|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izolacija
25.3.2020 14:07:26   
mama Jo
Ahahahha user posted image
Znaci uskoro ce i vrtic na RtS-u da bude user posted image
Eto konacno da meni bude lakse jer mi nijedno dete ne ide u vrtic, ja bar ne dobijam zadatke user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Izolacija
25.3.2020 14:31:50   
jess021
Eto Mama jo, u svemu ima nesto dobro🤣🤣


Mi danas pravimo barbie tortu, ali sa likom Elze, torta napravljena jos samo da je ukrasimo. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Izolacija
25.3.2020 14:46:08   
flamingos
Jess,bravo za vas.A povod je?


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Izolacija
25.3.2020 15:12:45   
mama Jo
E jess, bas bi mogle i mi jedan dan da napravimo tu torticu, nismo nikada, moje smizle bi garant odlepile, moram samo nekako recept prilagoditi njima... Kontam da je za to najbolja ona obicna plazma torta, a?
U principu dajem im plazmu ponekad, smeju maslac, samo secer zamenim, dodam voce. Super, bas si mi dala ideju 😉

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Izolacija
25.3.2020 15:45:05   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: gagana83

Moje dete izlazilo juče. I danas će. Kapa, rukavice, ski pantalone i jakna i piči. Dobro, ona je velika. 


A u kući, pored obaveza oko nastave, igramo tablić, monopol i radi vežbe, pustim joj na you tube. Sa babom crta, obe to vole.
Ali zato, pošto ja radim i obaveze imam isto kao i ranije, za razliku od većine kojima sad kuća blista, ja jedva stižem osnovno da sredim. 
Gledam da se zanimam sa Unom, u suprotnom, ona bi samo buljila u telefon, jer šta da radi dete od 10 godina u kući.




Meni kuca tek sad ne može da blista. Non stop sam za racunarom. Svaki dan mi je isprogramiran. Ali gledam kad pravim pauzu da se igram sa decom, kad T zavrsi sa obabezama. Treba da odem do dexy co da uzmem T monopol. To nam trazi odavno. 
I T bi buljilja u telefon. Sad moramo napraviti neki balans jer mogu lako da se navuku s obzirom da ne mogu cesto da izlaze. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Izolacija
25.3.2020 16:37:50   
jess021
Flamingos, povod je da imamo vremena 😉


Mama Jo, ja sam pravila belu plazmu, ali pola mere. Moze bilo koja torta, samo okrugla. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Izolacija
25.3.2020 17:00:52   
flamingos
A,to,vremena imamo koliko hoćeš.Evo nudim palačinke.Dete završilo sav domaći i sad se sladimo palačinkama❤


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Izolacija
28.3.2020 20:55:54   
Filadendronka
Dear All, its For those who are with children, this will keep you quite busy today. If you type an animals name into Google (on an iPhone or Android) and then press ‘View in 3D’. It brings up your camera and then 30 seconds later you have a tiger in your house! You can take a photo of the kids with them and they can walk around it. 
You can also find a:
LionTigerCheetahSharkHedgehogDuckEmperor penguinWolfAngler fishGoatRottweilerSnakesEagleBrown bearAlligatorHorseShetland ponyMacawPugTurtleCatOctopusDogGolden Retriever.

Na Androidu mi ne radi, a na Iphone odlicno.
 
https://www.edinburghnews.scotsman.com/education/google-3d-animals-how-see-ar-tigers-lions-penguins-pandas-and-wolves-google-2519546?amp%22




< Poruku je uredio Ana RR -- 28.3.2020 23:21:48 >

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Izolacija
28.3.2020 22:55:18   
mama Jo
Ja ne mogu da otvorim Fil...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Izolacija
28.3.2020 22:58:40   
dunja RR
Ni ja, Fil ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Izolacija
28.3.2020 23:04:26   
princezica1
Kazu kineski strucnjaci da cemo uz izolaciju resiti problem corone za 2 meseca najkasnije. Bas da vidimo. Znate li je od sutra vec policijski cas u 15h?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Izolacija
28.3.2020 23:19:03   
flamingos
Princezice,mislim da jeste od sutra policijski čas.


(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Izolacija
28.3.2020 23:20:56   
dunja RR
Princezo sutra, i svakog narednog vikenda do kraja vanrednog stanja je od 15h pol.čas, a radnim danima od 17, ja sam tako shvatila.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Izolacija
28.3.2020 23:21:33   
Ana RR
Fil, uredila sam link, sada može da se otvori.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Izolacija
28.3.2020 23:24:01   
Khaleesi
Mi smo svakako u kuci, tj stanu nemamo gde. Mene je malo i strah da se trudna set_am a i za decu me je strah. Tako da nam novi pc ne znaci mnogo. Samo sto eto ako odemo na selo u 9 ujutru u 12 vec moramo nazad a to je bzv... Jer mm radi i danas i sutra prekosutra... 😐Valjda ce i pre ta 2 meseca da prodje da izadjemo napolje malo


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Izolacija
28.3.2020 23:53:36   
princezica1
Nisam bila sigurna da li novi pol. cas vazi od sutra. Hvala Dunja. Izdrzacemo i ovo.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Izolacija
29.3.2020 8:00:27   
mama Jo
E sad mogu da otvorim, hvala Ana... Juce smo to otkrili, i bas je zanimljivo, probajte obavezno!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Izolacija
29.3.2020 10:10:31   
jess021
Ja sam probala sinoc sa vukom, nekako mi nije za decu, a ne bih da ih navlacim na to😊



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Izolacija
29.3.2020 10:22:09   
mama Jo
Nismo vuka ni probali... Macu, kucu smo non-stop 😊 Pandu jer J obozava pande, lava, zmijui tigra smo probali i nije im se svideo, pa smo uglavnom ove prve tri.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Izolacija
29.3.2020 10:31:54   
Filadendronka
Ja sam odusevljena zato sto je 3D prikaz i zivotinju mozes da vidis iz svakog ugla. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Izolacija
29.3.2020 11:19:14   
princezica1
Nema neka verzija za Android os?

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Izolacija
29.3.2020 11:51:39   
Filadendronka

In order to access this feature, your device will need to be AR enabled. 
For Android users, Google requires an operating system of Android 7.0 or later, originally shipped with the Google Play store already installed, and internet access.
For iPhone users, you need to be running iOS 11.0 or later. You’ll likely already be running iOS 11.0 or later, but if you’re not sure, simply head to your set_tings > general and then tap software upd_ate.

IZVORNA PORUKA: princezica1

Nema neka verzija za Android os?



(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Izolacija
30.3.2020 21:22:19   
nata11


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Dear All, its For those who are with children, this will keep you quite busy today. If you type an animals name into Google (on an iPhone or Android) and then press ‘View in 3D’. It brings up your camera and then 30 seconds later you have a tiger in your house! You can take a photo of the kids with them and they can walk around it. 
You can also find a:
LionTigerCheetahSharkHedgehogDuckEmperor penguinWolfAngler fishGoatRottweilerSnakesEagleBrown bearAlligatorHorseShetland ponyMacawPugTurtleCatOctopusDogGolden Retriever.

Na Androidu mi ne radi, a na Iphone odlicno.

https://www.edinburghnews.scotsman.com/education/google-3d-animals-how-see-ar-tigers-lions-penguins-pandas-and-wolves-google-2519546?amp%22






A gde je to view in life size? Nadjem ja 3d i sta dalje? 

_____________________________





(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Izolacija
30.3.2020 21:46:19   
mama Jo
Nato odmah sledeca opcija, kad ti prikaze to da pogledas 3d, pisd odmah posle... Ali izgleda da nece na svim telefonima, nor ja na mom nisam uspela, a na mm hoce, a moj tel.je noviji 🤔
Ne znam do cega je.
Takodje, i na njegovom smo prvih nekoliko malo duze cekali.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Izolacija
30.3.2020 21:46:45   
vonavoj


user posted image Ima da se klikne.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here