|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
23.4.2020 17:15:25   
Despacito
Mi smo juče bili na uz kontrolu.. Za sada sve ok, bebe rastu, čukaju, tesno im.. Sad su oko 1,1kg..grlić se drži, čuvam se i mirujem do daljnjeg. Sad se već malo teže nameštam da spavam.. Ali preživeću.. Ljubim vas sve


(odgovor članu Despacito)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
24.4.2020 18:49:55   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Despacito

Mi smo juče bili na uz kontrolu.. Za sada sve ok, bebe rastu, čukaju, tesno im.. Sad su oko 1,1kg..grlić se drži, čuvam se i mirujem do daljnjeg. Sad se već malo teže nameštam da spavam.. Ali preživeću.. Ljubim vas sve


Divno,rastite,čuvajte se,pa da nazdravimo kada se bebice rode.Ljubim te.❤


(odgovor članu Despacito)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
24.4.2020 18:53:12   
blizanac2
Hvala vam drage moje zene! Mi sutra idemo kuci i jedva cekam, sve cu lakse kuci! Beba je dobro, malo kao siki, ali jos mi nije krenulo mleko, za sada kolostrum. Ljubim vas sve! Nadam se da ste dobro! 💞💞💞


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
24.4.2020 21:10:32   
flamingos
Blaizanac,srećan odlazak kući.Srećni i zdravi rastite.Ljubim vas.❤


(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
25.4.2020 10:15:06   
Tinalina
Blizanac cestitam ti draga da je ziva i zdrava!❤

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
25.4.2020 16:09:59   
Bojana05
Blizanac,cestitam od srca i divno ime😍😍imam i ja jednu malenu Mariju🥰🥰Neka je ziva i zdrava!! Nadam se da ste vec kuci i da uzivate. Zelim ti brz oporavak💕💕

(odgovor članu Despacito)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
27.4.2020 11:58:59   
blizanac2
Hvala vam drage moje! Uzivamo kuci, i sve je mnogo lakse i lepse! Rana se zaboravila i sve sto je bilo, a beka je jedna maza, sada se malo borimo sa dojenjem, ali i to ce proci. Kako ste mi vi?!

Sve vas ljubimo 💜

(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
30.4.2020 16:25:54   
Bebana17
Blizanac CESTITAM!!!! Neka je bekana ziva, zdrava i dobra, i ima prelepo ime (slucajno se i ja tako zivem :)). Dojenje je velik izazov, nemoj da odustajes, drzi bebu na siki koliko god treba, da navuce sebi mleka, mazi bradavice sa kremicom, sve ce proci i ustaliti se.


(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
1.5.2020 11:27:48   
veselicaa
Trudnice nova tema KLIK

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 84
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Koliko carskih rezova možete imati i kolik...
Svaka žena je drugačija. Neke se oporavljaju na sličan način nakon svakog carskog reza, dok drugim ženama treba više vre...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here