RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


mama Jo -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (5.12.2019 14:13:20)

Pa ima u tekstu kako se boduje, ne boduje se vise samo glasanje ostalih clanova, nego i pisanje na forumu a i sponzor daje 5 bodova najboljim komentarima, i sve to kada se sracuna odredjuje se dobitnik.
Ima sve u tekstu procitajte.




flamingos -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (5.12.2019 14:19:07)

Mama Jo,pročitala sam ne jednom nego više puta,.Pre nego što uopšte rešim da učestvujem u nekoj nagradnoj igri obavezno pročitam pravila.Kako si ti?Ja još čekam😀





Filadendronka -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (5.12.2019 14:22:41)


Hvala Mama Jo. Nisam ni obracala paznju, uvek je bilo glasanje samo za komentar. Jasno je zasto je to tako, znamo sta se desilo prosli put. I bolje je ovako. 🤙
IZVORNA PORUKA: mama Jo

Pa ima u tekstu kako se boduje, ne boduje se vise samo glasanje ostalih clanova, nego i pisanje na forumu a i sponzor daje 5 bodova najboljim komentarima, i sve to kada se sracuna odredjuje se dobitnik.
Ima sve u tekstu procitajte.






flamingos -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (5.12.2019 14:24:45)

Fil,super je to osmišljeno.Znala sam od početka nagradne igre.Srećno svima-pa i meni😀





Khaleesi -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (5.12.2019 14:25:06)

Sad sam iscitala sve, prijavicemo se... 





flamingos -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (5.12.2019 14:29:12)




👏Khaleesi,prinavite se da se igramo.Biće zabavno.Pozdrav




Dragica Draga -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (5.12.2019 14:44:39)

Ni ja nisam obracala paznju, dugo vec se prijavljujem u ovoj igri i kao znam pravila. Super sto su izmenjena




lepic -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (11.12.2019 17:35:30)

Preslatko.




Slavkic -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (12.12.2019 5:41:29)

Divno





lepic -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (17.12.2019 6:36:12)

Odusevim se kad vidim ove igracke, preslatke su.




mama Jo -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (17.12.2019 9:17:08)

Jeste lepic, ovde su uvek lepe i vresne igracke [sm=bravo.gif]




Slavkic -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (17.12.2019 12:12:09)

Srecno drage moje mi smo igrali novogodišnju avanturu od nas dosta





lesica -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (17.12.2019 12:14:27)

Slavkic, možete i ovo da pokušate, potpuno je drugačiji princip.




lepic -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (20.12.2019 8:59:53)

, a igracka je prelepa. Bice zestoko




Slavkic -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (20.12.2019 16:39:24)

Mozda i odlucimo da igramo





Slavkic -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (20.12.2019 16:49:10)

Prijavili smo se srecno svima





mama Jo -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (20.12.2019 18:02:58)

Srecno svima, divne ma predivne navrade [sm=bravo.gif]




marketing RR -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (24.12.2019 9:50:12)

1.

Zabava je zagaratovana svima




marketing RR -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (24.12.2019 9:50:42)

2.

Noć je pala, svuda je mrak, igramo igru kad dam znak!
Magične zvezde izlaze tad, štpić uzmi i hvataj je sad!
Pojuri, požuri, sve ih uhvati pa se u krevet da spavaš vrati!
Uključi nebo da ti zvezda sija i san lepi da ti celu noć prija!
Ako nećeš da loviš zvezde onda se čuvaj čudovišta najezde!
Društvo pozovi da jure čudovišta,
Kaži im da im neće biti ništa!
Samo će se zabaviti, lepo igrati, i na kraju propisno umoriti! 😊




marketing RR -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (24.12.2019 9:51:10)

3.

Imam decaka od 3ipo i devojku od 13god,volimo da se igramo i zabavimo...super nagrade




marketing RR -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (24.12.2019 9:52:11)

4.

Nama je ova Magicna zvezda kao sto je Miki plava...
,,Kad zazmuris i kad zaspis,
ti pokusaj da je cujes,
da odletis,
da je stignes i uhvatis
i sacuvas kad se vratis."
Jako je zelimo... ,,
Jednog dana,
jedne noci,
ne znam kada, ali znam tacno,
izgledace nebo bez nje
tako prazno, tako mracno.

I sva sunca,
sve lepote
i sve oci sto se jave,
nikad bez nje nece biti
sasvim tvoje sasvim prave."

Nadamo se da ce nasa prava pobediti u ovoj igri ♥️




marketing RR -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (24.12.2019 9:52:44)

5.

Wou , kakva je to igracka?
Hej pa to je Magicna zvezda , uvek je za igru spremna!
A da li smem i ja , da se sa tobom i magicnom zvezdom sada igram?
Naravno samo izvoli i magicnu zvezdivu ulovi❤




marketing RR -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (24.12.2019 9:54:24)

6.

Magične zvezde igra je prava,
od nje vas nikad neće boleti glava,
jer deca će se igrati sa njom,
i zato je draga srcu mom.
Eh kad bi ta sprava došla u moje ruke,
kakve bi to bile"slatke muke".
Unapred se radujemo,
zamišljamo to nebo koje sija
-ma igraću se sa decom i ja.
Što se sada čudite vi,
za ovu predivnu društvenu igru"borimo se"svi.
Stih do stiha smišljam ja,
da bi bila srećna princeza moja.
Srećno svima deco mila,
zdrava mi i vesela uvek bila.
Neka fer igra započne sada,
a svako se od nas ovoj prelepoj društvenoj igri nada.
Jedna je naša Ringeraja,
koja nam je pregršt predivnih nagrada dala.
Sponzor je pravi,
jer za našu dečicu predivne društvene igre pravi.
Pozdrav svima koliko vas ima".




marketing RR -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (24.12.2019 9:54:49)

7.

Ta cudovista strasna-bice nasa!
dok lete po plafonu, uhvaticu ih i prvi sedeti na tronu,
Dok tata pokusava da pobedi mene i brata,
ne zna da mu sledi strasna kazna, gnjavaza do pola noci,
jer nas u ovoj igri pobediti ne moze!!!
****monster buster*****




marketing RR -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (24.12.2019 9:55:21)

8.

Predivne nagrade stizu u pravi cas - za Novogodisnje praznike, i eto idelane ideje kako roditelji da provedu vise vremena sa svojom decom- uz drustvene igre.
A Ringeraja i Keprom su opet iznenadili svoje korisnike pravim nagradama, te za sve sto su nam do sada dali ova mama im salje veliki zagrljaj da im se zahvali ♥️




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>