RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/20 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> U očekivanju (deteta)



Poruka


blizanac2 -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/20 [chat] (5.3.2020 20:49:53)

Cao zenske! Bojana rodila sebi mazu. 🥰🥰 Samo neka su zivi i zdravi, mazulje jedne. Kako tako malo da pustis da place. Imam utisak da je necu ispustati iz ruku kad je rodim. 🙈 Juce sam isla kod dr, da uradim briseve pa mi je dr uradio i uz, beba se lepo okrenula i smestila, glavica dole, a tesno joj, pa se samo meskolji, pita me dr-izvinite, a koliki covek je vas suprug?! 😂 Beka sva dugacka na njega, i napredna hvala Bogu, tako da je ocekujem i pre termina, ali videcemo, za dve nedelje ulazimo u 9. Kako ste ostale? Sve vas pozdravljam! 





Tinalina -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/20 [chat] (5.3.2020 22:28:55)

Bice devojka ipo Blizanac!❤Mi smo dobro danas smo bili na uz i doktorka nam je rekla da je 90% deckiic😊😊😊🤗




blizanac2 -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/20 [chat] (5.3.2020 22:43:39)

Samo neka je ziv i zdrav, a tebi trudnoca lepa i laka! ❤️ Majkina dusa 😊🥰





Bojana05 -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/20 [chat] (7.3.2020 19:11:31)

Divno Blizanac😍😍😍ostalo jos malo do susreta s tvojom dušicom🥰🥰nije lako zadnjih dana,iscekivanje i sve fizicke muke ali ostalo jos malo👏👏Mi uobicajeno,osim sto mu je levo oko zakrmeljalo i suzi😕😕stavljammu kapi acidi boricida ali mu nije poniglo pa mu mazem i hloramfenikol🙄🙄u ponedeljak ga vidim na kontrolu,nesto me svega strah kad su ovako mali☺️☺️Gde su ostale zene,kako su bebice,kako su stomaci☺️☺️Ljubimo vas😘😘




blizanac2 -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/20 [chat] (9.3.2020 10:23:14)

Jos maloo Bojana, cini mi se da mi se raspadaju kukovi i sve kosti dole, dva-tri dana me je to bas rasturalo. Taj fizicki napor mi nekako najteze padne, ja bih sve da radim ali ne ide.😬😁 Verujem da sa okicama nije nista strasno i da se do danas vec sredilo. ❤️

Zenice su nam se ucutale, nadam se da su sve dobro! Ja jedva cekam kontrolu, to ce biti kad vec udjem u 9. Malo me hvata i panika, a opet jedva cekam, svaki dan drugi osecaj.😅




blizanac2 -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/20 [chat] (10.3.2020 12:05:56)

Devojke, da li je neka od vas koristila ulje za masazu medjice? Patronaza mi to preporuci, neko weleda ulje, kaze da vredi a mene zanimaju vasa iskustva. 





Beca.t -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/20 [chat] (10.3.2020 16:49:48)

Meni ne stizu mejlovi sa obavestenjima pa sad udjoh da vidim sta ima. Blizanac sjajno!!! Priblizilo se bas@ Bice sad malo tesko fizicki ali i to ce da prodje. Kada se porodis, izgledace ti kao daleka proslost 😀 Nisam koristila to ulje, ali weleda sapun mi je preporucila patronazna, kupovali smo u dm-u i dobar je ali nasa bekana samo koristi Mustelu jer joj to prija, tako da se zezamo kako ce muz samo za kozmetiku da zaradjuje 😉


Bekana ima krcice, ali uz pomoc kapi je podnosljivo, bas je porasla, jos uvek siki na 2-3 sata ali jednu noc je preskocila jedan podoj, pa se nadam da ce to uskoro da postane uobicajeno 🤗
Ljubim vas i mislim na vas!!! Bojana kako je okce? 




Bojana05 -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/20 [chat] (10.3.2020 21:07:30)

Nisam ni ja nikada koristila to ulje blizanac,citala sam o masazi ali nisam probala stvarno...Nama okce kao bolje,ne krmelja vise ali mu i dalje suzi pa ga vodim sutra na pregled,ne mogu da mislim,mozda ce proci za koji dan ali ...Pa vi ste bas rano orenuli sa preskakanjem obrooa Beco,samo da podrzi☺️☺️Ovaj moj bi ceo dan bio na sisu,tako i odspava ili u rukama?ostalo sve po 15min😫😫😁mada nije los uvece,cimnzaplace ja sisu usta i svinsrecni😂😂😂😂




blizanac2 -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/20 [chat] (12.3.2020 11:00:09)

Priblizilo se Beco, a ja sve uzbudjenija! 😊 Ima malo tog fizickog umora, ali trudim se da buden umerena u svemu pa lagano, sto se mog muza tice prikovao bi me za ugaonu i da ne radim nista. 😁 Poslao me opet u ns, dok on poradi te neke poslove po stanu. A ja uzivam, i sa sve ovim trudnickim mozgom sam resila dva ispita. 🤦‍♀️

Kako ste vi mame? Beco, kako grcevi? Bojana kako okice? 




Bebana17 -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/20 [chat] (14.3.2020 16:48:17)

Blizanac, bas sam uzbudjena zbog tebe, jos malo pa tvoja bekana stize, nista lepse od toga nema! 

Bojana, nadam se da je malo oko bolje, ljubi bebaca, a da sike to oni vole najvise na svetu, pa i da spavaju tako, zlata mala...Moja bebanica (koliko sam je kritikovala na pocetku), najbolja ispala, siki oko deset_, jedanaest uvece, pa ujutru oko cetiri, pet ili sest (kako kad), pa konacno mogu i ja da odmorim. Ima i veceri kad je muci stomacic, pa uopste ne spavamo, ni ona ni ja, ali sve redje...




blizanac2 -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/20 [chat] (14.3.2020 17:28:22)

Hvala Bebana! I ja se radujem i jedva cekam! Malena zlata nasa. 😊 Eto, najmladje, nasladje i najbolje. 🤗 Vi ste vec veliki, proci ce i grcici uskoro, onda cete se obe naspavati 💜💜💜 Sve vas ljubim!!! 





Beca.t -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/20 [chat] (14.3.2020 17:31:18)

Hej drage zene! Trudnice i mame@ Da li se plasite ovoh novih okolnosti? Cuvajte se! Meni nije sve jedno...samo da sve prodje bez hsiterije i mnogo zarazenih



Bekana je dobra, porasla, ima grcice ali je pod kontrolom. Starija cera ne idr u vrtic, taman smo hteli da je posaljemo kad krrnulo ovo sa virusims.
Bebana super za beku@ Carica! 
Blizanac, jos malko! 




Bojana05 -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/20 [chat] (14.3.2020 18:53:37)

Cao,drage zene☺️☺️Jao da ce vise ovo prolece da dodje i da prodju svi ovi virusi...ja decu nisam slala u vrtic uopste od decembra,nisam htela da zaraze bebca nicim,i pravo da vam kazem bas uzivamo...tata radi a nas cetvoro smo kuci,kad je lepo proset_amo,kada se ne moze napolje onda se igramo ili gledamo neke crtani☺️☺️Svakako od ponedeljka ne rade ni skole ni vrtici,ko moze radi od kuce,ostali skraceno,pravo vanredno stanje...evo neka se alkohola i asepsola ni za lek ahahahahaha ja sam danas cistila uticnice,rucke,svu prasinu domacom rakijom,muz se krstio😂😂😂za svaki slucaj iako nam niko ne dolazi stvarno,zamolila sam ih sve da se strpe dok ne prodje ovo ludilo...bravo,okice su bolje sad kad je pod terapijom-konjuktivitis😫😫kako pojma nemam,ona kaze od nosica mada mu nije zapusen iako zna da krklja malo ujutru kada se probudi...Jao Blizanac jedva cekam da i ti tvog bebca uzmes u ruke i da nam pises sta radite🥰🥰🥰🥰 ljubimo vas sve punoooooo😘😘😘




Beca.t -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/20 [chat] (14.3.2020 18:57:35)

I moja Bekana tako kao u nisu neke sline koje ne vidim pa joj stavljam fiziomer. Izgleda ds je to kod svih beba tako. Samo da prodje ludilo!!! Super za okice!!@
Ni mi ne idemo u vrtic od decembra...tako mora.




Bebana17 -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/20 [chat] (14.3.2020 21:42:15)

Ja svoje saljem u vrtic, ali sam se pokajala, posle 3 dana boravka u vrticu dete mi je dobilo temperaturu, od tada su naizmenicno bolesni, cak je i bebica slinava i kija... taj vrtic je zlo zbog bolesti...





blizanac2 -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/20 [chat] (15.3.2020 19:36:34)

Drage moje, hvala vas sto se radujete sa mnom. 🤗

Od ovog virusa mi je muka, sanjam ga, jer se samo o tome prica, a marketi i apoteke su puni, tako da se bojim da ce od jednom biti bum!-brdo zarazenih. Ja nigde ne idem, msm cuvam se tako vec par meseci jer je prvo bila ona respiratorna, pa sad ovo.. Izadjem da proset_am malo i to je to. Moj dragi muz je okrecio i sredio ceo stan, ja sam dosla na gotovo. 😊 Imam jos neke stvarcice za bebu da pokupujem, onda cu lagano da perem i da cekam. 🥰 Sad sam nekako veeeelika i smesna sama sebi, zadisem se sta god da uradim i sva sam usporena. 😂😂Samo decicu sacuvajte sad ovog virusa. Lepse je njima kuci sa mladjim sekama i batama. 😍Sve vas ljubim! 




blizanac2 -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/20 [chat] (17.3.2020 12:35:03)

Gde ste zene? Kako se borite sa izolacijom? ❤️





Bojana05 -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/20 [chat] (17.3.2020 16:49:01)

Kako ste drage zene? Kod vas prava ludnica od virusa😱😱😱kod nas isto vanredno stanje iako zvanicno nema zarazenih,ZA SADA...sto se tice izolacije,meni je isto,ionako sambila kuci i nismo nigde isli jer su nam svi blizi i dalji poznanici bili prehladjeni ili imali nekog prehladjenig u kuci...lepo vreme bas i onda izadjem s decom u dvoriste,izigraju se 2-3 sata i kuci☺️☺️Bebana bas mi je zao zbog decice,niste gore nego kad su bolesni😓😓😓Nadam ste i da ste vi ostali dobro!Cuvajte se!!💕💕




Beca.t -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/20 [chat] (18.3.2020 7:04:36)

Devojke, mnogo brinem...muz mi radi u klinickom, sta reci...nije uopste naivno. 


Budimo plzitivni a pre svega disciplinovani! Bebana kako funkcionisu sada pregledi za bebe i vakcinacija?




blizanac2 -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/20 [chat] (18.3.2020 9:24:40)

Bas je postalo strasno.. Mene je sad neka panika uhvatila, kad vidim koliko slucajeva dnevno potvrde, a ko zna koliko se ni ne prijavljuje. Zene, ja cu se izgleda poroditi u ovom vanrednom stanju. 🙄 Msm meni je isto, jer svakako i sa bebom moramo kuci, jedino sto cu zabraniti svaku mogucu poset_u, i bicemo nas dvoje sami sa bebom. Cekam kontrolu da cujem nesto vise, malo spavam, pritisla mi je sve u stomaku, osecam se kao morz koji se jedva okrece u krevetu. 😁





Bebana17 -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/20 [chat] (18.3.2020 10:48:46)

I ja sam se to pitala, Beco, ja imam zakazano 10 aprila, do tada cu saznati vec kako i sta. Moj sin je sada na orl klinici u klinickom centru, ima zakazan pregled jer ima ozbiljnu apneju, muz i ja smo isprepadani samo tako, i po deset_ sekundi zna da ne dise u snu, i to se ponavlja jako cesto u toku sna, a seka je u toku noci bilana orl klinici jer ju je jako bolelo uvo, pa je sada opet na antibioticima. Mislim da mi svo troje starije dece ima problema sa trecim krajnikom, jer svi hrcu, dok sin ima i apneju. Najvise sam ljuta na sebe jer sam ih pocetkom marta bila vratila u vrtic, do tada su bili zdravi. Kakva sam glupaca ispala, kroz par dana su uveli zabranu za vrtice, ali moji su se vec porazboljevali.





blizanac2 -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/20 [chat] (19.3.2020 9:37:01)

Bebana, bas mi je zao sto su bolesni. 😢 Nemoj sebe da krivis, da si znala da ce biti tako ne bi ih slala u vrtic, ko je ocekivao ovakav kolaps u drzavi. Da li su decica bolje? Antibiotik sigurno radi svoje. Kako je bebac? 





blizanac2 -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/20 [chat] (19.3.2020 10:20:14)

Zene, treba mi pomoc, koji zahtev se skida sa sajta sekretarijata za otvaranje porodiljskog? 





Bebana17 -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/20 [chat] (20.3.2020 21:09:01)

https://www.beograd.rs/images/file/f335ae4b039c36e46808cac49fce7fa2_5211135962.pdf

Ovaj obrazac ti treba, blizanac.




Beca.t -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/20 [chat] (20.3.2020 22:00:19)

Zvala sam DZ, kazu za sada se obavljaju pregledi za bebe a da zovemo dan pre da proverimo.


Bebana jesu li deca bolje?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>