|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 17:34:34   
Rosita
Mima, ne verujem. Produktivno kašlje.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 17:35:46   
pari
Meni T spavala kratko sad, još joj se spava...

Oni u vrtiću imaju spavanje oko podne, a ona meni obično ima dva spavanja, jedno oko 11, drugo oko 3-4...kako li će to biti sad...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 17:39:45   
MimaKos
Rosita, onda pazi jer bi vas ova nasa nova patronazna odmah vratila, istripovala se zena pa ih pod.lupom gleda.. Pari, ne brini, gde svi tu i mali.mujo, ova moja kuci nikad ne spava , a u vrticu, bez problema u pola 12 odspava turu :) lakse se prilagode kad su u grupi


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 18:11:40   
pari
Mima,pogledaj privatne poruke :) 


Meni T još spava,budi se, spava...a šta će biti noćas...Ja htela do west65, neki disney koncert su najavili...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 18:22:02   
Maslacak15
rosi ali vi idete tek na navikavanje? to znaci na sat dva? ja bih ga vodila.....moji moraju da imaju temperaturu da binostali kuci. ne samo zbog posla nego inzbog njih. kontinuitet je jedan od najbiljih faktora da se lepo naviknu i da vole da idu. moji svi obozavaju vrtic, ana se super navikla.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 18:22:29   
MimaKos
Moj je sada sam uspavao u ogradici 🤣🤣 dok sam se tusirala... i nit da ga budim niti da spava.. Odgovorih ti Pari, ne obavestava me gmail uvek kad dobijem u pp.. :(


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 18:28:40   
Rosita
Ma, da, maslačak. Na kratko, i to Pon i utor sa mnom, sreda malo sam, inhaliraću ga, veseo je, ne kašlje puno, u utorak ću ga odvesti na slušanje opet.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 18:51:34   
Maslacak15
ja bih isla. imas dvoje dece, oboje radite ne pomaze vam niko. ok bolestan je bolaesaltan ali ako prosiris definiciju na " nije 100 posto" nikad neces raditi. dok jedan bude ato odsto drugi ce da proslini. karikiram malo i sve je stvar procene od slucaja do alucaja alj ako je raspolozen, normalnog nivoa energije da tako kazem i samo malo kaslje ti i tamo sto nebi isli na sat vremena.




(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 19:36:23   
milicicak


IZVORNA PORUKA: pari

Milicicak, baš si mnogo učila...svaka čast! Učenje je dobro za mozak, za održavanje mladosti :)



Jao, pari, nasmeja me... Pod stare dane ucim neke sasvim nove stavri a jos sam i udata za studenta, odrzavam mladost na nivou 😂 ponekad stvarno ne znam otkud mi energija za sve...
Vratih se sa posla pa cu da odvedem decu u parkic na kratko pre spavanja, zao mi ih po ceo dan u stanu a stvarno nismo mogli ovaj vikend da ih vodimo negde. Pa kad ih uspavam opet na posao...
Jos sutra da prezivim taj prijem prvaka i da krenemo u neku rutinu...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 19:42:23   
Maslacak15
milicicak da.te neko bukvalno shvati mislio bi imas 5 banki😂😂bezi tamo....tako je to kad izaberes pogresnu profesiju hahhahaha i ja evo treba da pisem neki grant a sve bi drugo radje radila. jedino mi nije palo na pamet da perem prozore🤣 


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 20:03:06   
Ana RR
Ja izvukla usisivač da usisam i mm mi uzeo iz ruku, kaže ajde odmaraj, ja ću to. Rekoh a kupatilo - kaže i to ću, odmori. I ja otišla do drugarice sa detetom 😅 samo ću malo da peglam sad, Markove stvari da sredim. 
Pari, ja nikada ne spavam preko dana, ne mogu da zaspim nikada. Nekad legnem na 10ak minuta, zatvorim oči malo da ih odmorim i to mi prija. Zamisli koliko sam bila umorna kada sam zaista zaspala ali opet je to na par minuta samo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 20:16:33   
Duškić
Sanjice, znam kako ti je ..uvek ce da boli i da ti nedostaje .

Mi se izmorili, sad smo usli u stan. Pa sredjivanje i u krevet.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 21:29:16   
pari
Mi bile na kraju u westu 65 na dečijem koncertu i srele mog M i bivšeg muža i njegovu buduću ženu 🙂 bilo je spontano i lepo je prošlo...baš mi je drago što sam je upoznala i videla da je jedna fina, simpatična, vesela osoba koja voli mog M...sad mi je nekako lakše...Čudan neki osećaj jer su njih troje otišli posle na jednu stranu, a nas dve na drugu ali takav nam je život...M je bilo skroz normalno da mi kaže : mama, mi sad idemo kući...Važno mi je da se on oseća dobro u svemu ovome.



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 21:38:35   
IvanaSK RR
Pari,s''obzirom da je takva situacija super je sto je ona fina,ipak će i sa njom provoditi dosta vremena.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 21:47:49   
pari
Naravno,zato mi to i jeste bitno...već sad provode dosta vremena zajedno.  Na moru, svaki vikend.  



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 22:30:47   
vonavoj
Ispisem post i ne kopiram i nestane.Laku noc mamike!Svima srecno sutra! Spremni smo!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 22:36:11   
Sanjica26 RR
Dobro vece i laku noc. Mi sutra necemo Sofi u vrtic da saljemo, da budemo sigurni da je sve ok sa stomacicem. Jako su brzo zaspale i rano.
I ja sam legla.
srecan pocetak svima

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 1.9.2019 22:45:26 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 22:51:14   
bebilule
Srecno sutra svima koji polaze u vrtic ili skolu. Vidim ima ih dosta.

M isto sutra ide nakon pauze od mjesec i po. Sve mu je drukcije, soba, vaspitacice, podijeli i grupu... Neka se snalaze, sta cu. 
Pari 😘
Lijepo spavajte mame! 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 09/19
2.9.2019 6:54:46   
flamingos
Dobro jutro mame.Vašoj dečici,bilo da polaze u prvi razred,da su stariji školarci ili kreću u vdtić,predškolsko,želim srve najbolje.Naše dete budno još od pola sedam,popila sam kaficu i odoh da se soremam,pa da se sredi naš đak.Danas smo od 08-10 h u školi.


(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 09/19
2.9.2019 7:36:15   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Svima srećan polazak u skolu u vrtic. Mamama najviše 😃 
Rosita,vodi ga na tako kratko😁
Ajde javljajte tamo u temi o vrticu kako je bilo.
Mom sinu treba pernica.. Tetka mu kupila onu vecu  kao duplu sa konjima na njoj,sramota ga da je nosi 🙄 on bi onu najobicniju,crnu,video na tv-u od 350 din. Makar nije skupa. Istina,danas je odneo "konje" 😂

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 09/19
2.9.2019 8:03:23   
Milena18
Dobro jutro!

Srećan početak svima koji danas polaze u vrtić ili školu! Javite kako je prošlo.

Kod nas standardno, ubeđivanje ujutru oko vrtića, ali bez plakanja. Ona pokuša da iznađe način da ne ide, pa ako joj prođe, prođe. Ali ne prolazi user posted image




(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 09/19
2.9.2019 8:29:40   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Mi cemo od sutra u vrtic. T sam ispratila, ali ce sama prvi put da se vraca. U 10 cu morati do skole. Posle da je vodim kod nastavnice violoncela.
Srecno svima!

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 09/19
2.9.2019 8:57:17   
MimaKos
Srecan polazak u skolice svima :) 

Pati, citam sta si napisala i zaista ste primer kako treba funkcionisati.posle rastanka sa nekim, i kako uopste izgleda civilizovan odnos i ispravno razmisljanje sto se takve situacije tice. Nazalost to je toliko retko... 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 09/19
2.9.2019 8:59:01   
Duškić
Dobro jutro! Srecno !
Ja da se bacim na sredjivanje i da vidim da zakAzem kod gin. I frizera!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 09/19
2.9.2019 9:02:22   
pari
Mima, trudimo se jako zbog M jer nam je on sve na svetu, oboma. Plus smo oboje normalni ljudi i želimo da budemo srećni svako na svojoj strani kad već nismo mogli zajedno. Svakako ja njemu želim sreću.


Srećno svima danas! Mi ćemo od sutra tako da danas još odmaramo i uživamo.  Pišite mame danas kako bilo...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here