RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


Dragce86 -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (28.12.2019 20:17:28)

4 9 13





Khaleesi -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (28.12.2019 22:28:08)

4

913♥️♥️♥️




Pauza -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (29.12.2019 0:19:25)

4, 9, 8.




Zorka95 -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (29.12.2019 13:20:39)



1213




Olga75 -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (29.12.2019 13:27:45)

Jao,što ja ovo nisam videla na vreme [sm=smiley13.gif]
ali glasaću da ne kažete [sm=smiley36.gif]
13
6
2
[sm=bravo.gif]




flamingos -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (29.12.2019 20:35:06)

Olga,znamo da nas ti voliš sve i da nisi glasala❤






TeryHatcher -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (30.12.2019 4:04:54)

4.8.9.




Lilly5 -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (30.12.2019 19:03:56)

Glasam za 17, 19 i 20




mikica88 -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (30.12.2019 21:11:23)

6
12
13




Mimolina -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (31.12.2019 16:23:15)

1 2 13





mekanica -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (31.12.2019 16:56:18)

1

1213




Axi87 -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (31.12.2019 21:27:19)

3, 6, 9




marketing RR -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (3.1.2020 10:34:50)

Vreme je da proglasimo dobitnike igre.[sm=bravo.gif]

Moramo da nagasimo da je komentar pod brojem 4, korisnice mama Jo u startu diskvalifikovan, jer je grubo prekšio pravila takmičenja koja insistiraju na autorskom, originalnom komentaru, a ne prepisanoj pesmi odnosno strofama pesme našeg poznatog pesnika!
Šteta prava, jer je komentar pod drugačijim okolnostima mogao da osvoji nagradu.


Komentari koji su dobili dodatne poene od strane žirija su komentari 2, 9 i 11!

IZVORNA PORUKA: marketing RR

2.

Noć je pala, svuda je mrak, igramo igru kad dam znak!
Magične zvezde izlaze tad, štpić uzmi i hvataj je sad!
Pojuri, požuri, sve ih uhvati pa se u krevet da spavaš vrati!
Uključi nebo da ti zvezda sija i san lepi da ti celu noć prija!
Ako nećeš da loviš zvezde onda se čuvaj čudovišta najezde!
Društvo pozovi da jure čudovišta,
Kaži im da im neće biti ništa!
Samo će se zabaviti, lepo igrati, i na kraju propisno umoriti! 😊




IZVORNA PORUKA: marketing RR

9.

Kad čudovište uskoci u luster,
tu je pištolj monster buster.
Za male dečake i one malo vece,
da unište cak i azdaje najvece.

Kad zmaj krene vatru da bljuje,
plan napada se odmah skuje.
Monster buster odmah u sake svoje,
njega se cudovista najvise boje.

Nek snop svetlosti iz pištolja toci,
a ti sa osmehom u krevet uskoci.
Neprijatelju otpevaj pesmu mira,
neka tiha muzika u sobi zasvira.

Ako ipak ale pocnu nocu da jure,
busterom ih mame oteraju u bure.
Osmesi na licu i mirni snovi,
Igrackom ovom ti ih stvori.




IZVORNA PORUKA: marketing RR

11.

Mesec nebom sad se set_a,
A sa njim i zvezde male,
Kad bi samk, kad bi samo,
Na moj dlan zvezdice pale....

Ali seko ti ne brini,
Svake noci sansa nova
Da ti zelje tvojih snova
Ispuni po zvezda nova...

Hajde zato sa mnom podji
Ringeraja snove ispunjava,
Tim stapicem magicnim
Tvoje snove docarava...

Deda Mraz je Ringeraja
Ove zime radost donosi,
Zato mama pisi pesmu
Magicne nam Zvezde nosi...



Kada se sabere broj vaših glasova, dodatni poeni od strane žirija i poeni dobijeni na osnovu broja postova napisanih u periodu 1.12. i zaključno sa 23.12. (period trajanja prijave u konkursu) dobijamo sledeću listu:

Dobitnik koji osvaja igru Monster Buster je Filadendronka sa ukupno 63 poena – 42 vaša glasa, 5 poena od žirija i 16 poena na osnovu broja postova.


IZVORNA PORUKA: marketing RR

9.

Kad čudovište uskoci u luster,
tu je pištolj monster buster.
Za male dečake i one malo vece,
da unište cak i azdaje najvece.

Kad zmaj krene vatru da bljuje,
plan napada se odmah skuje.
Monster buster odmah u sake svoje,
njega se cudovista najvise boje.

Nek snop svetlosti iz pištolja toci,
a ti sa osmehom u krevet uskoci.
Neprijatelju otpevaj pesmu mira,
neka tiha muzika u sobi zasvira.

Ako ipak ale pocnu nocu da jure,
busterom ih mame oteraju u bure.
Osmesi na licu i mirni snovi,
Igrackom ovom ti ih stvori.



Dobitnik koji osvaja igru Magične zvezde je veselica RR sa ukupno 52 poena – 44 vaša glasa i 8 poena osvojenih na osnovu broja postova.

IZVORNA PORUKA: marketing RR

13.

Is Akse na Ringeraju,Deda Mraz nam stize
Za svako dete najlepsi ima poklon
Praznici su blizu,blize
Deka je vredan,nije dokon.

Igracke najlepse Keprom uvek ima
Deda Mrazu oni pune vrecu
Kod njih hitro juri iako je zima
Vredno radi deka za deciju srecu

Za devojcice male mile
Sto vole princeze i divne vile
Magicne zvezde spremio je deka
Moje zlato odavno bas njih ceka.

Zlato moje milo,igracku zeli ovu
Otvori dekice,vrecu ti svoju
Pod jelkom ovaj poklon nam donesi
Spremile smo ti kolacice,irvasima ponesi.

Igrace se zlato sa sekama svojim
Pozuri dekice sa sankama tvojim
Najlepsu igracku pokloni nam ti
Cekamo te deko,volimo te svi <3



Čestitamo dobitnicama, ostavite nam svoje podatke putem privatne poruke, kako bi vam nagrade bile poslate! [sm=bravo.gif]




mama Jo -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (3.1.2020 10:42:45)

Jeste, znala sam to i sama, jer sam se orvo prijavila i tek onda iscitala pravila, a ne znam ni sama sta mi bi da citiram, svaki put sam bas smisljala lepe autorske pesmice. Sama sam kriva 😊

Ali jako mi je drago zbog Fil i Vesi, i sama sam za njih glasala i od ❤ im cestitam [sm=bravo.gif]




Mirko Svirko -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (3.1.2020 11:05:38)

Mama Jo, drugi put ce biti bolje. Vesi i Fil,cestitam vam. 💖💖💖




mama Jo -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (3.1.2020 11:59:36)

Kao sto rekoh - sama sam kriva, bila sam.se opasno iznervirala kad sam shvatila, a vec je glasanje bilo uveliko u toku. Na greskama se uci 😁




mama Jo -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (3.1.2020 12:09:43)

Joj a tako mi grubo zvuci to - mama Jo diskvalifikovana grubo je prekrisila pravila.
Kao najveci razbojnik se osecam. A ja sam zapravo potpuno nesvesna svoje gluposti bila 😊




Mirko Svirko -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (3.1.2020 12:40:15)

Mama Jo, razbojnice 😉 nema veze sada...Mozda bude nesto zanimljivije cemu ces se obradovati, pa ces ucestvovati. 




flamingos -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (3.1.2020 12:51:16)

Fil,Vesi,čestitam od❤Bravooooo👏





bubulence -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (3.1.2020 13:33:29)



IZVORNA PORUKA: mama Jo

Joj a tako mi grubo zvuci to - mama Jo diskvalifikovana grubo je prekrisila pravila.
Kao najveci razbojnik se osecam. A ja sam zapravo potpuno nesvesna svoje gluposti bila 😊


Razbojnice, kriminalcu😂! Bas mi zao sto nisi osvojila😪. Vesi, Fil braavooo




mama Jo -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (3.1.2020 13:43:17)


IZVORNA PORUKA: bubulence



IZVORNA PORUKA: mama Jo

Joj a tako mi grubo zvuci to - mama Jo diskvalifikovana grubo je prekrisila pravila.
Kao najveci razbojnik se osecam. A ja sam zapravo potpuno nesvesna svoje gluposti bila 😊


Razbojnice, kriminalcu😂! Bas mi zao sto nisi osvojila😪. Vesi, Fil braavooo


[sm=smiley36.gif] sta sad, bice prilike 😊
Hvala svima koji su glasali za mene 😊




flamingos -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (3.1.2020 13:49:03)

Naravno mama Jo,biće prilike.Ljubim te❤





mama Jo -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (3.1.2020 13:50:40)

Flamingos [sm=smiley31.gif]




Filadendronka -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (3.1.2020 15:56:59)

Aaaaaa, ja se iznervirah oko C kuhinje i ne videh ovu temu! Juhuuuuuuuuu, hvalaaaaa puno!!! 🥳 Vesi, cestitam i tebi! Mama Jo, nisam bila sigurna da li ce te diskvalifikovati posto je citat zapravo deo tvog komentara. Mada realno, tesko je boriti se sa Mikom. ☺️ Gledaj sa vedrije strane, bice mozda jos boljih Keprom nagrada uskoro. Jos jednom hvala svim glasacima, sponzoru, RR... Poceh kao one pevaljke na Pinku. 🤣




mama Jo -> RE: Osvoji društvenu igru Magične zvezde ili Monster buster (3.1.2020 16:00:01)

Fil od ❤ cestitam i tebi i Vesi stvarno.
Naravno da mi je zao sto nisam dobila, ali kasno sam shvatila sta uradih, mada jesam citirala i vise uporedila svoju zelju sa njegovom, ali ipak je protiv propozicija.
Kao sto rekoh - sama sam kriva [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>