|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  104 105 [106] 107 108   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DecembaRRska kafana
29.12.2019 21:58:50   
flamingos
Von,opušteno,posle praznika na dijetu.Zafrknuto.Divim se ljudima kojj jedu,a ne goje se.Kada bih jela koliko volim bila bih kao bure.Nego moram da pazim.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2626
   RE: DecembaRRska kafana
29.12.2019 22:03:50   
vonavoj
Ja sam mnogo nervozna ako ne jedem..oduvek imam 3 obroka..ali bi mogla da ih smanjim.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2627
   RE: DecembaRRska kafana
29.12.2019 22:09:27   
flamingos
Kažu i da treba čovek da ima tri obroka,doručak obavezno.Ne mogu rano da jedem,tako da preskačem doručak,što nije dobro,jer je on bitan za pokretanje metabolizma.Opet,svi se razlikujemo.Neko kaže da ne treba da se jede posle 18 h-opet pogrešno-šta vredi ako se posle tog vremena ne jede,a pre toga jede dosta.Laku noć želim svima❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2628
   RE: DecembaRRska kafana
29.12.2019 22:25:25   
Filadendronka
Dobro vece, vidim opet tema kilogrami. Meni dojenje pomaze skidanji kilograma i to sto sam stalno na nogama. Jedino mi je krivo sto ne vezbam, jer bez toga nema zategnutog tela. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2629
   RE: DecembaRRska kafana
29.12.2019 22:30:32   
flamingos
Naravno Fil,vežbanje obavezno.Mada,ne vežbam😁Pešačenje,usisavanje-zamena za teretanu i vežbe😁


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2630
   RE: DecembaRRska kafana
29.12.2019 22:52:48   
Mirko Svirko
Ja imam onaj trudnicki stomak, ono salce kod pupka. I ne znam kako da skinem... ostalo mi je ok. Ali ovo me izludjuje.. svaka druga osoba me pita "oooo kad ti je termin" 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2631
   RE: DecembaRRska kafana
30.12.2019 0:08:36   
Ivanka 75
Ode tetkasta frizura sa vodom u kanalizaciju 😂
Dobro vece... 


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2632
   RE: DecembaRRska kafana
30.12.2019 7:18:15   
Mirko Svirko
Dobro jutro zene. Budjenjeee 😉Kako ste?  Ajde jutarnja kafa...☕☕

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2633
   RE: DecembaRRska kafana
30.12.2019 8:42:42   
Khaleesi
Jutro mame. Evobpozdrav sa radnog mesta jos ne znam sta me je sve snaaslo 😋


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2634
   RE: DecembaRRska kafana
30.12.2019 8:50:02   
vonavoj
Jutro!Kh,izdrzi 2 dana,ne verujem da je guzva,tj.zavisi gde radis😁Bubi,jesi ziva?

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 2635
   RE: DecembaRRska kafana
30.12.2019 8:56:23   
bubulence
Jutrooo. Mrdam, svaka kost me boli. 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2636
   RE: DecembaRRska kafana
30.12.2019 9:04:00   
milicicak
Dan u kafanu. U najavi je dan za brufene 😀 kad bi me neko pustio da prespavam do 1.1. bila bih najsrecnija na svetu ali to naravno nece da moze 😂


Kh, izdrzi jos danas i sutra  pa da odmoris

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2637
   RE: DecembaRRska kafana
30.12.2019 9:39:10   
Ivanka 75
Dobro jutro kafano 😊

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2638
   RE: DecembaRRska kafana
30.12.2019 10:31:22   
Filadendronka
Dobro jutro, opet su me bolele usi i grlo kad sam ustala. Lenja sam vec neko duze vreme, a inace nisam takva ni 1%. Ne znam sta mi je. A svasta ima da se radi. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2639
   RE: DecembaRRska kafana
30.12.2019 10:36:12   
mama Jo
Dobro jutro.
Mi smo se bas danas izlezavale u krevetu. Meni je prijalo bas, a cudi me da su devijke htele da toliko tako lezimo, one inace cim otvore oci traze da idemo da se igramo ili da jedu user posted image

Fil, tako i ja. Ali gledam po sebi, malo sam se mozda opustila sto sam kod kuce tako.
Odmori malo i ti. I tebe su iscrpeli ti deciji virusi, nespavanje i ostalo.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2640
   RE: DecembaRRska kafana
30.12.2019 10:37:02   
mama Jo
Kh, ti pocela da radis kad svi uzimaju slobodne dane user posted image
Je l' te neko menjao? Je l' te docekao haos?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2641
   RE: DecembaRRska kafana
30.12.2019 10:48:50   
lesica
Dobro jutro, ili dan već.. kako kome.
Još malo, još samo malo pa slobodni dani mogu da mi počnu 😊

Kakvi su planoi za danas? Kuhinjai tako to?

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2642
   RE: DecembaRRska kafana
30.12.2019 11:03:59   
veselicaa
Les kupovina i kuhinja ☺️☺️

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2643
   RE: DecembaRRska kafana
30.12.2019 11:30:07   
bubulence
Jaaao planova milion a vremena nigde...

Mi smo malo sredile stan, devojke mi pomogle. Gledam zavese, mogle bi se prati ali nece same da se skinu nikako... A mene mrzi. 

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2644
   RE: DecembaRRska kafana
30.12.2019 12:57:48   
Olga75
Ahoj!
ja odnela prasetinu u pekaru, ljudi kako sam se smrzla. Jajnici i bubrezi i pankreas i sveeee mi se smrzlo.Mnogo sam omekšala, nežni cvetić postala

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2645
   RE: DecembaRRska kafana
30.12.2019 15:38:34   
mama Jo
Olga, jesi se ugrejala? 😊
Ja sam isla da pokupujem deci za paketice, u 3 prodavnice i sve peske pa sam zurila i nabila temperaturu tela tako da mi je doslo sve sa sebe da poskidam user posted image


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 2646
   RE: DecembaRRska kafana
30.12.2019 15:45:34   
Ivanka 75
Dobar dan jos jednom 😊
Kupih ja zajednicki poklon za ovo moje dvoje, Monopol Srbija 😁 Odavno hocemo da ga kupimo i nikako da prelomimo tolike pare, e sad sam resila! Da igramo za praznike! 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2647
   RE: DecembaRRska kafana
30.12.2019 16:04:54   
vonavoj
Mi smo uzeli potapanje brodova i ne budi tatu😁

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2648
   RE: DecembaRRska kafana
30.12.2019 16:18:49   
mama Jo
Nikako da se odlucim od tih silnih novih drustvenih igara sta da uzmem. To ce sacekati Bozic, nesto moramo od toga.
Von, aj kad isporobate javi kakve su i koja ti je bolja.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2649
   RE: DecembaRRska kafana
30.12.2019 17:08:20   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Mi smo uzeli potapanje brodova i ne budi tatu😁



Javljaj kakvi su kad isprobate! 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  104 105 [106] 107 108   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  104 105 [106] 107 108   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here