RE: Razgovori mama 04/20 (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


mama Jo -> RE: Razgovori mama 04/20 (5.4.2020 9:49:35)

Ljisho, kad zavrsis sa pripremom tih zanimljivosti posalji i meni [sm=smiley36.gif] jako mi je zao sto nisam fiziku nikada (na)ucila. Sad tsk shvatam koliko je svuda oko nas.

Ja slabo spavam vec dugi period unazad. Jutros sam jedva ustala iz kreveta koliko me sve boli, onako ona neka malaksalost. Imam za danas sve, i rucak i kolace, probacu malo da provedem opusteniji dan.




flamingos -> RE: Razgovori mama 04/20 (5.4.2020 10:11:20)

Izluđuje me ovl kad ispišem,a.ne ode.Elem,dobro jutro i od mene.Ljisho,ti si baš vredna.Mama jo,jess,naiđe i meni period nespavanja,plus problemi sa donjim delom kučme.Ali,da se ne žalim😀Evo me u kuhinji,oko ručka,pa moji hoće princes krofne,tako da i nijh spremam.Ostale mame,dečica,jeste li dobro?Pozdrav svima❤





Milena18 -> RE: Razgovori mama 04/20 (5.4.2020 10:13:03)

Dobar dan, mame! Samo da vam mahnem ☺




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 04/20 (5.4.2020 10:16:12)

Dobro jutro. Ljiso,tvoje postove bolje da ne citam,dosta mi fizike one koju si videla 🤣Jess,ja pre dve nedelje kupila dva dupla pakovanja ulozaka,i par dana posle mi mama kupi jos jedno duplo. A dobro je,jer koliko mi se cini i ja cu danas dobiti... Izdrzi do ujutru sa tim,meni retko kad prvi dan nesto mnogo ide..




vocicana -> RE: Razgovori mama 04/20 (5.4.2020 10:26:34)

Dobro jutro mame, Ivana SK kad aprocitam rec ulosci, najezim se vise.
Dobila sam 14 ti dan, juce, najnormalniji ciklus, nesto nije u redu, a sta sazancemo kroz mesec dana.
Dete je dobro, ne izlazimo nikuda, sutra ce mm sa njim malo do majke da ode, pa sta da radim. Ja veceras radim trecu smenu.




vonavoj -> RE: Razgovori mama 04/20 (5.4.2020 10:30:33)

Auuu,jess ostala na jednom ulosku..vidi po torbama,uvek ima neki.

Ja sam naucila na casicu,kao da i nemam...Ljisho,kakva fizika😂




Mirko Svirko -> RE: Razgovori mama 04/20 (5.4.2020 12:21:55)

Gdr ste zenee?

Nema nikoga.. Mi gledamo one crtace PILICI.Rucak imam. Kasnije neke palacinke. Sredjivala i dezinfikovala do sad.Kako ste vi danas?Sta radite? A uloske sam kupila duple. Jer ovih dnaa bi trebala ds dobijem 😥




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 04/20 (5.4.2020 12:23:31)

Dobar dan. Bolje da ne pisem koliko smo devojcice i ja spavale. ☺️Od same rec fizika glava me zabolela. Meni je prosao ciklus, ali me je mm obezbedio uloscima. Kupio je dva dupla pakovanja. Inace uvek kad ide u kupovinu set_i se to da uzme. 
Sad sedim na terasi i citam. Mi imamo dvoriste zatvoreno u sklopu zgrade, pa se deca igraju. Juce je momak ciji je otac zidao zgradu (komsija u zgradi) kosio, mm je cistio. Posle sam im ja iznela kafu i coko mafine. Deca su se igrala sa kucom. Doveli su mu roditelji psa da bi mogao da izađe u dvoriste. Posle kad su svi usli u kuce, daj da oribam stepeniste i tako. Prodje dan brzo. Deca mi bas puno pisu. Smejala sam se, prepisuju sa cuvene vikipedije, a nigde veze sa tim pitanjima koje sam postavila. 😀




Ana RR -> RE: Razgovori mama 04/20 (5.4.2020 12:40:23)



IZVORNA PORUKA: jess021

Ljiso, kakva fizika ranom zorom 🤣


Nista nisam spavala nocas, nemam pojma sto. Plus sam dobila a imam jedan ulozak i 2 tampona, bice veselo. 
Mm je zadužen za dorucak, tako da sedim i kunjam. 
Rosita, Emice...javite se. Ostale mame, dobro jutro. 



Kad je počelo ovo stanje, da ne kažem drugačije, prvo što sam rekla je da moram da se obezbedim sa ulošcima 😅😅 
Rado bih ti poslala Jess,nadam se da će biti ok.




jess021 -> RE: Razgovori mama 04/20 (5.4.2020 13:31:33)

Ana, iskreno meni to nije bilo ni na kraj pameti. Snasla sam se kod komsinice do sutra 





vocicana -> RE: Razgovori mama 04/20 (5.4.2020 13:35:11)

Ja i tampone kupila, pa ako jedno nestane da drugo doglavi situaciju.[sm=smiley36.gif]




smeško -> RE: Razgovori mama 04/20 (5.4.2020 18:02:37)

Знам те ситуације. Сећам се када сам заглавила са Ј у кући (био је болестан), а добила два дана раније и остала са два улошка. Зовем мм, он на путу ван Бг-а, али купиће ми у повратку. И нема га и нема...Зовем га, он одговара резервисано и уплашено. Долази кући и правда се зашто касни. Зауставила га полиција, инспектори на сред ауто-пута. И каже да су му преврнули цео ауто. Ајде што је имао резервну одећу, ћебе, чоколадице у гепеку, то као није било страшно, стално је на терену и носи све резервно. Али, каже, кад су се ухватили за улошке. [sm=smiley36.gif] Шта ће му улошци, за кога су и зашто их из ко зна ког места носи чак у Бг?[sm=smiley36.gif] Пресела му куповина истих.[sm=smiley36.gif] Звао пријатеља у МУП-у, он се није јавио. После нам је пријатељ објаснио да је тог дана, ако се сећате, човек убио жену, таста и ташту и да су претресали све што су могли. ММ се баш уплашио, каже нисам крив, али опет није лаганица. И донео ми улошке згњечене, скоро отворене.[sm=smiley36.gif]




bebilule -> RE: Razgovori mama 04/20 (5.4.2020 21:49:15)

Smeško 😂


Ja vas pratim, čitam, ali nešto nisam imala vremena da kuckam. Tri dana sam provela u voćnjaku i bašti. Dvorište u haosu i tako... A jos nisam počela da sijem. Sutra radim, moja dežura, poslije kod mame na rođendan, valjda ćemo naći negdje neku tortu. Uglavnom, sve po starom. 




mati -> RE: Razgovori mama 04/20 (5.4.2020 21:59:15)

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Moram da pripremim i neki materijal u vezi Uskrsa. Imam sjajne ideje. Tipa sve sto trebate i ne trebate da znate o jajima. Kao sto je potrebna sila da se razbije jaje, kako fizicar zna da li je jaje skuvano ili sveze,  kako znamo da li je jaje pokvareno ili "u roku". Mozemo li skuvati jaje u mikrotalasnoj, ili rerni. Sanitacija jaja se vrsi izlaganjem gama zraka na nano sekundu da bi se ubile bakterije kao syo su e coli itd. Kako to utice na kvalitet jaja. Kako napraviti "golo" jaje. Mozemo li ga pojesti. Kako mu povecati ili smanjiti zapreminu. Kako da se fizicar osigura da nijedno jaje ne pukne i sva budu idealna za farbanje za Uskrs. I td. 😎

Vau Ljiso!
Sto kaze MJ, kad pripremis to, podeli sa nama...
Ja imam materijala, ali za pravljenje, ovih dwkoracija i svasta nesto, obozavam to... Ali bas bi bilo lepo da cujemo i tu "fizicarsku naucnu" stranu. [sm=smiley36.gif]




flamingos -> RE: Razgovori mama 04/20 (5.4.2020 21:59:23)

Bebi,da,dvorište,voćnjak,bašta-kamara posla.Još i radiš.Lepo provedite rođendan.Čestitaj mami rođendan u moje ime.Čuvajte se.Ljubim vas❤.Samo da se sve ovo završi i da odemo u selo.A da,nadam se sa ćete uspeti da pronađete tortu.





IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 04/20 (6.4.2020 9:36:20)

Dobro jutro.
Bebi i Ana RR srecan vam mamama rodjendan ❤️  Ja probudih sina za skolu pa pijem kafu. Maca se razbudjuje. Muz otisao pa smo opet sami.




flamingos -> RE: Razgovori mama 04/20 (6.4.2020 9:41:40)

Dobro jutro.Čestitke mamama za rođendan i od mene.Kuvam sarmu,dete doručkuje.Od 11:30 da prati nastavu,piše.Kako ste mame,dečica?Pozdrav svima❤





princezica1 -> RE: Razgovori mama 04/20 (6.4.2020 10:19:24)

Ljiso, kako da nijedno jaje ne pukne [sm=smiley36.gif]?




smeško -> RE: Razgovori mama 04/20 (6.4.2020 10:27:52)

Sjajno, Ljisho. Bas dobro zvuci. Imas i odrasle zainteresovane za radionicu.😂





Ana RR -> RE: Razgovori mama 04/20 (6.4.2020 10:40:21)

Hvala u mamino ime [sm=smiley27.gif] jubilarni 60. a mi ne možemo da se vidimo :( baš sam tužna.

Bebi, srećan mami rođendan [sm=rozica.gif]




jess021 -> RE: Razgovori mama 04/20 (6.4.2020 10:56:56)

Cestitke i od mene!

Ja bila u prodavnici, sad da doruckujem, bas sam gladna. Porucila sam staklo za rernu, 5000. Nije strasno, ali stize za 2-3 nedelje, tako da smo da tad bez rerne. Sta da radimo, snaci cemo se. 




smeško -> RE: Razgovori mama 04/20 (6.4.2020 10:58:33)

Neka je ziva i zdrava, videcete se uskoro, verujem u to. 💖





princezica1 -> RE: Razgovori mama 04/20 (6.4.2020 10:58:59)

Ljisa ce da pravi jos jednu e ucionicu [sm=smiley36.gif]




bebilule -> RE: Razgovori mama 04/20 (6.4.2020 11:05:25)

Ana, pa i tvojoj rođendan. Neka je srećan. Ala su nam mame probrale datum, nema kakve havarije nisu bile 6. aprila. [sm=smiley36.gif]




flamingos -> RE: Razgovori mama 04/20 (6.4.2020 11:12:37)

Ana,čestitke na jubilarnom 60 rođendanu❤Pozdravi mamu.Živeliiiiii!





Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>