|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: NovembaRRska kafana
17.11.2019 18:32:32   
mama Jo
Hahaha user posted image
Isto svaki dan nesto drugacije, nesto novo, bankrot u najavi user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: NovembaRRska kafana
17.11.2019 21:19:59   
branki*
ja pravila pauzu od priprema,pa sad opet.imam jos nekih sat vremena raa.samo da mi prodje sutra to.nije prijatno kad znas da ti neko dolazi u kontrolu.kod nas jos nisu poceli da kite grad,bar ja nisam videla,a i ne idem nocu u centaruser posted image i mi napisali pismo deda mrazu,sad prvi put,podsetila me bubi.i nacrtala je nesto.sve cu to da cuvam,pa kad poraste,boze zdravlja da vidi.bas se radujem praznicima.pomirila sam se sa mm,uvek ja prva pridjem,ne mogu tako da budemo zvanicni,on bi se durio do sudnjega dana,kakav je.devica.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: NovembaRRska kafana
17.11.2019 21:39:13   
Ivanka 75
Dobro vece, gotovo slavljenje👍
Bas je bilo leeeepoooo, dragi ljudi i mi ❤️
Razletesmo se mm i ja i sklonismo sve za 1h 🏋️‍♀️🏋️‍♂️
Sad mm pakuje kontigent za poso sutra, to traje duze nego slava 😂
Spremih dete.... Odmaram.... 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: NovembaRRska kafana
17.11.2019 23:04:38   
flamingos
Super Ivanka.I kod nas bilo lepo.Gosti odoše,ja sve rasčistih i da se spremamo za krevet.Još dva dana ne ide u školu Anđela,od srede kreće.Laku noć želim svima❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: NovembaRRska kafana
17.11.2019 23:11:17   
Ivanka 75
Laku noc😘

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: NovembaRRska kafana
18.11.2019 6:13:57   
Duškić
Budjenje. Mi od cetvrtka, slava..vikend rodjendani..user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: NovembaRRska kafana
18.11.2019 9:09:41   
emicaa
Ajmo kafa,caj..ovde juce i danas pada snijeg pomjesan sa kisom.Sreca pa se topi odmah



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: NovembaRRska kafana
18.11.2019 9:42:19   
mama Jo
Stvarno Emice, zar sneg vec?
Hajde onda nesto toplo za sve da se ugrejemo user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: NovembaRRska kafana
18.11.2019 10:05:42   
Mirko Svirko
Gde ste zene?
Moze kafica ☕☕

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: NovembaRRska kafana
18.11.2019 15:25:39   
branki*
ja sam skroz na tri coska,zbog lidla i glupih kucica.pa,kad vec dajete ponudu,onda neka ih bude,a ne daju 3 kucice po radnji.kad su ih pre prodali sve,a jutros izasle,pisala sam u temi,bas me smorio lidl.
dosla kuci,uzela decu,da zgrejem musaku,pa malecka ide na ples..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: NovembaRRska kafana
18.11.2019 15:27:58   
mama Jo
Da vidim i da je Von pisala da je bila otimacina. Ja u NS nisam ni otisla da pogledam.

Branki, kako bilo u skoli, kako su prosli casovi?
Jesi pisala da ste imali neku kontrolu- poseta direktora i pedagoga, ili neka eksterna, nisam shvatila?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: NovembaRRska kafana
18.11.2019 15:32:29   
branki*
mama jo,ok je proslo sve,hvala sto pitasuser posted image ,pao mi se 4.cas,imala sam mladju decu,super je,nije mi bila sjajna priprema ,to ja znam,niko mi nije nista rekao i malo su bili bucniji,ali je konstatacija da je jako odeljenje i da puno znaju i onda ih ponese atmosfera.sto je meni opet bolje,nego da budu svi smoreni i da cute.sve super.
a,boka sad uzela da ukrasava svoje pismo za deda mraza koje smo pisale sinoc..ja se mislim,eeee,nista od deda mraza,nema kucicauser posted image user posted image

< Poruku je uredio branki* -- 18.11.2019 15:35:02 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: NovembaRRska kafana
18.11.2019 16:19:02   
vocicana
E bre, otisle kucice, Lidl inace meni nije jasan, bar ono po EU nije tako, kada izadje letak, svega ima u dovoljnom broju. Uglavnom, ovde bude praznih rafova za neke stvari, da sam ja u cudu, oni i ne mogu da uvezu koliko i treba, koliko se otvara.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: NovembaRRska kafana
18.11.2019 16:22:30   
branki*
ovde su non stop prazni rafovi za te neke stvari,bar u mom gradu.masim temu sad,ali bas su me iznervirali.brat mi sad javlja da kolega iz bgda isto nije nasao kucicu,prodale se,nego posto je sluzbeno bio u krusevcu,tamo uzeo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: NovembaRRska kafana
19.11.2019 15:07:12   
branki*
zene,bre,ima li vas,nema nikog.
ja dosla sa posla ,uzela decu,standardnouser posted image majem se oko rucka na brzaka i malo da dovedem stan u red..i dalje sam u praznocnom raspolozenju,sto je dobro.ono sto nije dobro je sto nisam rekla dir da planiram dva slobodna dana da uzmen,jer idem u bosnuuser posted image ,bitno da ja vec sve isplanirala,sem toga,naravno.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: NovembaRRska kafana
19.11.2019 16:22:00   
mama Jo
Hajde kafica i mali predah, avasta danas nesto, a sinoc sam bas kasno zaspala, bas bih kulirala sad, ali deca... penju se na glavu, joj... kakva je situacija kod vas?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: NovembaRRska kafana
19.11.2019 16:40:22   
Ivanka 75
Da kuvam...?

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: NovembaRRska kafana
19.11.2019 16:43:44   
mama Jo
Moze Ivanka, molim te 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: NovembaRRska kafana
19.11.2019 16:58:37   
Mirko Svirko
Evo ja kuvam kafu zene ☕Mali se igra sa zuvotinjama 24h i sto je jos gore gelda i na tv 24h.. znaci ako otvorim prozor cuje se muuuuuu, beeeee, ioooo.... Bas mi zao komsiluka 😂😂😂


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: NovembaRRska kafana
19.11.2019 17:02:08   
branki*
ako,mirko,neka se igra i ne beri briguuser posted image
uh,jos kad bi mi neko stvarno skuvao kafu i doneo...bas mi se pije.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: NovembaRRska kafana
19.11.2019 17:05:13   
Ivanka 75
Evo kafaaaaa ☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: NovembaRRska kafana
19.11.2019 17:05:41   
Mirko Svirko


user posted image Izvolite zene 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: NovembaRRska kafana
19.11.2019 17:08:06   
branki*
ajde,ivanka,da pijemo zajednouser posted image bas mi fali neko drustvo..pricam danas kolegi u skoli,seca,m se moji roditelji su se druzili,uvece dodju im prijatelji,odu oni,nas decu strpaju posebno u sobu i oni puse,pricaju,igraju karte,sta vec,druzili se.mi sad,niti nam ko dolazi,niti negde idemo,ne znam kako je kod vas.sve neka jurnjava i zurba i kao nemamo vremena.
mirko svirko,taman da modifikujem poruku,pijemo zajednouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: NovembaRRska kafana
19.11.2019 17:12:17   
Mirko Svirko
Branki tako su i moji roditelji radili.. nas potrpaju u sobe gledamo ciru slona. Oni igraju remi. Izadjes kao do kuhinje ono kao mama piski mi se, a ono oblak dima 😂😂😂A sada sve neka jurnjava, svi nesto nervozni... Haos.. e sad aj da pijemo kafu 😗

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: NovembaRRska kafana
19.11.2019 17:16:25   
branki*
le,bas to,svi nervozni i svi zurimo.i nekako kad razmislim,i moji su radili,oboje,nisu imali pomoc,pa opet se druzili.moramo da menjamo touser posted image bar mi zenske.

< Poruku je uredio branki* -- 19.11.2019 17:28:52 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here