RE: Haljine - II deo (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Lepota i moda



Poruka


MasnaMasnica -> RE: Haljine - II deo (13.2.2020 19:24:03)

Sanjalice hvala. E to pita i moja svekrva stalno joj iskacu. 😁





nata11 -> RE: Haljine - II deo (13.2.2020 21:47:30)



IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Masnice, sjajno izgledas 😍


Jel neko narucivao nesto sa sajta Ivet.rs?
Ima par haljina koje mi se bas svidjaju. 



Ima iskustva na googlu i nisu dobra. Bas los kvalitet a jos gora opcija od allia jer nemas komentare kupaca.  Bas bas retko da je neko zadovoljan. 
To su vecinom iskustva iz HR i drugih lokalnih zemalja ali kontam da je isto kada je i naziv prodavnice i sajt isti. 




Sanidej -> RE: Haljine - II deo (13.2.2020 22:16:02)

Meni su se dopale neke haljine i kaputi kod Ivet i ima svih velicina, ali sta vredi kad nema radnju da se proba.




Filadendronka -> RE: Haljine - II deo (16.2.2020 21:36:07)

Jedva nadjoh temu, samo da virnem sta se radi. Masnice, odlicna ti je haljina, moja omiljena boja inace. A verovali ili ne, odneh onu moju haljinu kod krojacice da mi je smanji pozadi. Uzasno sam smrsala. 




dunja RR -> RE: Haljine - II deo (16.2.2020 22:43:00)

Fil potpuno te razumem, isto i kod mene, topim se ekspresno od obaveza. Ali ja jedem, ne kao ranije, ali jedem sve, i slatko, sve samo manje. Trudim se puno voća, i povrća, jedva čekam salate da krenu. Imam manje kg sada nego na početku trudnoće.

Sviđa mi se haljina inače [sm=smiley20.gif]




vocicana -> RE: Haljine - II deo (17.2.2020 21:38:19)

sjajna. Neka jedi sve i super je samo da se osecas fino. Svi kada smo u spidu, svi se topimo, msm eto ti i ja.
Nisam odavno videla neku haljinu da sam se zaljubila, samo casual varijante.




smeško -> RE: Haljine - II deo (17.2.2020 23:13:58)

Ja sam narucila sa Ivet stranice i reklamirala. Vratili su mi novac.Masnice, bas si lepa. Nato, ja mialim da bi mi padala ta traka sa ovom mojom decom.😂 Ali, boja je prelepa!




dunja RR -> RE: Haljine - II deo (17.2.2020 23:54:16)

Baš sam htela da kažem neki dan i zaboravih, mnogo mi se sviđa Natina haljina ali ne vidim svrhu te trake,zašto visi, ako ja dobro vidim
Bolje bi bilo da se prosto završava spojena na leđima, negde, ili ja ne vidim dobro koja je njena svrha.. a bez nje, fantastična mi je.




MasnaMasnica -> RE: Haljine - II deo (18.2.2020 11:23:45)

Hvala Fili, Smesko.💗

Fili cekamo slike sa svadbe.❤




milicicak -> RE: Haljine - II deo (19.2.2020 19:32:20)

Ja se ponovila danas



[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2039124-9690.jpg[/img]
Mm kaze da izgleda kao spavacica, ja sam odusevljena 😂




milicicak -> RE: Haljine - II deo (19.2.2020 20:05:22)

Sanjice, kako si zadovoljna Lucido haljinama? I koliko izlaze u susret za korekcije? Meni se Ova bas dopada. Samo ne volim da kupujem dok ne probam jer na meni ima delova koji se razlikuju u 3 konfekcijska broja 😂




Sanjica26 RR -> RE: Haljine - II deo (19.2.2020 20:35:13)

Jako su korektni. Mm me je izmerio. 😀 Poslala sam tacne mere. Cak sak trazila da mi haljina bude malo duza. Nisam morala da saljem da mi nesto prepravljaju. Sve je bilo taman. 





Sanjica26 RR -> RE: Haljine - II deo (19.2.2020 20:37:16)

Cuti, imam i ja letnju haljinu za koju mm govori da je kao spavacica. Meni se dopada tvoja haljina.

I ova sto ti se dopada je lepa. Meni se bas sviđaju njihove haljine. Vecina su moj stil. 




Sanjica26 RR -> RE: Haljine - II deo (19.2.2020 20:38:35)

I jos nesto moj materijal haljine je isti kao na toj zeleni. Jako mi je bitno sto je pamucna. 





milicicak -> RE: Haljine - II deo (19.2.2020 22:02:59)

Sanjice, i meni je bitno sto je pamucna jer sam na sintetiku alergicna. Htela sam da ih zamolim da dodaju dzepove ako moze 😀 meni je stvarno problem sto sam u ramenima 42, u grudima i struku 38 a u bokovima 40 i moram da probam da vidim da li mi odgovara model, i kako stoji




mama Jo -> RE: Haljine - II deo (19.2.2020 22:07:04)

Mili, meni je ova tvoja haljina (spavacica [sm=smiley36.gif]) prelepa, bas je super fazon!
I mm ima tako neke komentare, njemu su cipkane majice stolnjaci, a sire i dugacke haljine su mu zavese...
Ne mogu da otvorim ovu sto si postavila Lucido. Ja sam pre par godina kod njih uzela neku suknju i trazila da mi stave dzepove.




Sanjica26 RR -> RE: Haljine - II deo (19.2.2020 22:09:30)

Sigurno da mogu da urade kako želis. Pisi im. 





mama Jo -> RE: Haljine - II deo (19.2.2020 22:09:51)

Imaju oni insta stranicu na kojoj pise da prihvataju reklamacije samo u slucaju da je materijal ostecen, a ako bas nista zadovoljni kako vam stoji, ili vam je negde uze, negde sire- e, pa to bas i ne prihvataju jer svakako siju po meri. Kao birajte modele za koje znate da vam stoje.




vocicana -> RE: Haljine - II deo (20.2.2020 7:55:17)

Milicicak, ti si moj covek, obozavam ovakve haljine, divno ti stoji!




nata11 -> RE: Haljine - II deo (20.2.2020 12:10:21)



IZVORNA PORUKA: mama Jo

Imaju oni insta stranicu na kojoj pise da prihvataju reklamacije samo u slucaju da je materijal ostecen, a ako bas nista zadovoljni kako vam stoji, ili vam je negde uze, negde sire- e, pa to bas i ne prihvataju jer svakako siju po meri. Kao birajte modele za koje znate da vam stoje.



Da to subvise puta pomenuli.  Sto je i OK po meni. 




milicicak -> RE: Haljine - II deo (20.2.2020 15:31:06)



IZVORNA PORUKA: mama Jo

Imaju oni insta stranicu na kojoj pise da prihvataju reklamacije samo u slucaju da je materijal ostecen, a ako bas nista zadovoljni kako vam stoji, ili vam je negde uze, negde sire- e, pa to bas i ne prihvataju jer svakako siju po meri. Kao birajte modele za koje znate da vam stoje.



I ja to postujem, stvarno su korektni sto se toga tice. Zato se i dvoumim da narucim, ne znam ja sta mi stoji dok ne probam 😀
Inace, pitala me mama jutros da li cu stvarno u TOME (misleci na novu haljinu) da idem na posao 😂




vonavoj -> RE: Haljine - II deo (23.2.2020 0:29:16)

Meni se svidela ova haljina,ima puno boja. Jos da imam 15kg manje,hahah.
[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2039403-6942.jpg[/img][img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2039403-9050.jpg[/img]




Sanidej -> RE: Haljine - II deo (23.2.2020 16:00:43)

Lepa je i boja i model. Meni bi odgovarao duzi slic, ovako mislim da bih stalno povlacila haljinu.




Maraj -> RE: Haljine - II deo (23.2.2020 22:05:33)

Von[sm=bravo.gif] extra je aljinče! Meni se bas i boja svidja




Mirko Svirko -> RE: Haljine - II deo (24.2.2020 15:15:50)

Dopada mi se i boja i model. 🤗❤




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>