|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kašice
5.6.2018 22:50:36   
mama Jo
Za sada samo Milupa pirincana.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Kašice
6.6.2018 3:55:32   
MimaKos
Ma i ja cu sa Milupom kao sa starijom dq pocnem, pa kako bude

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Kašice
6.6.2018 8:18:01   
mama Jo
Lepo oni prihvate tu, jos ja mojoj pravim sa mojim mlekom i evo tek sada sam pocela malo gusce da joj pravim, inace sam pravila onako retko pa ispadne kao da joj dajem mleko na kasicicu😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Kašice
6.6.2018 8:19:55   
IvanaSK RR
Ja nikada nisam pravila retkouser posted image ne vidim onda svrhu, nije mi to kasicauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Kašice
6.6.2018 9:01:15   
Misha i Ljisha
e da se izjasnim i sa mojim planovima ovde ako uspem. Znaci D sam sve pravila, SVE, imala sam sve domace. Ona nije htela ni keksolino ni cudesa kad kupim kupovnu eventualno bi vocnu pojela i to je to. E okrecem novi list. Deran ce da dobija kupovne kasice skoro redovno user posted image em nemam bastu sad, em ce poceti na jesen da rucka nece toliko ni biti svezeg tako da sam resila da se ni oko toga ne stresiram

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Kašice
6.6.2018 9:44:15   
IvanaSK RR
Ljiso, pa ni ne treba da se stresiras. Ja sam pisala vec, ne vidim nista strasno u tome sto ce dete dobiti i kupovnu kasicu. Moja je imala period da nista nije htela kupovno, a tamo oko desetog meseca nije htela nista sto joj napravim, samo kupovne htela.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Kašice
6.6.2018 10:12:04   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ja nikada nisam pravila retkouser posted image ne vidim onda svrhu, nije mi to kasicauser posted image


To na pocetku... ne znam, ja volim to postepeno, mislim da je i njima prvi susret sa novom hranom u najmanju ruku- cudan 😊
Prvi puu sam joj bas retku, cak i povrce kad uvodim taj prvi dan vise dam u principu te vodice u kojij se kuvalo. Nemam pojma, to neki moj princip 😊

Ma naravno da nema mesta stresiranju... polako samo...

Moja Jje isto tako 9.-10.mesec htela samo kupovne... kad se setim samo... Hipp kasica - mrkva, riza i teletina... samo to, ja spremim isto tako ona nece...cak sam i teglice cuvalapa spremljenu sipala u tu teglicu jer sam mislula da je do toga... ma kakvi 😊



_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Kašice
6.6.2018 10:17:02   
IvanaSK RR
Da, i mesala sam,kupovnu i moje spremljeno user posted image samo pljune user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Kašice
6.6.2018 10:35:12   
mama Jo
Hahahaaha user posted image
Joj jeste, onda danima jede jesno te isto, pa joj podvaljujem, ali bog' te oseti i najmanju mrvicu onog drugog ukusa 😈

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Kašice
6.6.2018 10:36:48   
MimaKos
Ja cu da mu kuvam kao i njoj, kad krene ono sa pilencetom i slicno.. tako sam i njoj, izblendam sve i dodam moje mleko

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Kašice
26.12.2019 15:14:22   
AleksSlobex
Da li neko moze da mi pomogne? Naime beba mi puni 4 meseca i receno nam je da pocnemo kasice,e sad mene interesuje kako da spremam kasice,kad da mu dajem i koliko puta dnevno tj. Ujutru i uvece ili kako vec. I kako da mleko uskladim sa tim. Izvinjavam se sto sam smotana,ali prva mi je beba 😊 i da mu kupim one humana kasice jel smem to?

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Kašice
26.12.2019 15:30:52   
Filadendronka
Aleks, tvoja beba je jako napredna, a preporuka Svetske zdravstvene organizacije je da se ne krece sa dohranom pre sestog meseca. Naravno osim kad je to potrebno ranije i u skladu sa preporukom lekara. Krece se od jednog obroka, svaka namirnica se uvodi po tri-pet dana. Od koje namirnice kreces zavisi od tebe ili od odluke pedijatra. 

(odgovor članu AleksSlobex)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Kašice
26.12.2019 15:32:48   
AleksSlobex
Drugarica se nije potpisala. Izvinjavam se. Pisala je sa mog profila jer ona nema. Njoj su rekli da cim napuni 4 puna meseca krene sa milupa kasicom i polako. Ali ona zeli da sama pravi kasice. 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Kašice
26.12.2019 15:36:55   
Filadendronka
Reci drugarici da slobodno otvori profil. :) Onda moze da krene od povrca, pa polako. Malo je nezgodno sto je zima. Moze tikvicu, bundevu, muskatnu tikvu, sargarepu, jabuku, krusku... Sad se po novom i gluten uvodi rano, pa moze i zitarice da sprema. 

(odgovor članu AleksSlobex)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Kašice
26.12.2019 15:38:23   
AleksSlobex
Evo teram je da otvori. Uskoro se pridruzuje 😃  hvala 😊

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Kašice
26.12.2019 15:41:01   
Filadendronka
Nema na cemu. Ovde je uvek lepo druzenje. 

(odgovor članu AleksSlobex)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Kašice
26.12.2019 16:06:45   
Sarajov
Evo drugarica je dosla 🤣 hvala za savet videcu kako sa kasicama...

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Kašice
26.12.2019 16:43:26   
Filadendronka
Dobrodosla! :) Imas temu Ishrana bebe od tri do Sest meseci, svasta mozes procitati. 

(odgovor članu Sarajov)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Kašice
15.2.2020 21:28:28   
AleksSlobex
Moja beba za par dana puni 4 meseca,pedijatar nam je rekao da krenemo sa kasicama polako. Koje prvo da uzmem za pocetak bas? 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Kašice
15.2.2020 22:17:11   
Sanidej
Ja sam na pocetku davala kasicu od pirincanog brasna sa mlekom, bareni krompir i sargarepu od povrca, jabuku od voca sve pasirano naravno. Sama sam ih spemala.

(odgovor članu AleksSlobex)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Kašice
15.2.2020 22:26:31   
AleksSlobex
Tako cu i ja onda

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Kašice
15.2.2020 22:30:04   
Sanidej
Probaj, nadam se da ce ti lepo prihvatiti. I dalje ti je mleko glavna hrana naravno. Odlicno mi se pokazao i kompot od jabuka.

(odgovor članu AleksSlobex)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Kašice
15.2.2020 22:30:38   
AleksSlobex
Probacu pa sta bude gospodin voleo videcemo

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Kašice
15.2.2020 22:44:20   
Mirko Svirko
Ja sam prvo dala jabuku. Pa sargarepu. Pa krompir. Jabuku mozes i kuvanu pa u blender. A mozes i pecenu iz rerne onako. Pirincanu kasu mi nikad nije voleo. Mesala sam sa svojim mlekom posto sam dojila 19 mes.A kasnije sam mu davala pre podne vocnu kasu i popodne kasu od povrca.

(odgovor članu AleksSlobex)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Kašice
15.2.2020 23:06:28   
AleksSlobex
Hvala vam puno na savetima 😃 javljam kako je prihvatio 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here