RE: Majski baRR (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


bubulence -> RE: Majski baRR (7.5.2019 23:12:53)

Pirinac progutala pre sat, ne pomaze. Sipaj dupli pasulj😁





Sanjica26 RR -> RE: Majski baRR (7.5.2019 23:15:33)

Bubi, jel si probala rupurut. To smes u trudnoci. Ja sam to pila jer sam imala groznu gorusicu.




bubulence -> RE: Majski baRR (7.5.2019 23:16:52)

Jesam, on mi pomogne trenutno. Ali sam i njega popila tj posisala oko 8 pa se plasim da je rano za sledecu tableticu... 





Sanjica26 RR -> RE: Majski baRR (7.5.2019 23:18:47)

Znaci nema efekta. [sm=smiley13.gif] Meni je bukvalno gorusicu przila.




bubulence -> RE: Majski baRR (7.5.2019 23:23:15)

Meni je najbolje kada kombinujem rupurut i sodu bikarbonu (onu iz apoteke), ali nisam stigla da kupim sodu. Isli kod drugara veceras, i kao kupicu kada krenemo kuci, zadrzali se malo duze a kod nas sve apoteke rade do 20h. Nemamo dezurnu.






Ivanka 75 -> RE: Majski baRR (7.5.2019 23:25:29)

Sto ne potrazi u komsiluku sodu?




Ivanka 75 -> RE: Majski baRR (7.5.2019 23:25:57)

Mozda neko ima... 




bubulence -> RE: Majski baRR (7.5.2019 23:35:15)

Ma ja zivim u penzionerskoj zgradi, svi uveliko spavaju. Nema veze, sedim, gledam tv. Prezivecu ovu noc, sutra kupujem 2 kutije sode i 3 kutije rupuruta😂





Ivanka 75 -> RE: Majski baRR (8.5.2019 8:50:20)

Dobro jutro
Bubi kako si? 
Ja zadnjih pola sata spasavam moju orhideju. 
Prebacih je u vodu po savetu strucnjaka 👍




bubulence -> RE: Majski baRR (8.5.2019 9:13:11)

Ivankoo, spavala sam sat ipo, osecam se kao kuvana kokoska a brdo obaveza danas... Nego, prezivecu.. Odoh sada da se sisam da bar pokusam da licim na nesto😂





Filadendronka -> RE: Majski baRR (8.5.2019 9:18:26)


Za ime sveta koji je to uzrast?  😱Za orhideju nastavljam pricu u temi “sobno cvece”Bubulence, takodje sam kao kuvana kokoska ili da se bolje izrazim kao kuvana noga! Jedino oprah kosu jutros, ali sva je prilika da od feniranja nema nista. 
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75


Sve redom! Jedan me bocka prstom i ponavlja teacher teacher teacher 
Drugi pliva po stolu i raznosi deci knjige

Treca se svadja sa njim nemoooooooooj tooooo da raaaaadddiiiiissss
Cetvrta se uhvatila za glavu a ostali se smeju
Izasla sam sa casa, ucutali su, kad sam se vratila cas je postao normalan i moglo je da se radi kako treba 😊
IZVORNA PORUKA: kamičak

Ivanka, jel treba nekog da bijemo? :)









Ivanka 75 -> RE: Majski baRR (8.5.2019 10:00:09)

Ova grupa je treci razred. Strasno su nemirni pa moram povremeno da ih prodrmam. A tuzakam i roditeljima povremeno 🙄😁




Ivanka 75 -> RE: Majski baRR (8.5.2019 11:11:46)

Boii me glava, od levog uveta ka potiljku, popila sam nimulid pre 1h i jos nije poceo da deluje kako treba 😔




Filadendronka -> RE: Majski baRR (8.5.2019 12:50:50)

Promena vremena tj. atmosferskog pritiska stvara glavobolju. Inace ne pratim bas vremensku prognozu, ali sad mi rece komsinica da za sutra opet najavljuju kisu i zahladjenje. Secam se kraja maja 2015. godine kada smo u zimskoj jakni stavljali venac na kapiju za moju svadbu, a da je na sam dan svadbe bilo preko 30 stepeni. 




Ivanka 75 -> RE: Majski baRR (8.5.2019 13:01:48)

Ovo nije normalno... I muka mi je., i povraca mi se
Sve sto ide uz glavobolju




bubulence -> RE: Majski baRR (8.5.2019 14:23:43)

Ivanka, malo pre sam isla da uzmem vitamine u apoteku. 10 ljudi ispred mene, bar 5oro je tražilo bilo sta samo da prodje glavobolja... Sigurno je zbog ovih naglih promena vremena 





Ivanka 75 -> RE: Majski baRR (8.5.2019 14:26:51)



IZVORNA PORUKA: bubulence

Ivanka, malo pre sam isla da uzmem vitamine u apoteku. 10 ljudi ispred mene, bar 5oro je tražilo bilo sta samo da prodje glavobolja... Sigurno je zbog ovih naglih promena vremena 





Verujem... Mene i dalje boli, sad se preselio bol na potiljak, nije jak ali i dalje mi muka. Nadam se da  e proci kad izadjem napolje i podjem kuci. Mozda odem peske. 




emicaa -> RE: Majski baRR (8.5.2019 18:14:36)

Djevojke pecem strudlu,da vam upakujem po parce 😁
Mene je juce glavila bolila,poludila kad nisam.Sto je najgore tablete uopste nisu djelovale.Jutros sam dobila pa sam ok.




bubulence -> RE: Majski baRR (8.5.2019 18:17:11)

Emice opet strudla😁!? Sta te briga kada si manekenka💕. Ja porucila picu za veceru





flamingos -> RE: Majski baRR (8.5.2019 18:26:15)

Moj savet-naproksen,imam migrenu i glavobolja nestane vrlo brzo,inače-haos,glava puca,mučnina.Dobar je i protiv zubobolje.Pozdrav





kamičak -> RE: Majski baRR (8.5.2019 18:29:53)

Moja terapija glavobolje je kombinacija kafe i boravka na svezem vazduhu




emicaa -> RE: Majski baRR (8.5.2019 18:33:25)

Bubulence prava manekenka,kad bih jela sta bih htjela i koliko bih htjela bila bih kao slonic 😂
Filadendronka ja nemam pojma kakve su te,imam nimulid i jos neke sto u njemackoj kupujem.




Filadendronka -> RE: Majski baRR (8.5.2019 18:37:08)


Dolazi mm sa posla sa istim simptomima. Ja sad iz parka, ne pamtim odavno da mi je bilo prijatnije. Vetar razduvao smog, a trava sveze pokosena, suncano... 
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ovo nije normalno... I muka mi je., i povraca mi se
Sve sto ide uz glavobolju






Olga75 -> RE: Majski baRR (8.5.2019 19:34:07)

Ahoj!
vidim problema sa glavoboljom, užas je to još kad je migrena pa imaš auru, znaš šta te sledi
da vam kažem, ovo vreme to je krivac za veći deo tih muka.
Kod nas jutros oko 0 pa onda oko 18 i sunčano a sad evo kiše ponovo u najavi, bljak bre! Mi jadni ložimo već nedelju dana a imamo one crepane peć- pa jbt dok to zagrije, znači da pratim prognozu ko s uma sašla[sm=hudicek1.gif]
evo moji pre paaa oko sat vremena otišli na balet- sunce, prijatno- deru se na mene što sam im kape dala a sad- kiša ima da se sruči za po sata najvše.
I ajde sad ti, majčin sine, ostani stena stamena i nemoj da te boli i žiga išta
Pobiće nas ovo veme, ja kad vam kažem!




kamičak -> RE: Majski baRR (8.5.2019 19:41:35)

Za sutra je najavljena kisa tokom veceg dela dana..iskoristismo par suncanih sati danas. Ko nece da pije lekove za glavobolju, neka proba masazu slepoocnica etarskim uljima nane ili eukaliptusa.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>