|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 33 [34] 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/20
30.4.2020 19:17:14   
ivaMark
Hvala za cestitke...
Vreme tmurnooo...bas je smor, niti kisa, niti sunce.
Zene, sretno sa poslovima...

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: Razgovori mama 04/20
30.4.2020 19:36:57   
emicaa
Mama Jo uzivacete sigurno.

Von zar vec,kako mi brzo prodjose te dvije godine.Ja natocila D kadu vode pa sjedim pored,pazim da ne napravi neko sra...T me ganja vec par dana da joj ošišam šiške,na kraju sam prelomila u ispunila joj zelju.Kako sam antitalenat za te stvari dobro je ispalo

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: Razgovori mama 04/20
30.4.2020 20:53:01   
vonavoj
To je privatnik,boli ga d***,jos je besan na mene sto sam ga ostavila i rodila dete...bolovanje se nikad ne koristi,evo vec 11 godina radim...odmora imam 20 dana starog i 20 dana novog,ali me je dosta cekao 2 godine...eto..idem y ponedeljak da im licno objasnim da do 11.5.do pocetka rada vrtica nemam gde sa decom,pa ako im se ne svidi neka mi daju otkaz.

Emice,super si ih osisala.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: Razgovori mama 04/20
30.4.2020 20:55:26   
pari
Pa naravno von, a i tad kad deca krenu,M mora na adaptaciju...

Još u ovoj situaciji, nisu mi jasni ti naši poslodavci . Strašno.  

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: Razgovori mama 04/20
30.4.2020 21:00:52   
Ivanka 75
Bez teksta sam Von.... 😔

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: Razgovori mama 04/20
30.4.2020 21:19:08   
Sanjica26 RR
Bas mi je zao Von.


Dobro vece. Meni danas svasta fali. Hvala Bogu dobila sam. Sad je mm pravio topljene sendvice. Sad moram da rascistim kuhinju. Danas sam se isplakala za sve pare. Jedva me je muz smirio. Mnogo mi nedostaje tata. ☹️

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: Razgovori mama 04/20
30.4.2020 21:21:42   
pari
Sanjice 🙁 baš mi je žao...drži se



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: Razgovori mama 04/20
30.4.2020 21:58:16   
flamingos
Von,pa strašno.Emice,bravo za šišanje.Šta radite?Evo odgledah serije i da se spremam za krevet.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: Razgovori mama 04/20
30.4.2020 22:02:29   
Ivanka 75
Ja izadjoh iz ucionice... Samlevena sam... 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: Razgovori mama 04/20
30.4.2020 22:07:47   
flamingos
Odmaraj Ivanka.Hajd u bar da popijemo po nešto.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: Razgovori mama 04/20
30.4.2020 22:13:41   
vonavoj
Sanjice,hormoni..

I mene su pucali ovih dana,bas zbog svog ovog sa poslom i decom,a kad cujem kako pljuju drzavu neradnici,koji sad sede kod kuce i ko zna dokle ce biti zasticeni,dodje mi da se upucam. Ne u punom smislu neradnici,ali drzavne jasle i posao i odmor i bolovanje nemaju veze sa realnim,privatnim sektorom.Pari,nema adaptacije,morace odmah ceo dan....😔😔vaspitacice imaju broj,zvace me ako treba..

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: Razgovori mama 04/20
30.4.2020 22:26:46   
Milena18
Sanjice user posted image
Pari, hvala što pitaš, dobro sam, znači mi ovo vreme kod kuće. Šta ste vi rešili, kad idete u Ameriku?
Flaminfos, kako je bilo u šetnji?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: Razgovori mama 04/20
30.4.2020 22:34:47   
flamingos
Milena,hvala na pitanju.Super je bilo u šetnji.Brinusmo zbog kiše,ali nas je poslužilo vreme,istrčalo se dete.Dosta je više zatvorenog prostora.Opet,moramo da se pazimo.Još je rizično.Ko zna i kada će da se sve završi.Samo da školske obaveze završi i odosmo u selo.Raj,milina-živela sloboda.Kako ste vi?


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 838
   RE: Razgovori mama 04/20
30.4.2020 23:03:59   
IvanaSK RR


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Sanjice,hormoni..

I mene su pucali ovih dana,bas zbog svog ovog sa poslom i decom,a kad cujem kako pljuju drzavu neradnici,koji sad sede kod kuce i ko zna dokle ce biti zasticeni,dodje mi da se upucam. Ne u punom smislu neradnici,ali drzavne jasle i posao i odmor i bolovanje nemaju veze sa realnim,privatnim sektorom.Pari,nema adaptacije,morace odmah ceo dan....😔😔vaspitacice imaju broj,zvace me ako treba..


Jel i vojsku racunas u drzavne jasle?😛

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 839
   RE: Razgovori mama 04/20
30.4.2020 23:11:28   
Sanjica26 RR
Von, pod hitno da nadjes posao u drzavnoj ustanovi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 840
   RE: Razgovori mama 04/20
30.4.2020 23:29:26   
Ivanka 75
Kad bi to bilo tako lako... 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: Razgovori mama 04/20
1.5.2020 8:04:12   
jess021
Dobro jutro!

Kafa, mekike.  Sve po redu 
Von, batali. Zbog tebe kazem, ne vredi da se nerviras. 
Mi cemo danas kod moje sestre da pecem elektricni rostilj. Vreme je tmurno i oblacno, sigurno ce kisa 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 842
   RE: Razgovori mama 04/20
1.5.2020 8:16:28   
pari
Dobro jutro!

Mene nocas T obradovala, spavala od pola 10 do pola 8 bez budjenje, jupi!I ovde oblacno...Uzivajte jess danas malo, barem cete biti zajedno...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 843
   RE: Razgovori mama 04/20
1.5.2020 8:20:54   
jess021
Pari, pa bas te pocas_tila😉.

Sad mi mama kaze da je i nju zvala da dodje na rucak, nisam ni sama pametna sta da joj savetujem. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 844
   RE: Razgovori mama 04/20
1.5.2020 8:24:57   
pari
U ovo vreme je bas tesko odluciti sa kim se videti, kako...i ja se razmisljam kad cu u ns, nismo bili od marta 



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 845
   RE: Razgovori mama 04/20
1.5.2020 8:29:47   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Nas zvali sinoc prijatelji za Djurdjevdan da dodjemo. Naravno, rekla sam mm da mi ne pada na pamet da idem. I on se slaze sa time. Ajde da odemo da se druzimo samo sa njima. Ovako ko zna ko ce da im dodje.

Jess, to je vasa majka. Nema sta tu da se mnogo savetuje. Mi kad smo bili prosle nedelje kod mojih na uz, sestra je pravila rostilj, mama i snajka ostalo. I naravno mama je sa nama bila na rucku. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 846
   RE: Razgovori mama 04/20
1.5.2020 8:35:13   
Sanjica26 RR
Hocu reci ako moram da se distanciram od okoline, ne moram od svoje majke.


Mene ledja otkidaju. Krenula da spremam dorucak deci, ali nazalost odustala. Treba mi blender, a onda cu da ih sve probudim. Ovako cutacu. 😀

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 847
   RE: Razgovori mama 04/20
1.5.2020 8:35:56   
pari
Mm ce voditi sad M kod svojih, prvi put od marta, slava im je pa da budu zajedno...ali samo njegovi i on.

Mi cemo isto otici kod mojih ali ne znam jos kad, mozda za deset_ak dana...videcu jos...Ja popila limunadu, sad doruckujem moju kasu...T opet gleda Damba po stoti put...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 848
   RE: Razgovori mama 04/20
1.5.2020 8:41:29   
vonavoj
Jutro!

I mene je M pocas_tio lepsim spavanjem,s tim da mi legne na jastuk,a ima svoj,ceo krevet do naseg bracnog.Jess,idite na rucak,niko od vas se specijalno ne krece.Ivana,i vojska😂😂Sanjice,nisam u politici,pa ne mogu sad da udjem u drzvavne jasle🤪ja bi da budem profa u ekononskoj,ali to je kod nas nemoguce bez politike.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 849
   RE: Razgovori mama 04/20
1.5.2020 8:57:56   
Sanjica26 RR
Necemo na forumu o politici. Zabranjeno je.
Elem, sta danas spremati za rucak. Ja sam se uvila u cebe. Mnogo me boli stomak. 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 1.5.2020 8:58:54 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 33 [34] 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 33 [34] 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here