RE: Razgovori mama 02/20 (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


vonavoj -> RE: Razgovori mama 02/20 (7.2.2020 16:49:36)

Da.da.kad hoce da se ukljuce bude lakse..ne pamtim kad je T bila 3 dana bolesna,da je lezala..mislim da nikad..J dosadno,nije isla u vrtic..mm normalno dolazi posle 18..i bila je kosarka ovih dana,tacno cu sa razbijem tv..ili su crtaci ili kosarka.




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 02/20 (7.2.2020 16:57:26)

Kosarka.... 😡




flamingos -> RE: Razgovori mama 02/20 (7.2.2020 17:30:24)



IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Kosarka.... 😡
Joj Ivanka😁Hajde kuvam kafu,izvolite.❤





pari -> RE: Razgovori mama 02/20 (7.2.2020 20:11:55)

Ja sam nešto baš nervozna ovih dana, jako...

Dosadno mi je ovo svaki dan sa decom, sve se vrti u krug, ne družim se ni sa kim...Ali da ne budem negativna...
Kako ste vi?




vonavoj -> RE: Razgovori mama 02/20 (7.2.2020 20:14:36)

Pari,isto tako .ali potpuno isto...




pari -> RE: Razgovori mama 02/20 (7.2.2020 20:23:05)

Von,baš sam pomislila na tebe...


Još plus natezanje svaki dan sa njima oko svega.  Da se obuku, da popiju lek, da krenu,da se skinu, da jedu...Jako malo lepih veselih momenata...




vonavoj -> RE: Razgovori mama 02/20 (7.2.2020 22:16:19)

Joj,pari i ja sam to pomislila...kao da ne znam da uzivam,sve je natezanje,sve je neka ucena,vika,aj ovo,nemoj ono...kad moram i T koja ima 8g da kazem sta mora da uradi,a malima i da uradim..pitam se gde gresim...




mati -> RE: Razgovori mama 02/20 (7.2.2020 22:17:03)

Zenskaci, hvala na cestitkama.. [sm=smiley31.gif] Godine idu, a ih bas tesko prihvatam.
Kod nas vlada strasan virus, sa T od najmanje cetiri dana i ne spada ispod 38 sa sirupom... Vrtici poluprazni a grupe spojene.
Ljiso, koja je fora sa tom vasom patronaznom? Mi imamo trijaznu sestru, na prijemu, a posle ne znam koja joj je uloga... Blago meni sto pojma nemam a vec osam godina vodim decu u taj vrtic




smeško -> RE: Razgovori mama 02/20 (7.2.2020 23:40:44)

Мати, срећан рођендан! Тај вирус овде влада бар месец дана, а стигао је и грип. [sm=smiley13.gif]

Пари, не знам, ја налазим задовољство у неким свакодневним стварима. Изнервира ме нека свакодневна ситуација као што је убеђивање Ј да променимо пелену, обујемо чизме, али јако брзо се деси нешто што ме потпуно развесели. Нпр. када Н и Ј сами среде собу, без обзира што то сређено стање не потраје дуже од пола сата.[sm=smiley1.gif] Када видим да се Ј баш труди и да га минути деле од тога да проговори. Када ме помази по образу када се ударим, као да је он мама а ја дете. Онда ме наљути својим ћудљивим понашањем. И такоу круг. Ролер костер.




vonavoj -> RE: Razgovori mama 02/20 (8.2.2020 8:36:08)

Jutro!Smesko,lepo si rekla. Moj onda i prica,na slogove..kaze uvo,to(r)ta,oko,koka (seka),oka(joka), jaja,daj, mo (moje)-kad se otima sa njima..Nocas je u 2h imao 38.8..evo sad 38.3..i zapusen mu je jako nos,guste sline..moracy dexametazon da mu stavljam,da ne ode na usi..




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 02/20 (8.2.2020 8:48:17)

Ja sinoc otkucala post al nije otisao. Posle sam bila premorena. Pocela da brljavim na poslu. I rekoh sebi bolje da prekidam nego da izgresim.


Koja je fora? Nemam pojma. Svi se zale na nju. Ona je kao "bitnija" u smislu sefica je medicinskim sestrama u jaslicama. Pa glumi ludilo i deci daje dijagnoze. Ne samo mom P. Ako se zainatim jos cu traziti nezadovoljne roditelje pa ce da vidi. Ali mi trrba za pocetak nesto napismeno. Idem sredjujwm kucu. Von stavljajte kapi dugo vss drzi




vonavoj -> RE: Razgovori mama 02/20 (8.2.2020 8:53:06)

Stavljala sam mu 2-3 puta,nego njemu odmah na usi,zamute se,zapuse i cao..bakterije se skupe.




pari -> RE: Razgovori mama 02/20 (8.2.2020 8:54:16)

Joj von :( drzite se! Kod T je temp trajala 5 dana, kod M 7 dana...


Smesko, i ja tako...ima i lepih momenata nego sam besna na sebe sto dozvolim da se iznerviram, sto vicem nekad a oni su oboje bas dobrice...ne volim kad sam nervozna :(
Kako ste mame?
P.s.srecan rodjus mati!




bebilule -> RE: Razgovori mama 02/20 (8.2.2020 9:02:25)

Jutro mame. Ja pijem kafu, pa za poslom. Danima, mjesecima smo samo prolazili kroz kuću, haos je opšti. Danas je već došlo na red 😂. Popodne neka svadba, malo mi mrsko, ali moram. 
Von, Pari...čitala sam šta ste pisale. Čini mi se Smeško reče kako nalazi zadovoljstvo u sitnim, svakodnevnim stvarima... Tako i ja, svaki dan se trudim da nam nečim obogatim dan. Beskrajno sam srećna što sam poravnila kada je kuća u pitanju. Rovaš mi više ne smeta kao prije, ostavimo sve i vani. Puno vremena provodimo napolju i mislim da mi to pomaže puno. Razumijem sve, bude teških dana. Ali moramo se truditi biti pozitivni, odmah je drugačije. I djeca se tada drugačije ponašaju. Kada sam ja mirna i M je sav za saradnju. 
Von, kada počinješ raditi? 
Sanjice, daj slike stana, nadam se da uživate. 💓
Ljubim vas sve, odoh se druziti sa usisivačem. 




vonavoj -> RE: Razgovori mama 02/20 (8.2.2020 9:12:20)

Nama je danas tek cetvrti dan..sad ima 38.3,stavila sam mu obloge,da vidim moze li bez leka...Bebi,u pravu si za haos u kuci,ali kad se sve skypi bomba u glavi.3.maja pocinjem,brzo ce to.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 02/20 (8.2.2020 9:41:06)

Dobro jutro. Ustala sam rano. Ne znam ni ja zbog cega. Danima me boli želudac. O glavi da ne pricam.Kad sam vec ustala rano napravila pitu dok deca spavaju. Sad slazem veš. Juce dok sam cekala decu (Sofi je morala da prisustvuje T casu violoncela, vidim novu otvorenu cvecaru. Kupim omiljenu moju orhideju. I dobijem na poklon od gazdarice kale. Raspricale smo se, pa sam joj se valjda svidela. Tesko meni da pricam sa nekim😀


Bebi, trudimo se da uzivamo. Da kažem da smo sredili. Sledece nedelje stizu deciji kreveti i radni stolovi. Ipak to mora da se dobro osusi da deca ne udisu otrov. Kod nas fali zavesa. Nikako da uzmem mere. Sve ostalo je skockano, ali nije za drustvene mreze☺️




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 02/20 (8.2.2020 9:42:28)

Von, bas je sad moralo da vas zakaci. ☹️


Ljiso, odmori ženo. Pretera ga sa poslom. 




mati -> RE: Razgovori mama 02/20 (8.2.2020 9:52:37)

Bebi, u potpunosti se slazem sa tobom. Ja kako se priblizavalo vreme da se vratim na posao, spremim decu i na vazduh. Ceo dan setamo, kupimo pecivo, bilo sta, i so uvece skitamo. A tako je i sada, pet godina kasnije...
Nisam vise rob ciste i uredjene kuce i kuvanih obroka. Da se razumemo, nije da ne kuvam i da je haos u kuci, ali sve prilagodim nama, i kvalitetno provedwnom vremenu sa decom.
Jos sada kada su obojica priporasli, imam vremena i za sebe, rezervisemo kafanu i vidjam se sa drugaricama iz detinjstva, zensko vece, nase vreme koje puno znaci za ispustanje ventila... Moramo i mi da damo oduska sebi inace bi poludele i upale u kolotecinu a posle je sve gore...




vonavoj -> RE: Razgovori mama 02/20 (8.2.2020 10:00:30)

Sanjice,marfi.




flamingos -> RE: Razgovori mama 02/20 (8.2.2020 10:09:14)

Mame,pročitah šta ispisasteVon,držite se.Evo ja u kihinji,pa da odem do pijace i prodavnice,u blizini zgrade.Pozdrsv svima.Ljubite dečicu.Prijatan vikend.A ima treing od 17 h.





Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 02/20 (8.2.2020 10:19:37)

Mogu da vam kazem da moja sveki ima odlican sistem, jedna soba dnevno. Tako raspremi, pocisti i uvek ali uvek uvek uvek uredno. Pa sam i ja tako pocela zadnjih godina.





Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 02/20 (8.2.2020 11:09:56)

Vidis to je super ali neizvodljivo dok su deca mala 😂 svuda je haos svaki dan. Nezgodan nam je raspored ovde u kuci. Na salasu je mnogoo prakticnjji al dobro. Ali jesam.umanjila mnogo lutanje sa decom iskreno. Nekako mi zivot na salasu bio sporiji iako sam i tamo radila kao crnac i radila preko neta ali jedno dete i priroda stalno pa je nekako bilo mnogo drugacije. Sad sam stalno u frci. Radi radi radi zaradjuj radi. Uzas. Bas budem umorna nekad. Pita me.mm da ja vodim D na trening. Reko nema sanse da izadjem iz kuce. A on misli malo da produvam. Evo sinoc. Ja dosla u 8 i 20 kuci. Niko okupan niko u pidzami SVI SPAVAJU. Haos svuda. Pa lako je njemu. A da ja tako nesto dozvolim odmah isti dan bi pala kritika. Garant. Ako ne s njegove strane a onda od sveki. Iako ne zivi s nama. Ma od mojih roditelja bi pala.kritika. trudim se stalno da sve postignem al tesko uspevam





Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 02/20 (8.2.2020 11:29:54)

Bas tako Ljiso. Dok su deca mala to je neizvodljivo.
Milion obaveza ima žena u kuci i mimo svog posla. Ja nisam neko ko samo izađe iz kuce i ostavi haos. Pre nego idemo negde moram ostaviti kucu cistu. To sam jednostavno ja.
Moram da izađem. Ostalo mi je fila, a kora nemam.




vonavoj -> RE: Razgovori mama 02/20 (8.2.2020 13:13:43)

Ne znam da li da vodim M kod lekara? Vidim okolo ko god je imao virus,otislo je na usi..a on je tome sklon..normalno..danas je 4ti dan sa temp..




flamingos -> RE: Razgovori mama 02/20 (8.2.2020 13:38:37)

Von,možda i trebaš da odvedeš dete kod dr.Što kažeš zbog ušiju.Muke,duša draga,namuči se sa temperaturom,a i ti.Ljubim vas❤





Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>