|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/20
7.4.2020 13:49:14   
IvanaSK RR
Mene ubi taj tv i nastava "Stefane,zapisuj jel zapisujes...Andrea cuti on je u skoli,Nije u skoli ne uci...uci,u skoli je,cuti,Stefane pisi...piseeem..."🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 04/20
7.4.2020 14:04:28   
flamingos
Joj Ivana-dobra si👍


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 04/20
7.4.2020 14:56:18   
Mirko Svirko
Sta radite zene?

Mi zavrsili rucak. M se spava, legnemo, piski mu se, ustanemo, spaba mu se, legnemo, nema prase.... odlucnost mu je jaca strana 😥Kako ste vi?Jao doneo mi muz zumbule, cela kuhinja mirise.. Bas me obradovao ❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 04/20
7.4.2020 15:09:08   
Khaleesi
Mirko bravo za muza. Moj se set_i da kupi guzmaniju ali to tako tipa zumbuli lale tesko 🤣

Mi rucali meni se spava ali deca nece 😑

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 04/20
7.4.2020 15:14:07   
nata11
Hello mame.

Kod nas sunce ali vetar ... nosi.

Tata cuvao I dok ja isla u nabavku i usput se krstila od cena. cccc Sto nije lepo nije. Kako god kupih nesto I za praznike, malo ukrase za jaja, kasice. Pa da nastavimo karantin ako je moguce malo produktivnije. user posted image Odoh da pravim listu obaveza ( a ja sam vam za liste obaveza kao Brit Mari user posted image )

p.s. dodjoh na ideju da idemo na selo kod mog tate do maja ali videcemo jos.

_____________________________





(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 04/20
7.4.2020 15:16:24   
Dragica Draga
Na selu se malo lakse podnosi, dvoriste sad kad je lepo vreme i brze prodje dan.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 04/20
7.4.2020 15:23:47   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: nata11

Hello mame.

Kod nas sunce ali vetar ... nosi.

Tata cuvao I dok ja isla u nabavku i usput se krstila od cena. cccc Sto nije lepo nije. Kako god kupih nesto I za praznike, malo ukrase za jaja, kasice. Pa da nastavimo karantin ako je moguce malo produktivnije. user posted image Odoh da pravim listu obaveza ( a ja sam vam za liste obaveza kao Brit Mari user posted image )

p.s. dodjoh na ideju da idemo na selo kod mog tate do maja ali videcemo jos.



Haha Nato. Mene je odusevila Brit Mari. Moram da pisem u temi. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 04/20
7.4.2020 15:26:39   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Mene ubi taj tv i nastava "Stefane,zapisuj jel zapisujes...Andrea cuti on je u skoli,Nije u skoli ne uci...uci,u skoli je,cuti,Stefane pisi...piseeem..."🙄



Znate sta me nervira. Sto mora da se pise sa tv i plus ono sto ucitelj/nastavnik daje. Mislim da je malo previse. Da ne idem u off. 
Mm i ja smo legli. Popila sam lek. Glava me toliko boli da je neizdrzivo. On se cimao. Isao do udaljenog mesta 30 km da registruje ocu auto. I ispalise ga. Mora opet da ide. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 04/20
7.4.2020 15:32:00   
vonavoj
Sanja,odmori malo.

Za mene nema odmora..pokusala sam da uspavam M,30min,bez uspeha..odustala sam..a bili smo i napolju 1.5h...Ivana,sto ga teras da pise i sa tva? Ja moju ne😂😂neka samo prati,slusa..Nato,na selo,ide i lepse vreme.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 04/20
7.4.2020 16:08:54   
IvanaSK RR
Von,imao je i neke domaće sa tv-a. Tipa "uradite one zadatke sto je danas rekla nastavnica na tv-u"  ma nek prepisuje,lakse mi tako da ne razmišljam.Sanjice,sto nije uspeo da registruje?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 04/20
7.4.2020 16:15:43   
Sanjica26 RR
Јер је ауто пре Христа. А господин се није сетио да га мало офарба тамо где треба. Најлакше је цимати другог да иде сто пута. Кад то одради онда ће моћи да му региструје ауто.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 04/20
7.4.2020 16:26:18   
IvanaSK RR
Naravno da je tako najlakše 🙄 Nama je registracija u avgustu i oktobru pa makar sad o tome ne razmišljam.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 04/20
7.4.2020 16:27:44   
Dragica Draga
Zar nije bilo reci da ce i to odloziti?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 04/20
7.4.2020 16:40:16   
flamingos
Hajde mame okupljanje-spremna je kafa.❤


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 04/20
7.4.2020 16:42:06   
IvanaSK RR
Flamingos,kafu pijemo u kafanici 😉 


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 04/20
7.4.2020 16:42:46   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Dragica Draga

Zar nije bilo reci da ce i to odloziti?


Ne, naglasili su da se registracija ne odlaže. Moj muž je išao pre 10ak dana.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 04/20
7.4.2020 18:14:19   
IvanaSK RR
Ja cu sacekati sa kupovinom stvarcica za Uskrs. Prvo da vidim jel smo pozitivni 🤣 Al necu mnogo ni kupovati. Dva kartona jaja cu sigurno. Boje i sitnice sta nadjem u najblizem Maxiju.



_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 04/20
7.4.2020 18:29:37   
mati
Ivana, ja sam naletela u DM-u, uzela farbu u kompletu i one obuci jaje slicice. Isla po nesto drugo ali mi se slosilo pa sam trpala u korpu kako sam na sta nailazila. A imam i od prosle godine sigurno nesto. Ovako cemo i sami nesto da pravimo, dekoracije, korpice... Imam materijala bas puno.


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 04/20
7.4.2020 18:56:23   
IvanaSK RR
E videh da si pisala to Nati. I ja sam razmišljala da odem do dm-a ali mi je malkice dalje od kuce,pa dok sacekam red,dok se vratim kucii... Ne bih toliko da budem odsutna zbog mace. Jeste sin veliki i pricuva je,ali i danas je plakala kad sam krenula u prodavnicu. Ne znam u kakvom raspolozenju ce biti kad odem 😀 Maxi mi je blizu pa cu trknuti i uzeti sta treba. A imam i ja dosta od prošle godine tako da se ne opterećujem.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 04/20
7.4.2020 18:56:59   
Sanjica26 RR
I ja sam danas uzela boje za jaje i slicice. Ove godine necu puno da eksperimentisem.
Bila sam sa decom malo u dvoristu. Ucila S da vozi rolere, dok je T trajao cas violoncela. Posle je izasla T i trazila kokice. Nije htela puding sto sam pravila. Podseca je na vrtic. Aj kokaj im. Dezinfekcija ruku u dvoristu, user posted image Imamo bas cinije za kokice kao da smo u bioskupu Usce. user posted image Sad sam i meni i mm iskokala.


< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 7.4.2020 19:21:23 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 04/20
7.4.2020 19:12:08   
IvanaSK RR
Sanjice,ja kokam skoro svaki dan 😀 imam te cinije za kokice kao u bioskopu i one isto za kokice Clipsy 😁



_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 04/20
7.4.2020 19:30:05   
mati
Dale ste mi ideju za kokice.
Ivancice, ja ti reko da sam naletela, sto znaci, mozda naletis i ti negdeuser posted image
U povratku sam svratila do Idee, i tamo ima, samo nisam bas zagledala sta. Ali je celo jedan raf za Uskrs.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 04/20
7.4.2020 19:32:21   
IvanaSK RR
Verujem mati. U sub je vec bilo zezancija u Maxiju. Mislila sam u dm da bih uzela jos neke sitnice ali nista nije hitno ni bitno.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 04/20
7.4.2020 19:37:28   
Ivanka 75
Kukuuuu ja nemam boje za jaja! 


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 04/20
7.4.2020 19:39:16   
flamingos
Nema ni ja,Ivanka😀Tu je lukovina,dekupaž,a i nabaviću farbu.Kako ste vi?


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here