|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/19
8.12.2019 20:44:34   
pari
Sve bolje reaguje svaki put. Hoce i da se mazi, dobra je skroz. 



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Razgovori mama 12/19
8.12.2019 20:47:45   
Ivanka 75
Odlicno Pari, lep provod, uzivajte! 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Razgovori mama 12/19
8.12.2019 21:39:44   
smeško
Сјајно, Пари! Лепо се проведите и уживајте заједно!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Razgovori mama 12/19
8.12.2019 21:49:09   
Filadendronka
Pari, ti izdrzala 10 sati puta, a meni bilo mucno ovih 3.5h. Ali ti si makar preletela okean, a mi ne znam ni da li smo 150km. Nikad goru guzvu i maglu nisam videla na putu. Mm nije dobro ceo dan, mucnina i glavobolja. Mirko Svirko me pita za decu, sta da kazem sem da vec nedelju dana mnogo slinave i kaslju. Inhalacije, sirup za kasalj i konstantno ispiranje nosa+aspirator nemaju nekog efekta. Ovo vreme je uzasno i sto kaze Bebi Lule samo kad bi vec jednom udario neki veliki minus. Ozdravite brzo mame i malisani! 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Razgovori mama 12/19
8.12.2019 21:54:52   
vonavoj
Pari,super da nije bilo problema u putu. Uzivajte 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Razgovori mama 12/19
8.12.2019 21:56:16   
smeško
Фил, нама ништа не помаже аспирирање, Ј има неки секрет који из синуса иде директно у грло и плућа.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Razgovori mama 12/19
8.12.2019 22:01:07   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: smeško

Фил, нама ништа не помаже аспирирање, Ј има неки секрет који из синуса иде директно у грло и плућа.



Jesi li probala Fiziomerom ili Sinomarinom da poteras taj sekret? 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Razgovori mama 12/19
8.12.2019 22:03:25   
smeško
Јесам. И потерам га истом путањом. Срећом, има га све мање, али због њега кашаљ траје већ две недеље.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Razgovori mama 12/19
8.12.2019 22:26:15   
Filadendronka
Smesko, ala me utesi. 🤒 Ivanka, takodje im ispiram nos Marisol-om i plus fizioloskim rastvorom. Pa nakon toga nosko na usisivac. Najgore mi zbog bebe, jer se bas muci i sa sisanjem i sa spavanjem. Evo ovu poruku sam pisala sa dva prekida posto se probudio i nije zaspao dok mu nisam izvukla sekret. Mm je slogiran skroz, beo je kao krpa. Stvarno je red da se ove bolesti malo smire. Zelim svima laku noc. 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Razgovori mama 12/19
8.12.2019 22:28:45   
Khaleesi
Fili a gde si rekla putujete?

Snesko a koliko ti je to detwnce sa slindacima.... 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Razgovori mama 12/19
8.12.2019 22:29:13   
mama Jo
Smesko kako se borite sa tim sekretom. Tako i moja U, uopste ne znam sad odakle joj taman je ozdravila. Evo 2 dana se zakaslje kao da je puna sekreta, ali npr.2 puta na dan. Ona i dalje pije propumicil i stavljamo kapi u nos. Jos 2 dana, ako ne prodje ne znam sta vise da joj dam

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Razgovori mama 12/19
8.12.2019 22:36:59   
Filadendronka

KH, doputovali smo kuci, pobegli smo bili tokom vikenda. 
IZVORNA PORUKA: Khaleesi

Fili a gde si rekla putujete?

Snesko a koliko ti je to detwnce sa slindacima.... 



(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Razgovori mama 12/19
8.12.2019 22:51:21   
smeško
Khaleesi, ima 17 meseci. Borimo se lukom pored jastuka, fitobalmom i cajem od luka sa medom, fiziomerom takodje. Imao je reakciju na broncamil, pa to ne smemo. Nas pedijatar nije za fizioloski mimo sprejeva, zbog mogucnosti da izazovemo upalu uha. Fil, htela sam da te utesim. Nama nije bilo lagodno kada smo videli da nemamo sta da izvucemo, obrisemo. Ne curi mu nos, a pun je sekreta i samo cujes da guta i kaslje. Ali, evo, posle dve nedelje, primecujem da prolazi. Sada ima stomacni virus, to je nesto drugo.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Razgovori mama 12/19
8.12.2019 22:56:21   
Filadendronka
Nisam znala to za fizioloski, sto kaze moja baba “ to mi je novo da cujem”. Marisol sme 2-3 puta dnevno bebi, pa sam kombinovala sa fizioloskim na smenu. Smanjicu na dva puta dnevno. Ako se nastavi moramo kod dr. Jadni vi sa stomacnim, ma jadna deca i mi sa njima. 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Razgovori mama 12/19
8.12.2019 22:58:44   
Filadendronka
Prebacih se u temu o kaslju, da ne zatrpavamo chat.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Razgovori mama 12/19
8.12.2019 23:12:35   
Khaleesi
O smeako bas je mala beba a napao ga slajm... Ne znam da li sme jer je mali, nama je caj od ovsa mnogo pomogao jer on nekako rastopi taj slajm i on se izbaci. Moja ga je povracala, ali i to je bolje nego da se zalepi u njemu... Prvo je imala sline pa nije  pa jeste pa nije i tako se u vrticu napunila slina 2 meseca smo se razvlacili nikakve inhalacije cak i injekcije je primala i opet je bila puna. A bila je 3,5 god da kazes velika i puna slajma. Pa joj je taj caj pomogao. Ne znam da li mali to moze, mada to je samo vodica od kuvanog ovsa nema tu sta opasno...

Fili nisam videla da ste otisli, mozda i jesam ali nisam konstatovala... 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Razgovori mama 12/19
8.12.2019 23:14:24   
Mirko Svirko
Gde ste ljudi?Sta radite?
Pari cestitam sto ste sve lepo izdrzali. I sto je sve super. 

Fil, ja isto M isporam nosic fizioloskim i marisol. Kuvam mu caj od luka. Dajem cveklu na spric sa kurkumom. Da ga ojacam i tako. Za sada mu dajem samo vitamin C. Nije bolesan. Dosta set_amo. Nadam se i da nece nesto da pokupi.
Smesko kako ste vi? I vi bolesni. Brzo ozdravite. Milena,i ja sam polozila iz drugog puta vozacki. Ali ssda ni ne vozim nesto. Dobila za svadbu auto od mojih, posle ga prodali. Mm kupio neki za posao. Ovdr mali grad, a M i ja volimo da set_amo... drzimo fige da drugi put bude odlicno.Ostale mame? Gde ste sta ima?

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Razgovori mama 12/19
8.12.2019 23:15:27   
mama Jo
Moracemo i mi da probamo caj od ovsa. Ja sam joj davala i onaj sirup sto su ovde mame pisale, ali moja isto tako - ne curi joj nos vise, evo dva dana se zakaslje 2 put dnevno, ali kad kaslje to je onaj zreo kasalj kao da je puna sekreta i slajma. Pa se plasim da to ne ostaje na plucima...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Razgovori mama 12/19
8.12.2019 23:16:41   
Mirko Svirko
Pa kako se sprema taj caj od ovsa?Mislim volela bi da znam i ja. Kad mi zatreba.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Razgovori mama 12/19
8.12.2019 23:17:25   
mama Jo
Eno bas sam pitala KH tamo u temi deciji kasalj..

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Razgovori mama 12/19
8.12.2019 23:23:56   
pari


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Moracemo i mi da probamo caj od ovsa. Ja sam joj davala i onaj sirup sto su ovde mame pisale, ali moja isto tako - ne curi joj nos vise, evo dva dana se zakaslje 2 put dnevno, ali kad kaslje to je onaj zreo kasalj kao da je puna sekreta i slajma. Pa se plasim da to ne ostaje na plucima...



I moja T isto tako

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Razgovori mama 12/19
8.12.2019 23:24:50   
mama Jo
Pari, je l' vi nesto pijete?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Razgovori mama 12/19
8.12.2019 23:25:35   
pari
Ništa jer nemam pojma šta bih davala...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Razgovori mama 12/19
8.12.2019 23:25:54   
Khaleesi
Ja deci pravim sejk od banane jabuke plazme i mleka. I tako kupim lep spanac jednom, operem ga sodom fino i u taj sejk stavim dve dobre sake spanaca, svezeg i bademe. I bude sejk zelen 🤣 deca se smejala sto je zelen ali su ga pile. Zacudila me i ova velika kako ga pije, u sustini ukus opet vlada banana, pa smo tako kad kupim spanac pile taj zeleni sejk. Valjda je pomoglo bar malo za imunitet... 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Razgovori mama 12/19
9.12.2019 9:00:02   
emicaa
Jutro mame,kakve ste,djecica?

Moja djevojka u skolici,posle opet logoped.Jedva cekam raspust,da te dvije sedmice odmorim od odvodjenja i dovodjenja.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
MOTORNI RAZVOJ DETETA - ENIGMA DO DANAŠNJI...
U potrazi za odgovorom gde je istina i kako odbraniti sebe kao roditelja i svoje dete koje je jedinstveno u onom najlepš...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here