RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> U očekivanju (deteta)



Poruka


doramar11 -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat] (7.7.2019 20:18:04)

Jel pomogao nekom taj Antiemetil, to je na bazi djumbira ako se dobro secam?




Beca.t -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat] (7.7.2019 20:54:46)

Devojke, meni je danas bilo ok ali vec veceras sam nesto umorna. Menjam raspolozenje i svi me nerviraju....usla sam u deset_u nedelju. 


Cak sam danas izasla sa muzem na sladoled, jer sam odlepila u kuci. Dete srecom dobro i slusa. 😀




bubulence -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat] (7.7.2019 23:12:27)

Becko izdrzi jos malo... Jos 2,3 nedelje pa nastupa najlepsi deo trudnoce... Neka si malo izasla iz kuce, sigurno ti je znacilo.






Beca.t -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat] (8.7.2019 9:21:34)

Jeste prijalo😀 Vec 2 dana nemam onakve mucnine, pocela sam da se osecam dobro..i sada brinem da li je sve ok 😀😀😀 Ja nisam normalna! 


A bila sam se nesto iznervirala na uobicajene stvari bez nekog razloga i odmah pomislim kako to moze da utice na bebu, i onda 150 misli o tome. Kaze moj Muz ko da je to tek tako, pa onda niko ne bi bio u drugom stanju. E stvarno sa mnom nije lako. A zene i dizu decu i rade pa naravno bude sve ok.




Maruska15 -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat] (8.7.2019 13:20:13)



IZVORNA PORUKA: Beca.t

Jeste prijalo😀 Vec 2 dana nemam onakve mucnine, pocela sam da se osecam dobro..i sada brinem da li je sve ok 😀😀😀 Ja nisam normalna! 


A bila sam se nesto iznervirala na uobicajene stvari bez nekog razloga i odmah pomislim kako to moze da utice na bebu, i onda 150 misli o tome. Kaze moj Muz ko da je to tek tako, pa onda niko ne bi bio u drugom stanju. E stvarno sa mnom nije lako. A zene i dizu decu i rade pa naravno bude sve ok.


Hahaha Beco,malopre pričam sa sestrom i kazem da imam mucnine i da Jedva čekam da prestanu,a ona kaze "epa ti stvarno nisi normalna. Do juce si kukala kako se ne osecas trudno a sad kukas sto ti je muka." Ali vidim da to muci sve trudnice pa se tesim da sam ipak normalna 😃😃




Beca.t -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat] (8.7.2019 14:38:48)



IZVORNA PORUKA: Maruska15



IZVORNA PORUKA: Beca.t

Jeste prijalo😀 Vec 2 dana nemam onakve mucnine, pocela sam da se osecam dobro..i sada brinem da li je sve ok 😀😀😀 Ja nisam normalna! 


A bila sam se nesto iznervirala na uobicajene stvari bez nekog razloga i odmah pomislim kako to moze da utice na bebu, i onda 150 misli o tome. Kaze moj Muz ko da je to tek tako, pa onda niko ne bi bio u drugom stanju. E stvarno sa mnom nije lako. A zene i dizu decu i rade pa naravno bude sve ok.


Hahaha Beco,malopre pričam sa sestrom i kazem da imam mucnine i da Jedva čekam da prestanu,a ona kaze "epa ti stvarno nisi normalna. Do juce si kukala kako se ne osecas trudno a sad kukas sto ti je muka." Ali vidim da to muci sve trudnice pa se tesim da sam ipak normalna 😃😃




E to, to...pa mi smo show.😘




Beca.t -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat] (9.7.2019 11:05:54)

Kakva promena vremena....baš je zahladnelo. Maruška kako je je kod vas?
Meni juče popodne mukaaaa i sinoć...toliko o tome da nemam mučninu više.🤔 Pojela sam jednu kajsiju.... očigledno mi nije prijala uopšte.
Kako ste devojke?




Maruska15 -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat] (9.7.2019 11:21:23)



IZVORNA PORUKA: Beca.t

Kakva promena vremena....baš je zahladnelo. Maruška kako je je kod vas?
Meni juče popodne mukaaaa i sinoć...toliko o tome da nemam mučninu više.🤔 Pojela sam jednu kajsiju.... očigledno mi nije prijala uopšte.
Kako ste devojke?


Kod nas je već nedelju dana hladno, vetrovito i kišovito. Uzas. I meni je svako jutro užasno loše. Mucnina i neopisiva glad. Ali srećna sam što ne povracam. I nadam se da neću. 




Beca.t -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat] (9.7.2019 12:12:58)

Tako i ja, samo da se ne pogorsa. Makar ima dana da mi bude bas super i mislim da ima veze i sa mojim licnim raspolozenjem. Kad manje razmisljam o tome onda se i osecam bolje. Ima tu dosta i autosugestije.


Moj savet svima koji razmisljaju o stvaranju ili prosirenju porodice da to, ukoliko su u mogućnosti, rade dok su mladje, nekako sve bude lakse.😀 i dok si mladji manje si opterećeni strahovima i nekako jd opustenije.




Maruska15 -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat] (9.7.2019 12:14:31)



IZVORNA PORUKA: Beca.t

Tako i ja, samo da se ne pogorsa. Makar ima dana da mi bude bas super i mislim da ima veze i sa mojim licnim raspolozenjem. Kad manje razmisljam o tome onda se i osecam bolje. Ima tu dosta i autosugestije.


Moj savet svima koji razmisljaju o stvaranju ili prosirenju porodice da to, ukoliko su u mogućnosti, rade dok su mladje, nekako sve bude lakse.😀 i dok si mladji manje si opterećeni strahovima i nekako jd opustenije.


Ne znam koliko ti imaš godina. Ja imam 26 i nisam bas malo opterećena 😃




Maruska15 -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat] (9.7.2019 12:21:35)

Nego drage moje mene interesuje ima li razlike u simptomima zavisno od pola bebe? 😃😃

Ja bih sada volela dečaka pošto imam curicu, ali radovala bih se isto još jednoj princezi. Sad su mi mucnine krenule ranije nego u prvoj trudnoci, vise me bole grudi ali ne povraćam. Dok sam prvi put dušu ispustila. I čistije mi je lice, prošli put sam imala ogromne gnojne akne. Volela bih da čujem još neko mišljenje... 😄




Beca.t -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat] (9.7.2019 12:55:44)

😀😀😀 Ja imam samo 40 😀😀😀


Ti si u pravim godinama! 




doramar11 -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat] (9.7.2019 13:16:23)

Maruska, mozda i ima, ali sumnjam da ce to ikad biti dokazano :)




popkica bebic -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat] (9.7.2019 14:59:13)

Maruška, evo ja imam sina i ćerku, a pol deteta koje sada nosim mi je trenutno nepoznat. 😄

Sve tri trudnoće iste, samostalni što sam sada u odnosu na prvu starija šest godina. U sve tri mučnine prva tri meseca, bez povracanja, gorusica, gojenje do 15 kg, isto ponašanje... A različitog su pola deca, pa i različito vreme začeća. Mada prva i ova treća trudnoća su nastale otprilike u isto vreme i termin je blizu sinovljevog rođendana. Tako da, nema pravila... 😘




Maruska15 -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat] (9.7.2019 15:18:38)



IZVORNA PORUKA: popkica bebic

Maruška, evo ja imam sina i ćerku, a pol deteta koje sada nosim mi je trenutno nepoznat. 😄

Sve tri trudnoće iste, samostalni što sam sada u odnosu na prvu starija šest godina. U sve tri mučnine prva tri meseca, bez povracanja, gorusica, gojenje do 15 kg, isto ponašanje... A različitog su pola deca, pa i različito vreme začeća. Mada prva i ova treća trudnoća su nastale otprilike u isto vreme i termin je blizu sinovljevog rođendana. Tako da, nema pravila... 😘


Zanimljivo. Bas me interesuje ima li stvarnosti u babskim pričama. Javiću vam za par meseci kad saznam pol 😄




bubulence -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat] (9.7.2019 21:45:28)



IZVORNA PORUKA: Maruska15

Nego drage moje mene interesuje ima li razlike u simptomima zavisno od pola bebe? 😃😃

Ja bih sada volela dečaka pošto imam curicu, ali radovala bih se isto još jednoj princezi. Sad su mi mucnine krenule ranije nego u prvoj trudnoci, vise me bole grudi ali ne povraćam. Dok sam prvi put dušu ispustila. I čistije mi je lice, prošli put sam imala ogromne gnojne akne. Volela bih da čujem još neko mišljenje... 😄



Prve dve trudnoce totalno razlicite, a pol isti. Ova treca i prva su mi dosta slicne a polovi razliciti... Mislim da to nema neke veze




flamingos -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat] (10.7.2019 10:56:36)

Slažem se sa tobom bubulence,svaka trudnoća je za sebe,bar tako kažu.Moja majka je brata rodila carskim rezom,moju sestru bliznakinju i mene rodila je priridnim putem,ali zato je imala mučninu tokom cele trudnoće a očas je rodila nas obe.





Maruska15 -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat] (10.7.2019 11:30:06)



IZVORNA PORUKA: flamingos

Slažem se sa tobom bubulence,svaka trudnoća je za sebe,bar tako kažu.Moja majka je brata rodila carskim rezom,moju sestru bliznakinju i mene rodila je priridnim putem,ali zato je imala mučninu tokom cele trudnoće a očas je rodila nas obe.


quote

Izvini, da pitam jel prvo rodila brata ili vas? 




flamingos -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat] (10.7.2019 11:32:30)

Prvo brata,pa nakon sedam godina nas





Duškić -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat] (10.7.2019 11:32:58)


IZVORNA PORUKA: flamingos

Slažem se sa tobom bubulence,svaka trudnoća je za sebe,bar tako kažu.Moja majka je brata rodila carskim rezom,moju sestru bliznakinju i mene rodila je priridnim putem,ali zato je imala mučninu tokom cele trudnoće a očas je rodila nas obe.





Bas tako. Bravo za mamu.




Maruska15 -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat] (10.7.2019 11:34:44)



IZVORNA PORUKA: flamingos

Prvo brata,pa nakon sedam godina nas




Bravo za mamu! I ja bih volela prirodno da rodim ovu bebu. 




bubulence -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat] (10.7.2019 11:36:29)

Ja bih da se poorooodiiiiim, ne mogu vise😂. U stvari, jos danasnji dan da prodje pa onda bi mogao momak da krene... Da se porodim pa naspavam kao covek





Maruska15 -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat] (10.7.2019 11:40:54)



IZVORNA PORUKA: bubulence

Ja bih da se poorooodiiiiim, ne mogu vise😂. U stvari, jos danasnji dan da prodje pa onda bi mogao momak da krene... Da se porodim pa naspavam kao covek




Hahahaha, tada ćeš bas da se naspavas 😂😂




Duškić -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat] (10.7.2019 11:42:36)


IZVORNA PORUKA: bubulence

Ja bih da se poorooodiiiiim, ne mogu vise😂. U stvari, jos danasnji dan da prodje pa onda bi mogao momak da krene... Da se porodim pa naspavam kao covek






Bubi..kad resi za cas ce.
A hoces prvih dana zasto ne da pajkis lepo.




bubulence -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat] (10.7.2019 11:47:05)



IZVORNA PORUKA: Maruska15



IZVORNA PORUKA: bubulence

Ja bih da se poorooodiiiiim, ne mogu vise😂. U stvari, jos danasnji dan da prodje pa onda bi mogao momak da krene... Da se porodim pa naspavam kao covek




Hahahaha, tada ćeš bas da se naspavas 😂😂



Hocu, jer u trudnoci ne spavam uopste. Budem presrecna kada sastavim 2 sata za celu noc. Kada se porodim onda spavam celu noc, naravno ustanem da dojim ali opet posle toga nastavim da spavam... 




Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>