RE: Avgustovska RR plaza (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


lesica -> RE: Avgustovska RR plaza (2.8.2019 22:46:17)

Ahoj, da vam mahnem konačno 😊

Kratka sam sa vremenom definitivno. Za vikend se vratili sa morEta, pa dok sam nas poprala, sredila... a onda spremanje, sparemanje, spremanje 8 ku Finja, kuFinja, kuFinja...
Uglavnom, proslavismo slavu danas, pa od sutra lagano vraćanje u standardne mirne tokove.

A vi, kako ste?




Ivanka 75 -> RE: Avgustovska RR plaza (2.8.2019 23:19:09)

Ahoj Lesi ❤️
Ja konacno u miru i tisini posle ludila vike i dreke... 
Baba, tj moja mama brani decu a moja sestra ludi  zbog toga. 
Sad svi spavaju dok neko ne pocne da se set_a nocas... I opet da krene ludilo... 😊
Bas su specificni... 




Filadendronka -> RE: Avgustovska RR plaza (2.8.2019 23:32:55)

Lesi, pa neka vam je srecan Sveti Ilija! Ja sad konacno da malo odmorim, odlepih vise sama sa decom po ceo dan. U svakoj temi pomenem kako malisa ima boginje! 😂 Uskoro cemo na odmor i mi, ako sve bude ok sa decom. Pre toga par dana na selo da se ojaca imunitet. 🌲🌳🌻🌸🥒🥔🥦🥕🍉🍐Stigle lubeniceeeeeeee!!! 




vonavoj -> RE: Avgustovska RR plaza (3.8.2019 0:03:58)

Bubi,a gde te boli?Mene je dugo posle porodjaja bolelo kad stanem na desnu nogu,tu kod karlice,kicme..samo me probode.Zeno,sad si se porodila,a verovatno i ne odmaras. 




mama Jo -> RE: Avgustovska RR plaza (3.8.2019 10:05:48)

Jutro u baru, hajde na kafu ko moze 😊




MimaKos -> RE: Avgustovska RR plaza (3.8.2019 10:21:42)

Moze, moze, meni dupla :)





vocicana -> RE: Avgustovska RR plaza (3.8.2019 11:04:47)

Ja kuvam kaficu! Dobar dan zene




Ivanka 75 -> RE: Avgustovska RR plaza (3.8.2019 11:25:28)

Dobar dan! Ja vec 3 popila😂
Vidi se da sam sa mamom i sestrom... 
Spremamo se na slavu kod moje tetke, jupiiiii




MimaKos -> RE: Avgustovska RR plaza (3.8.2019 12:06:35)

Ja drmnula i drugu i malo mi je :)





bubulence -> RE: Avgustovska RR plaza (3.8.2019 12:42:09)



IZVORNA PORUKA: vonavoj

Bubi,a gde te boli?Mene je dugo posle porodjaja bolelo kad stanem na desnu nogu,tu kod karlice,kicme..samo me probode.Zeno,sad si se porodila,a verovatno i ne odmaras. 



Koliko si ti odmarala uz troje dece 😁!? Mm mi pomaze stvarno, ali opet vecinu moram ja... Mene boli sa leve strane, skroz dole izmedju kicme i guze. Onako unutra, ne znam kako bih opisala. Mislim da je danas ipak bolje, boli samo kada hodam. Samo da prodje do ponedeljka jer mm pocinje da radi sto znaci da sam sa decom od 7 do 19h sama... Les, kakav je bio provod? Gde ste bili? 




MimaKos -> RE: Avgustovska RR plaza (3.8.2019 13:08:59)

Bubulence, ja vam se divim, majkama sa troje koje ste uglavnom same sa decom . Ja sam sa dvoje sama i nekad mi s3 cini da cu da puknem, a jos mala beba, pa i bolovi...





bubulence -> RE: Avgustovska RR plaza (3.8.2019 14:44:00)

Pucala sam i sa jednim detetom po nekad 😂. Sve je do organizacije, ako me ovo prodje nema brige. Mogu da budem i sa petoro dece 😁





MimaKos -> RE: Avgustovska RR plaza (3.8.2019 16:59:22)

Proci ce sigurno, mozda i od dece zavisi 😁 ovi moji podivljase nacisto, ne mogu ni da zamislim jos novorodjence da imam sada uz njih... 





vonavoj -> RE: Avgustovska RR plaza (3.8.2019 17:09:22)

Koji odmor?!? Haha..znas da ja umem ds utesim,i mene je tako bolelo,samo dok hodam,kad stanem na nogu,bas dugo...kao strruja da me drmne.Moj je poceo da radi posle 7 dana od porodjaja,a one na raspustu,buhahaha.




MimaKos -> RE: Avgustovska RR plaza (3.8.2019 18:03:40)

Joj ljudi, pa to je haos.. ja sam sa prvim imala pomoc, sa drugim sama sve vreme jer mm ima nenormalno radno vreme.... jedino sam tada zavidela zenama.koje zive u zajednici sa svekrom i svekrvom..





vonavoj -> RE: Avgustovska RR plaza (3.8.2019 20:35:13)

Nemam zajednicu,ponoc,mm radi od 7 do min 17,a yglavnom 18h..ma ludilo.Inace,spakovali smo se za more..recicu samo,neko ce ziveti kao kornjaca,a neko ce umreti mlad...putovanja su divna,i deca..ali pakovati i cuvati decu,mnogo tesko.




MimaKos -> RE: Avgustovska RR plaza (3.8.2019 21:01:57)

Vonavon, ovo je ziva istina, ali zato i treba voditi racuna o sebi, psihofizicki, koliko je to moguce... ne nervirati se oko stvari koje ne mozemo da promenimo... i mi smo uglavnom sami (mala ide u vrtic inace, sada je kuci jer krece pa sam je povukla) ali stvarno mi je nekad svega preko glave, a onda sednem i iskuliram, nalakiram nokte i poijem kafu, spustim loptu i ohladim glavu..





Duškić -> RE: Avgustovska RR plaza (3.8.2019 21:26:59)


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Nemam zajednicu,ponoc,mm radi od 7 do min 17,a yglavnom 18h..ma ludilo.Inace,spakovali smo se za more..recicu samo,neko ce ziveti kao kornjaca,a neko ce umreti mlad...putovanja su divna,i deca..ali pakovati i cuvati decu,mnogo tesko.



Joj ,.Von..




Duškić -> RE: Avgustovska RR plaza (3.8.2019 23:01:02)

Haha, Ivanka, uzmi rakijicu!
Spavala sam popodne i sad imam oci kao sovine.[sm=jezicek.gif]




Duškić -> RE: Avgustovska RR plaza (3.8.2019 23:03:04)

Laku noc.
Mogla bih vise da zaspim. Hm.
Neka alko terapija bi mi bas prijala.

Nisam normalna, i nisam namerno pisala novi post
Citam Ivankin post sa prve strane i odg.i cudim se sto mi ide opet ovamo.

Odoh da spavam. Flipnula sam.[sm=smiley36.gif]




flamingos -> RE: Avgustovska RR plaza (3.8.2019 23:33:39)

Laku noć želim svima.Mislim na sve vas,u selu smo,internet loš,pa me zato nema.Ništa novo,kiša i dalje,grmi,užasno je vreme.Budite mi dobro.Ljubite mališane





MimaKos -> RE: Avgustovska RR plaza (4.8.2019 7:57:19)

Dobro jutro mame, kafica?





Anck Su Nmaun -> RE: Avgustovska RR plaza (4.8.2019 9:45:27)

Ćao devojke, ja da vam mahnem nije me dugo bilo, ne stižem.
Nadam se da ste sve super... Ljubim!




Dora89 -> RE: Avgustovska RR plaza (4.8.2019 11:56:02)

O, Anck, drago mi je da si se vratila! 😊




flamingos -> RE: Avgustovska RR plaza (4.8.2019 13:16:35)

Pozdrav svima.Evo mi roštiljali i sad jurim signale po dvorištu da vam se javim,pa odosmo kod prijatelja.





Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>