RE: Cipele i torbe (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Lepota i moda



Poruka


Sanjica26 RR -> RE: Cipele i torbe (12.12.2020 22:21:52)

Hvala Von. Bas cu da pogledam za T.




Filadendronka -> RE: Cipele i torbe (12.12.2020 22:23:21)


Potpisujem. Ove godine sam pocela da nosim gomilu stvari koje mi ranije nisu bile ni na kraj pameti. Inace nikad ne bih kupila original ovaj tip cizama, prosto za te pare moZe da se kupi ozbiljan par obuce. Ali ovo za 1600 din mi je nikad bolja kupovina. 
Inace Kinezi prave takvu kopiju UGG-, ne biste verovali, cak iskopiraju onu kao karticu zahvalnosti. Tako da je kod nas kupovati “original” pod velikim znakom pitanja. 

IZVORNA PORUKA: mama Jo

I ja sad hocu da kupim ovakve sto je Fil postavila, a inace su me jako nervirale i nisam mogla da ih podnesem. Prosle god.sam ih prvi put uzela i sad sam te dala mami.
Iskreno, nista prakticnije, jeftinije i toplije nisam imala. Samo uskocis u njih, lagane za obuvanje i izuvanje, prerople, a bas mi se svidja na carape ili uzane helanke, nekako ti izduze noge, i izgledaju mrsavije 😊






Tiziana -> RE: Cipele i torbe (12.12.2020 22:48:02)


Znam da ne placam za ispod 50 eur, zato sam pitala za amazon. I mislila sam koliko placa kada je preko te cifre. Kod njih ni shipping nije malo.. 
Ja nosim Emu cuzme vec godinama. Isto su sto i UGG,isto australijske, ali jeftinije. Moje zaista ne propustaju vodu i udobne su i tople izuzetno, ali da su ruzne, jesu.Ali za zimu su stvarno super. 
I cerka ima Emu. bile su mi super jer je bila po ceo dan u skoli u boravku, a one joj dodju kao da je u patofnama,zbog toga smo joj najvise i kupovali.. 




IZVORNA PORUKA: Ana RR

Tiziana, carinu ne plaćaš za iznos manji od 50 evra ali mogu ti naplatiti pdv. Nama npr ni jednom nisu naplatili pdv na robu poručenu na sportsdirect ali mi zato redovno naplate pdv na kozmetiku.






vonavoj -> RE: Cipele i torbe (12.12.2020 23:30:06)

Narucila sam im,za paketic,od moje sestre..2 para 2500din..smesno...uzela sam im za sledecu godinu,sad imaju cizme za sneg i martinke..





Filadendronka -> RE: Cipele i torbe (13.12.2020 12:12:29)


Tizi, kad pravno lice salje fizickom limit je 50e, a kad je posiljalac fizickom lice onda je limit 70e. Preko toga se za garderobu placaju dazbine u iznosu od 30% od fakturisane vrednosti. 
A ove original i kopije UGG jesu ruzne i kabaste, mada mi vremenom njihova udobnost ispade mnogo vaznija. 


IZVORNA PORUKA: Tiziana


Znam da ne placam za ispod 50 eur, zato sam pitala za amazon. I mislila sam koliko placa kada je preko te cifre. Kod njih ni shipping nije malo.. 
Ja nosim Emu cuzme vec godinama. Isto su sto i UGG,isto australijske, ali jeftinije. Moje zaista ne propustaju vodu i udobne su i tople izuzetno, ali da su ruzne, jesu.Ali za zimu su stvarno super. 
I cerka ima Emu. bile su mi super jer je bila po ceo dan u skoli u boravku, a one joj dodju kao da je u patofnama,zbog toga smo joj najvise i kupovali.. 




IZVORNA PORUKA: Ana RR

Tiziana, carinu ne plaćaš za iznos manji od 50 evra ali mogu ti naplatiti pdv. Nama npr ni jednom nisu naplatili pdv na robu poručenu na sportsdirect ali mi zato redovno naplate pdv na kozmetiku.









branki* -> RE: Cipele i torbe (13.12.2020 12:15:20)

Meni te cizme nisu ruzne(varijante ugg i emu). Za strapac dusu dale. 




branki* -> RE: Cipele i torbe (5.1.2021 13:10:09)



[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2100957-206.jpg[/img]

[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2100957-1416.jpg[/img]
Evo onih mojih ,malopre stigle.Udobne su.na prvu probu.




emicaa -> RE: Cipele i torbe (5.1.2021 13:17:05)

Meni se ugg svidjaju,tople a i uz helanke ili uske hlace odlicne.Branki svidjaju mi se ove na petu,patike nisu moj fazon.Ja ne volim te sa debelim djonom,izgledaju mi kao pegla.


Ja sam narucila skechers,onako vise za hodanje.Slikacu posle.




branki* -> RE: Cipele i torbe (5.1.2021 13:31:23)

ja se nesto navukla na dzombastije patike.u zivotu nisam duboke patike imala,niti htela,sad uzela za strapac sa decom,a i ovako ponekad,sad mi ta ravnija obuca ok skroz,a inace sa ja pobornik isljucivo stikli bila.




pari -> RE: Cipele i torbe (5.1.2021 13:40:17)

I meni se sviđaju te na štiklu. Patike ni ja nešto ne volim te džombaste.






emicaa -> RE: Cipele i torbe (5.1.2021 13:50:43)



[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2107032-8133.jpg[/img]Meni su ove jutros stigle,lagane su.Uopste ih ne osjetim na nozi.Jedva cekam da otopli da krenemo opet u duge set_nje




mama Jo -> RE: Cipele i torbe (5.1.2021 14:04:55)

Lepe su branki, i jedne i druge. I tvoje mi se emice svidjaju...
Ni ja nisam volela dzombastu obucu, ali sam skontala da moze jako dobro da izgleda, i da te ucine mrsavijom [sm=smiley36.gif]
Nekako noge su mi u njima lepe pa sam ih i zavolela. A sad se bas nose.




pari -> RE: Cipele i torbe (5.1.2021 14:06:04)

Emice,baš mi se sviđaju! Tako nešto ću i ja na proleće da kupim tamo





branki* -> RE: Cipele i torbe (5.1.2021 14:08:40)

emice,meni se dopadaju[sm=smiley1.gif]
mamo jo,sve cu se sloziti sa tobom[sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Cipele i torbe (5.1.2021 14:21:50)

Emice baš su lepe i baš za šetnje.




emicaa -> RE: Cipele i torbe (5.1.2021 17:31:41)

Ovde sam vidjela da vecina za set_nje noae skechers,pa onda vidjela zaba da se konji kuju pa i ona digla nogu 😂Mm je kupio u aprilu ovakve,kaze da nikad nista udobnije nije obuo





veselicaa -> RE: Cipele i torbe (5.1.2021 17:43:24)

Emice zato ih i kupuju,vi baš šetate i treba vam udobna obuća.




Ana RR -> RE: Cipele i torbe (5.1.2021 18:48:01)

Emice, mm ima neke skechers za jesen, nepromočive. Kaže da ništa udobnije u životu nije nosio.




mama Jo -> RE: Cipele i torbe (5.1.2021 19:15:47)

Skechers su odlicne, preudobne. Ja imam jedne, vec sam ih ubila koliko ih nosim.
A za decu sto imaju... Nemam reci. One neke avetlece sa krilima, moja J ih svaki put mazi kad odemo u prodavnicu negde [sm=smiley36.gif]
Nismo joj uzeli jer joj patike bas nisu trebale, a sad ih bas gledam kakva im je cena da joj za prolece uzmem.




Duškić -> RE: Cipele i torbe (5.1.2021 20:19:46)

Meni su skecers bas lepe ima ih sin, fine su.




Lilly5 -> RE: Cipele i torbe (5.1.2021 20:53:54)

Ko voli skecers ima zimske cipele na akciji u sport vision.





vonavoj -> RE: Cipele i torbe (5.1.2021 21:57:55)

Emice,i ja imam takve crne..stvarno su preudobne..ja nisam htela da kupim,skupe su mi bile..mm insistirao,i nisam se pokajala.





emicaa -> RE: Cipele i torbe (5.1.2021 22:24:14)

Von ja sam ih planirala na proljece kupit,svekrva mi dala za Novu poklon bon za jedan online shop pa sam iskoristila za to.





branki* -> RE: Cipele i torbe (6.1.2021 9:28:23)


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Skechers su odlicne, preudobne. Ja imam jedne, vec sam ih ubila koliko ih nosim.
A za decu sto imaju... Nemam reci. One neke avetlece sa krilima, moja J ih svaki put mazi kad odemo u prodavnicu negde [sm=smiley36.gif]
Nismo joj uzeli jer joj patike bas nisu trebale, a sad ih bas gledam kakva im je cena da joj za prolece uzmem.

koje su ti te svetlece sa krilima?pusti siku u decijoj temi ak,o ima,mama jo[sm=smiley1.gif]




veselicaa -> RE: Cipele i torbe (6.1.2021 9:32:52)

Draga pogledaj u office shoes,na sajtu.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>