RE: Razgovori mama 07/19 (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


pari -> RE: Razgovori mama 07/19 (5.7.2019 7:40:25)

Stvarno gde nam je Ljisha, bas je dugo nema...
Ja sam sad preumorna naravno,nisam spavala od pola 3 do 5,a posle toga se T budipa na 45min...
Kako ste mame?




Duškić -> RE: Razgovori mama 07/19 (5.7.2019 8:25:42)

Nema je, bas pitah gde je ranoranilac Ljisha.
I mi smo se budili bas puno.
Jedva cekam da se resimo gipsa. Uh.
A ide mi se u selo da uzivam u prirodi, na more, svud bih isla samo da nisam u stanu.




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 07/19 (5.7.2019 8:41:11)

Dobro jutro,, da prodju sve boljke 😘
Duskic, ja sam nosila gips na nozi ceo avgust kad sam imala 13god. Od prepone do članka. Babina igla za pletenje mi bila najbolja drugarica, al je svrbelooooo.... A vrucinaaaaa.... Sva deca napolju a ja dzedzim u vrelom stanu. 




bebilule -> RE: Razgovori mama 07/19 (5.7.2019 9:25:55)

Ja sam nosila gips nekoliko puta i uvijek je radila igla za pletenje.

Brojim dane do odmora, preko glave mi je firme. Ali nabrojaću se još...
Pari, jesi ostavila M danas kod kuće?
Stvarno nema Ljishe, valjda je sve ok.




vonavoj -> RE: Razgovori mama 07/19 (5.7.2019 10:26:12)

Dan nunam M,pa da kucnem..ovih dana na bazenu,po ceo dan,izmori sve to. Kuca u haosy,nece je niko,sad sam uzela da usisam sve,operem kupatila .baba set_ala M,vec mu se spava,ustao u pola 7..Ljisha malo odmara od foruma,neka je.neka uziva sa decom i dragim,da se zblize 




pari -> RE: Razgovori mama 07/19 (5.7.2019 11:17:28)

Bebi, nisam ga ostavila ipak kod kuce jer sam jako umorna, maltene nisam spavala nocas... Popodne cemo ici negde napolje i sutra cemo u NS na Strand  🙂 
T mi opet plakala ceo put od vrtica do kuce...spavalo joj se, ali ne znam sto nije zaspala...ranije je uvek spavala u autu...




Ana RR -> RE: Razgovori mama 07/19 (5.7.2019 11:18:37)

Pozdrav mamike [sm=smiley1.gif] već petak! Meni konstantno fali neki radni dan, toliko brzo mi prođe sedmica. Danas imam posla preko glave ali mislim da moram prvo da odgledam seriju, sinoć nisam [sm=smiley36.gif]

Izgleda da mi kreće ciklus [sm=smiley13.gif] a trebalo je za 4-5 dana. Pa ne mogu da verujem koliki sam baksuz [sm=smiley6.gif]




vonavoj -> RE: Razgovori mama 07/19 (5.7.2019 14:01:41)

Zene,cas_tim! Sveki sinoc napravila sarmu! Kaze kako cemo u ekspres loncu,reko lepo,za 1h i 15min gotova...za  uzvrat sam morala da je feniram😂Kaze uvece da je napravi i da se krcka,reko nema krckanja. I super je.




Ana RR -> RE: Razgovori mama 07/19 (5.7.2019 14:05:38)

Hahaha Von [sm=bravo.gif]




pari -> RE: Razgovori mama 07/19 (5.7.2019 14:57:08)

Bravo von!
Pisala sam u temi Osip...bacite pogled pliz...




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 07/19 (5.7.2019 16:54:58)

Dobar dan žene.
Mene ceo dan boli glava, a posla preko glave.
Sutra cu da spakujem stvari koje nosim pošto idemo kod mame. Mm je u sredu zakazana operacija.
Von, odakle kiseo kupus u sred leta[sm=smiley36.gif] Važno je da se potrudila. Kad ide kuci?




vonavoj -> RE: Razgovori mama 07/19 (5.7.2019 18:05:30)

Sanjice,boli te glava jer imas,hormoni nas ubise.ja sam u pmsu.stomak me vec muci..Kupus iz zamrzivaca,zamrzla sam ga.




Milena18 -> RE: Razgovori mama 07/19 (5.7.2019 20:15:25)

Duškić, kako on izdržava sa gipsom? Meni je noga bila u gipsu pre par meseci,nije bilo vruće, a ludela sam. Češagija mi je bio kineski štapić 😀





pari -> RE: Razgovori mama 07/19 (6.7.2019 7:30:08)

Ovo nespavanje me ubija polako...nocas se opet budila 100 puta... mrtva sam...
Kako ste mame?




vonavoj -> RE: Razgovori mama 07/19 (6.7.2019 7:43:10)

Jutro!Pari,da li sisa svaki put kad se probudi?Meni se jos spava,ali njemu ne,do 7 dosta.




Maraj -> RE: Razgovori mama 07/19 (6.7.2019 7:57:15)

Jutro.
Ja srcem kafu...
Pari , sta dajes ti njoj za veceru? Jel se ona tebi dobro najede za veceru?




pari -> RE: Razgovori mama 07/19 (6.7.2019 8:31:53)

Uglavnom joj dajem hlebic sa necim...ne znam ni sama sta da joj dajem... Ja se bojim da joj ne dam previse pa da je boli stomak... Iako mislim da ta budjenja nemaju veze sa gladju. Ona sisa svaki put ali vise da se uspava...




vocicana -> RE: Razgovori mama 07/19 (6.7.2019 8:33:28)

Dobro jutro, ja sam posrkala, punoooo kafe od jutros, pa da se javnem malo, da vidim sta se desava.
Dete i muz nisu kuci, ja sam sama, jos malo pa nedelju dana.
Isala na bazen juce i prekjuce, isplivala se za sve vreme ovo sto nisam isla, ledja me ne bole.
Sanjice, drzim pesnice da sve prodje dobro sa muzem [sm=smiley31.gif]




Maraj -> RE: Razgovori mama 07/19 (6.7.2019 8:34:03)

Ma ja S dajem dok ona hoce da jede. Ne razmisljam o opterecivanju stomaka. Ja razmisljam samo da je dobro "nakrkam" za veceru, da bolje spava [sm=smiley36.gif]




vocicana -> RE: Razgovori mama 07/19 (6.7.2019 8:36:04)

Maraj, dobro rrazmisljanje-.
Moj jede, uvek lepo spava.
Pari, resavaj se dojenja, vidi, posalji je kod tvojih na neki dan, nesto, zaboravice.




vonavoj -> RE: Razgovori mama 07/19 (6.7.2019 8:49:46)

I ja gledam da mog dobro nakrkam,da bolje spava,i ima veze,i to i dojenje.Kad jede griz,lepo spava.




bebilule -> RE: Razgovori mama 07/19 (6.7.2019 9:27:15)

Jutro!

Ja od rane zore cupkam travu po basti. Sad cu i ja jednu kafu, sto Voci rece, da se nalijem. Kontala sam na kupanje popodne, taman kad zavrsim sa kucom. Ima neko vjestacko jezero, moram malo iskulirati. 
Pari, M bas kasno vecera. Tako nam se potrefi, dugo budemo vani. Ali i ja mislim da nema veze sa tim. Ali eto, probaj. 




Rosita -> RE: Razgovori mama 07/19 (6.7.2019 14:24:04)

Dobar dan.


Ja dobila pre 2 dana. Drugi ciklus posle porođaja. N E N O R M A L N O, baš mnogo, ne znam šta je ovo. Dve garderobe su mi jutros napolju stradale. Ostavila starije dete komšiji da se presvučem. Posle opet. Jako sam i nervozna ovih dana, jako. Nisam ni za pisanje. Deca teaže svoje, na ivici sam snage ponekad. N bio golišav i obavio koješta podobro po kući. Stolici, kablu, ajde i to ribaj, uff.
N se uglavnom mazi sa sisom, nema tu više nešto puno... On je sad u fazi da plače ako odem u kupatilo🙁. Ostavljanje sa nekim preko dana jedva na jedvite jade bi moglo, ako mora- preplakao je 2* sa komšinicom i bratom, a noću nema teorije. Ne znam kako ću. Možda probam da ga uspavam uveče bez sise pa da vidim razvoj situacije. Tako ću za početak.
Svima lep vikend.




smeško -> RE: Razgovori mama 07/19 (6.7.2019 15:26:24)

Pari, nama se preksinoc J uspavao ceskanjem, kada nije smeo da sisa. I te noci se probudio jednom i zaspao uz svoje meko jastuce. Cini mi se da je spavao bolje nego da je sisao. 

Ja sam se nocas budila toliko puta. Vrucina, J, neka macka nam se zaglavila u prozoru pa smo je vadili. Isekla noktom mm, dobio antitetanus i ab. Posvadjala sam se sa mm, sad me boli glava...svasta kod nas.




Ana RR -> RE: Razgovori mama 07/19 (6.7.2019 20:43:06)

Joj smeško, kod vas svako malo nešto. Ne nerviraj se, jedno pomirenje mora da padne.
Joj Rosi... uzas. Meni je svaki ciklus takav, ne mogu da mrdnem iz kuce prva dva dana.
Mi bili na rođendanu, bilo lepo. Uboli smo poklon, oduševio se.
Pre rođendana išli do B.brda da mm vidi neku obuću, on nije našao ništa a ja se opet počastila 🤣 rekao je da sl.put ide sam u kupovinu hahaha 🤣🤣





Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>