|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/20
9.4.2020 12:41:59   
IvanaSK RR
Anci,ljubim ga. Vocicana je medicinski radnik.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Razgovori mama 04/20
9.4.2020 12:51:40   
princezica1
Shvatila dam da je medicinski radnik. Zbog toga sam i pitala gde je salju.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Razgovori mama 04/20
9.4.2020 23:48:36   
mati
Stariji M pocei da kaslje. Evo treci dan vec. Samo kaslje, ne boli ga, nema T. Nigde ne izlazi da bi se prehladio, ili uhvatio od nekog. user posted image
Jedino sto ne posnosi vrucinu, i po ceo dan je bez carapa, ranije sam mu se ljutila i terala ga na silu da se obuva, ali sam shvatila da njemu to stvarno smeta. A mali M bei od njega sve vreme i vice " mama jel ti cujes da ovo tvoje dete kaslje, on ima koronu, vodi ga u hitnu pomoc, ili zovi da ga testiraju, ima simptome" a ja ga slusam i ne verujem koliko on upija. Ja mislim igra se a on ocigledno pazljivo slusa vesti...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Razgovori mama 04/20
9.4.2020 23:54:55   
Ivanka 75
Nisam ulazila u ovu temu danima...

Ana, kako je Mare? Pari, grlisa za tebe i tvoj trojac sa kormilarom 🤗🤗🤗Voci, bezbedna da budes, to ti zelim 🤗🤗🤗Mati, mozda je alergijski? 

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Razgovori mama 04/20
10.4.2020 7:36:05   
bebilule
Jutro žene. Kafa. 
Ja sam ustala ranije, napravila ručak. Danas ćemo M i ja cijeli dan sijati baštu, pa koliko stignem. Mi ne ulazimo u kuću, stvarno sam srećna što imamo dvorište. Ako nismo tu, na planini smo Sad znam sto je moja baba uvijek zorom kuhala i to odmah za dva dana. A samo praznicima meso i krompir u rerni. Tako i ja sada, cekam svetac da nam isprzim ribu bar, sve neke čorbe koje se podgrijavaju😂😂😂
Ana, je li Marko bolje? Mati, objasni mu da je "s nogu" nahvatao. 😁

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Razgovori mama 04/20
10.4.2020 8:47:37   
Dragica Draga
Dobro jutro i ovde. Bebi namazi kremu za suncanje da ne prodjes kao ja juce user posted image

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Razgovori mama 04/20
10.4.2020 9:46:00   
flamingos
Dobro jutro,da ne ponavljam sve što i Ivanka-a to bih ispisala.Nadam se da ste svi dobro.Evo ja u kuhinji,pijem kafu i sebi da spremim nešto posno.


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Razgovori mama 04/20
10.4.2020 9:50:01   
Ana RR
Dobro jutro svima user posted image

Bebi, milina. Ti možeš i da ne razmišljaš o ovom haosu.

E Marko je super, proći će to uskoro. Hvala što pitate. Sad razmišljam da ga ošišam, imam mašinicu ali ga nisam nikad šišala. Da ne unakazim dete user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Razgovori mama 04/20
10.4.2020 10:37:34   
IvanaSK RR
Dobro jutro.Anci,sisaj ga,pomoci cu ti online 😀

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Razgovori mama 04/20
10.4.2020 11:07:13   
Ana RR
Zovem te kada ga budem šišala user posted image ladno neće sada, kaže prvo da mu prođe čvoruga na čelu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Razgovori mama 04/20
10.4.2020 11:14:01   
IvanaSK RR
Ahahahaha,bolucka ga verovatno,mukica. On se sisa i gore i sa strane masinicom pa ces uspeti 😀

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Razgovori mama 04/20
10.4.2020 12:28:48   
pari
Bebi, super sto ste toliko napolju! 

Ivanka 😘
Ana, probaj, bice dobro :) ja sam T šišala, sve je u krivo ali nije strasno ;)
Mi bili napolju, vozili trotinete...sad boje pa cemo da rucamo.
M ide danas kod tate...
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Razgovori mama 04/20
10.4.2020 13:01:21   
Ana RR
A ko će mene da ošiša user posted image Ne mogu više da izdržim, ogromna je.

Mislim da će posle ovoga frizeri imati najviše posla user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Razgovori mama 04/20
10.4.2020 13:09:42   
IvanaSK RR
Kad budes dolazila po svoje svrati kod mene 😀

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Razgovori mama 04/20
10.4.2020 13:12:37   
Ana RR
Jao zamisli, kažem ja mami juče da čim im istekne karantin da će mm doći po njih, kaže ona pa ne smemo da se okupljamo user posted image i neće da dođe. Jao ubiću je. A mogla sam i da se ošišam user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Razgovori mama 04/20
10.4.2020 13:14:34   
Sanjica26 RR
Dobar dan. I ove moje su zrele za sisanje. Ne usudjujem se.

I moja je ocajna. Boja se skroz isprala. Kako ce frizeri posle ovoga da imaju posla. Sad da skrckam rucak, pa da pozurim. Imam sednicu opet veceras. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Razgovori mama 04/20
10.4.2020 13:15:53   
nata11
Ma Ana slobodno, muskarcima brzo raste kosa. Ja mm sisala masinicom pre nedelju dana. 2 dana je bio kao robijas dok se nije izjednacilo. Sad vec lici na coveka 😀😀



_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Razgovori mama 04/20
10.4.2020 14:11:11   
vonavoj
Vidim frizeraj kod kuce..osisala sam M pre 5 dana,super je,sve na 12mm..sebe sam ofarbala,i prvi put preliv za pramenove uradila,isto super..sutra cu mm da nateram,pa kako mu bude..bas je zarastao..a devojke cu lako,J sam vec sisala pre 2 meseca,samo ravno😂Sanjice uradi sama preliv,a njih osisaj🤪


Kupila sam joj danas bicikl,oni me cekali u kolima😂eno umorni su svi,yes! M spava,njih dve polegale😂😂

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Razgovori mama 04/20
10.4.2020 14:14:27   
Dragica Draga
Eto Vonavoj i novog zanata :) i novog nacina umaranja,voznja bajsom je sjajna.stvar

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Razgovori mama 04/20
10.4.2020 14:16:53   
vonavoj
U nasoj ulici se vozikaju,i milina!


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Razgovori mama 04/20
10.4.2020 14:32:23   
mati
Sve mame postale frizerke... Joj... Ja sam mislila M danas da sisam, ali cemo za vikend, ionako niko nigde. Njega mi je lako, ima rep doze, tako da samo strane treba da mu sisam na jesnu duzinu, brojku, sta god. Mladji nece da se sisa nikako, hoce da mu kosa ide preko oka... To je aigurno vido od nekog youtube-ra. Nek se nada jos malo, vec sam mu rekla da ga tako nece primiti u skolu. "A kako batu primaju? " i tako ima odg na sve...
Osisala sam bar mazuljicu danas, okupala, isfenirala...
Inace, jos od prve trudnoce, sama se farbam.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Razgovori mama 04/20
10.4.2020 14:40:13   
Ana RR
Ja malo prošetala do lokalne radnje, baš je vruće. Ne mogu da verujem da je već petak, sinoć sam se ubeđivala sa mm da je danas četvrtak, nisam mu verovala user posted image Danas je mirno, nema posla pa odmaram. Treba da usisavam doduše, ali me mrzi. Rekao je mm da će on.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Razgovori mama 04/20
10.4.2020 15:43:44   
Sanjica26 RR
Von, jos da mislis i na muzevljevu frizuruuser posted image Ti si blesava.

Moje prave pauzu. Ja se drndan oko izvestaja.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Razgovori mama 04/20
10.4.2020 16:02:56   
Dragica Draga
Ko je kupio kupio, do ponedeljka nigde user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Razgovori mama 04/20
10.4.2020 17:45:44   
vonavoj
Sanjice,znas me da sam blesava😂😂


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here