RE: Razgovori mama 12/19 (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


MasnaMasnica -> RE: Razgovori mama 12/19 (4.12.2019 10:43:00)

Mama jo uzmi trahisan septolete pomazu brzo . Odlicne su.





mama Jo -> RE: Razgovori mama 12/19 (4.12.2019 10:55:20)

Planiram bas u apoteku, hvala Masnice, uzecu ih, nisam ih nikada koristila, doduse nikada nisam ni imala problema sa grlom kao ove jeseni, da tako kazem. Ovo je 3. put da me grlo toliko boli da jedva gutam.

Pozdravljam vas sve, uzivajte, danas sam isplanirala 116 stvari da odradim,a posto sam se uspavala moram sto pre krenuti u realizaciju 🙃




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 12/19 (4.12.2019 10:56:36)

Masnice, kako je sestra? Cesto vas se set_im. 





smeško -> RE: Razgovori mama 12/19 (4.12.2019 11:18:11)

Љубимо вас, маме! Не стижем превише да читам, још мање да пишем. Фалим деци толико да скоро сваки моменат посвећујем њима. А увече заспим као клада. [sm=smiley36.gif] Јоца се још опоравља од оног вируса. Други др нас је слао и у Мишовић са сумњом на бронхитис, а тамо су се смејали упутној дијагнози. Лудило код нас.
Одосмо на брзака код логопеда, нисам задовољна развојем говора код Јоце. Чека ме толико послова по кући и ван ње. Надам се да ћу касније успети нешт и да прочитам о томе шта се дешава код вас.




jess021 -> RE: Razgovori mama 12/19 (4.12.2019 12:58:56)

Svašta ste pisale juče a najviše o rakiji, nadam se da vas je izlecila😂


Ja na poslu, napolju hladni, brrr. Poslepodne bi mogle do Biga, trebaju mi jakna i cizme, sa njih dve biće to prava akcija. 




emicaa -> RE: Razgovori mama 12/19 (4.12.2019 13:08:02)

Ja posle idem sa djecom kupiti jos par ukrasa za stan i sebi pilule a toliko je hladno da ja pojma nemam kako cu nos proturiti iz stana.Sutra ujutru idemo u sumu sa grupom sa fizickog,trazimo djeda mraza.a danima vec ujutru oko -4 bude





flamingos -> RE: Razgovori mama 12/19 (4.12.2019 13:16:04)

Mama Jo,što pre da prođe grlo.Smeško,drago mi je da si se javila,grlim te.Ostale mame,šta radite?Evo mi da jedemo,dete napisalo domaći,dobro je.Još kašljuca.Evo čita neku knjigu.Ja išla do doma zdravlja,predah joj urin na analizu i sutra,po podne,idem kod njrne dr.da vidim šta kaže.Pozdrav svima,ljubite dečicu❤





Khaleesi -> RE: Razgovori mama 12/19 (4.12.2019 14:13:27)

Mama Jo meni i deci pomaze grgljanje soda bikarbone za grlo, malo ga omeksa pa bude lakse... Brzo ce da prodje...






Mirko Svirko -> RE: Razgovori mama 12/19 (4.12.2019 15:21:05)

Pozdrav mame...Samo da mahnem 😗😗😗Kasnije pisemo.Khaleesi,nemam inst. Samo fb. Pisacu ti




flamingos -> RE: Razgovori mama 12/19 (4.12.2019 15:28:37)

Mirko,mašem i ja tebi,jeste li dobro,imate li snega?





smeško -> RE: Razgovori mama 12/19 (4.12.2019 17:07:54)

Фламингос, зашто носите урин, нисам успела да испратим. [sm=smiley31.gif]

Емице, Беби, ви ме одушевљавате активностима у природи које организујете деци. Мени се то баш свиђа.
Пари, јесте ли стигле? Нисам видела да си писала.

Н ради контролни у мојој режији, па имам мало времена да пискарам. [sm=smiley1.gif]




flamingos -> RE: Razgovori mama 12/19 (4.12.2019 17:14:53)

Smeško,tražila sam uput jer pre nego da se razboli žalila se da je pecka kad mokri i ima nelagodan osećaj,pa za svaki slučaj da proverimo,da nema neku infekciju,ili ne daj Bože bakteriju.To joj je tad bilo,sad joj ništa ne smeta,ali da budemo mirni.Grlim te❤





emicaa -> RE: Razgovori mama 12/19 (4.12.2019 17:29:49)

Smesko mi obozavamo po sumama hodati,ali ipak razmisljam da sutra ne idemo.Srecku svaki put oci uzasno suze kad je duze od 10 minuta napolju.Mogu ga obuci koliko hocu ali ne mogu mu lice umotati a sad gledam i ujutru ce biti -4





bebilule -> RE: Razgovori mama 12/19 (4.12.2019 21:00:30)

Emice, i ovdje hladnjikavo, cijeli dan temperatura nije bila u plusu. 
I mi stalno skačemo po nekim brdima i gorama. Nekako i meni prija. Ove godine smo kampovali na moru, a sljedece vec planiram i na planini. Ljeti naravno.
Jesu li bolesni ozdravili? Ja jos loša skroz. Planiram litar čaja i u krevet.





Filadendronka -> RE: Razgovori mama 12/19 (4.12.2019 21:23:53)


Bebi L, vi mora da ste na velikoj nadmorskoj visini. Valjda ce virusi  toj hladnoci pocrkati. Mi se prijavili za paketice u opstini, bice dodela za NG. Za vikend cemo u selo na cist vazduh. D kaslje i slinavi, J nervozan posle vakcina. Ja neke svoje frustracije lecim na telefonu, ali planiram da ga se oslobadjam uskoro. Izasao mi je izvestaj da sam tokom prosle nedelje bila prosecno cetiri sata dnevno aktivna. Uzas.  
IZVORNA PORUKA: bebilule

Emice, i ovdje hladnjikavo, cijeli dan temperatura nije bila u plusu. 
I mi stalno skačemo po nekim brdima i gorama. Nekako i meni prija. Ove godine smo kampovali na moru, a sljedece vec planiram i na planini. Ljeti naravno.
Jesu li bolesni ozdravili? Ja jos loša skroz. Planiram litar čaja i u krevet.








pari -> RE: Razgovori mama 12/19 (4.12.2019 21:29:02)

Bebi, drzi se, nadam se da ce ti sutra biti bolje!


Ja uspela danas da se vidim sa sestrom i spremala po kuci. Popodne i vece nam nije radila kablovska  bas mi neobicno bez tv...navikla sam se jer ili mi je upaljen 24kitchen ili neki film.na koji bacim pogled ili muzika...Sta je navika...cudo jedno...A.mm nema tamo tv...planiramo sad da ga kupimo i njemu je skroz super bez tv. Ali sa druge strane je puno na telefonu, sve cita i slusa preko tel. Na kraju mu dodje na isto.
I ja sam dosta na tel sad kako sam kod kuce i bas to ne volim...




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 12/19 (4.12.2019 21:29:07)

Dobro vece. Deca su u krevetima.


Sad cu da gledam neki film sa mm. Davno nismo gledali. 
Nadam se da su decica i da ste vi mame bolje. 
Laku noc




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 12/19 (4.12.2019 21:29:34)

Pisah u kafani, upisujemo se u klub bolesnih... Ivka ima temp... 




bebilule -> RE: Razgovori mama 12/19 (4.12.2019 21:43:14)

Ivka, je li visoka?


Da Fil, mi smo na skoro 900 m nadmorske. M gazi odlično sada, kuc, kuc. Ali eto mene uhvatilo. Nista specijalno, ali nervira. 
Ja nekad ne znam po par dana gdje mi je daljinski. Ali da čačkam po telefonu više nego što bih trebala, čačkam. Sad sam odlučila da ga ne nosim u naše večernje šetnje. Želim da ga zaboravljam ponekad. 
Sanjice, tako sam poželjela film, ali zaspim kao kokoška. 




flamingos -> RE: Razgovori mama 12/19 (4.12.2019 21:44:47)

Bebi,Ivka,šaljemo vam zagrljaje za što brže ozdravljenje.Ja se nekako držim,stićiće me uskoro sve.Tako kod nas-kad dete ozdravi stigne me umot,briga,nespavanje i zaribam,ali baš.Ma ja se lako izborim,samo kad je Anđela dobro❤





Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 12/19 (4.12.2019 21:55:09)

38, 7 kad sam joj dala Brufen, sva malaksala, jedva prica.
Nakasljava se po malo. Će prođe. Gladna je, trazila da jede. Kao i uvek... 👍 Drma je temp ona krka sendvič 😊
Ja ću ujutru kod lekara, čisto da me posluša. 
Mm ne radi sutra i prekosutra, a ja mkram kod lekara u 7h ujutru, nemam zakazano pa moram rano. 
A za Ivku ćemo videti kako će proći sutra pa u petak kod lekara ako treba. 




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 12/19 (4.12.2019 21:56:46)

Sto se tice tih pesacenja... Ja bi tako rado vikendovala tako, ali nekako ne mozemo da se uklopimo nikako. Ja subotom cistim i perem, nedeljom kuvam... Ako promasim vikend onda poginem tokom nedelje 😁




mama Jo -> RE: Razgovori mama 12/19 (4.12.2019 22:31:46)

Mame, sta se radi, jeste zaspale?
Ja odo da se onesvestim...
Jess, jesi uspela da kupis jaknu i cizme?
Bebi, jesi bolje? Ja na svu prehladu jos i dobila danas, bolje da ne pisem kako sam, da ne budem prosta [sm=smiley36.gif]




flamingos -> RE: Razgovori mama 12/19 (4.12.2019 22:38:16)

O Ivanka,muke.Javi šta kaže dr.Jadničak,duša,neka jede,izboriće se lakše.Hajd da imate mirnu noć,da ode temperatura i nikada se ne vrati.Legoh i ja,ne spava mi se,nego odmaram i kujem planove za sutra.I ti Ivanka ideš kid dr.ili?Čini mi se da tako pročitah.Budite mi dobro sve mame i sva dečica❤





Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 12/19 (4.12.2019 22:39:03)

Bebi, na za grlo upravo topim Gelo revoice, on mi jefini odrzava lepo vlazno grli, i Propol Golu.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>