RE: Razgovori mama 02/20 (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


mama Jo -> RE: Razgovori mama 02/20 (25.2.2020 21:55:45)

Maraj, dobro je da se smiruje situacija.

Ljisho, kod koga, kod P ili D? Pih.

Evo kod nas danas ok, kaslju ali mnogo manje, ono zrelo bas. Za svaki sljcaj sam zakazala sutra da ih poslusa.




Mirko Svirko -> RE: Razgovori mama 02/20 (25.2.2020 21:59:01)

Kako ste danas?Sta radute?Mi bili i juce i danas na rodjendan. Trcanje i skakanje a onda gola voda... Maraj,  kako ste vi?Pari, kako ste vi?
Ivanka, kako je Ivka?Pozdrav za sve ❤❤❤




vonavoj -> RE: Razgovori mama 02/20 (25.2.2020 21:59:31)

Ljisho,zar opet?Maraj,hoce li morati sva 3 krajnika,s obzirom da je imao ceste i gnojne angine? Operacija treceg krajnika je lagana,ali vec sva tri je druga prica..mislim na oporavak.




Mirko Svirko -> RE: Razgovori mama 02/20 (25.2.2020 22:01:14)

Ljisho,  sad vidim, pa vi opet imate temp... kako ste sada?Maraj, operiset_e sva tri krajnika? Von,kako se vi drzite? Vama je uskoro operacija.




vonavoj -> RE: Razgovori mama 02/20 (25.2.2020 22:17:22)

Pu,pu.brojimo sitno dane..




flamingos -> RE: Razgovori mama 02/20 (25.2.2020 22:21:04)

Mama jo,Maraj,dobro je,bogu hvala da se dečica ne muče,a ni vi.Evo dete napisalo domaći i sređuje se za krevet.Laku noć želim svima.❤





Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 02/20 (26.2.2020 6:14:00)

Dobrk jutro. P mi je sa temp. Ma nemam pojma sta ga muci. Stvarno vise nisam pametna. Mozda da odem njemu da izvadim krv. Mada nema sta virud je garant. 


Ja nista ove nedelje osim casova nisam radila. Haos. Moram veceras prileci na posao sto se kaze. 





Maraj -> RE: Razgovori mama 02/20 (26.2.2020 6:37:35)

Ljiso izvadite krv....i ja sam bila ubedjena da je virus, a crp 151. L nocas nije imao T. Sad cu mu dati 3.dozu antibiotika....
Mirko, ne znam.nista za operaciju. 2 puta smo do sad bili na orl u klinickom. Dr je poslednji put spomenula intervenciju ako timpanometrija nastavi da bude tip b. Al meni nesto rano spominjati operaciju nakon 2 vidjanja....ne znam. Videcemo




pari -> RE: Razgovori mama 02/20 (26.2.2020 8:25:28)

Ljišo, sigurno je virus pogotovo ako mu ništa drugo nije...Meni se M žalio na uvo u nekom momentu tako da se njemu iz virusa razvilo u upalu...Ali T je imala samo virus.


Mi smo ok i nadam se da će ostati tako...
Kako ste mame?




mama Jo -> RE: Razgovori mama 02/20 (26.2.2020 8:27:54)

Pozdrav.
Ja poranila, isla po uput kod opste prakse... U ponedeljak idemda sklonim jedan mladez. Htela da uzmem uput za vadjenje krvi taman, kaze ona ne mogu preventivno da dam uput drzava je propisala da se do 35.godine krv vadi jednom u pet godina [sm=zmeden.gif]
Svasta.

Kako ste Maraj? Ljisho?

Danas je u NS humanitarna kafa i u pojedinim kaficima sav prilog od popijenih kafa ide u hum.svrhe.planiram sa drugaricom da idem.




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 02/20 (26.2.2020 8:38:43)

Izvadilo kjs crp jasno kao dan da je virus. Kks skoro identicnih cak vrednosti kao kod D. Crp 2 isto kao kod D. Nema sta. Cekamo da prodje





flamingos -> RE: Razgovori mama 02/20 (26.2.2020 9:22:33)

Ljisho,držite se,da što pre ozdravite,muke.Pari,super kad ste dobro.Ostale mame,dečica,jeste li dobro?Ja evo u kuhinji pečem piletinu na podvarku,pa da pravim prijsteljici dve torte za sutra,slava.Pozdrav svima.Ljubite dečici.❤





Milena18 -> RE: Razgovori mama 02/20 (26.2.2020 10:28:20)

Dobar dan!

Kako ste danas? Nadam se da su deca bolje.

Hehe, nisam trudna, devojke, mada volela bih da budem [sm=smiley1.gif] Juče sam baš odradila briseve, čekam da stignu rezultati, pa ćemo početi da radimo na tome. Biće da je Mama Jo u pravu, opterećena sam svim i svačim, otud i takvi snovi. A što se opterećujem, ne znam ni sama, nije da imam neke velike probleme, nego više manjih se sakupilo...

Pari, hvala što pitaš, izgleda da sam malo bolje. Nos i dalje zapušen, ali manje kašljem i nemam glavobolje. Kako si ti?





Filadendronka -> RE: Razgovori mama 02/20 (26.2.2020 11:44:42)

Pozdrav, ne znam ni odakle bih pocela, niti sta da pisem. Nisam vas citala, danima sam ocajno. Baka mi je preminula, a bila je predivna i od rodjenja uz mene. Kao da je sacekala da mi prodje kumstvo za vikend i onda otisla mirno i tiho, kako je oduvek i zivela. Znam da je bila stara, ali to ne umanjuje moj bol. Tata mi se bas razboleo, ali je zbog bakine smrti na sopstvenu odgovornost izasao iz bolnice. Razumem ga, ali se jako plasim da li ce uz kucno lecenje brzo i efikasno prezdraviti. J je nakon gripa dobio upalu uha i od cetvrtka je na sinacilinu. Da li je moguce da ne reaguje? Jos vise sada trlja usi, nocas je celu noc prevristao. Nema temp, ali mu se glava jako znoji. Mozda ga i stomak boli, mada dajem mu probiotik. Ili se uplasio juce na sahrani, pa je zbog toga bila ovakva noc?! Ne znam sta da vam kazem, nisam nista citala sta ste pisale. Javljacu se. Sve vas pozdravljam! 




vonavoj -> RE: Razgovori mama 02/20 (26.2.2020 11:48:53)

Fil,moje saycesce. Kako je bilo na svadbi? Pretpostavljam da ti nije bilo bas do svadbe.




mama ivane -> RE: Razgovori mama 02/20 (26.2.2020 12:19:24)

Fil, moje iskreno saucesce





Sanidej -> RE: Razgovori mama 02/20 (26.2.2020 12:23:42)

Fil, zao mi je zbog tvog gubitka voljene bake. Sto se tate tice, pisala sam ti da je oporavak spor. Dobro je da je pokriven terapijom pa ce ici to polako na bolje. Sincic bi trebalo da je dobro posle popijenog Sinacilina, obzirom na situaciju od sinoc ja bih ga odvela kod usnog da pogleda. 




mama ivane -> RE: Razgovori mama 02/20 (26.2.2020 12:29:15)

Doktorka mi je napomenula za operaciju ali je mislila da ce sa terapijom da mu se sluh poboljsa i da se umanji treci krajnik ali bezuspesno, mene brine implatacija tubula, kako mi je objasnila moraju da mu seku bubne opne i sa nekom cevcicom da mu vade sekret iz bubnih opni, i da  moze da dodje do komplikacija i da to nije lak zahvat, a krajnik nije nista strasno. 31.03 nas primaju u bolnicu a  01.04 rade intercenciju ako sve bude u redu 02.04 pustaju nas kuci (2 aprila je i moj rodjendan🙂)


Kako ste vi? Ima li sta novo kod vas?Ja samo pricam o svojim problemima jesam po nekad dosadna😊




flamingos -> RE: Razgovori mama 02/20 (26.2.2020 13:11:34)

Fil,primi moje saučešće,baš mi je žao😢Ljubim te,drži se.Evo napravila sam torte,ručak gotov i sad se spremamo za školu.





Ana RR -> RE: Razgovori mama 02/20 (26.2.2020 13:39:14)

Fil, jako mi je žao :(




pari -> RE: Razgovori mama 02/20 (26.2.2020 14:47:41)

Fil,baš mi je žao :(

A za J...moguće da ga još uvek boli pogotovo noću, sećam se kako su mene uši bolele, noću najviše...trebalo bi danas da bude dobro.
Kako ste druge mame?
Milena, hvala što pitaš, dobro sam...ponekad me glava boli ali nije strašno.
Dobila sam juče pa me stomak boleo i juče i malo danas, ali ok sam.




mama Jo -> RE: Razgovori mama 02/20 (26.2.2020 16:18:34)

Fil, bas mi je zao, bss vam neki tezak period naisao... nadam se da ce se uskoro prekinuti lose stvari. Primi moje saucesce za baku..

Milena, tsko isto i ja... Cak i osvestim sta je uzrok mojih problema, ali ne rsdim nista na poboljsanju, onda mi se to odrazi i na snove.

Mi jutros isli kod dr, da ih poslusa za svaki slucaj. Obe su ok, pluca, usi, grlo. U se toliko drala i plakala, otimala mi se iz narucja, sva je drhtala kad smo izasli napolje. Spavala 4h posle toga, doduse i nocas je bila budna od 1do 3, a rsno se probudila. Radila im je i bris nosa jer rade neko istrazivanje u dz. Prvi put su radile bris, obd su plakale 🙄




vonavoj -> RE: Razgovori mama 02/20 (26.2.2020 16:36:51)

Mama ivane,mi idemo u sredu,javljam ti kako smo prosli..i mom M rade cevcice..misli samo na to kako ce im biti bolje,nemoj unapred o losim stvarima,komplikacijama...Cekali smo 2.5h kod nase dr potvrdu da je zdrav za operaciju..odlepila.sam..jos  mu sestra uhvati prstic dok je zatvarala vrata🤬pomodreo odmah i evo kyka sve vreme.




mama ivane -> RE: Razgovori mama 02/20 (26.2.2020 16:44:29)

Von, javi mi obavezno kako ste prosli nadam se da ce sve biti kako treba





flamingos -> RE: Razgovori mama 02/20 (26.2.2020 16:53:57)

Von,super kad ste dobili potvrdu da ste zdrav,da završite i sa time.Ljubim prstić.Mama ivane,ne brini,mali su oni i brzo to prebole.Znam,mi,mame,uvek brinemo.Ljubim vas sve.❤





Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>