RE: OktobaRRska krčma (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


vonavoj -> RE: OktobaRRska krčma (15.10.2019 20:52:44)

Hahaha.kad je uradim!?!? Jesi blesava!




Ivanka 75 -> RE: OktobaRRska krčma (15.10.2019 21:13:42)



IZVORNA PORUKA: vonavoj

Hahaha.kad je uradim!?!? Jesi blesava!



Cek dok pocnem pretrage sad, pa tamo pa vamo.... Garant ce da, se oduzi samo tako... 




branki* -> RE: OktobaRRska krčma (15.10.2019 21:34:54)

oldzi,uhhh[sm=smiley13.gif]
malecka bolje,protutnjalo taj dan i proslo,ali zato se mm rastaje sa zivotom,temperatura blaga,ali mora da miruje,jer ,jelte,on mnogo tesko podnosi prehlade.
ja kuvam rucak za sutra..umorna kao pas.




Ivanka 75 -> RE: OktobaRRska krčma (15.10.2019 21:55:11)

Jadni oni kad su bolesni
Moja sestra je prosle godine sa smrskanim  stopalom radila po kuci
More....... Sad ću da se širetim samo tako! Imam dijagnozu 😂




flamingos -> RE: OktobaRRska krčma (15.10.2019 22:10:19)

Ivanka,muke,drži se,ljubim te.Pozitivna si uvek.Ostale mame pročitah sve.Evo mi se spremamo za krevet,ujutru alarm,pre podne u školu





Ivanka 75 -> RE: OktobaRRska krčma (15.10.2019 22:17:36)

Hvala Flamingos ❤️




kamičak -> RE: OktobaRRska krčma (15.10.2019 22:32:37)

Muzevi pisu testament cim nos procuri :)




Ivanka 75 -> RE: OktobaRRska krčma (15.10.2019 22:48:15)

Pazite scenu... 
Novi klinicki centar... Ja u poset_i prvi put... Hodnici.... Jos hodnika...i jos hodnika.... 
Nadjoh opstu hirurgiju... Jos hodnika.... 
Kazu lezite na krevet... Ja sedoh, reko ajd da, se ne izlezavam bas... Nije hitno stanje... 
Doterase momka sto auto presao preko njega... Dobro izgleda, kaze mu dr dobro si ti kako je moglo da bude... 
Hmmmm... Nemam gde da se naslonim... Jedino da legnem... Pa kako da legnem, sramota je... 
Samo malo da se pruzim... I pruzih se... Lampion pravo u oci... Nebitno... Lepo je lezati malo... 
Zevanje br 1... Zevanje br 2....
Ajd na noge lagane! Neces na urgentnom spavatii! 
A izlazenje bio  cirkus 😂
Jos me neki brat pita sta trazite, reko izlaz, kaze samo pravo gospodjo.... Jes... Nije taj izlaz onaj ulaz na koji sam ja usla... Jos mrak napolju a ja nemam pooojma gde sam izasla... 
I tako ukljucim navigaciju 👍




Mirko Svirko -> RE: OktobaRRska krčma (15.10.2019 23:35:14)

Ivanka ti si genije. Nasmejes me svaki put. I sam nacin kako objasnjavas pa odusevis me. 




Ivanka 75 -> RE: OktobaRRska krčma (16.10.2019 8:56:31)

Dobro jutro... Popih kafu, za zaprzim pasulj pa dalje...
Prosto me strah da se pokrenem... 😔




kamičak -> RE: OktobaRRska krčma (16.10.2019 10:01:43)

Izvolite na kaficu..





Mirko Svirko -> RE: OktobaRRska krčma (16.10.2019 10:03:20)

Oo hvalaaa kamicak,kafa uvek... Ja sam kafoholicar 




kamičak -> RE: OktobaRRska krčma (16.10.2019 10:05:51)

Imam ja I nes pored obicne, mozda ti smuckam I moku popodne 😀




branki* -> RE: OktobaRRska krčma (16.10.2019 17:25:52)

ja dodjoh iz parkica...u nekom sam cudnom raspolozenju jos od juce.bila u mtsu da nesto izmenim broj i spustila kesu pored stolice na kojoj sam sedela,jer je bila guzva.i primi me covek,ja sa sinom,naravno.i zadrzah se nekih 15 min.podjem kuci,sedim se da sam zaboravila kesu.vratim se,nje nema.neki deda koji je cekao i imao i on neku vrecu,uzeo je.verujem greskom.ali,ako si uzeo greskom,valjda vratis,majku mu.a u kesi mi bile farmerice koje sam tog dana kupila sinu i neke sitnice za devojcice.pa,vidis valjda da je za dete.ne mogu i necu da razumem takve stvari.prosto mi je muka od sveta u kom zivimo.bas sam se smorila juce.
danas imala u skoli problem sa jednim propalitetom u najavi,opet naelektrisana.dodjoh ovde da se ispisem,pa da lepo sredim stan i izbacim losu energiju[sm=smiley1.gif]




Mirko Svirko -> RE: OktobaRRska krčma (16.10.2019 18:57:36)

Kamicak hvala ti na kafi 👌❤

Branki,bas bezveze,pa i taj deda bar da vrati dodjes vratis tu,sigurno ce taj neko doci.. Meni se to desilo sa sinom, zaboravila sma upute silne sa komisije analize sve zivo u jednoj fascikli u pekari. I set_im se na pola puta do kuce, naravno vratim se ja.. i kaze radnica videli smo da je neko zaboravio pa smo sklonili sa strane. Sreca... jer tu je bila i zdravstvena i svi zivi papiri. 




Ivanka 75 -> RE: OktobaRRska krčma (16.10.2019 22:49:36)

Flamingos, tu je pozitivnost, ne odlazi nigde 👍
Nego gledam ovo moje žapče malopre i rastužih se... Će prođe... 
Nego gledam i pogledavam i mašinu za veš povremeno, zove me da se družimo a ja kažem ne neeee... Ti si do 7kg a meni rekli samo do 3kg 😂




branki* -> RE: OktobaRRska krčma (17.10.2019 6:34:59)

ivanka,sad citam za kilu,uh,nije svejedno..ja sam radila laparaskopiju jednom,nije prijatno,ali prodje sve,izguras i budes mirna[sm=smiley31.gif]
inace ,dobro jutro...spremam se za posao.ustala umorna[sm=smiley13.gif]




Duškić -> RE: OktobaRRska krčma (17.10.2019 6:42:14)

Dobro jutro!

Ne citah vas odavno, kod mame sam u selu!Kafica!




Ivanka 75 -> RE: OktobaRRska krčma (17.10.2019 7:35:20)

Dobro jutro radni narode 😊
Branki 🤗




bubulence -> RE: OktobaRRska krčma (17.10.2019 8:32:53)

Jutro!

Ivanka, da ne trazim sada unazad, sta se desava? 




Mirko Svirko -> RE: OktobaRRska krčma (17.10.2019 9:38:12)

Jutro i od mene... Uzivajte i danas u ovom lepom danu 🤗




Ivanka 75 -> RE: OktobaRRska krčma (17.10.2019 9:42:04)



IZVORNA PORUKA: bubulence

Jutro!

Ivanka, da ne trazim sada unazad, sta se desava? 



Ukratko... Zaboleo me stomak u pon popodne, u utorak odem kod lekara, ks dobra, hirurg kaze imam pupcanu kilu jos od trudnoce. Laparoskopija će je reši 👍




bubulence -> RE: OktobaRRska krčma (17.10.2019 9:55:26)

Nisi nista peimetila do sada? Laparoskopska operacija nije strasna. Ja operisala zuc, posle nedelju dana kao nova. Lezala sam bukvalno 3 dana 





kamičak -> RE: OktobaRRska krčma (17.10.2019 10:01:37)

Ivanka, navijamo da te oprave brzo 😁 Moze jedna kafica..





Ivanka 75 -> RE: OktobaRRska krčma (17.10.2019 10:05:57)



IZVORNA PORUKA: bubulence

Nisi nista peimetila do sada? Laparoskopska operacija nije strasna. Ja operisala zuc, posle nedelju dana kao nova. Lezala sam bukvalno 3 dana 





Nista sestro mila nisam primecivala, nista! 
Jedino sto mi palo na pamet je to da ja stalno češkam taj deo oko pupka, ne svrbi ali.... Eto, neka neuralgija od kile verovatno. 
Gledacu da to odradim bez nekog prevelikog cekanja.. Znaci nije zastrasujuce.... Joj... 




Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>