RE: Pohađanje nastave od kuće (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Od đačića do đaka



Poruka


flamingos -> RE: Pohađanje nastave od kuće (4.8.2020 9:44:32)

Ma i kombinacija,za ove niže-samo koliko toliko da ifu u školu.





Tiziana -> RE: Pohađanje nastave od kuće (4.8.2020 10:33:16)

Meni je za sina, za 5. razred negde i bitnije da ide u skolu nego za cerku koja ce 3. On mora da vidi kako izgleda ta nastava, kako izgleda kad je svaki cas neki drugi nastavnik itd. Takodje mislim da je jako bitno da i njih nastavnici makar malo upoznaju da znaju ko koliko moze, zna i sl..
Bas mi nije svejedno sto je sad na mini prekretnici i sto ce sve biti nekako traljavo,a sigurno ce biti. Sve i da krenu u septembru to nece dugo trajati..




Andjelcicc -> RE: Pohađanje nastave od kuće (5.8.2020 12:49:57)

Takodje mislim da ce krenuti, ali da to nece dugo trajati, svi ce u jednom trenutku biti online, bas me izludjuju sa predlozima, citam od jutros cas 30 ili 35 minuta, dezinfekcija 20 minuta, ludost totalna




flamingos -> RE: Pohađanje nastave od kuće (5.8.2020 12:51:22)

Ma ko bi ga znao do početma septembra šta će da bude.Stalno menjaju,te ovako,te onako.Videćemo.❤







physio70 -> RE: Pohađanje nastave od kuće (5.8.2020 12:59:56)

Casovi moraju biti skraceni zbog smena djaka na tri sata. Mislim da nije bitno da li ce trajati 30 ili 35 minuta.




Andjelcicc -> RE: Pohađanje nastave od kuće (5.8.2020 13:18:35)

Znam, napisala sam sta sam procitala





flamingos -> RE: Pohađanje nastave od kuće (6.8.2020 9:06:32)



IZVORNA PORUKA: Andjelcicc

Znam, napisala sam sta sam procitala


Tako i ja pročitah.Izmeniće do septembra još koliko puta.Ne znam,videćemo.Valjda i ovo jednom prođe i počnemo normalno da funkcionišemo.❤





Tiziana -> RE: Pohađanje nastave od kuće (6.8.2020 9:21:13)

U septembru ce nas docekati neka 88 verzija koju sada ni ne pominju. Menjaju modele na dnevnom nivou. Sad se ukljucio i krizni stab,bice to ludnica...




Ivanka 75 -> RE: Pohađanje nastave od kuće (6.8.2020 10:01:05)

Mene juce komsinica zvala da me pita za, misljenje o kombinovanoj nastavi. Reko nemamo ga 😂 Ima do septembra jos ds menjaju. 





zivka -> RE: Pohađanje nastave od kuće (6.8.2020 10:33:27)

Ne mogu da kazem da me ne dotiče, al stvarno mi je zao da ne idemo u skolu. U skoli se ne uci samo gradivo koje je predvidjeno planom i programom. Socijalizacija, imunitet se stiče, obaveze... Nadam se da ce staviti nekog novog ministra jer Šarčeviću sad ističe mandat. Treba uvoditi novine u skledi s vremenom u kom živimo, al bas i ne preterivati-hologramski nastavnici 🥴 onda i ucenike tako neka stave u klupe. Nismo jos na tom nivou... Škola je kao organizam-živi kad su djaci, nastavnici, tetkice, servirke , pedagozi....i svi poredu tu. Isla sam do skole vise puta od maja kad smo privodili kraju. Sad pre par dana sam bila-sablasno bez dece i ljudi. A bas volim moju slu tj obe moje skole.





flamingos -> RE: Pohađanje nastave od kuće (6.8.2020 11:30:41)

Apsolutno se slažem sa svinme što si napisala.❤






zivka -> RE: Pohađanje nastave od kuće (6.8.2020 12:17:21)

Hvala 🙂





Sanjica26 RR -> RE: Pohađanje nastave od kuće (6.8.2020 12:35:07)

Mene vec muka hvata od septembra i mog rasporeda. 





physio70 -> RE: Pohađanje nastave od kuće (6.8.2020 12:54:04)

Prica se da ce djaci nositi maske u skoli. U ucionici ce navodno biti najvise 10 djaka.




flamingos -> RE: Pohađanje nastave od kuće (6.8.2020 12:56:01)

Tako se priča,ko bi ga znao.Blizu je septembar,videćemo.





Sanjica26 RR -> RE: Pohađanje nastave od kuće (6.8.2020 12:57:02)

Pise i da nece nositi sve vreme. Sve je to na papiru, a videcemo kako ce biti u praksi. I kad dobijem saopstenje od ministarstva tek cu tada znati kako ce biti. 





zivka -> RE: Pohađanje nastave od kuće (7.8.2020 23:23:37)



[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2082085-6810.jpg[/img]




Mirko Svirko -> RE: Pohađanje nastave od kuće (7.8.2020 23:26:35)

Zivka,danas sam bas videla ovu sliku...

Tesko nama.




zivka -> RE: Pohađanje nastave od kuće (7.8.2020 23:38:34)

Vise ne znam sta da mislim... Sve se nadam staće...a vidim da poznanici i neki prijatelji jedva živu glavu izvukoše a neki ne...a većina prodje lagano...A sa nastavnom...Čini mise da bi bilo ok početi samo on-line a posle kraćeg perioda postepeno ih uvoditi u skolu...




flamingos -> RE: Pohađanje nastave od kuće (8.8.2020 8:18:47)

Ha,ha,lepo ispisano-mislim vezano za sliku i školu.Saznaćemo uskoro.Mnogo brzo prolaze dani.





Misha i Ljisha -> RE: Pohađanje nastave od kuće (8.8.2020 8:46:39)

Evo nije mi jasno preterivanje. Nek kazu skolama resite sami kako hocete a da bude u skladu sa merama. Zasto bratancev razred da dele i skracuju nastavu kad ih ima 12 u razredu i svi sede u prvoj klupi. Malo dece u selima ima a za gradske skole nek se napravi plan. Takodje zasto su idioti pa skresali broj razreda pa ih u svakom ima po 30




Tiziana -> RE: Pohađanje nastave od kuće (8.8.2020 9:10:11)

Ja sam nacula da nasa skola pravi neki svoj model i da ce nastave svakako biti. 





Sanjica26 RR -> RE: Pohađanje nastave od kuće (8.8.2020 10:34:25)

Nijedna skola ne može da napravi svoj model osim onog sto je ministarstvo ponudilo. Ima nekoliko modela i za jedan treba na nivou nastavnickog veca da se odlucimo.  Dobili smo mail od strane ministarstva kako da postupamo. 




Misha i Ljisha -> RE: Pohađanje nastave od kuće (8.8.2020 11:30:49)



IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Nijedna skola ne može da napravi svoj model osim onog sto je ministarstvo ponudilo. Ima nekoliko modela i za jedan treba na nivou nastavnickog veca da se odlucimo.  Dobili smo mail od strane ministarstva kako da postupamo. 




Stvarno? Ali tocje tupavo. Na selu deliti odeljenne na dva a ima ih 12 😂 ne moze nikako biti isto za sve




Tiziana -> RE: Pohađanje nastave od kuće (8.8.2020 12:02:21)

Mi zmo tu info culi od direktorke, nije rekla kazala... kod nas je nastava u dve smene, moraju nastavu da prilagode tome.





Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>