RE: Pohađanje nastave od kuće (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Od đačića do đaka



Poruka


Misha i Ljisha -> RE: Pohađanje nastave od kuće (25.3.2020 4:56:15)

Jao juce i prekjuce radimo svi fizicko. I D i P i ja. A ovi ko mrtva puvala. Ja dizala atmosferu 1 2 3 4 2 2 3 4 3 2 3 4.... druga ruka druga strana i td. Mogli bi malo da zivnu. Takodje ata ima da gledamo uciteljicu  neka uciteljica stane sa strane a nek se na monitoru vidi ono sto je njima na platnu tj na tabli. Jer D ima problem da vidi sta pise. Inace stize sve. Icteljica svaki dan na viber posalje  domaci. Ne slikamo joj domaci. I gugl ucionicu uciteljica i nastavnica eng koriste. 





Tiziana -> RE: Pohađanje nastave od kuće (25.3.2020 9:40:00)

I ja teram moje cim se pojavi onaj cika na TV da rade vezbe. Svaki put kad se pojavi 🙂 Oni se klibere, smesan im.. Sin trenira 5x nedeljno u normalnim uslivima sad je kao lav u kavezu.. Cika nije nesto, al nek se malo razdrmaju. 




branki* -> RE: Pohađanje nastave od kuće (25.3.2020 10:12:17)

Ovo je lepa zamisao.neka postoji preko tva.i neka mi isto šaljemo ponekad dodatni materijal.loše je sto to ispadne obaveza i moranje.i onda sviti shvate kao umri ili živi. I najgluplje što direktor, koji je u frci zbog svog mesta,jaše po nama i gundja kako mu dodje.jer misli da ako ne prosledi sve,odlazi mu funkcija..I onda mi nastavnici panično šaljemo razne izveštaje, r a sporede..aMan. .





branki* -> RE: Pohađanje nastave od kuće (25.3.2020 10:14:59)

Juče sam u naletu ludila rekla Boki- Bojana,ti nećeš u skolu.Naučiću te da čitaš, pišes.množis  i sabiras i ok,govoriš strane jezike.dosta.





IvanaSK RR -> RE: Pohađanje nastave od kuće (25.3.2020 10:45:29)

Branki,ja sam rekla da ne mora nista da radi,nek ponavlja sesti razred 🙄




vonavoj -> RE: Pohađanje nastave od kuće (25.3.2020 11:00:01)

Hahhaa.vi ste lude! 

Evo moje gledaju cas likovnog i obe crtaju zastavu..ulazim u sobu,a one u pizamama sede i crtaju😂😂




Ana RR -> RE: Pohađanje nastave od kuće (25.3.2020 11:10:42)

I Marko crta [sm=smiley36.gif]




vonavoj -> RE: Pohađanje nastave od kuće (25.3.2020 11:14:58)

Kako su odgovorna deca,ozbiljno su shvatili. I fizicko su odradili.






Ana RR -> RE: Pohađanje nastave od kuće (25.3.2020 11:20:20)

Marko odradi i trening (tekvondo).




gagana83 -> RE: Pohađanje nastave od kuće (25.3.2020 11:50:39)

Ana, kako radi trening, sam?


Meni žao što Una nema treninge. I njoj fali, ali nemamo uslova ceo trening kući da radi, fali prostora, a i ne radi joj se kad je sama. Zato radi neke vežbe sa yt.
Juče prvi put bio čas engleskog. Smorilo se dete, radili brojeve i boje, četvrti razred 🤦




Didy -> RE: Pohađanje nastave od kuće (26.3.2020 0:14:01)

I Sofija je crtala zastavu. 🤣
Moji uglavnom sve rade sami. Ja samo uđem jednom u 3-4 dana u gugl učionicu da bacim pogled jer je Stefan dva puta do sad prevideo mejl od silnih koliko im stiže u inbox. Vidim da uredno kači domaći (ni ne uđem u sliku da vidim šta je poslao), dobija komentare - Bravo! Očekivano dobro. Tako da - Ne bih ja tu ništa dirala. 🤣Sofijina učiteljica šalje na viber, a nastavnice engleskog i veronauke na gugl učionicu. Iz vibera samo dam da prepiše zapis, ne kontrolišem ništa, ne znam ni kad bih.
Sofija ima časove baleta preko skajpa.
Ja držim onlajn časove engleskog grupama preko video konferencije i imamo gugl učionicu. Deci se dopada. A hit mi je kad mi se moja deca uključe iz druge sobe u video konferenciju na čas. 🤣 Ja imam više časova nego kad je stanje redovno. Otimamo se za uređaje i radnu sobu, haos. 




Sanjica26 RR -> RE: Pohađanje nastave od kuće (26.3.2020 8:29:46)

Dobro jutro. I mi smo crtali katru. 😀T je skroz samostalna. Nista ja ne radim sa njom. Samo pregledam poruke da nije nesto preskocila. Ali to je za nju nemoguce. Sve mora da isprati. Na vise frontova je skoro svaki dan: sa uciteljicom, nastavnikom engleskog i nastavnikom veronauke, nastavnicom violoncela i nastavnicom engleskog.


Kod mene je celodnevna aktivnost. Do kraja nedelje sam duzna da predjem na google ucionicu. Vec sam ga sredila. Samo da posaljem deci moj kod. 
Danas treba da posaljem operativne planove za tri skolse.Uopste nam nije dosadno. 




Khaleesi -> RE: Pohađanje nastave od kuće (26.3.2020 8:48:21)

Mi svako jutro poranimo da pratimo. Mala spava, spavala bih i ja ali moram da ispratim prvaka 😋 posle da vidimo sta uciteljica pise da se radi.... 





princezica1 -> RE: Pohađanje nastave od kuće (26.3.2020 10:56:33)

Khalesi moze da gleda na rts planeti i kasnije nastavu.




Ana RR -> RE: Pohađanje nastave od kuće (26.3.2020 11:00:50)


IZVORNA PORUKA: gagana83

Ana, kako radi trening, sam?


Meni žao što Una nema treninge. I njoj fali, ali nemamo uslova ceo trening kući da radi, fali prostora, a i ne radi joj se kad je sama. Zato radi neke vežbe sa yt.
Juče prvi put bio čas engleskog. Smorilo se dete, radili brojeve i boje, četvrti razred 🤦


Uglavnom sa mm ali i sam. Prvo zagrevanje pa onda udara fokusar, vežba udarce itd. I treneri šalju na viber šta da rade.




mati -> RE: Pohađanje nastave od kuće (26.3.2020 12:35:42)

Mi smo cas fizickog ozbiljno shvatili. I bas znaci... Poredjamo se pa kud koji... [sm=smiley36.gif] Jos i ova mala trci i laje nije joj jasno sta se desava




branki* -> RE: Pohađanje nastave od kuće (27.3.2020 6:06:05)

I mi vezbamo kad je fizicko! 




Tiziana -> RE: Pohađanje nastave od kuće (27.3.2020 11:25:58)

Cika za fizicko je malo preambiciozan sa onim sklekovima neki dan, ali i moji rade svaki put kad ima na tv, vise puta dnevno. 





mati -> RE: Pohađanje nastave od kuće (27.3.2020 11:43:23)

Da, pobedio je sa sklekovima... [sm=smiley36.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Pohađanje nastave od kuće (27.3.2020 12:05:48)

Ja sa ovim vezbama shvatam koliko sam zakrzljala😀





princezica1 -> RE: Pohađanje nastave od kuće (27.3.2020 12:22:37)

Da li je cika ambiciozan ili smo mi zardjale [sm=smiley36.gif]




Tiziana -> RE: Pohađanje nastave od kuće (27.3.2020 12:35:58)

Ja sam definitivno zardjala. 5 dana nisam izasla iz kuce. Danas sam pesaka otisla do posla da pokupim maske koje su nam obezbedili, popela se na 5.sprat i vratila se kuci, vec imam najavu upale.🙂




gagana83 -> RE: Pohađanje nastave od kuće (28.3.2020 16:48:50)

Moje dete danas imalo prvi test iz engleskog. Preko aplikacije Zoom.

Nastavnik im je poslao link preko kog su se prijavili, poslao test koji su radili 45 minuta. Nakon toga je poslao rešenja i roditelji su imali 10 minuta da pregledaju, boduju (ovo mi nije jasno, što roditelji to rade) slikaju i pošalju na mail. U principu, zadovoljna sam kako je ispalo. Mada nešto imam osećaj da će biti više petica nego ikad.




mati -> RE: Pohađanje nastave od kuće (28.3.2020 16:53:28)

Gagana, a zasto danas?
U sustini tako su i rekli da ce biti, samoocenjivanje, ipak, ucitelji dece vec od drugog razreda poznaju svoje djake, tako da dobro znaju kakve su im mogucnosti. Ako nekoga deca i roditelji lazu, lazu samo sebe. Ucitelji i nastvnici imaju uvid i u prethodne ocene i znanje...




gagana83 -> RE: Pohađanje nastave od kuće (28.3.2020 17:11:46)

Test su danas radili baš zato što je vikend  pa je više roditelja kod kuće. 
Šta znam, ja sam strožija i od učiteljice i od nastavnika engleskog. Kaže moje dete nakon testa " Tičer mi nikad za to ne bi oduzeo poen" 😁





Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>