivala sam papire za vizu,sutra treba da ih posaljem u ambasadu...Na suncu je stvarno jako toplo...
Rosi, drzite se! Da sto pre prodje temp




Ana RR -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (1.4.2019 15:02:51)


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Obilan ciklus..uh..casica je spas! Verujte! Pogotovo za akciju..izdrzi mi 4h prvi dan..prepuni se..posle duze moze,ali ne mize da procuri..


Von, ja ne znam kako bih to stavila [sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (1.4.2019 15:11:12)

Mama Jo, gore na ždrelu, crvene tačke ravne (ne kao afte već uz ždrelo)? Ako jeste, to je Marko imao kada je imao neki virus. Prskala sam mu nešto kao propolis (ne mogu da se setim kako se zove) i prošlo je već sutradan.




mama Jo -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (1.4.2019 16:37:04)

Tako je Ana... ne zali se da je boli, sve normalno guta i jede a citam da to moze biti strptokok [sm=zmeden.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (1.4.2019 16:50:02)

Prskaj joj apis golu ili tantum sta imas.




mama Jo -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (1.4.2019 18:54:38)

Prskacu joj apis golu, pa cu videti sutra ako i dalje bude imala pusticu porku dr
Gde ste mame, jeste dobro?
Ljisho kako maleni?
Rosi, je l' prosla temp.?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>