|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.4.2019 23:30:48   
Ivanka 75
Slomio tati cekic?!!!
Bes, bes i samo bes

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.4.2019 23:32:09   
Filadendronka
Vrv je dete zapostavljeno i tako privlaci paznju. Ne znam odakle bi drugo bes dolazio. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.4.2019 23:33:43   
Misha i Ljisha
ju bude li ovaj moj taki dobice on Lek= COSAK user posted image iz nekog razloga klincima kad su tako mali cosak bas bude lekovit. Ili stolicu da sedi dok se ne smiri. To cu jos razmisliti ali on ima tendenciju da "unistava" vec je pokidao jednu knjigu. Naravno od D kad je bila mala. Mada moram priznati malo se stisava kod P taj bes inadam se da kad bude jos malo razumniji da ce biti moja dobrica user posted image

A ovaj mali kao da si ga opisala isto kao i taj vas. Jos laze a videli ga sopstvenim ocima. user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.4.2019 23:38:56   
Ivanka 75
Moje licno misljenje je da su kumovi u zelji da budu dobri roditelji kasno odreagovali na njegovo ponasanje.
Tj, tu je radio onaj stereotip, on je decak, decaci su takvi. 
Uzasavam se stereotipnih misljenja, pogotovu od ucenih ljudi. 
E sad, oni su ga pustali da radi sta hoce, a onda mu se rodila sestra kad je imao 2 god i nisu smeli da ga ostave nasamo sa njom. I dan danas je cuvaju od njega iako ona sad ima 6 god. 
Mnogo je surov, a pametan. I u svemu mora da bude naj naj. 
Pazi kad je onaj dan kod nas kad su bili, odemo da proset__amo do stop shopa, idu on i sestra ispred na i on iz cista mira gurnu dete, mala udari u izlog odbi se od njega. Ma ja bi ga sa zemljom sastavila. 

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 30.4.2019 23:40:13 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.4.2019 23:44:57   
Misha i Ljisha
Podlac jedan. Ju strasno. Ja ostavim D i P u sobi zajedno. Zatvorim ih i kazem joj cuvaj batu dok ja....
A slazem se s tim da ima roditelja koji kasno reaguju. Mislim pisala sam P ima kaznu. Ide u kavez kad se bacaka od besa. (ogradicu) pa ga pustim da se izbacaka do mile volje i tek kad se smiri moze napolje. I evo kazem mnogo je vec bolja situacija sa njegovim besom. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.4.2019 23:50:15   
Filadendronka
Ja sve pokusavam razgovorom, videcu efekat za godinu, dve. Ne podnosim nevaspitanje ni kod odraslih. Nadam se da moji decaci nece biti takvi, jer se stvarno trudim da sve objasnim i ukazem na sve pozitivne/negativne strane svakog poteza. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.4.2019 23:51:56   
Ivanka 75
Podlac vala...
Ma ni sad nema neke posebne reakcije od strsne roditelja, vise je kao, ma vidi ga sta radi, a korekcije ponasanja i kazne nema uopste. 


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.4.2019 23:54:22   
Ivanka 75
Odsustvo reakcine od strane roditelja dete tumaci kao odobravanje postupka.
Ako roditelji cute, dete ce nastaviti da radi to sto radi. A tesko je odreci se navike i shvatiti zasto posle 2 god slobode sad odjednom ne moze, ne sme nesto da radi jer nije u redu. A do juce je bilo u redu. 
Nije do dece nego je do roditelja. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.4.2019 23:58:26   
Filadendronka
Bas tako, roditelj postavlja granicu. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.4.2019 23:59:49   
Filadendronka
Mada, zavisi i koliko ljudi cuva i vaspitava dete. Najgore je kad je dete pod razlicitim uticajem i ne zna sta je zapravo ispravno. 


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
1.5.2019 0:00:26   
Ivanka 75
Srećan nam 1. maj, praznik rada 👍

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
1.5.2019 0:02:05   
kamičak
Nek je srecan, mada je kisni

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
1.5.2019 0:03:17   
Filadendronka
Srecan nama na porodiljskom. 🙈

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
1.5.2019 0:08:50   
Filadendronka
Laku noc, vreme da se spije... 


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
1.5.2019 6:22:26   
Filadendronka
Dobro jutro (ne)radni narode! 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
1.5.2019 6:33:14   
vonavoj
Jutro! M i ja budni od 5 i 45..a uzasno je spavao!I da,ko je baksuz,jaaaa..ladno sam dobila .posle 6 meseci na vreme..em smo u gostima,em mi pada bas za krstenje ako stigne opet na vreme...grrrrr..A danas nam je i godisnjica braka,hteli smo do Koporina,2010.za 1.maj me je tu zaprosio,a 2011.za 1.maj smo se vencali,tesko da cemo mrdati..

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
1.5.2019 6:40:33   
Filadendronka
Von, cestitam na godisnjici i veridbe i braka! Neka vam je sa srecom jos mnogo godina. 🍀🍀🍀I ja sam lose spavala, bolucka me stomak i dalje. Rana od epiziotomije je i dalje puna konaca, pa sam sinoc skinula par komada koliko sam mogla. Ako nije zaraslo za mesec dana, nece nikad. Jadne mi zene koliko toga podnosimo. Treba da zakazem ginekologa, samo ne znam kako cu i bebu da cimam po Domu zdravlja.  

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
1.5.2019 6:47:52   
Ivanka 75
Dobro jutroooo 😊
Kisa.... Fuuuj... 
Von srecna godisnjica i veridba 🍾🍾🍾
Fili, kod ginekologa idi, meni su konci toliko zatezali kozu da nisam mogla da hodam dok nisu skinuli sve. 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
1.5.2019 7:03:54   
vonavoj
Fili,ako su spolja,namazi flogocid,omeksace ce i ispasti.,ja sam tako...a kod dr imas prednost kao porodilja.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
1.5.2019 7:07:25   
Filadendronka
Jos uvek imam lohije, tako da nema sanse da idem sad kod dr. Meni samoj je bljak, a generalno nemam neke tegobe zbog konaca. Jedino me nerviraju sto su toliko ostali i sto stalno imam osecaj da sam prljava. Sama cu da secnem u slucaju da ne spadnu jos neki dan. Gipka sam 🤣🤣🤣

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
1.5.2019 7:11:04   
Filadendronka

Nisam znala za flogocid, hvala. Mada tih spoljnih sam se resila, ostalo je nesto unutra. 🧐A moram nazvati Dom zdravlja da vidim mogu li da dodjem bez termina kad prodje 6 nedelja od porodjaja. Sad se cak zakazuje i prva bebina kontrola, jedva nadjoh termin sredinom maja. 
IZVORNA PORUKA: vonavoj

Fili,ako su spolja,namazi flogocid,omeksace ce i ispasti.,ja sam tako...a kod dr imas prednost kao porodilja.



(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
1.5.2019 7:12:56   
Filadendronka
Von, je l’ kupujes neki poklon tm za godisnjicu? Ja inace bas volim da ga iznenadim i ranije sam svasta pripremala. Dolaskom dece sam postala manje zainteresovana za iznenadjenja, nazalost. 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
1.5.2019 7:29:15   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Von srecna vam godisnjica.
P je spavao do pola 7 vauuuu...mora da mu je to rekord. Nije sjajno spavao ali zavrsio je kod mene u krevetu.

Vreme je bas bezveze. Al u cetvrtak ce biti lepo pa moze prvi maj da se pomeri za drugiuser posted image

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
1.5.2019 7:29:34   
vonavoj
Bas tako kako kazes,pored dece nema iznenadjenja,osim sa njima😊Nista mu nisam kupila,a ni on meni,osim juce haljinu za rodj.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
1.5.2019 8:12:49   
Filadendronka
Ja inace ne volim poklone iskljuvo zbog nekog datuma, vise mi prija neka sitnica kad sam nervozna. Dovoljna je i krem bananica.Inace nista nisam kupila danas za klopu. Nije humano da zelim nekome da radi danas, ali bas bi mi znacilo da radi neka prodavnica. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here