|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/20
27.2.2020 11:25:34   
Misha i Ljisha
Jao Fil procitala sam za baku. Jako mi je zao. Bas te svasta snaslo. Primi moje saucesce.

dobro se ti jos drzis. Svaka ti cast.

P spava vec sat vremena. D uradila domaci i zezamo se.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 951
   RE: Razgovori mama 02/20
27.2.2020 11:33:37   
flamingos
Držite se Fil,ljubim vas i mislim na vas.❤


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 952
   RE: Razgovori mama 02/20
27.2.2020 11:34:00   
malena39
Mame, ima li neka iskustvo sa vadjenjem aeracionih cjevcica iz usiju? Rekli su nam da ako nisu same ispale, moraju da se vade i da to traje nekih 40tak minuta. Zanima me koju anesteziju daju, i iskustva uopste. Hvala

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 953
   RE: Razgovori mama 02/20
27.2.2020 11:42:46   
vonavoj
Malena.mislim da opet ide totalna.kao i kad ih stavljaju..

(odgovor članu malena39)
Direktna veza do poruke: 954
   RE: Razgovori mama 02/20
27.2.2020 11:58:09   
dejana007
Devojke zdravo, evo mene sa malin problemom. Bili na kontrolu u 12-om mesecu i Luka mi ima blagu anemiju. hemoglobin 105.. E sad pedijatar kaze: pojacati meso. On meso jede, nije da ne jede, još uvek ga i dojim. Da li ste i na koji način taj problem regulisale? Povećala mu unos blitve i spanaca, kao i cevkle ali nista drugo mi ne pada na pamet...

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 955
   RE: Razgovori mama 02/20
27.2.2020 12:14:29   
Sanjica26 RR
Evo tema 

Anemija pa tamo pređite. Hvala🙂

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 956
   RE: Razgovori mama 02/20
27.2.2020 12:19:58   
Sanidej
Malena, zavisi da li su cevcice u fazi ispadanja ili ne. Ako jesu, doktor moze da proba da ih izvuce bez anestezije na ambulantnom pregledu (koji bas nije prijatan). Ako nisu, a prave problem onda se ide na uklanjanje pod opstom anestezijom. Koliko dugo imate cevcice? 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 957
   RE: Razgovori mama 02/20
27.2.2020 12:52:43   
malena39
Sanidej, sad ce godina. Rekao nam je da dodjemo na odjeljenje a ne u ambulantu. Pretpostavjam da nece biti opsta anestezija jer za nju treba vaditi nalaze. Zato ne znam koliko ce to biti traumaticno za malenog

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 958
   RE: Razgovori mama 02/20
27.2.2020 13:26:52   
Sanidej
Ako dete nema smetnje imate jos vremena da cekate da same ispadnu. Proverice dr u kojoj su fazi cevcice svakako.


(odgovor članu malena39)
Direktna veza do poruke: 959
   RE: Razgovori mama 02/20
27.2.2020 15:08:12   
vonavoj
Gde ste mamike?Ja se toliko umorim tokom jutra,i sad kad mi M spava nemam snage da se uhvatim nekog veceg posla.A i glava me boli..

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 960
   RE: Razgovori mama 02/20
27.2.2020 15:51:11   
Misha i Ljisha
Otvorila sam muzu bolovanje na P.  Evo inhalirala ga. Haos dreka jedva ga drzim. Jeo je danas konacno


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 961
   RE: Razgovori mama 02/20
27.2.2020 16:22:45   
Sanjica26 RR
Dobar dan. I ja sam Von bas umorna.  Razmisljam se da li da ih vodim na aktiivnosti ili da ostanemo. Sutra je konacno petak. 
Ljiso, brzo ozdravite. 







_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 962
   RE: Razgovori mama 02/20
27.2.2020 16:34:31   
vonavoj
Joj,sanjice mogu misliti..Ne znam sa cim da pocnem da se dopingujem za energiju,kad pocnem da radim..kako cu izdrzati. I moje imaju svaki dan aktivnosti..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 963
   RE: Razgovori mama 02/20
27.2.2020 16:41:51   
Sanjica26 RR
Presekla sam. Icicemo. Jednu u muzicku, drugu na engleski. Ali super. Imaju u razlicito vreme, pa cu lako. Sva sam kilava, a tek je prva nedelja drugog polugodista 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 964
   RE: Razgovori mama 02/20
27.2.2020 16:43:55   
vonavoj
Moje imaji razlicite dane,J utorak i cetvrtak,T pon,sreda,petak...najgore..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 965
   RE: Razgovori mama 02/20
27.2.2020 17:20:07   
mama Jo
Da, to znaci da ti imas aktivnosti svaki dan...
Mi danas nismo izasli iz kuce, jutros se zaigrale nisam htela da ih prekidam a i mene nesto mucio stomak. Sad cu da vidim sa njima da malo prosetamo.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 966
   RE: Razgovori mama 02/20
27.2.2020 20:09:21   
pari
Ja imam sreće što deca imaju u vrtiću i sportić i muzičko tako da nemaju ništa dodatno. 
I ja sam baš umorna iako ništa specijalno ne radim...
Kako ste mame?Ljišo,kako je?



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 967
   RE: Razgovori mama 02/20
27.2.2020 20:50:58   
Sanjica26 RR
Mi cekamo u kolima T. Napolju je bas ledeno za razliku od jucerasnjeg dana. Sad da im dam veceru i spavanjac 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 968
   RE: Razgovori mama 02/20
27.2.2020 21:04:38   
Maslacak15
dobro vece mame. Vidim u Srbiji nema Korona "panike". U principu panika nikom i nije saveznik ali moram da priznam da mi zvanicnici u Beogradu ne ulivaju poverenje. Toliko gluposti odavno nisam procitala na jednom mestu kao jutros kad videh njihovu konferenciju za stampu. A imaju kojekakve titule. Mogu samo da se nadam da pricaju tek tako da umire i da imaju neki "plan" da se nose sa epidemijom.
Mi smo bili danas na kontroli. Sve je super, ultrazvuk cist, rana lepo zarasta. Sad cu da sednem i gledam neki talk show.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 969
   RE: Razgovori mama 02/20
27.2.2020 21:13:35   
vonavoj
Maslacak,kakvo je tu stanje sa korona virusom?

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 970
   RE: Razgovori mama 02/20
27.2.2020 21:18:21   
Ana RR
Maslacak, da li si čula izjavu onog doktora koji govori o procentu smrtnosti od korona virusa i kaže Za onog koji umre za njega je smrtnost 100%
😅😅 jbm ti život

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 971
   RE: Razgovori mama 02/20
27.2.2020 21:39:41   
Maslacak15

ula am to mi je ulepsalo dan:):):) Kao i to da ce virus uginuti u "aprilu".
ppaaaa neznam sta bih rekla ok. Nama je ministar zdravlja rekao sledi epidemija. Hvala mu, znali smouser posted image . Na poslu je haos, jel ja radim na infketivnoj i pulmologiji. Tako da je to rilika da se proslavimo hahaha. Samo sto kod nas u labu ne radimo eksperimente sa koronom jel on ima drugi safety standard 3 a nas je lab dvojka. Kod nas sme samo sa gripom. Toliko o tome da je korona manje opasna.....Sa koronom se radi samo u jednom specijalnom labu u gradu sa kojim saradjujemo.
Ako je za utehu izgleda da je kod dece zaista nesto blaza simptomatika, to se svi slazu. A za ostalo, videcemo. Istutnjace se... Videcemo kako ce nemci da hendluju. Za sada strogo lokalno. Uveli su karantine na zapadu u tom mestu gde se pojavio prvi znacajniji klaster. Tek je krenulo . Vreme ce pokazati.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 972
   RE: Razgovori mama 02/20
27.2.2020 22:02:42   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Maslacak, da li si čula izjavu onog doktora koji govori o procentu smrtnosti od korona virusa i kaže Za onog koji umre za njega je smrtnost 100%
😅😅 jbm ti život



Joj al to jeste tako. A jeste culi da je el prezidente izjavio da svi pijemo rakiju protiv korona virusa. 😂

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 973
   RE: Razgovori mama 02/20
27.2.2020 22:22:37   
mama Jo
Da, i da peremo ruke sapunom user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 974
   RE: Razgovori mama 02/20
27.2.2020 22:26:40   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Da, i da peremo ruke sapunom user posted image



Ali ne tecnim, nego onim u komadu. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here