RE: Martovsko kafanče (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


emicaa -> RE: Martovsko kafanče (4.3.2020 22:57:08)

Vesi kako ovo dobro izgleda,kad se sastanemo pijemo 😁

Ja ne znam dal da idem spavati idi da gledam tv.Nit mi se spava a i programi su dosadni do bola




Ivanka 75 -> RE: Martovsko kafanče (4.3.2020 23:26:06)

Ja zadremala, pa oprala kosu😂
Sad da je rasteram fenom pa u krpe. Na oci ne vidim, treba da otvorim temu menopauza i tamo pisem sama sa sobom. Ppceli naleti vrucine. A meni nikad nije vrucina 😂




emicaa -> RE: Martovsko kafanče (4.3.2020 23:32:01)

Ivanka zar nisi ti mlada za menopauzu?Jesil se farbala 😂 ja se farbala prosle sedmice pa si mi pala na pamet 😂





Ivanka 75 -> RE: Martovsko kafanče (4.3.2020 23:34:34)



IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Ivanka zar nisi ti mlada za menopauzu?Jesil se farbala 😂 ja se farbala prosle sedmice pa si mi pala na pamet 😂





Nemam ciklus vec 17 meseci. 44 napunila u decembru. 
Farba mi stoji na polici u kupatilu od proslog petka... Gledamo se 😂😂😂




emicaa -> RE: Martovsko kafanče (4.3.2020 23:44:58)

Zezas me,ja sam mislila da si mladja,doosta mladja.Bar tako izgledas.Mislila sam da imas najvise 38





Ivanka 75 -> RE: Martovsko kafanče (5.3.2020 0:36:23)



IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Zezas me,ja sam mislila da si mladja,doosta mladja.Bar tako izgledas.Mislila sam da imas najvise 38





Ooooo hvala hvala ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 




flamingos -> RE: Martovsko kafanče (5.3.2020 6:11:38)

Dobro jutro,hajde da pijemo kafu.Jeste li dobro?Ivanka nam je ko devojčica👍Nas juče sretne komšinica i kaže mi da smo,moje dete i ja,kao drugarice,a ne kao mama i ćera,rekoh:ZAMALO-37 GODINA RAZLIKE U GODINAMA😁.Evo spavka,pa ranije da je budim,od pola osam rade,da da krv i odmah u školu-preko puta doma zdravlja.Pozdrav svima.Ljubite dečicu❤





Ivanka 75 -> RE: Martovsko kafanče (5.3.2020 8:16:35)

Dobro jutro! Flamingos najvrednija! Ja bi mooooozda popila kafu u 6 kad bi mi je  eko stavio pod nos 😊
Dete ode, ja doruckujem i pijem kafu. Da pospremim malo pa na poso. 




emicaa -> RE: Martovsko kafanče (5.3.2020 8:55:16)

Ne bih je popila u 6 sve da se neko ponudi da mi je donosi do usana 😂 Mm ustaje skoro sat ranije da otkafenise do posla,ja to ne razumijem nikako





bubulence -> RE: Martovsko kafanče (5.3.2020 9:01:40)

Ja ustanem u 6 da bih na miru popila kafu sa mm. On ustane u 5:15, istusira se, stavi kafu i probudi me u 6 h. To je nasih 45 min. Onda budimo decu za skolu/vrtic





flamingos -> RE: Martovsko kafanče (5.3.2020 9:08:18)

Bubi,moj muž retko kad pije kafu.Ja ujutru obavezno sat vremena iskafenišem,pričam o tome kad rano ustajem.Sve i kad kasnije ustanem-obavezno kafa,pa dalje,inače me celi dan boli glava.Završismo rano u domu zdravlja,dete stiglo u 7:45 u školu.Evo kuvam ručak.Emice,potpuno te razumem-zato ja alkohol ne pijem-jednostavno miris ničeg alkoholnog ne podnosim❤





Khaleesi -> RE: Martovsko kafanče (5.3.2020 10:19:31)

Caos mamike... Ja sad popila kafu jer pocela glava da me boli. A ustala pre 6 provudila me micnina... Cini mi se ceo dan mi je muka sa malim pauzama. Na silu sam popila kafu malo me popustila glava.

Secam se 1.trudnoce imala sam tako glavobolje. Sve je to normalno jel da




Ivanka 75 -> RE: Martovsko kafanče (5.3.2020 11:47:55)

Zakazah detetu sistematski kod dr za sledecu nedelju. Taman da joj i grlo pogleda, nakasljava se ppvremeno. 





flamingos -> RE: Martovsko kafanče (5.3.2020 11:53:23)

Ivanka,niste radili sistematski?Mi jesmo,u decembru.A da nine alergijski kašalj?Kreću alergije.Ljubi nam Ivku.Poljubac i tebi.Još malo i odoh u školu❤





emicaa -> RE: Martovsko kafanče (5.3.2020 13:14:43)

Khaleesi ja sam u obadvije trudnoce imala mucnine od jutra do sutra.

Danas nema izlaska iz kuce,kisa pada.Kao jesen da je pocela.Treba mi ljeto,sunce i zelenilo pod hitno




Ivanka 75 -> RE: Martovsko kafanče (5.3.2020 13:21:26)



IZVORNA PORUKA: flamingos

Ivanka,niste radili sistematski?Mi jesmo,u decembru.A da nine alergijski kašalj?Kreću alergije.Ljubi nam Ivku.Poljubac i tebi.Još malo i odoh u školu❤





Pa nismo, nikako da se oragnizujemo. Ide na rekreativnu 1. aprila, taman da je pogleda i da savet. Ali opet ce na pregled i pred rekreativnu 😂
Poljubac za tebe i A 😘
Dan je lep ali zubat, spremam materijal za cestitke za 8 mart. Ali tek u pon cemo da ih pravimo. 




Khaleesi -> RE: Martovsko kafanče (5.3.2020 14:41:35)



IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Khaleesi ja sam u obadvije trudnoce imala mucnine od jutra do sutra.

Danas nema izlaska iz kuce,kisa pada.Kao jesen da je pocela.Treba mi ljeto,sunce i zelenilo pod hitno


Emice mucnine se secam dobro. Ali glavobolje... Jel i to propratno 🤣 u pon idem na kontrolu. Mada onaj dr koji bas i jeste strucnjak i sve vidi na uz i bas je cenjen, je mnogo krut i strog i sta god da pitam samo me otkaci. Svaku zenu u stvari. Ja tako pitam on odgovori sve ce biti kako priroda kaze. Pa to znam, ali moram da pitam ako osecam nesto bzv i nisam sigurna. Bolje nego da cutim. Bas su mi cudni ti lekari... 




branki* -> RE: Martovsko kafanče (5.3.2020 16:02:16)

da se upisem ...dosla sa posla i uzela decu,standardno...




Ana RR -> RE: Martovsko kafanče (5.3.2020 16:05:45)

Khalesi, trudna si? Čestitam [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]





emicaa -> RE: Martovsko kafanče (5.3.2020 16:20:29)

U drugoj sam imala jako ceste glavobolje,bila sam sva kao zalosna vrba.Ni trunke energije.Za glavobolju uzimala paracetamol kad bas zagusti.Cari drugog stanja 😂

Joj smorih se u stanu,nesto smo svi kao pijane kokosi,vucemo se.Ne volim ovakve dane




branki* -> RE: Martovsko kafanče (5.3.2020 16:31:03)

ovde sunce sad,bilo oblacno jutros i hladno..prija mi prolece,prijaju mi duzi dani malo..mislim,nije prolece jos,ali ...




Ana RR -> RE: Martovsko kafanče (5.3.2020 16:39:49)


IZVORNA PORUKA: emicaa RR
Joj smorih se u stanu,nesto smo svi kao pijane kokosi,vucemo se.Ne volim ovakve dane


Isto, kao mamurna sam. Da odradim još pola sata i ne mogu više.




emicaa -> RE: Martovsko kafanče (5.3.2020 16:47:59)

Ajmo kafa


[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2040972-6507.jpg[/img]




branki* -> RE: Martovsko kafanče (5.3.2020 16:52:59)

mamurna,mamurna,a jos sam zedna[sm=smiley36.gif][sm=sloncek.gif]ai,anci,nemas pojma koja je to pesma vrv...sta cu kad sve volim[sm=smiley36.gif]
moze,emice,daj i kafu i alkohol.
meni sinak zaspao,cekamo mm da dodje,sredjujem po stanu malo,a da ne pravim buku...




Ana RR -> RE: Martovsko kafanče (5.3.2020 16:55:44)

Haha branki, pojma nemam [sm=smiley36.gif] ali kafa može [sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>