Dečji kampovi (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


Didy -> Dečji kampovi (24.2.2020 22:30:35)

Poslednjih godina postaju sve popularniji kod nas. Da li vaša deca idu na neke (letnje) kampove? Šta mislite o njima? Kakva su vam iskustva? Kakvi su dečji utisci? Koje biste kampove preporučili?




Misha i Ljisha -> RE: Dečji kampovi (24.2.2020 22:32:08)

D ove godine ide cetvrti put verovali ili.ne u kamp Vidre. Ona ih obozava. Za mladju decu je tj ja.mislim do 14 godina. Ili cak 12. Ona obozava kamp.i samo ceka leto da ide tamo





Sanidej -> RE: Dečji kampovi (24.2.2020 22:33:36)

Sta rade u tim kampovima, kakav im je program?




Misha i Ljisha -> RE: Dečji kampovi (24.2.2020 22:36:44)

Ima raznih. Ima sportskih ima ovih.na fazon "prezivljavanja u prirodi" ima kombinacije 😊 razlicite lokacije kampova pa nude i razlicite stvari. Vidre je sportski kamp za mladju decu. Imaju raznorazne sportske akticnosti. I jahanje inplivanje i kojesta a i uce se da rasire sator upale vatru i td





Sanidej -> RE: Dečji kampovi (24.2.2020 22:40:07)

Zvuci zanimljivo, mozda bi moju nastariju cerku interesovalo. Koliko traju i koja je cena? 




Didy -> RE: Dečji kampovi (24.2.2020 22:41:51)

Stefan je prošle godine išao na košarkaški kamp i nije bio nešto previše oduševljen. Šrethodnih godina nije ni hteo da ide. 

Ove godine ih učiteljice vode na Zlatar preko onog super raspusta  krajem juna jer prošle godine nisu uspeli realizovati višednevnu ekskurziju.Koleginica i ja planiramo da od sledeće godine ponudimo jezičke kampove jer su nas neki roditelji pitali. Moramo samo dobro da proučimo koji bi bili najbolji.




Misha i Ljisha -> RE: Dečji kampovi (24.2.2020 22:49:05)

Ne secam se ali neko je pisao da je dete islo na super raspust. 


Ja mislim da su kampovi sjajna stvar. Evo taj konkretno kamp Vidre traje 5 dana. D je prvi put bila sa 4 i po godine. Elektronika zBranjena slatkisi zabranjeni. Svi nose istu kolicinu novca za dzeparac. To su pravila. 
Mislim da su jezicki kampovi sjajni. Omladina se druzi i uce nesto novo. Ja sam uvek volela da idwm na faksu na konferencije. Sto je po.meni slicno jer ima z temu ucenje i napredovanje a usput je super zabavno. Organizuju maskenbale zurke. I td




Sanidej -> RE: Dečji kampovi (24.2.2020 23:04:26)

Zvuci sjajno, bas ti se rano osamostalilo dete. Sportski kamp bi sigurno mogla, mozda i neki izvidjacki sta znam.




Misha i Ljisha -> RE: Dečji kampovi (25.2.2020 7:01:13)

Moja deca sako zele da mi vide ledja 😂 ni mali nije drugaciji. Ali cisto sumnjam da ce on sa 4 i po biti spreman za kamp iako trenirima u Vidrama govorim da je on buduca Vidrica 😊





Sanidej -> RE: Dečji kampovi (25.2.2020 7:45:11)

Na vreme si ga najavila :) Gledam letnji super kamp na Zlataru, smene pocinju od polovine juna i traju 7 dana.




Tiziana -> RE: Dečji kampovi (25.2.2020 7:50:28)

Super raspust je super, ali po mom misljenju je skupa zabava. To je zapravo 5 noci, 6 dana, oko 250eur. pa tako za vreme zimskog raspusta u 2 ned uspeju da imaju 3 grupe umesto 2.

Deci prvi put bude super zabavno pa i drugi put, vec treci nije jer svuda stalno isto rade. Dan bude pun, uvece popadaju od umora.

Leti nude Lepenski Vir. Kazu da je fenomenalno. 




milicicak -> RE: Dečji kampovi (25.2.2020 8:25:24)

Mini buba je prosle godine bila na Super raspustu ali u Bg-u, celodnevna aktivnost od 8-17, jako im je zabavno bilo jer su svaki dan nesto drugo radili: strelicarstvo, penjanje na vestacku stenu, fudbal u balonu, dekupaz... Jedino su svaki dan pravili kolace 😀 al je to bilo bas poskupo.


I isla je na konjicki kamp konjickog kluba Bojcin u Bojcinskoj sumi. E to joj je bilo fenomenalno, vratila se puna utisaka




Didy -> RE: Dečji kampovi (25.2.2020 8:45:53)


IZVORNA PORUKA: Sanidej

Na vreme si ga najavila :) Gledam letnji super kamp na Zlataru, smene pocinju od polovine juna i traju 7 dana.


E, pa ovde ide Stefan. [sm=smiley36.gif] Znam da je nešto super u nazivu. Mm je bio na tom roditeljskom, ja znam samo da ide 24. juna. Nemajka, šta ćeš. [sm=jezicek.gif]




Sanidej -> RE: Dečji kampovi (25.2.2020 11:40:27)

Didy, kad ste rezervisali? Moram prvo da vidim sa cerkom, a s druge strane ne bih da zakasnim.




Misha i Ljisha -> RE: Dečji kampovi (25.2.2020 12:13:09)

Ima u Sr Karlovcima kampovi prirodnjacki. Mislim da ih organizuje pokret gorana. Isto vrlo zanimljivo. Ma sad bas ima svasta za decu. Doduse mi smo sami isli u sumarak i tamo se vrzmali 😂 svasta smo sami i znali. Ali drugacije vreme nemaju roditelji vremena da decu vodaju niti deca imaju svoje drustvo da bi isli sami. Nazalost tako je pa su lepo smislili da roditelje za 5 dana klepaju izmedju 100 i 250e





Didy -> RE: Dečji kampovi (25.2.2020 13:18:37)

IZVORNA PORUKA: Sanidej

Didy, kad ste rezervisali? Moram prvo da vidim sa cerkom, a s druge strane ne bih da zakasnim.


Nama su došli u školu na poziv učiteljica, napravili prezentaciju i podelili ugovore. To je bilo u oktobru čini mi se.

Ne verujem da možeš zakasniti. Eventualno da drugi datum odabereš.




Sanidej -> RE: Dečji kampovi (25.2.2020 13:21:55)

Zvacu ih svakako da probam da uklopim datum sa morem. Hvala Didy.




Tiziana -> RE: Dečji kampovi (25.2.2020 22:17:37)

Sanidej odakle si? U Bg uglavnom vadpitaci iz vrtica vode svoju bivsu decu na kampove. Sve je vise i nastavnika iz skole koji hoce da vode decu tokom raspusta.Svi ti kampovi, kao i na kraju rekreativne, su super za decu.. 





Sanidej -> RE: Dečji kampovi (25.2.2020 23:10:48)

Iz Beograda sam..nisam znala da vaspitaci i nastavnici  vode decu. Bas cu se raspitati da li je to slucaj i ovde kod nas. 




Didy -> RE: Dečji kampovi (11.7.2020 18:51:53)

Evo da odgovorim na zadatu temu. 😂 Stefan je bio na super kampu (nije super raspust, nego super kamp) od 24. juna na Zlataru. Uhvatili su ovaj "vakum" oko izbora, posle njih su stopirani svi odlasci. 

Bilo im je fantastično, mnogo dinamično i kažu da sledeće godine idu opet, ali ovaj put na Taru. Samo da se rešimo vanrednih mera, Bože zdravlja, pa da bude (i) sledećeg leta kampa. 🙂




Mirko Svirko -> RE: Dečji kampovi (15.12.2021 23:29:23)

Kada je pravo vreme pustiti dete? 

Mi smo prvi razred i iz naseg odeljenja niko ne ide.




dddaca -> RE: Dečji kampovi (16.12.2021 7:52:52)

Mirko jednom ces morati da prelomis. Ako ste isli negde sa drugarima iz vrtica, onda pretpostavljam da ni ovo odvajanje nece predstavljati problem.




ivaMark -> RE: Dečji kampovi (16.12.2021 9:47:02)

Mirko, L je sa pet godina trebao da ide na tabor, kamp...kako vec...uplatili smo mu ali je zbog korone otkazano bilo.. sada u januaru imaju dva nocenja, krecu u sredu i vracaju se u petak. To ce mu biti prvi put da ide negde bez nas na spavanje, sada ima sedam godina.




Mirko Svirko -> RE: Dečji kampovi (17.12.2021 9:30:27)

Dddaco,  nemamo mi to u vrticu. Ni kamp nismo imali. Ovo je tek druga godina kako se organizuje u skoli. Tako da se M nije odvajao od nas.





dddaca -> RE: Dečji kampovi (17.12.2021 10:01:04)

Kod nas u vrticu je bilo, ali mi nismo isli. Po nedelju dana isla deca na Zlatibor sa vaspitacicama




Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>