RE: Razgovori mama 03/20 (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


flamingos -> RE: Razgovori mama 03/20 (24.3.2020 11:21:05)

Super Bebi,uživajte i u naše ime❤





Ana RR -> RE: Razgovori mama 03/20 (24.3.2020 11:32:57)


IZVORNA PORUKA: bebilule

Mi odosmo u dvorište na snijeg. Taman niko jop nije izašao, da možemo uteći kasnije. Pravićemo Snješka. 




Kod nas veejeeee, dvorište je zatrpano!




Milena18 -> RE: Razgovori mama 03/20 (24.3.2020 11:54:39)

Dobar dan!
Ivanka, kako je Iva?
Pari, tvoji sinusi su ok sada?

Mi bile napolju, pravile Sneška i anđele u snegu. Puno je napadao i još veje, M se baš raduje. 
Mm otišao kod majke, ne sviđa mi se baš što se toliko šećka tamo-amo, ali šta da radimo. Još danas će joj previti ranu, pa će valjda ređe ići.





princezica1 -> RE: Razgovori mama 03/20 (24.3.2020 12:26:38)

Napolju je prava zimska mecava! U petak smo nosili samo dukserice.




flamingos -> RE: Razgovori mama 03/20 (24.3.2020 14:37:26)

Divno Milena,uživali ste na snegu❤





pari -> RE: Razgovori mama 03/20 (24.3.2020 18:54:45)

Mi bili dva puta po 15 min na snegu...duvao je vetar jako ali oni su hteli na sneg,M se baš radovao.

Pravila danas supu i picu, baš mi je dobro ispala, ali zato brauni onako...A T mi zaspala na šanku za stolicom dok je jela brauni 😁
Ne znam kako da organizujem njeno dnevno spavanje s obzirom da smo u garsonjeri, a više ne sisa...kako da je uspavam??? Imate ideju?
Milena, hvala što pitaš, ok sam!Ti?
Druge mame?




flamingos -> RE: Razgovori mama 03/20 (24.3.2020 19:25:42)

Super Pari kada si dobro,ti i svi tvoji.Ako ste uživali na snegu.Mi odgledasmo slagalicu,sad gledamo neki crtani,više kao dečija serija.Ostale mame,deca,kako ste?





vonavoj -> RE: Razgovori mama 03/20 (24.3.2020 19:43:21)

Pari,uspela si da je odviknes?!?!

Ja legnem pored M,i pravim se da spavam..ili mu pustim crtani,pokrijem ga..i tako..Ja sam spremila gacice,i kad otopli,za 10ak dana krecem sa odvikavannem od pelena! Drzite fige!




jess021 -> RE: Razgovori mama 03/20 (25.3.2020 7:58:49)

Jutro mame, mi smo poranile. Nakanjujem se da idem u prodavnicu, a mrzi me da se oblacim. Sneg ne prestaje da pada.


Pari, prestale ste sa sikenjem? I kako sad spavate? 




pari -> RE: Razgovori mama 03/20 (25.3.2020 9:33:16)

Nocas zaspali tek u ponoc jer je T spavala u 6 popodne...probudila se jutros u pola 5 i spavala do 9...Nadam se da ce sve biti ok. 

Poslednji put je sisala u subotu uvece tako da je to to definitivno. Srecna sam sto smo zavrsile...dosta je bilo...
Treba smisliti sta cemo danas...
Kako ste mame?




vonavoj -> RE: Razgovori mama 03/20 (25.3.2020 9:36:39)

Bravo pari,kako si uspela? Sad ce da pocne bolje da pajki!

I moj M kasno zaspi,sve smo poremetili,svi kasno legnemo prodje 11.i duze dok zaspimo.Evo tek smo sad doruckovali.




pari -> RE: Razgovori mama 03/20 (25.3.2020 9:52:10)

Rekla sam joj u subotu uvece da se pokvarilo mleko, da nema vise mleka...to sam ponavljala stalno...

Jedino sto nam je uspavljivanje sad problem...preko dana pogotovo...uvece je i ok, legnemo svi, pricam pricu, malo je ljuljuskam...




flamingos -> RE: Razgovori mama 03/20 (25.3.2020 9:56:07)

Bravo Pari.Von,držimo fige.Nema nam Emice.Nadam se da ste svi dobro.❤





vocicana -> RE: Razgovori mama 03/20 (25.3.2020 10:44:07)

Dobro jutro
Pari, pa bravo za vas dve devojke, bravo! Ja sams e juce sekirala, mali se zalio da gaboli vrat, msm boginjice su mu izasle na najneverovatnijim mestima, tako iz uha dve i tacno se zali da ga tu boli gde su bile dev tik jedna uz drugu. Pije vitamine, jede lepo, pa taman ce oporaviti organizam do ponovnog kretanja u vrtic.




Milena18 -> RE: Razgovori mama 03/20 (25.3.2020 12:13:33)

Dobar dan!
Pari, bravo za prestanak sikenja! Ipak nije prošlo teško. Kod nas je to večernje uspavljivanje išlo teže deset_ak dana možda. Ja sam isto bolje što se sinusa tiče, malo mi samo bude zapušen nos ujutru.
Voci, nisam ispratila - Damjan je dobio boginje skoro? Ti radiš i dalje, je l'' tako?
Mi se danas bacili svi na čišćenje. Sada pravimo pauzu. M užina, pa na spavkanje.




Khaleesi -> RE: Razgovori mama 03/20 (25.3.2020 12:22:32)

Cao mamike.

Pari bravo za odbijanje! Meni su oba puta mnogo teska bila.... Vona drzimo fige za pelene... Ja svaki dan nesto sredjujem. Valjda sto smo po ceo dan u kuci pa vise i prasine i deca samo se presvlace i raznose igeacke iz sobe u sobu... Juce sam ih u 12 izvela na sneg i to u skolskom dvoristu. Vejalo je i duvalo, same smo bile izigrale su se. Danas se vec otopilo pa smo unutra. Ali juce je bilo predivno. Samo sto nismo imali brdo da se spustamo, ali sta je tu je. Sad malo da predahnem pa nastavljam dezinfekciju stana 🤣




mama Jo -> RE: Razgovori mama 03/20 (25.3.2020 13:00:09)

Pozdrav zenske.
Kh, nema te dugo... Sta ima novo? Ne znam da li si pisala, mozda nisam ispratila.
Pari, eto i nije bilo tako tesko. Sredice se i to uspavljivanje vec.

Sta ima kod ostalih? Mi bili malo na snegu, sad da privedem rucak kraju pa da vidim ko ce da spava, a ja svasta planiram.
Kh, taki i ja ili kuvam ili nesto sredjujem i brisem 🤣




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 03/20 (26.3.2020 5:33:41)

Pari sjajno. Bravo za curicu. Moj P se i dalje budi. Jednom minimum. 

Ja nikako da se pokrenem. Prespavala sam se ovih dana 😂 neka posle ovog virusa ocekujem krizu tako da cu morati raditi posle non stop i bez spavanja. 
Sneg se topi. Sendi oko 9 vodim kod veterinara. Valjda ce mi dati doze leka za 5 dana. Jer stvarno mi je cimanje da je bas sad u ovom trenutku vodam tamo amo. A da ne kazem komplikacije oko rukavica maski i td. 
Idem da mozda krenem nesto da mesim. Puter kifle one sto Rosita pravi. Sjajne su. 
Nema nam Rosi kad smo vec kodnnje. Nadam se da je ona otisla dole u Srbiju sa decom na selo. 




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 03/20 (26.3.2020 8:32:01)

Dobro jutro radni narode. Nema nam Rosite, smeško...


Moji spavaju. Ja sam poranila zvog maski. Idem sad da kupim. Opet sam legla u 2. Kucaj, kucaj.




jess021 -> RE: Razgovori mama 03/20 (26.3.2020 8:38:07)

Jutro!



Ljiso, kakve su to kifle? Ja samo mesim i pecem ovih dana, sto kaze jedna moja drugarica toliko cu se izvestiti da u junu mogu da pravim torte za svadbe🤣
Emice, Rosita...javite se
Sanja, jesi uspela da nadjes maske? I kod nas su valjda stigle, ali nisam mogla da ustajem. Moracu da potegne neke veze. 




Khaleesi -> RE: Razgovori mama 03/20 (26.3.2020 8:43:14)

Jutro mamike

Ja evo ustala sa M da pratino tv skolu. Sinoc sqm pravila projice sa koprivom i spanacem. Bas su lepe ispale imamo i za dorucak. Mama Jo napisem po nesto, nego sto me izbacuje stalno da li zbog neta i kada napisem pa mi se izbrise bas me iznervira. Valjda cu danas da uradim nesto konkretno po kuci 🤣




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 03/20 (26.3.2020 8:49:11)

Jess ukucaj u gugl neodoljive puter kifle recept se nalazi na kulinarki




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 03/20 (26.3.2020 9:26:19)


IZVORNA PORUKA: jess021

Jutro!



Ljiso, kakve su to kifle? Ja samo mesim i pecem ovih dana, sto kaze jedna moja drugarica toliko cu se izvestiti da u junu mogu da pravim torte za svadbe🤣
Emice, Rosita...javite se
Sanja, jesi uspela da nadjes maske? I kod nas su valjda stigle, ali nisam mogla da ustajem. Moracu da potegne neke veze. 


Nisam nasla. Bas sam se iznervirala, jer je apotekarka rekla da ce biti sutra. Kaze nece ni bti.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 03/20 (26.3.2020 9:27:49)

Inace, ja mesim standardno. I pre ovoga sam mesila. Samo gledam da bude posno, da mozemo muz i ja da jedemo.




flamingos -> RE: Razgovori mama 03/20 (26.3.2020 9:47:05)

Dobro jutro i od mene.Evo me u kuhinji.Zamesila sam za picu,sad da ispečem i da jedemo.Dete da prati nastavu od 11:30 h,da piše-sve isto u krug.Nadam se da ste svi dobro.Ljubim vas❤





Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>