IZNENADI ME... (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Seksualnost



Poruka


vocicana -> IZNENADI ME... (15.12.2019 14:22:25)

Htela sam da vidim do koje mere ste spremne da proredite i primite iznenadjenja?
Da li vam je vazan odnos sa partnerom kroz male igre i iznenadjenja, da li ste u svemu Classic ili volite experimente?
Kako vas je razoruzao partner, kakvo iznenadjenje je priredio, da ga pamtite i dan danas?
Nemojte biti sture, pisite sta je bilo...[sm=zajcek.gif][sm=zz_wink.png]




mama Jo -> RE: IZNENADI ME... (15.12.2019 19:38:47)

Ja sam vise neki Classic tio, ali iznenadjenja bas volim, bas mogu da me oraspoloze, i da me ,,kupe".




Ivanka 75 -> RE: IZNENADI ME... (15.12.2019 19:46:36)

Iznrnadjenja pokazuju kakav je ko covek... 
1. Na samom pocetku zabavljanja... Jul... Vrelo... Nas dvoje se dogovorili da proset__amo tvrdjavom...
On kasni, ja cekam... Ugledam ga sa kesom u ruci "Izvini sto kasnim, isao sam u prodavnicu da nam kupim vodu i nesto slatko..." ❤️❤️❤️
2. "Vodim te danas na posebno mesto", "Gde?" pitam ja... "U Nisku Banju... Rekla si da nikad nisi bila".... 
3. Pre 10ak godin, set__amo nas dvoje i u izlogu prodavnice cipela ugledam prelepe sandale sa ultra visokom stiklom, sa nekim metalnim cveticima. Odusevim se i samo nastavimo dalje. 
Nekoliko dana kasnije me docekala kutija sa masnom na stolu... Sandale... ❤️❤️❤️
Ja njega uglavnom iznenadim nekim kolacima i hranom koju voli. 





mama Jo -> RE: IZNENADI ME... (15.12.2019 21:49:58)

Bravo Ivanka. Slusa te, zna tvoje zelje. Svaka cast stvarno!




Ivanka 75 -> RE: IZNENADI ME... (15.12.2019 22:06:51)

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Bravo Ivanka. Slusa te, zna tvoje zelje. Svaka cas_t stvarno!



To me i privuklo kod njega, cuje sve. 




lepic -> RE: IZNENADI ME... (16.12.2019 7:01:52)


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Iznrnadjenja pokazuju kakav je ko covek... 
1. Na samom pocetku zabavljanja... Jul... Vrelo... Nas dvoje se dogovorili da proset__amo tvrdjavom...
On kasni, ja cekam... Ugledam ga sa kesom u ruci "Izvini sto kasnim, isao sam u prodavnicu da nam kupim vodu i nesto slatko..." ❤️❤️❤️
2. "Vodim te danas na posebno mesto", "Gde?" pitam ja... "U Nisku Banju... Rekla si da nikad nisi bila".... 
3. Pre 10ak godin, set__amo nas dvoje i u izlogu prodavnice cipela ugledam prelepe sandale sa ultra visokom stiklom, sa nekim metalnim cveticima. Odusevim se i samo nastavimo dalje. 
Nekoliko dana kasnije me docekala kutija sa masnom na stolu... Sandale... ❤️❤️❤️
Ja njega uglavnom iznenadim nekim kolacima i hranom koju voli. 







prelepo




vocicana -> RE: IZNENADI ME... (17.12.2019 11:15:48)

Tema je vrlo sexy, Ivanka tvoj muz je bas very nice guy!!!
Da li vas je muz docekao u kecelji tipa, tako nesto, da jesa vrata bio tako servilan, da li su se desavale takve situacije da ste se najmanje nadale a dobile neki poKloncic...[sm=zz_redcarded.png][sm=zz_mstickle.gif]




Ana RR -> RE: IZNENADI ME... (17.12.2019 12:00:17)

Voci c c c, nešto si nam u elementu ovih dana [sm=smiley4.gif]





veselicaa -> RE: IZNENADI ME... (17.12.2019 12:05:37)

Ana pametna zena☺️☺️




Ana RR -> RE: IZNENADI ME... (17.12.2019 12:22:37)

Pametna nego šta [sm=smiley4.gif]




lepic -> RE: IZNENADI ME... (17.12.2019 13:55:50)

BEzobzirnost.




Ana RR -> RE: IZNENADI ME... (17.12.2019 14:19:27)

Što bi značilo šta, lepić?




mama Jo -> RE: IZNENADI ME... (17.12.2019 14:36:40)

Voci, muz otisao na Zlatibor na vise dana pa kad se vrati ala mu spremas svega, priznaj [sm=smiley36.gif] ako, ako [sm=smiley36.gif]

Nisam bas shvatila da je sexy tema...

Mm nije bas nesto u tom fazonu, mislim da mi nikada neko slicno iznenadjenje nece prirediti [sm=jezicek.gif] jedino otvaranje i ispijanje flase nekog alkohola i da nas ima svuda po stanu.
Ali, meni je to i dovoljno




veselicaa -> RE: IZNENADI ME... (17.12.2019 14:40:08)


IZVORNA PORUKA: mama Jo


Mm nije bas nesto u tom fazonu, mislim da mi nikada neko slicno iznenadjenje nece prirediti [sm=jezicek.gif] jedino otvaranje i ispijanje flase nekog alkohola i da nas ima svuda po stanu.
Ali, meni je to i dovoljno

Isto,ali i meni od tih iznenadjenja dovoljno[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Kupio je nekoliko puta i igracke neke[sm=smiley9.gif]




mama Jo -> RE: IZNENADI ME... (17.12.2019 14:42:21)

Opa vesi. Pa to je super, i to moze bas da osvezi odnos. Mi nismo do sada... ali dadoste mi ideju [sm=smiley1.gif]




Ana RR -> RE: IZNENADI ME... (17.12.2019 15:09:16)

Vesi, potpisujem [sm=smiley20.gif] mm često priređuje iznenađenja tipa sveće, vino, masaža, igrice [sm=smiley9.gif] nedostaju mi ona jutarnja iznenađenja, dok sam još u polusnu [sm=smiley4.gif] ali tada nema ljubljenja [sm=jezicek.gif]




Ivanka 75 -> RE: IZNENADI ME... (17.12.2019 15:20:51)

Voci, smem li da pisem o tim situacijama 😊
On ceka mene s posla, raspolozen, a ja s posla pa vi sad vidite koliko sam raspolozena za egzibicije 😂




Sanjica26 RR -> RE: IZNENADI ME... (17.12.2019 20:05:32)



Ako se ovo racuna u "iznenadi me", onda je mene muz iznenadio ovim. ☺️Davno želim ovo. [img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2028024-768.jpg[/img]




vocicana -> RE: IZNENADI ME... (23.12.2019 12:38:41)

vanka tooo brreeee, mene je muz svojim odsustvom inspirisao, pa nadrljao kada je dosao. Nego te egzibicije, razumemo se nas dve, kada me samelju obaveze svakog dana, pa posao koji me donekle dokusuri, onda ne znam sta da i kazem, jednino dve case vina, pa neka uvertira, da se malo opustim, onda svasta moze da se desi. Tema nije nasa, zenska, ali volim da vidim da li ima mastovitih muskaraca, lepo je kada svoju lepsu polovinu na svaki nacin obradujes, uzivanje sa partnerom je nesto sto se valjda zove intima i bas takva treba da ostane. Ne zamerite mi, ja smalo sala, malo zbilja, ali super ste RRingerajke moje, zato obozavam ovaj forum.




lepic -> RE: IZNENADI ME... (23.12.2019 12:43:46)


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR



Ako se ovo racuna u "iznenadi me", onda je mene muz iznenadio ovim. ☺️Davno želim ovo. [img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2028024-768.jpg[/img]






A sta je ovo >




Ana RR -> RE: IZNENADI ME... (23.12.2019 13:32:13)

To je ikeina daska za sečenje.

MM je najgori kada je umoran [sm=smiley36.gif] tada je posebno inspirisan za akrobacije [sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: IZNENADI ME... (23.12.2019 13:38:40)

Ahahaha Ana isto,sinoc dete bilo dugo ostalo,jedva je uspaval,on hoce pa hoce,ostali budni bas do kasno.




Sanjica26 RR -> RE: IZNENADI ME... (23.12.2019 13:58:40)

IZVORNA PORUKA: Ana RR

To je ikeina daska za sečenje.

MM je najgori kada je umoran [sm=smiley36.gif] tada je posebno inspirisan za akrobacije [sm=smiley36.gif]


To nije za secenje. To je stalak za tablet ili knjigu.

Lepic ne citiraj sliku




Ana RR -> RE: IZNENADI ME... (23.12.2019 14:10:01)

Aaa Sanjči, učinilo mi se da je ona njihova daska.




Ana RR -> RE: IZNENADI ME... (23.12.2019 14:12:42)


IZVORNA PORUKA: veselica RR

Ahahaha Ana isto,sinoc dete bilo dugo ostalo,jedva je uspaval,on hoce pa hoce,ostali budni bas do kasno.


Hahaha što bi rekao moj drug, gorelo je nebo nad srbijom [sm=smiley36.gif]




Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>