|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
2.5.2019 6:26:28   
Misha i Ljisha
Dobro jutro.


Ivana grlim te.  Znam kako ti je. Ja sam pre par godina nasu macu uspavala. Njakala sam kod veterinara i oprastala se. Ali tako covek ima eto bar sansu da se oprosti. 
Mi cemo na salas danas. 


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
2.5.2019 7:20:22   
jess021
Dobro jutro mame! Moji spavaju, ja kafa pa ja posao. Klasika😊


Ivana, nisam u toku, ali bas mi je zao. Drzi se, ako je moralo tako.  Grlim te punoooo.
Nama kuce bas bio lep dan, otisli na Palic u zooloski vrt, u povratku svratili u Srbobran i dosli kuci oko 19h. Smizle su bile super.
E da, Von srecan godisnjica! 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
2.5.2019 7:29:06   
Duškić
Dobro jutro.
Ljisho lepo se provedi.
Von , srecna godisnjica.
Mi idemo na rucak kod moje sestre danas i do parka pod obavezno.
Sad poranila da popijem kaficu u tisini.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
2.5.2019 8:25:30   
vonavoj
Hvala devojke!Ivana,zao mi je,covek se veze.Duskic,uzivajte!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
2.5.2019 8:41:11   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
Ivanauser posted image videh juce sliku sa njim i rasplakah se. Osetljiva sam jos vise nego pre.

Moje spavaju. Ja sam u krevetu. Sestricina mi je otisla. Bolelo ju je grlo, pa je zet pokupio. Sve tri smo plakale. A i mm je bilo zao. One se toliko vole i lepo se druze da vam ne mogu opisati. Sofi istrcala i kaže da je zaboravila gumicu. Ja se setih da nismo spakovale cetkicu. Ona kaže: "Ne, ja sam joj spakovala". user posted image Sofi je bas odgovorna kad obavlja neke zadatke. Ovih dana se stalno mazi sa mnom.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
2.5.2019 9:22:37   
Ana RR
Jao Sanjči, mogu da ih zamislim user posted image

Ivana user posted image rekoh ti juče, ja bih tačno crkla za njim user posted image

Von, srećna godišnjica, nekako propustih da ti čestitam user posted image nadam se da ste imali lep dan.

Mi nismo nigde skitali juče, ja radila do pola 6 pa smo posle išli u komšiluk na palačinke. Danas isto radno.

Fil, lepo si to rekla user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
2.5.2019 9:50:25   
jess021
Ja se smaram. Iz protesta necu nista da radim😅

Nista zivo ne radi. Ni frizeri, ni turisticke agencije, ni Maxi...da me ne shvatite pogresno i treba sa ne rade, ali ja mogu samo danas posle posla nesto da zavrsim jer je mm kuci, pa sam htela da iskoristim ali nista od toga.


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
2.5.2019 10:06:06   
mama Jo
Pozdrav mamike. Mi doruckovali, danas se vracamo za NS, biko nam je bas lepo ovde, ja sam bas lepo odmorila.
Ivana, bas mi je zao stvarno, isto bih se tako osecala. Ljubim i grlim te puno.
Jess, da sto pre prodje smena. Tvoje devojcice su preslatke ❤ 😊
Sanjice, bas lepo, devojcice drage 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
2.5.2019 10:22:27   
Maraj
Pozdrav mame
Ja stavila pasulj da se kuva za sutra. Za danas ostao rostilj od juce user posted image
Ivana...mogu misliti kako ti je... ja sam za papagajem plakala...
Jess..da brzo prodje smena. Mada najgore mi je kad nema posla. Vreme stoji.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
2.5.2019 10:25:19   
IvanaSK RR
Dobro jutro,drage. Divne ste,hvala vam sto razumete. Dosta ljudi kaze "ajde to je samo pas",ali ja to ne gledam tako. Ne ubijam ni pauke,iznesem iz kuce ( nekad ih i ostavim,kazu,to su pare 😁) Jednostavno,sve to  su ziva bica. A ovaj moj jeste izgledao opasno,al nikad na čoveka nije zarezao. Decu je obozavao,mogli su mu raditi sta su hteli. Masa dece se oslobodila straha od kucica pored njega.  Al dobro,da se ne jadam vise,proci ce..Jess,ovde danas sve radi normalno. Dosta radnji je i juce radilo.Von,izvini sto kasnim,srećna ti godisnjica😘

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
2.5.2019 11:06:40   
vocicana
Dobar dan, joj bre Ivana, nisam u toku bila, nadam se da bol prodje...zao mi je. Ja imam strah od velikih pasa, ali bi ga verovatno prevazisla s vremenom.
Ja sam u radnoj akciji, pred trecu semnu, svasta imam da radim, danas je mami rodjendan, pa idemo kod bake da duvamo svecice posle podne. Dok se ne slogiram.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
2.5.2019 11:11:56   
Ana RR
Jess, čudo da maxi ne radi. Naš je juče radio normalno radno vreme tako da verujem da radi i danas.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
2.5.2019 11:14:30   
IvanaSK RR
Voci,da si upoznala mog Mamba prevazisla bi taj strah sigurno 😀 moja bivsa koleginica je tako pocela dolaziti kod nas,Mamba sam sklanjala od nje par metara.. Vrlo brzo je ostajala da spava kod nas,sve sa njim u krevetu. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
2.5.2019 11:20:27   
vocicana
Sigurna sam, bas mi je zao user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
2.5.2019 11:22:22   
kamičak
Pas je clan porodice, nista manje. Tako se i zali, dugo.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
2.5.2019 15:29:00   
vonavoj
Jess,jesi sigurna da maxi ne radi..ovde je i juce normalno radio..Danas divan dan,a juce uzasan. Vracamo se kuci,treba se spremiti za sutra,za skolu.

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
2.5.2019 16:03:16   
Filadendronka
Ivana, taj bol ostaje dok si ziva, samo ga vreme gurne negde dublje iz svesnog u podsvesno. Inace, kod nas jedan Maxi radi, a drugi malo dalje ne radi. Vrv zavisi od lokacije. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
2.5.2019 16:48:22   
IvanaSK RR
Znala sam da ću se potresti i da će biti tesko,ali nisam znala koliko.. Kad smo ga uzeli jos decu nismo imali, muz često po terenima.. On je meni bio najbolji drug :)  kad sam ostala trudna sa sinom toliko me je cuvao i obožavao da stavlja glavu na stomak. Mislim da je on i pre muza oset_io bebu u stomaku. Sin ga je jahao,maltretirao,a ovaj se jos i namestao..  Mesec dana posto se sin rodio ja sam se okrenula a on legao na krevet. Uplasila sam se da je legao na sina,a on je u stvari stavio sape sa strane tako da je sin bio izmedju i gledao ga dok spava... Toliko uspomena i onda samo izvire jedna po jedna. 
Gde mi je Pari? Milence i mi treba da krecimo uskoro. Von,mi u ponedeljak u skolu,a tako mi se ne ide😆

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
2.5.2019 16:55:11   
Ana RR
Joj Ivana, baš si me rastužila user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
2.5.2019 17:11:16   
mama Jo
Joj Ivana, stvarno mi je prezao, sad si me bas rastuzila... kako ne covece, bio vam je clan porodice. Strasno.
Da, nema nam pari... nadam se da je dobro.
Lep dan danas, bas smo ga maksimalno iskoristili napolju. Jos smo u selu, uskoro krecemo kuci.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
2.5.2019 17:29:48   
IvanaSK RR
I ja glupaca,ovde pisem o tome 🙄
Samo da prodje navika na njega pa ce biti malo lakse. Danas sam sinu rekla "izvedi Mamba napolje",izlazim na terasu i krecem se da bih mu sipala hranu.. 
Mama Jo,mi smo bili malo kod mojih,isli u Lidl da kuoimo sladoled pa sam psovala,guzva uzasna i svi ti sladoledi se rasprodali. Muz sutra na teren,u ponedeljak njegovi slave,nemam pojma da li cemo ici.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
2.5.2019 17:33:13   
Filadendronka
Ivana, samo polako, trebace ti dosta vremena da se priviknes i prebolis. :(Upravo sam pominjala sladolede u temi Lidl. Nikako da vidim sta imaju u ponudi, cekala sam da krene toplije vreme. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
2.5.2019 19:07:16   
Duškić
Mi bili na rucak , muz ode na posao deca i ja u stanu
Sutra po potvrde pa u vrtic.

Ivana, bas kao clan porodice. Isplaci se bice lakse, vreme mora da prodje...

< Poruku je uredio Duškić -- 2.5.2019 19:08:10 >

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
2.5.2019 19:33:02   
IvanaSK RR
Duskic,koliko niste isli u vrtic?Fil,mi smo zimus jeli njihove one porodične :) sad sam bas isla ciljano po one ledene na štapiću.oko 20 din po komadu i još neke,ali ni jednih nije bilo osim onih skupljih.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
2.5.2019 20:04:17   
Filadendronka
Ivana, mi smo u Gr uzimali neke plave kornete od 6 komada u paketu. Meni je taj sladoled bio toliko dobar da sam prilikom izbora letovalista gledala gde u blizini ima Lidl. To mi je na Tasosu bas falilo. Bukvalno kao kad smo bili deca i cekali maj da stignu tresnje. 🍒

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here