RE: Julski baRR (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Duškić -> RE: Julski baRR (5.7.2019 8:22:19)

Za radne ljude i omladinu ne postoji omiljeniji dan od petka.
Ja se nadam sl.nedelje sin da skine gips. Polude od vrucine.




lesica -> RE: Julski baRR (5.7.2019 8:26:34)

Jao jeste, petak mi je omiljeni dan u nedelji 😂

A ovaj današnji pogotovo 🎉 Do 28. jula Au revoir!

Joj gips...po ovom paklu, nadam se ga će mu skinuti.




flamingos -> RE: Julski baRR (5.7.2019 8:32:44)



IZVORNA PORUKA: Duškić

Flamingos, vec je toplo. Ja zavrsila kupovinu
Ali vredi se kuvati u salonu za dobar friz.
Moram da se sredim,u ponedeljak je"DIVAN DAN"našoj ćerkici.Obeležićemo posno,Petrova post je,a žurka sledi u igraonici kada počne školska godina.Sada samo u krugu porodice i kućna prijateljica nam dolazi.Odoh.Svima veliki pozdrav





Ivanka 75 -> RE: Julski baRR (5.7.2019 8:34:44)

Dobro jutro od mene izlApEle😂
Flamingos, godine mi udarile u mozak, ne procesuira on informacije kao nekad. Ma samo mi sinulo odjednom ko je odakle 😊
Bice danas vrelo... 
Moje dete spava sa fritirom na glavi, slikala sam je. Ceo frotir zbrčkan  i na glavu došao, od ramena na dole nema ništa, frotir spakovan uredno na  glavi 😂
Pijem kafu, drugarice mašine rade svoj posao... 




flamingos -> RE: Julski baRR (5.7.2019 9:06:55)



IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Dobro jutro od mene izlApEle😂
Flamingos, godine mi udarile u mozak, ne procesuira on informacije kao nekad. Ma samo mi sinulo odjednom ko je odakle 😊
Bice danas vrelo... 
Moje dete spava sa fritirom na glavi, slikala sam je. Ceo frotir zbrčkan  i na glavu došao, od ramena na dole nema ništa, frotir spakovan uredno na  glavi 😂
Pijem kafu, drugarice mašine rade svoj posao... 
To su te-zlatne godine draga,joj-u septembru punim 46,auuuuu.Pakleno je već sad.Naše dete već budno,u osam ustala





bubulence -> RE: Julski baRR (5.7.2019 9:10:12)



IZVORNA PORUKA: flamingos



IZVORNA PORUKA: Duškić

Flamingos, vec je toplo. Ja zavrsila kupovinu
Ali vredi se kuvati u salonu za dobar friz.
Moram da se sredim,u ponedeljak je"DIVAN DAN"našoj ćerkici.Obeležićemo posno,Petrova post je,a žurka sledi u igraonici kada počne školska godina.Sada samo u krugu porodice i kućna prijateljica nam dolazi.Odoh.Svima veliki pozdrav





A nasoj lepotici u utorak 😁. Mi cemo slaviti samo u restoranu za bake, deke, ujku, striceve, kumove... I pozvaće najbolju drugaricu. Ove godine preskace slavlje za drugare... Stvarno ne mogu da spremam, nadoknadicemo sledece godine... Kada smo kod frizura i to razmisljam sta da radim. Zakazala sam za utorak ali ne mogu samo da se isfeniram, jer ima da crknem sa pustenom kosom. Moram nesto da ispletem...




flamingos -> RE: Julski baRR (5.7.2019 9:17:20)



IZVORNA PORUKA: bubulence



IZVORNA PORUKA: flamingos



IZVORNA PORUKA: Duškić

Flamingos, vec je toplo. Ja zavrsila kupovinu
Ali vredi se kuvati u salonu za dobar friz.
Moram da se sredim,u ponedeljak je"DIVAN DAN"našoj ćerkici.Obeležićemo posno,Petrova post je,a žurka sledi u igraonici kada počne školska godina.Sada samo u krugu porodice i kućna prijateljica nam dolazi.Odoh.Svima veliki pozdrav





A nasoj lepotici u utorak 😁. Mi cemo slaviti samo u restoranu za bake, deke, ujku, striceve, kumove... I pozvaće najbolju drugaricu. Ove godine preskace slavlje za drugare... Stvarno ne mogu da spremam, nadoknadicemo sledece godine... Kada smo kod frizura i to razmisljam sta da radim. Zakazala sam za utorak ali ne mogu samo da se isfeniram, jer ima da crknem sa pustenom kosom. Moram nesto da ispletem...
Draga,do polaska u školu slavili smo u selu sa rodbinom,kumovima itd.Bilo ih je preko pedeset_.Kako je krenula u školu,svi slave u igraonici,a kako bi ih okupili sve,sačekaćemo početak školske goxine i sledi žurka.A i svi se rasturili po svetu,nikako sve da ih okupimo-mislim na rodbinu.Sad smo već veliki,a i meni lakše-možeš misliti kad slavomo krajem jula,spremanje,a paklena vrućina.Evo vratih se sa pijace,ispih i drugu kafu i odoh





doramar11 -> RE: Julski baRR (5.7.2019 10:50:35)

Ko je za hladnu limunadu?




Ana RR -> RE: Julski baRR (5.7.2019 11:03:50)


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

I tako je sad moj mozak u kasne sate sabrao 2 i 2 i dobio 56, nije ptičica odgovorila meni nego Sanji 😂
Vidi se da mi treba odmor, vidi se zasto meni nista nije jasno. Pregrevam se, rostiljanje u najvece... 
Imacete sta da citate ujutru od ovih mojih ludackih fiju fiju postova 😂
Ajd laku noc Vojvodjanke ringerajke, da pijemo ujutru kaficu kad se malo dozovem sebi od blamaGe 😁


Hahahahahaah e lepo si me nasmejala [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=bravo.gif]




pari -> RE: Julski baRR (5.7.2019 11:14:27)

I mom sinu rodjendan sledece nedelje...u cetvrtak 😊 mi cemo u igraonici za drugare...
Jao i meni se sad pije neka limunada sa mentom ili djumbirom...




bubulence -> RE: Julski baRR (5.7.2019 11:25:08)

Pari, hajde da mi pravis drustvo na bazenu, ja cas_tim limunadicom 😁. Evo sedim sama, danas sve babe i dede dovele decu na casove plivanja, ja sam jedina mama... I evo sedim u kaficu, pijuckam hladan nes, gledam kako oni plivaju... Mnogo mi je tesko 😁





doramar11 -> RE: Julski baRR (5.7.2019 11:34:04)

Na moru je jos vece mucenje :) 




Ivanka 75 -> RE: Julski baRR (5.7.2019 11:38:37)

Slatko mučenje Bubi😊




Sanjica26 RR -> RE: Julski baRR (5.7.2019 12:11:22)


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Sanjice, to ONA sekretarica od pre?

Ali stvarno mi dosta vise, svi sebi daju za pravo da kazu sta misle a ja kad progovorim onda ne valjam. E, pa, šab me gabri, nek sam loša al mi bar na duši lako. I svi oni u pravu samo zato sto im klimam sa odobravanjem a u sebi se jedem, kazi nesto, odgovori, usprotivi se, kazi sve ono sto smisljas kao hipoteticke situacije sta bi bilo kad bi bilo... Progovori... I ne izustim ni rec... Oni snazni i samouvereni a ja fucked up (izvinite na recniku).

Feminizam na sunce drage moje!



Da, ona od pre sto mi je trazila umrlicu na dokaz da mi je tata umro. Sad mi nije uradila rešenje za odmor. "Verovatno postoji neki problem kod vas. Potreban mi je listing". I na moj komentar da to nema smisla. Ne radim od juce, nego 12 godina, ona kaže: "Imajte razumevannja. Ja sam nova, a vi ste stari". [sm=hudicek1.gif]Prosli put su mi zakinuli platu




Ivanka 75 -> RE: Julski baRR (5.7.2019 12:26:56)

Sanjice, ja sam shvatila da ako cutis onda ljudi nikad nece nauciti lekciju. Ili bar, nastavice prema ostalima da se ponasaju kao i obicno ali prema meni obazrivo. Pa kad me ugledaju odma menjaju stav.
Tako ce i ona. Kad  vidi tvoje ime na papiru ima da bude pazljivija, a kad te vidi obazrivija i da bira reci. Naucice vrmenom, ne odustaj od nje 😊




flamingos -> RE: Julski baRR (5.7.2019 17:20:22)



IZVORNA PORUKA: doramar11

Ko je za hladnu limunadu?
Možeeeee.Vrućina haos.Šta radite?





pari -> RE: Julski baRR (5.7.2019 22:07:03)



IZVORNA PORUKA: bubulence

Pari, hajde da mi pravis drustvo na bazenu, ja cas_tim limunadicom 😁. Evo sedim sama, danas sve babe i dede dovele decu na casove plivanja, ja sam jedina mama... I evo sedim u kaficu, pijuckam hladan nes, gledam kako oni plivaju... Mnogo mi je tesko 😁





Eee,bas bi mi prijalo! Gde ste bili?




bubulence -> RE: Julski baRR (5.7.2019 23:58:44)

Ovde kod nas u Odzacima 😁...

Mi smo veceras neplanirano dosli na selo, mm ima nesto da pomogne mojima a devojke i ja da uživamo. Ne mogu da docekam jutro da pijem kafu na dvoristu samo sam zaboravila da ponesem nesto na duge rukave a ovde, na Fruskoj Gori, je uvece i ujutro bas sveze




lesica -> RE: Julski baRR (6.7.2019 0:02:31)

Bubi, pa nešto mamino uzmi i rešen problem.

Kakve ste?

Ja do malopre prala, sušila, peglala, pakovala. I još nas nisam spakovala. No dobro , sutra, pa u nedelju ujutru na put.
Odmor, žene, odmor. Počeo mi je odmor 🙂
Da natočim u to ime ko šta pije, pa u krevet.




Ana RR -> RE: Julski baRR (6.7.2019 0:06:01)

Konačno Les 😉😊




lesica -> RE: Julski baRR (6.7.2019 0:09:15)

Daaaa 😁

Sad još samo da me ovi moji prežive sutra, i da ih ne prožderem, i sve super 😂




flamingos -> RE: Julski baRR (6.7.2019 0:19:14)



IZVORNA PORUKA: lesica RR

Bubi, pa nešto mamino uzmi i rešen problem.

Kakve ste?

Ja do malopre prala, sušila, peglala, pakovala. I još nas nisam spakovala. No dobro , sutra, pa u nedelju ujutru na put.
Odmor, žene, odmor. Počeo mi je odmor 🙂
Da natočim u to ime ko šta pije, pa u krevet.
Uživaj na odmoru.Može-čaša hladne vode,pa da spavam.





flamingos -> RE: Julski baRR (6.7.2019 9:00:37)

Dobro jutro mame,gde ste?Spremna je kafica





Ivanka 75 -> RE: Julski baRR (6.7.2019 9:13:32)

Dobro juutrooooo! Popismo kaficu, ode mm po neki dorucak😊




bubulence -> RE: Julski baRR (6.7.2019 11:26:32)

Dancic 😘. Mi na selu, uzivamo, deca u bazencicu, mm kosi travu a ja pijem kafu i gledam... Cekam da mi mama skuva tikvice da se najedem za sve pare... 





Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>