RE: Avgustovska RR plaza (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Duškić -> RE: Avgustovska RR plaza (28.8.2019 13:10:20)

Kafa i kolac sa jagodama...
Izvolite.




flamingos -> RE: Avgustovska RR plaza (28.8.2019 13:23:09)

Može-i kafa i kolač,draga Duškić.Evo mi išli ovde na groblje,pa smo išli i na groblje mojim roditeljima(blizu,dva sela nas dele).Sad se spremamo da idemo kod rođaka,isto blizu selo-mi nismo za daleka putovanja,naše detence ne podnosi vožnju.Sad duva vetar,jeste toplo,ali može nekako vožnju da podnese,deset_ak km u jednom pravcu,sve preko toga je problem..Da završimo sve,bliži se škola.Pozdrav svim mamama,ljubite dečicu.Mislim na vas





Duškić -> RE: Avgustovska RR plaza (28.8.2019 15:26:41)

Flamingos, uvek.
Bzv za voznju.
I vruce je..daj mu po gutljaj vode.




MimaKos -> RE: Avgustovska RR plaza (28.8.2019 15:39:14)

Ja malopre trecu kafu, presla sa espresa na nes, kao slabije je.. neka kriza me uvek hvata oko4, cekam mm da se vrati pa mozda poijem sa njim jes jednu, poslednju za danas :)





Duškić -> RE: Avgustovska RR plaza (28.8.2019 20:43:17)

Mi setali dugo.
Sladoled ruckali.




Duškić -> RE: Avgustovska RR plaza (29.8.2019 7:33:11)

Dobro jutro!
Kafica ?




flamingos -> RE: Avgustovska RR plaza (29.8.2019 9:11:03)

Gde ste mame?Evo ja odoh da pokosim travu,imamo baš veliki travnjak.Čeka me i brdo veša za peglanne,da završavam jedno po jedno.Pozdrav svima





Duškić -> RE: Avgustovska RR plaza (29.8.2019 9:23:27)

Flamingos vrednice.
Sedi popij kaficu!




MimaKos -> RE: Avgustovska RR plaza (29.8.2019 10:18:00)

Flamingos, svaka cas_t na energiji, stvarno si vredna! Ja popih kaficu, cekam da vidim da li ce beba da spava ili da ih izvedem u set_nju





flamingos -> RE: Avgustovska RR plaza (29.8.2019 13:22:01)

Pokosih travu,muž posadio neka ukrasna drvca.Sad popih kaficu,odoh da przim ćevape,napravila sam sinoć smesu.Spremila sam i papriku na belom luku i pire da napravim,kuva se krompir u letnjoj kuhinji.Da popeglam veš pa idemo kod komšinice.Ovde je pretoplo.





MimaKos -> RE: Avgustovska RR plaza (29.8.2019 16:43:46)

Flamingos, zena zmaj :) a mi uzeli pljeskavice usput, skitala sa decom ceo dan, od 12 , sad smo usli u kucu, muzu rucak od juce. Kad procitam sta pises, malo me sramota 😂





Duškić -> RE: Avgustovska RR plaza (29.8.2019 19:31:43)

I mi smo skitali ceo dan. Sad cu kaficu!




flamingos -> RE: Avgustovska RR plaza (29.8.2019 20:30:41)

Šta se radi?Mi do sad bili napolju,izigralo se dete.Evo sad nešto crta,a ja da vam se javim i odoh da još koje šta završavam pa da odmaram.Pozdrav svima





lesica -> RE: Avgustovska RR plaza (29.8.2019 21:14:05)

Ahoj!
Kakve ste? Ima li vrućine?

Ja se malopre dovukla kući sa decom, završila nabavku školskog pribora, sad još samo da ih uteram u krevet, a sutra u nove radne pobede pa uveče na koncert sa velikom šćeri.




Duškić -> RE: Avgustovska RR plaza (29.8.2019 21:24:14)


IZVORNA PORUKA: flamingos

Šta se radi?Mi do sad bili napolju,izigralo se dete.Evo sad nešto crta,a ja da vam se javim i odoh da još koje šta završavam pa da odmaram.Pozdrav svima




Dosta je za danas flamingos, odmaraj!




bubulence -> RE: Avgustovska RR plaza (29.8.2019 22:59:03)

Dobro veče dame moje.

Kako ste mi?  Ja se evo spremam za krevet, dosle mi devojke sa sela pa smo dugo caskali. Oprala danas 3 masine vesa, sutra imam bar jos 2. A popodne idemo u ZR, poceli su dani piva 😁. Mi to ne propustamo godinama, odosmo sutra i u nedelju se vracamo... 




flamingos -> RE: Avgustovska RR plaza (29.8.2019 23:07:27)



IZVORNA PORUKA: bubulence

Dobro veče dame moje.

Kako ste mi?  Ja se evo spremam za krevet, dosle mi devojke sa sela pa smo dugo caskali. Oprala danas 3 masine vesa, sutra imam bar jos 2. A popodne idemo u ZR, poceli su dani piva 😁. Mi to ne propustamo godinama, odosmo sutra i u nedelju se vracamo... 
Draga,super smo.Divno,stigle su tvoje princeze.Uživajte sutra,popijte neko pivce i u moje ime.Želim vam lep provod.Laku noć želim svima.Ljubim vas





MimaKos -> RE: Avgustovska RR plaza (30.8.2019 9:21:45)

Mi smo sinoc imali blesavu noc pa sam od jutros sva izgubljena... popih jednu kaficu, odmah sam i drugu smuckala, da se pokrenem malo..





Duškić -> RE: Avgustovska RR plaza (30.8.2019 9:33:58)


IZVORNA PORUKA: bubulence

Dobro veče dame moje.

Kako ste mi?  Ja se evo spremam za krevet, dosle mi devojke sa sela pa smo dugo caskali. Oprala danas 3 masine vesa, sutra imam bar jos 2. A popodne idemo u ZR, poceli su dani piva 😁. Mi to ne propustamo godinama, odosmo sutra i u nedelju se vracamo... 




Mmmm..dani piva.
Lep provod.





flamingos -> RE: Avgustovska RR plaza (30.8.2019 10:44:32)

Dobar dan,evo i mene.Spremam ručak i pakujem se za grad,sutra pre pidne odlazimo.Veceras naseg ljubimca da odvezemo kod prijatelja,a žao nam baš...Ali,obaveze zovu.Ponedeljak pre podne u školu.Budite mi dobro.Pozdrav svima





flamingos -> RE: Avgustovska RR plaza (30.8.2019 10:47:41)

Dobar dan,evo i mene.Spremam ručak i pakujem se za grad.Sutra pre podne odlazimo.Večeras našeg ljubimca da odvezemo kod prijatelja,žao nam je...Ali,obaveze zovu.U ponedeljsk pre podne u školu.Pozdrav svima





mama Jo -> RE: Avgustovska RR plaza (30.8.2019 12:58:41)

Ko je za brzinsku kaficu?
Mi smo na selu vec nedelju dana, veceras odosmo za grad, imam manje od 48h da izorganizujdm detetu rodjus u nedelju, pola je vec gotovo, jos neke sitnice...
I tako, kako vi provodite ovaj petak?




flamingos -> RE: Avgustovska RR plaza (30.8.2019 13:09:46)



IZVORNA PORUKA: mama Jo

Ko je za brzinsku kaficu?
Mi smo na selu vec nedelju dana, veceras odosmo za grad, imam manje od 48h da izorganizujdm detetu rodjus u nedelju, pola je vec gotovo, jos neke sitnice...
I tako, kako vi provodite ovaj petak?
Može kafica.Super,mi 14-og slavimo rođendan.Celo selo je u žalosti,danas je sahrana ovom dečku koji se udavio u Grčkoj.Strašno...Tuga...Potreseni smo svi.Život je takav...Nećemo o tim tužnim temama...





Ivanka 75 -> RE: Avgustovska RR plaza (30.8.2019 13:20:08)

Hello, samo da mahneeeeem [sm=smiley31.gif]

Frtutme i ludila ovih dana... Septembar stize...




flamingos -> RE: Avgustovska RR plaza (30.8.2019 13:28:04)

Ivanka,mašem i ja tebi.Startujemo od ponedeljka.Pozdrav.Ljubi nam vršnjakinju





Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sledeća stranica >   >>