|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ApRRilski bar
3.4.2020 9:15:03   
mama ivane
Hajte zene, kolaci, torta, kafa, topla cokolada crna-bela po zelji, za zestinu je sada rano😄
Mirko za sada ide super prodaja odlicni prirodni proizvodii ja se navukoh na proizvode odlicni su😁
Kako ste ostale tenice-da li ste dobro? 
Mene malo drma mamurluk jutros😂

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: ApRRilski bar
3.4.2020 9:49:19   
Duškić
Dobro jutro. Kafica . Ugrejalo Sunce.

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: ApRRilski bar
3.4.2020 9:52:19   
branki*
Mama Ivane,srećan ti rodjendan sa zakasnjenjem.




_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: ApRRilski bar
3.4.2020 9:59:53   
Mirko Svirko
Slatkise nikad ne odbijam 😥

Bicu mecka do maja 😂Moja sestra je govorila za nasu baku "ona nije debela, ona je puna ljubavi"e tako cu i ja biti puna ljubavi 😂Ja skuvala kafu,  pa pridruzite se ☕☕☕

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: ApRRilski bar
3.4.2020 10:23:55   
flamingos
Ha,ha,Ivanka-i meni si ulepšala dan👍Mirko,može kafa❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: ApRRilski bar
3.4.2020 10:36:26   
branki*
I ja ću biti puna ljubavi...jaooo. Ali. .Dobro je da sam od juče krenula da mažem anticelulit gel i gledaću da ne jedem .boze...pitam se da li ću i kad budem bila baba da se opterećujem kilazom i izgledom..



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: ApRRilski bar
3.4.2020 10:45:38   
vonavoj
Srecan rodjendan,sa zakasnjenjem.Pijem prvu kafu,kasnim debelo,glava me vec boli..zelim da je popijem u miru,ali nema sanse.Ja sam elegantno prepunjena😂nema sanse da sad ne jedem🤪

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: ApRRilski bar
3.4.2020 11:21:16   
branki*
Ti, von, imas grudi, pa i ako si popunjena malo, bude ok. A, ja kad se popunim, bude bzv jer opet budem ravna kao daska, samo debela.Ide mi se na more... Ne mogu vise... A gledala sam i neke kuce koje se prodaju.. Kako patim za kucom. Ne mogu da opisem. Dodje mi da ja dignem kredit. A gospodin neka radi sta hoce. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: ApRRilski bar
3.4.2020 13:28:48   
Ivanka 75


user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: ApRRilski bar
3.4.2020 13:43:18   
flamingos
Ivanka,kako mi ti ulepšaš dan.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: ApRRilski bar
3.4.2020 19:37:33   
Mirko Svirko
Ha ha Ivanka..

Mi citamo Liliputance 😉
Nema nikoga u baru?
Branki, to je i meni problem,kad se ugojim, gornji deo ne postoji, tu sam u debelom manjku 😲

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: ApRRilski bar
3.4.2020 20:09:01   
Duškić
Hehe, nama je danas vaspitacica citala tj.pricala preko tel. Carobnjak iz Oza.
Uzivala sam i ja sa decom.
Moze nesto za cugnuti u baru na brzinu .

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: ApRRilski bar
3.4.2020 20:47:44   
Ivanka 75
Vecerali, oprsh sudove i sedoh. I ugledam serpu na prozoru ☹️


Ladila se od snicli danas... E neces ga majci, sela sam da odmorim noge! 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: ApRRilski bar
3.4.2020 22:14:00   
flamingos
E ako si Ivanka porazgovarala sa šerpom i to joj rekla😁.I-nije se sama oprala?Čeka da odmoriš noge.Dobaci je do mene,volim da perdm sudove❤Sta radi Ivka?Saljemo vam cmokiće.A što se tiče gojenja-rekoh jednom prilikom-kada ne bih vodila računa bila bih kao bure😁Sklona sam gonenju,pa dođem okrugla kada nabacim koji kg.Neka hvala.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: ApRRilski bar
3.4.2020 22:36:50   
Ivanka 75
Evo nas.... Gledamo kviz na rts1.

Pokacih se sa sestrom preko vibera. Mnogo voli sve da kontrolise a ne svidja joj se kad nije po njenom. Sve moze sama, da farba, da unosi ugalj, da pomera namestaj, sve sve sve sama i onda pobesni jer nije bas sve onako kako ona hoce. A da potrazi pomoc, o sacuvaj boze. Da podeli teret neeeee. Sve ona moze sama. I sad joj djavo kriv sto joj tesko. Oduvek je bjla takva. Jarac. 
Sad me ignorise na viberu 😊 Besna je ko ris! 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: ApRRilski bar
3.4.2020 22:40:31   
flamingos
Ivanka,tvoja rođena sestra?Proćiće je.Svi mi imamo svoju"žutu minutu".Tvoja seka,odljutiće se.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: ApRRilski bar
3.4.2020 22:44:13   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: flamingos

Ivanka,tvoja rođena sestra?Proćiće je.Svi mi imamo svoju"žutu minutu".Tvoja seka,odljutiće se.





Ona je ceo zivot u zutoj minuti, ona je najpametnija, ona sve zna, i nikad ne prihvata savete. Ako pokusas da je posavetujes ona proključa. Njene zute minute ne prolaze jer ona ne zeli sebe da promeni ni malo. Nikad ne znas kakvo ce joj raspolozenje biti, stalno joj nesto smeta i eto okidaca za ljutnju. Samo se ucuti i daaaaaanima nece da razgovara. A nece da kaze u cemu je problem. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: ApRRilski bar
3.4.2020 22:53:51   
Ivanka 75
Obicno se u ovo vreme dopisujemo na viberu. Ja joj napisala sta sam napisala i ona sad ljuta na mene jer sam joj rekla istinu. Tj rekla sam joj kako njeno ponasanje deluje iz mog ugla. Ona ne sprema 3 obroka kod kuce ona sprema 4x3 obroka, za svakoga ono sto sto pozeli. Sednu da jedu i onda deca izvoljevaju daj mi ovo necu ono, hocu ovo ovako ono onako i onda ona skace da im udovolji, niti ko sta pojede a ona pobesni jer se trudi da im ugodi a nista ne ispadne kako valja. A ona pritom preskoci sva tri obroka i jede oko 22h prvi put.

Ljuti se kad deca odnesu hranu u sobu pa isprosipaju i mora da cisti. Hiljadu puta sam joj rekla da im ne dozvoljava da nkse u spbu a ona kaze pa nek nose. Pa onda nemoj da besnis kad prospu! A da ne pricam dok smo nas dve zivele zajedno stalno je nesto bila ljuta na mene. Nije ovo za temu za istresanje neg eneegije jer nisam u negativi. Odavno ja zelim da joj kazem nele stvari a veceras mi je jedna njena recenica bilaep uvod da joj saspem sve ne bi li je malo urazumila. 

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 3.4.2020 22:57:41 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: ApRRilski bar
3.4.2020 22:56:35   
flamingos
Pa šta da radiš.Svi se mi razlikujemo.Izgladićete nesporazume.Razumem te-besna su,tužna,povređena.Ali-jedna je sestra,moramo je prihvatiti sa svim svojim manama i vrlinama.Sad ja kao tebe savetujem-jok ti ne znaš😁Ljubim te.Ljubi nam Ivku.Pozdrav i sestri,pa sutra kuvaš kafu u znak pomirenja❤



(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: ApRRilski bar
3.4.2020 23:03:56   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: flamingos

Pa šta da radiš.Svi se mi razlikujemo.Izgladićete nesporazume.Razumem te-besna su,tužna,povređena.Ali-jedna je sestra,moramo je prihvatiti sa svim svojim manama i vrlinama.Sad ja kao tebe savetujem-jok ti ne znaš😁Ljubim te.Ljubi nam Ivku.Pozdrav i sestri,pa sutra kuvaš kafu u znak pomirenja❤






Flam, ja uopste nisam povredjena, naprotiv. Ona unistava sebe sopstvenim ponasanjem i treba joj hladan tus. A to je moj posao jer nema ko drugi petlju da jpj saspe sve u lice. 
A sutra ce  ona da se javi kao da se nista nije desilo. Izbesnece nocas u sebi, znam je. 
Nego mi zao sto mnogo toga nosi ma svojim plecima a ne zeli da podeli teret. I uvek vidi kako je drugima bolje nego njoj. I samo uporedjuje. Njoj je njen mozak najgori neprijatelj. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: ApRRilski bar
3.4.2020 23:24:09   
flamingos
Treći put kuckam i neće da ode,grrrr.Vidi Ivanka,apsolutno si u pravu,razumem te,ali razumem i nju.Tako ih je navikla i tu pomoći nema.Jednostavno-to je jače od nje.A što ee tiče ića i pića u sobi,e to ne može.Deca su to i očas prospu i haos naprave,pa ona mora da sređuje.Uporedo pisasmo post i posle pročitah.Hajd sad na spavanje.Odmaraj,imaš isuviše obaveza.Pijemo kafu sutra.Grlim te.Laku noć❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: ApRRilski bar
4.4.2020 0:26:07   
Ivanka 75
I kad smo bile deca dolazilo mi je da je tresnem kad pocne sa tom svojom ćokovinom.


Ajd laku noc, gledamo Andjele i demone jer ga mm ne razlikuje Da Vincijevog koda 🙄

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: ApRRilski bar
4.4.2020 10:36:45   
flamingos
Ivanka,kamo kafa?Da li se javila sestra?Ljubim vas❤Ostale mame,dečica,jeste li dobro?Evo mene u kuhinji,pa da usisavam itd.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: ApRRilski bar
4.4.2020 11:15:08   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: flamingos
Ivanka,kamo kafa?Da li se javila sestra?Ljubim vas❤Ostale mame,dečica,jeste li dobro?Evo mene u kuhinji,pa da usisavam itd.

Evo kafa ☕☕☕☕☕☕
Pravim kiflice pa sluzim posle. A ova moja ce se veceras javiti, znam joj tajming. Treba da izduva bes sto joj mladja sestra popuje. 
Danas na meniju lazanje 😊

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 4.4.2020 11:16:28 >

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: ApRRilski bar
4.4.2020 11:33:17   
Ivanka 75
Predomislila sam se, nema kiflica danas 😊 Ima svasta nesto da se jede, kiflice ovija danovi 😊


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here