|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/19
12.12.2019 13:36:23   
mama Jo
Milena, dobro je to sve, i bolje da su ti misli ,,zauzete". Moje smizle su dobre, pregurasmi neki duzi period prehlada, sad smo super.

Pari, super, neka tako nastavi 😊



_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Razgovori mama 12/19
12.12.2019 13:36:31   
flamingos
Nama učiteljica najavila za petak,ne sutra,već sledećeg petka kontrolni iz srpskog.Danas je uradila kontrolni iz matematike koji je propustila kada je bila bolesna,pre 9 dana imali.Ali super je bilo,lako.Srećno Ivka,ti si divno dete,a ti Ivanka divna žena❤❤



(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Razgovori mama 12/19
12.12.2019 13:37:46   
flamingos
Može Ivanka-stiže slađa za tebe,ja pijem bez šećera😀


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Razgovori mama 12/19
12.12.2019 13:41:40   
Ivanka 75
Jupiiiiii
Hvala flamingos ❤️
Bas mi se pije

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Razgovori mama 12/19
12.12.2019 13:43:32   
mama Jo
Ivanka, kako mama profesor engleskog reaguje kad dete ne uradi dobro test iz engleskog? 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Razgovori mama 12/19
12.12.2019 13:43:57   
flamingos
Nema na čemu,ti si moja Ivanka❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Razgovori mama 12/19
12.12.2019 13:46:46   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Ivanka, kako mama profesor engleskog reaguje kad dete ne uradi dobro test iz engleskog? 😊


sa koliko si ucila toliko si i dobila user posted image
ne pravim frku, stvarno, nema potrebe dase oko toga stresira.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Razgovori mama 12/19
12.12.2019 13:59:46   
flamingos
Tako je Ivanka.Zašto bi se stresirala.Da je živa i zdrava,a odličan je đak tako da-bravo za Ivku👏


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Razgovori mama 12/19
12.12.2019 14:06:51   
Khaleesi
Pozdrav mame. Sad sam sela sa limunadom ako neko hoce izvolte. Jutros mala nije htela da ustane pa smo kasno izasli, kupovala sam neke poklone za moje i sestrinu bebu, idemo na slavu pa da svima uzmem nesto. Za cas u skolu po M pa rucak. Danas nam dolazi stric od mm i brat, pa sam spremila janjetinu za rucak 😋


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Razgovori mama 12/19
12.12.2019 14:08:10   
Khaleesi
A sinoc nisam spavala celu noc, razmisljala sam o drugarici. Sinoc je imala spontani. Bas mi je zao mnogo je volim. Ima jednog sina, a bas su hteli bebu. Danas su joj radili intervenciju da ociste... Cule smo se... 


(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Razgovori mama 12/19
12.12.2019 14:11:25   
flamingos
Kh,baš mi je žao.Pozdravi drugaricu.Ne znam kako da nađem reči utehe...


(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Razgovori mama 12/19
12.12.2019 14:13:10   
Khaleesi
Znam. Bas je tesko... Hvala ti 😘

Tako da danas sam mrtva umorna...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Razgovori mama 12/19
12.12.2019 14:26:14   
Ivanka 75
Nije lako Khal... 😔

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Razgovori mama 12/19
12.12.2019 14:36:04   
mama Jo
Ivanka, naravno, tako razmislja normalan roditelj 😊
Ocenu su, na kraju krajeva, najmanje bitne, i svakako moze da popravi.
Ja se secam kad sam prvi put dobila keca iz geografije, ja se istraumirala, a kad sam dosla kuci mama me izljubila i odvela na kolace, kupila mi poklon koji sam zelela 😊

Kh, mene je jeza prosla kad si sinoc pisala. Jos posebno sto si skoro i sama prosla kroz to pa znas kako je. Grlim vas obe!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Razgovori mama 12/19
12.12.2019 14:42:43   
Ivanka 75
Mi cas_tili za trojku iz spskog prosle godine 😂

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Razgovori mama 12/19
12.12.2019 14:46:57   
mama Jo
Bravo! I ja cu tako moje. Ne treba time da se opterecuju, posebno kad su odgovorne i dobre... svi gresimo nekada 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Razgovori mama 12/19
12.12.2019 15:48:57   
Khaleesi


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Ivanka, naravno, tako razmislja normalan roditelj 😊
Ocenu su, na kraju krajeva, najmanje bitne, i svakako moze da popravi.
Ja se secam kad sam prvi put dobila keca iz geografije, ja se istraumirala, a kad sam dosla kuci mama me izljubila i odvela na kolace, kupila mi poklon koji sam zelela 😊

Kh, mene je jeza prosla kad si sinoc pisala. Jos posebno sto si skoro i sama prosla kroz to pa znas kako je. Grlim vas obe!


Hvala Jo. A ona mukica bila kod mene pre 2 nedelje da mi kaze. Iz Valjeva je. I sva happy i ja zbog nje. I sinoc me zvala kaze ne znam sta cu. I kaze jel ti nije bzv da mi kazes. Pa naravno da nije mnogo je volim, a eto sta da joj radim ispricala sam sve kako je bilo, i danas dosla za Bg da joj to ociste. Tamonjoj rekli 3 dana da lezi u bolnici a ona ni da cuje naravno jos joj bolnica hvali. Ima sina 4 gdonice... 😑

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Razgovori mama 12/19
12.12.2019 17:56:31   
smeško
Mama Jo, ja grdim i ne grdim zbog ocena. Danas smo isli na otvorena vrata. 

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Razgovori mama 12/19
12.12.2019 18:06:44   
smeško
Khaleesi, nekad nije sve crno iako je tesko za preboleti. Bicu realna kao sto sam i prema sebi bila. Bitno je da moze da zatrudni. Ja sam imala dva gubitka i posle drugog sam morala da cekam jos dve godine zbog svog zdravlja. Za te dve godine sam izabrala da razmisljam da ce beba doci, samo da se ja oporavim. Nikad nisam zaboravila, a vala ni prebolela. Ali, stvarno nema dece ako nema nas. Zato da smo prvo mi zive i zdrave. Ljubim te. Znam da je tesko, iako kroz tvoje poruke niko to ne bi rekao. Ja sam jedino sama sa svojim mislima bila slobodna da tugujem. Tvojoj drugarici si uteha jer je, nazalost, bez reci razumes. Ako ti zatreba razgovor, bilo sta, tu sam. Makar da znas da razgovaras sa nekim ko te shvata.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Razgovori mama 12/19
12.12.2019 18:08:45   
smeško
Izvinjavam se, malo sam skrenula sa teme i popustila kais na pogresnom mestu...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Razgovori mama 12/19
12.12.2019 18:16:11   
Khaleesi
Hvala Smesko. A sta da radis moras zbog dece dalje. Ja to znam. Prvih mesec dana mi je bilo jako jako teze. Ne kazem da je sad skroz ok nije. Ali trudim se. Opet Bog me je mlzda na taj nacin pogledao da ne rodim bolesno ili mrtvo dete. Tad bi mi bilo jos teze. Zato se trudim max da budem ok. Nadam se da ne mracim mnogo. 


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Razgovori mama 12/19
12.12.2019 18:20:05   
jess021
Mame, evo me da mahnem. Dovela decu na ples, pa pijem kafu dok ih čekam. U nedelju imamo nastup pa da se spremimo. Na poslu ludnica, ništa ne stižem.


Pari, jeste se adaptirali? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Razgovori mama 12/19
12.12.2019 18:29:25   
mama ivane
Masem i ja, pokupila cerku iz predskolskog imali smo roditeljski po prvi put, i sad je vodim na ples ima nastup u subotu bice nam bas veselo

 Kako ste

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Razgovori mama 12/19
12.12.2019 18:35:36   
Khaleesi
Ej mama Ivane 😘 joj ja sam umorna 🙄


(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Razgovori mama 12/19
12.12.2019 18:37:01   
mama Jo
Mi se evo igramo svega u krug, ja uzela kafu da ispijem da ne zaspem, u ovo doba me bas uhvati kriza. Sto kaze mm,- zaspala bih cim zazmurim, do jutra se ne bih pomerila user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here