RE: Pohađanje nastave od kuće (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Od đačića do đaka



Poruka


flamingos -> RE: Pohađanje nastave od kuće (19.3.2020 22:01:36)

Ivanka,ni nasa ih ne zove,vec imaju anketu da popune ko je urado,a ko nije sve sto je zadato.





Tiziana -> RE: Pohađanje nastave od kuće (19.3.2020 22:27:45)

Kod nas se prof. francuskog naozbiljnije potrudio. U nasoj skoli se uci fra od 1.razreda i imaju bas puno casova fra, pa treba sada i to ozbiljno pokriti jer je on egal sa srb i mat.Covek je na neku platformu postavio gradivo. Trazio je od dece da svako napravi svoju tablu na toj platformi i da tamo postavlja sve sto im on zada. Takodje je poslao i yt linkove sa predavanjima. Videcemo sutra kako ce to funkcionisati. 




mati -> RE: Pohađanje nastave od kuće (19.3.2020 22:28:48)

Nasa uciteljica svakoga dana salje na viber grupu, gde su roditelji, sta imaju za domaci tog dana. U stvari nije sve ni domaci vec i nove lekcije. Ovo sto rade na TV-u, deca su odavno prosla... Tako da osim domaceg, mi roditelji smo i u ulozi ucitelja. Nama je ovo bas puno. Ne znam sta bi da su obojica skolskog uzrasta. I sa ovim jednim se ganjam




flamingos -> RE: Pohađanje nastave od kuće (20.3.2020 10:15:40)

Sptemno je dete za školu.





princezica1 -> RE: Pohađanje nastave od kuće (20.3.2020 10:27:01)

Nastavlja se bombardovanje zadacima i danas, sama cu napraviti selekciju kad vec oni kojima je to posao nece.




branki* -> RE: Pohađanje nastave od kuće (20.3.2020 10:41:18)

Ja isto selektujem.kao razredna,moj čas trpi,tj ništa još nisam davala.tek ću od ponedeljka.ali,ne dajem im sve da rade.radili su matematiku..obnovili ovo sa rtsa.još istoriju i fiziku sam dala danas.ostalo čeka. .Pri tom ih stalno nadzire jer su deca..roditelji verovatno rade. Večeras ću da zovem roditelje da vidim kako ide.šta oni kažu. 





IvanaSK RR -> RE: Pohađanje nastave od kuće (20.3.2020 14:16:34)

Meni je ovo strasno. Ne znam ko da mu objasni zadatke koji mu nisu jasni. I kad ne radim,pola toga ne znam,maca koja non stop vice da joj je dosadno...  Non stop neki domaci,toliko nisu imali ni dok su isli u skolu.Razmišljam da odustanemo od svega pa nek ponavlja 




mati -> RE: Pohađanje nastave od kuće (20.3.2020 14:47:57)

Ivana ja te potpuno razumem i isto se osecam. Pritisak jr ogroman. Danas su me smlatile note, i uglovi, drzanje i koriscenje lenjira, sastav i pesmica su bili razonoda. Ovo je stvarno previse...




Ivanka 75 -> RE: Pohađanje nastave od kuće (20.3.2020 15:20:28)

Hi hi hi


I sad kazite da uciteljice sa njima ne rade nista 😊😊😊




flamingos -> RE: Pohađanje nastave od kuće (20.3.2020 15:40:47)

Da Ivanka,zlatne su naše učiteljice😁





IvanaSK RR -> RE: Pohađanje nastave od kuće (20.3.2020 17:45:01)

Pa meni bas i nije smesno.  Da mislim da nastavnici ne rade ništa ostavila bih ga kuci i ja mu predavala.Medjutim,ja nisam nastavnik i svako treba da radi svoj posao.  




vonavoj -> RE: Pohađanje nastave od kuće (20.3.2020 17:50:58)



IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Meni je ovo strasno. Ne znam ko da mu objasni zadatke koji mu nisu jasni. I kad ne radim,pola toga ne znam,maca koja non stop vice da joj je dosadno...  Non stop neki domaci,toliko nisu imali ni dok su isli u skolu.Razmišljam da odustanemo od svega pa nek ponavlja 


Ne opterecuj se..polako,koliko uspes.




Ivanka 75 -> RE: Pohađanje nastave od kuće (20.3.2020 17:54:13)



IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Pa meni bas i nije smesno.  Da mislim da nastavnici ne rade ništa ostavila bih ga kuci i ja mu predavala.Medjutim,ja nisam nastavnik i svako treba da radi svoj posao.  



Pa sad ne mozes da se ljutis na njih. Vnredno je stanje. Imacete vikend da nadoknadite sta treba. Polako i strpljivo. 




IvanaSK RR -> RE: Pohađanje nastave od kuće (20.3.2020 19:14:55)

E pa sad se bas i ljutim na njih.  Da li je stvarno neophodno da ih toliko bombarduju skolom trenutno?!Kako misliš vikend?




Ivanka 75 -> RE: Pohađanje nastave od kuće (20.3.2020 19:15:42)

Pa za  vikend im valjda nece zadavati svaki dan po nesto





Tiziana -> RE: Pohađanje nastave od kuće (20.3.2020 19:23:48)

Bice lakse, samo da se svi uhodamo i sa skolom i sa poslom..

Nece sigurno biti kvalitetno kao da su isli u skolu, ali ce im znaciti da ne pogube potpuno konce. 




IvanaSK RR -> RE: Pohađanje nastave od kuće (20.3.2020 19:59:52)

Nastavu imaju i subotom. Svejedno mi je da li je vikend ili ne,dele im minuse kad ne urade domaci! Svejedno mi da li je vikend ili ne,jer ja to nemam pojma a samim tim ne znam ni da mu objasnim 😆




veselicaa -> RE: Pohađanje nastave od kuće (20.3.2020 21:08:01)

Mi od danas stižemo na vreme da uradimo,može dete i da izadje napolje da se igra.Pisala je po ceo dan,školski pa domaći rad pa učenje.Sada stiže sve,ja sa njom gledam online nastavu,slikam ako nešto ne stigne da zapiše.




Ivanka 75 -> RE: Pohađanje nastave od kuće (20.3.2020 21:10:45)

Ivana, izvini, koji razred je dete? 





veselicaa -> RE: Pohađanje nastave od kuće (20.3.2020 21:12:24)

6.razred je Stefan.




Ivanka 75 -> RE: Pohađanje nastave od kuće (20.3.2020 21:15:12)

Nisam znala, hvala Vesi.




Ivanka 75 -> RE: Pohađanje nastave od kuće (20.3.2020 21:18:57)

Ivana, prvo ti procitaj sta mu treba, ukapiraces sigurna sam. Pa mu polako objasni. Tako je kpmsinica jesenas sa cerkom zbog bolesti sedela kod kuce, morala da nauci da uci sa detetom. 3 meseca izolacije deteta i uspele su. 





princezica1 -> RE: Pohađanje nastave od kuće (20.3.2020 21:39:50)

Ivana slikaj zadatke koji su problematicni i okaci ovde. Mozemo da se pomazemo.




Misha i Ljisha -> RE: Pohađanje nastave od kuće (20.3.2020 21:44:18)



IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Nastavu imaju i subotom. Svejedno mi je da li je vikend ili ne,dele im minuse kad ne urade domaci! Svejedno mi da li je vikend ili ne,jer ja to nemam pojma a samim tim ne znam ni da mu objasnim 😆



Ivana bre slikaj ovde svi cemo pripomoci Stefanu. Ljubim te. 




Ivanka 75 -> RE: Pohađanje nastave od kuće (20.3.2020 21:46:04)

Odlicna ideja Ljisho!


Ivana na RR imas sve sto ti treba! 👍




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>