|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/19 [chat]
18.11.2019 13:26:11   
Bojana05
Kako ste,zene,sta radite? Mozete li☺️☺️Ja sutra konacno idem da radim nalaze i test opterecenja secerom,tako me opet uhvatilo mrtvilo neko,samo bih lezala☺️☺️Ne znam kako je kod nas ali u Podgorici vladaju neki virusi,izludecu,kazu da se pojavio i neki nalik gripu😱😱izbegavam sve i svakoga hhahahaha ne daj Boze da moram sada da kasljem redovno bih piskila u gace a da ne pominjem kako me boli stomak kad kasljem...malo je zeznuto ovo vreme za nas trudnice ali dobro,sta da se radi☺️☺️Nadam se da ste sve dobro i imate veliki zagrljaj od mene i bebca🤗🤗🤗

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/19 [chat]
18.11.2019 13:50:35   
Bebana17
Cao svima! 

Mi smo najgori period boginja prosli, deca su vec cetvrti dan boginja zivnuli i prestali su da kukaju i zapomazu, pa sam od subote ponovo u sedlu :) Sad su izasli u kratku set_nju, pa ja iskoristila da se javim. Moram nesto da vas pitam, a ko hoce neka odgovori. Da li vi praktikujete seks u trudnoci? Ja od straha nisam, mada mi je sad vec tesko, nocima sanjam sebe i muza, verujem i da je njemu tesko, i znam da od mene zavisi, on nikad ne bi navaljivao u ovakvim situacijama. 

(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/19 [chat]
18.11.2019 16:18:49   
Nally
Pozz drage zenice ❤️


Bojana, sto se kasljanja tice, mene pak muci 🤧... Neka alergija me spopala i kako kinem (a glasna sam na mamu, i često to ide i rafalima), ako je mala aktivna, nakon kijanja se umiri skroz... Verovatno u fazonu, wtf kevo 😂😂To i plus sto uvek se malo ispiskim tad... Uzas. 
Bebana, sto se sexa tiče... Mi smo ga ovde ugasili. Em zbog hematoma nije moglo tri meseca zbog opreznosti, a posle toga i do sad kad smo i smeli, nismo se usudjivali. Sad kako usla u deveti, avaj, grlic skracen pa jos vagamo dal da ''rizikujemo''. Zato oboje sanjamo svašta i nekako kompenzujemo tj.improvizujemo 😅🤫🤭



(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/19 [chat]
18.11.2019 16:52:06   
Bojana05
Kod nas slicna situacija,prvih 5 meseci nismo mogli zbog hematoma i krvarenja a posle je bilo kao moze ali uz  opreznost,sto nam je pomalo ubilo volju pravo da vam kazem....ja i kad sam raspolozena,tesko mi da radim oko toga😫😫 ali verujete mi da ne mogu da se namestim ni da legnem kao covek a kamoli sta drugo😂😂trudimo se da kompenzujemo ali meni iskreno vise nedostaje ta bliskost koju seks donosi,nego pottrba jer nemam neku zelju u ovoj trudnoci uopste,pomalo me grize savest zbog njega ali... sta ce,svi se nesto zrtvujemo u trudnoci hahaha

(odgovor članu Nally)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/19 [chat]
18.11.2019 16:57:06   
Bojana05
E,da,ja sam u prve dve trudnoce do 9-og meseca bez ikakvih problema imala odnose i uopste mi nije sto me strah,pazljivi smo i nezni,ali bas nemam zelju nesto...mislim da kad vec osecas zelju nema potrebe da se uzdrzavas....zna posle stomak da zateze pomalo ali to je zbog grcenja materice i uopste ne smeta bebi☺️☺️☺️

(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/19 [chat]
18.11.2019 23:06:57   
blizanac2
Gde ste drage zenice. 💜

Mene nije bilo par dana, malo sam bila u bljak fazi pa da ne mracim. Isla sam kod svoje dr na kontrolu, sve je u redu, beba raste, pa sam sad mirnija. 😊A sto se tice sexa, pocas_timo se jednom u dve nedelje. 🙊 Mesecima nismo nista, meni nije bilo ni do cega.. A kako ce to izgledati jos malo kad stomak napupi ne znam. 😂

(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/19 [chat]
19.11.2019 6:49:46   
Beca.t
Drage Mame, evo i ja da se javim. Ovih dana mi je muž bio baš bolestan, neki virus, visoka T, sada je Hvala Bogu bolje. Radu i kliničkom centru pa sw dešava da dojese kući viruse. 
Nama je od početka zavranjen odnos, tako da, što ste već rekli, kompenzujemo nekako. 😉 Imala sam neverovazno želju u drugom tromsečju, baš sam izgarala, nešto sko probali ali ja se plašim. Još malo pa ćemo da se volimo onako kako treba 😀 Da, nedostaje ta bliskost jer čim se intimiziramo, rasplamsa se enerigaj...i šta ćeko onda 😀 
I danas i juče idem na posao na po par sati, nije loše prija mi. Lubim vas!!!
P.s. Bebac se javlja, uhvatila je neki ritam manje više, a čim se ne javi ja odmah osluškujem. Evo je upravo se razbudila i verovatno bi trebako da jedem 😀😀😀😀

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/19 [chat]
19.11.2019 6:51:00   
Beca.t
Au, šta ispisa ovaj moj tel..valjda ste razumele post 😀😀😀🤣🤣🤣

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/19 [chat]
19.11.2019 17:15:10   
blizanac2
Kako god da si napisala, mislim da se mi ovde najbolje razumemo. 😁

Uh, verujem da ti prija malo rada, bar izadjea iz kuce i okupiras se necim drugim. Mene i dalje muci povracanje, jos jedem laganu hranu i ne pretrpavam se, ali ne vredi. Do 14h sam ispovracala oba obroka sto sam pojela, pa kad me je posle spopala neka vrtoglavica i preznojavanje, kukuuuu. Da li mi je roknuo secer ili pritisak ili je to samo drugo stanje, nemam pojmaaa. 🙄

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/19 [chat]
19.11.2019 17:19:47   
Beca.t
Joj Blizanac, razumem te skroz! Al kad prodje ta faza pa krene apetit da se otvara...e onda krece ludilo. Meni se stalno jede pica, pa imam zelju prase peceno da jedem. 😀😀😀 

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/19 [chat]
19.11.2019 17:24:52   
blizanac2
Sad mi se cini da bi mi i to bilo lakse. 🥴😂 O pizzi trenutno mogu da sanjam. 🤤


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/19 [chat]
19.11.2019 17:30:06   
Beca.t
Jeste lakse kada prodje mucnina, mnogo je lakse. Cmok

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/19 [chat]
19.11.2019 17:31:33   
blizanac2
Proci ce i to, nadam se uskoro! Ljubim vas 💓🌸


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/19 [chat]
20.11.2019 8:53:45   
popkica bebic
Zdravo, okruglice debelice! Kako ste nam? Mi muku mucimo sa grčevima, doslovno je budan po ceo dan i vrišti. Uh... O iscrpljenosti nego smem ni da pričam, dosta sam vam kukala u ovoj temi. Bebac je hipertonican i to me malko sekira. Uz glavice je uredan, ali baš je zabacuje unazad.

Uživajte koliko možete. Sada vam barem nisu vrućine. Ljubim vas.... 💞

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/19 [chat]
20.11.2019 9:44:04   
Ikimama
Evo nas sa kontrole, 33a nedelja bebac 2100g sve je super samo sto se okrenuo karlicno 😕 ja nesto prokomentarisem da sam sanjala da cekamo dr i ja da se okrene glavicom da ne bi bio carski, a dr mi kaze - pa nece biti carski ni ako bude ovako ☹️ Ne znam sto toliko odbija cr, ja bih volela prirodno naravno, ali ako je okrenut karlicno svuda citam da je bolje da bude cr onda... da li ima vremena da se okrene? Kaze ona okrenuce se on ima jos vremena, na kontrolu idem za 4 nedelje...  od juce sam tako uplasena, najvise zbog njenog stava...

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/19 [chat]
20.11.2019 10:03:46   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: popkica bebic

Zdravo, okruglice debelice! Kako ste nam? Mi muku mucimo sa grčevima, doslovno je budan po ceo dan i vrišti. Uh... O iscrpljenosti nego smem ni da pričam, dosta sam vam kukala u ovoj temi. Bebac je hipertonican i to me malko sekira. Uz glavice je uredan, ali baš je zabacuje unazad.

Uživajte koliko možete. Sada vam barem nisu vrućine. Ljubim vas.... 💞



Draga Popki, super da si se javila!!! Ne brini za bebca, sigurno je sve ok. Imaju neke sjajne kapi za grceve, samo da se set_im pa cu pisati. Nema ih kod nas ali moze neko da nabavi u Austrijili i Majdarskoj. Cmok

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/19 [chat]
20.11.2019 10:05:03   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: Ikimama

Evo nas sa kontrole, 33a nedelja bebac 2100g sve je super samo sto se okrenuo karlicno 😕 ja nesto prokomentarisem da sam sanjala da cekamo dr i ja da se okrene glavicom da ne bi bio carski, a dr mi kaze - pa nece biti carski ni ako bude ovako ☹️ Ne znam sto toliko odbija cr, ja bih volela prirodno naravno, ali ako je okrenut karlicno svuda citam da je bolje da bude cr onda... da li ima vremena da se okrene? Kaze ona okrenuce se on ima jos vremena, na kontrolu idem za 4 nedelje...  od juce sam tako uplasena, najvise zbog njenog stava...



Super za bebca, rasteeee!!! Pu pu pu! Ne razumem se u to okrenje bebe ali verujem da ce se okrenuti, ima vremena. 

(odgovor članu Ikimama)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/19 [chat]
20.11.2019 10:15:46   
Ikimama
Hvala Beco na ohrabrenju! Nadam se da ce se okrenuti... juce sam gledala izvestaje sa pregleda na svakih 10-15 dana on je menjao polozaj. Nadam se da ce i sada tako i da ce ostati u tom polozaju, bas sam zabrinuta jer imam nevidjen strah od vakuuma daleko bilo.. jako lose spavam nocima samo mislim na porodjaj,bas sam uplasena,iako mi je prvi put sve proslo ok ali.. popkice, probaj kapi bio gaija ili espumisan i topli termofor ... mozda pomogne :)

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/19 [chat]
20.11.2019 10:51:58   
popkica bebic
Ikimama, moj sincic je u 32. nedelji bio karlicno okrenut sa pupcanikom oko vrata i isto sam bila nervozna kao ti. U 36. nedelji je već bio u položaju glavicom na dole. Ne brini, biće sve ok! Pozdrav od sveže porodjene! 😁😁😁



_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Ikimama)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/19 [chat]
20.11.2019 10:56:30   
Ikimama
Hvala ti Popkice nisi ni svesna koliko mi znaci ovo iskustvo! Znaci ima sanse da se okrene... negde sam bas procitala juce da bebe i zele da se okrenu na glavu pred porodjaj to im je u prirodi prosto... a i da samo 4% ostane karlicno... nisam valjda bas u 4%..  bicu pozitivna 🙂😌

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/19 [chat]
20.11.2019 11:33:57   
emicaa
Ikimama moja djevojcica je sve do 34 sedmice bula karlicno.Taman kad je dr pravila plan za dalje ona se okrenula



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ikimama)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/19 [chat]
20.11.2019 11:57:34   
blizanac2

Beco, jesi mislila na Infacol kapi? Od nedavno ih ima i kod nas, one su kao epumisan po sastavu, ali sam cula da su bas bas dobre. Popkice, ako ne nadjes infacol slobodno espumisan i pre svakog podoja, i neke probiotske kapi, biogaju mozda najbolje. Sve ovo pricam iz iskustva iz apoteke i od pacijenata. 🙂 Zelim vam da brzo prodju grcevi i da se bar malo odmorite! Ljubi bebca Popki 💜
IZVORNA PORUKA: Beca.t



IZVORNA PORUKA: popkica bebic

Zdravo, okruglice debelice! Kako ste nam? Mi muku mucimo sa grčevima, doslovno je budan po ceo dan i vrišti. Uh... O iscrpljenosti nego smem ni da pričam, dosta sam vam kukala u ovoj temi. Bebac je hipertonican i to me malko sekira. Uz glavice je uredan, ali baš je zabacuje unazad.

Uživajte koliko možete. Sada vam barem nisu vrućine. Ljubim vas.... 💞



Draga Popki, super da si se javila!!! Ne brini za bebca, sigurno je sve ok. Imaju neke sjajne kapi za grceve, samo da se set__im pa cu pisati. Nema ih kod nas ali moze neko da nabavi u Austrijili i Majdarskoj. Cmok




(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/19 [chat]
20.11.2019 15:00:25   
Beca.t


user posted image

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/19 [chat]
20.11.2019 17:57:37   
Bebana17
Popki, mi smo svoj deci davali Sab simplex kapi i nisu imali problema sa grcevima uopste. Nabavljali smo ih u Hrvatskoj, ima ih i u Madjarskoj. Prvih mesec dana smo davali neke homeopatske, a posle Sab simplex. I bebe bile super.

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/19 [chat]
20.11.2019 18:10:03   
Bojana05
Uh Ikimama,mogu da zamislim sta ti sve prolazi kroz glavu ali opet,7 nedelja je dosta vremena da promeni polozaj. Citala sam po internetu da ima nekih vezbica i polozaja ponocu kojih beba moze da promeni polozaj,pa probaj i to,nist te ne kosta☺️☺️A sto se tice carskog,mislim da je doktorka u obavezi da uzme u obzir tvoje zelje,mislim ti se poradjas...stvarno ne znam kako to ide,ali ja sam uvek mislila da ako je beba karlicno da je carski zagarontovan...svakako probaj da ne brines jos uvek,na vreme si za sve. Veliki zagraljaj i od nas dvoje🤗🤗🤗

(odgovor članu Ikimama)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







VIDEO: Beba spava u vodenjaku, doktori je ...
Neverovatan video bebe rođene u plodovoj vrećici, dok je lekari bude pre dolaska na svet.
D.L.: Moja porođajna priča
Doktor me prima na patologiju i kaze da ne mrdam, jer beba je po svim parametrima sitna i porođaj se može završiti elekt...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here