RE: Razgovori mama 12/19 (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


mama Jo -> RE: Razgovori mama 12/19 (2.12.2019 9:59:55)

Izgurasmo mesec dana zdravi, jedno vreme je na 2 nedelje bukvalno bilo...




pari -> RE: Razgovori mama 12/19 (2.12.2019 10:29:47)

Mama jo, nadam se da ce danas biti bolje! Flamingos, i vama da bude bolje danas, bas se muci ona :(


Bila sam po neke prevode koji mi trebaju za Ameriku, i svratila do Takko radnje, imaju super neke akcije i popuste...
Trebala bih sa drugaricom da se vidim...
Kako ste druge mame?




Mirko Svirko -> RE: Razgovori mama 12/19 (2.12.2019 11:05:05)

Mama Jo,i meni M bukvalno jedno vreme na dve nedelje bio bolesan. Doslso mi da poludim.. Zato me je sada strah kad treba da krene u vrtic. Flamingos kako ste?Mi bi trebali da se spakujemo i odemo do pedijatra po opravdanje i do zubara da vidimo za jedan zubic da stavimo lekic... i to zadnji onaj kutnjak petica. Sve ostalo je od zubica ok. Ali ovdr se napravila mala rupica. Kaze ne boli ga. I kad ona prosli put cackala niie ga bolelo. 




mama Jo -> RE: Razgovori mama 12/19 (2.12.2019 12:51:53)

Srecno kod zubara... i ja danas idem da mi konacno stavi plombu na onaj zub. I da vidimo staa jos ima da se sredi.




flamingos -> RE: Razgovori mama 12/19 (2.12.2019 12:59:41)

H ala vam mame,pozdravlja vas Anđela,gura nekako.Čas joj muka,čas prođe,ali ide na bolje.U nosiću kao da skladište sluzi ima-što je uobičajeno kod nje.Ručkala je,ne povraća,sutra idemo kod dr.Mašemo vam





branki* -> RE: Razgovori mama 12/19 (2.12.2019 15:09:50)

moj sin je autistican.niste ni mogle da znate,taman posla,stare clanice znaju,pisala sam puno o tome.
malena,pisacu ti u pp detaljnije,ne idemo tamo,mi idemo u drugu jednu privatnu instituciju.
bebilule,da,bili smo u beogradu sve do kraja avgusta.videcemo sad da li na prolece da odemo ili samo dva meseca na leto,zavisi od par faktora...
nisam zena zmaj,svaka bi majka tako,bar vecina.mada,ponekad bljujem vatru[sm=jezicek.gif]
malopre usla u stan...dovela sina i da idem po malecku da je uzmem i vodim na ples.




Ana RR -> RE: Razgovori mama 12/19 (2.12.2019 15:17:15)

Još jutros s am napisala poruku i nisam uspela da je pošaljem. Gomila posla danas sve zbog crnog petka, užas. Nadam se da ste svi ok [sm=smiley31.gif]




flamingos -> RE: Razgovori mama 12/19 (2.12.2019 15:22:58)

Branki,draga,nisam znala,relativno sam nova.Družićemo se,svi imamo svojih muka i znaš kako kažu"Svakome svoja muka najteža".Drži se,uživaj u svakom trenutku sa svojom dečicom,divna si majka.Sve mi,majke,život dajemo za svoju decu,za njih živimo.Grlim vas i ljubim❤





Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 12/19 (2.12.2019 15:34:27)


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Još jutros s am napisala poruku i nisam uspela da je pošaljem. Gomila posla danas sve zbog crnog petka, užas. Nadam se da ste svi ok [sm=smiley31.gif]



Anci jos je haos? Zagrljaj za tebe da izađeš iz haosa. Mi danas zaista ne znamo gde udaramo. Sad sam oprala sudove. Sofi spava posle vrtica. Za koji minut da smutim galete i brisem opet u skolu. Ledja me otkidaju od danasnjeg cimanja.

Branki[sm=smiley31.gif]




pari -> RE: Razgovori mama 12/19 (2.12.2019 20:24:03)

Gde ste mame?


Meni T odspavala oko 5 i sad je skroz budna...kad li ce zaspati...
Sutra mi mama dolazi da se druzimo malo...
Neobicno mi je bez M...ni posle 3 i po godine se nisam navikla...




flamingos -> RE: Razgovori mama 12/19 (2.12.2019 20:41:37)

Pari,divno,dolazi ti mama.Žao mi je što ste rastavljeni,ali kad tako mora,baš mi je drago što uskoro putujete i da svi budete skupa.Dete je bolje,ne povraća,ručka po malo,sad je jela mandarine.Zafrkava je nosić,bolucka je i stomak od tog silnog napinjanja,ali dobro,izguraćemo.Nadam se da uskoro zaspi,duša,da odmori.Mirko,gde si?Ivankaaaaaa,ehej!Ostale mame?Sve vas pozdravljam❤





Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 12/19 (2.12.2019 20:49:48)

Ooooo, ovo moje dete nesto jedva zvace ovu pitu od heljdinih kora 😂
Da joj vidite facu 😅
A lepa pita, nije tvrda, nije preslana, nije neslana, nije prepecena... Bas lepa ispala 👍
Drugo nema, to joj je sto joj je! 
Dade mi sveki jedno pile, sto me mrzi da ga cerecim 😁




malena39 -> RE: Razgovori mama 12/19 (2.12.2019 22:42:14)

Mirko svirko, daj mu nesto za imunitet mada ce sigurno biti zdraviji sad kad se rjesio krajnika.Branki, nama je treci krajnik naravio cirkus. Naunio usi sekretom, nije dobro cuo pa je u bg na institutu dobio i f84 in obs kao jednu od dijagnoza. Poslije toga smo mu operisali taj krajnik, stavili cjevcice...potom logoped, defektolog...ti znas sta to znaci. 6 mj nakon operacije odlazimo u bg, oni ne mogu da se nacude napretku. Naravno, eliminisu f84 i sada mu je konacna dijagnoza 80.2 razvojna disfqzija govora. Bili na institutu 6 sedmica, nastavljamo kuci sa logopedom i hvala bogu ide nabolje. Zato znam sve kroz sta prolazis, i divim ti se jer imas i cerkicu i posao i uspjevas da osranes pozitivna. Grlisa za tebe i nadam se da cemo imati prilike i da se upoznamo. I mi cemo cemo opet na proljece u bg. Ostale mame, masem ljubite djecicu




Mirko Svirko -> RE: Razgovori mama 12/19 (2.12.2019 23:13:36)

Gdr ste mame?Sta radite?
Branki poljubac i zagrljaj. I naravno da si zmaj 💪Ljubimo malisu ❤Malena dajem ja M sada samo vitamin C. Flamingos,kako je A?Ivanka, jel ste se ponovili televizorom? Ne mogu sve da ispratim.. danas spremala neke mafine. Moje dete nesto nervozno. Zubarka nije radila. Pedijatar nam dao opravdanje i rekla da krene za nedelju i po ili dve. Da ne bi u vrticu pojeo kokice cips ili nesto grubo. Jer se jos formira tkivo. I sada cu ga voditi samo nedelju pre NG.Pa ide raspust. Pa onda ide njegov rodjendan i onda da krene ko covek (nadam se)..A kako su ostale mame? 




bebilule -> RE: Razgovori mama 12/19 (3.12.2019 7:21:32)

Jutro mame. Ja popila kafu, pa odoh da očistim auto, palo nesto malo snijega noćas. Kašljem i šmrkljam, mrsko mi na posao.


Branki, lijepo što si se opet aktivirala ovdje. 





Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 12/19 (3.12.2019 8:15:14)

Dobro jutro...
Flamingos kako prodje noc?




Khaleesi -> RE: Razgovori mama 12/19 (3.12.2019 8:17:30)

Jutro mame juce sam sa decom jurila gore dole isli po onoj kisi, jedva stigla da pokupim u 5 veliku iz skole i onda pono o po kuci juri... Legla sam oko 10 mrtva kao da me je neko tukao ceo dan... I sad u 8 se jedva probudila spavala sam kao medved... 





Ana RR -> RE: Razgovori mama 12/19 (3.12.2019 8:40:30)

Dobro jutro, i kod nas se zabelelo jutros.
Dete bolesno, jutros u 5 je imao 38.5 dala sam mu sirup odmah, da se ne muči. A danas imaju fotkanje u školi...




flamingos -> RE: Razgovori mama 12/19 (3.12.2019 8:42:32)

Dobro jutro mame.Hvala Ivanka na pitanju,bolje je i spavala,budila se često,ali ne povraća,nije joj muka.Manje i u nosiću ima.Pre podne radi njena dr.i odvešćemo je,pa se javljam.Budite mi svi dobro.Hajde da pijemo kafu,evo skuvah❤





Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 12/19 (3.12.2019 8:43:19)

Dobro jutro mame. Mah, mah. Ja sam u selo. Ovde je po krovovima zabelelo.


Anci, zar je moralo? ☹️




Ana RR -> RE: Razgovori mama 12/19 (3.12.2019 9:11:33)

Ma baš bzvz Sanjči, nadala sam se da će proći samo sa slinama. Ali tačno sam videla sinoć da ga je slomilo. Jbg.




nata11 -> RE: Razgovori mama 12/19 (3.12.2019 9:13:13)

Mame jel neko bese radi u farmaceutskoj industriji? Jess ili sam pomesala? Ako se neko razume u sastav mleka neka zvirne na temu dohrane pliz. 





flamingos -> RE: Razgovori mama 12/19 (3.12.2019 9:13:46)

Ana,hajd da brzo ozdravite.Muke sa dečicom.Ljubim vas❤





Khaleesi -> RE: Razgovori mama 12/19 (3.12.2019 9:14:15)

Ana bas bzv to je neki virus cim se toliko popela temp... 





Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 12/19 (3.12.2019 9:21:49)



IZVORNA PORUKA: nata11

Mame jel neko bese radi u farmaceutskoj industriji? Jess ili sam pomesala? Ako se neko razume u sastav mleka neka zvirne na temu dohrane pliz. 





Radi Jess. 




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>