RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


dddaca -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (11.4.2020 19:23:24)

Stvarno savrsen




gocic -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (21.4.2020 22:01:19)

Bas je lepo. Malo sam se kasnije aktivirala. Divno je ko god osvojio uzivace.




Dragica Draga -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (21.4.2020 22:03:06)

Jos malo se igramo za ovo savrsenstvo...




gocic -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (21.4.2020 22:07:31)

Dragice, ti si ubedljivo prva. Odlično kad stigneš ovoliko da pišeš. Vredi.




flamingos -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (21.4.2020 22:11:49)

Gocic,slažem se.Koliko pratim i ti si dosta aktivna,srećno.Još dva dana i saznaćemo imena srećnih dobitnica.❤Kuckam i ja,ali vam nisam konkurencija.





gocic -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (21.4.2020 22:17:08)

Opusteno, flamingos, samo kuckaj.
Druzimo se.




marketing RR -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (24.4.2020 17:56:19)

Dobitnice nagradnog konkursa koje će naš dragi sponzor obradovati sa po 1 Huile Prodigieuse Florale, čarobno suvo ulje, su:

1. Dragica Draga sa 1261 objava
2. princezica1 sa 776 objava

Molimo naše dame da nam pošalju svoje svoje podatke što pre (ime i prezime, adresu stanovanja u Srbiji, broj mobilnog) kako bi sponzor poslao nagradu.


IZVORNA PORUKA: marketing RR

Drage naše dame, vaša Ringeraja.rs je zajedno sa sjajnim sponzorom - prestižnim francuskim brendom NUXE, odlučila da vas u ovim danima izolacije razveseli sjajnom prirodnom kozmetikom!
NUXE vam poklanja Huile Prodigieuse Florale, čarobno suvo ulje!

[img]https://i.imgur.com/2eufoxB.jpg[/img]

Tvoj mini SPA za dušu i telo…



Oduvek si želela samo 1 proizvod da ti miluje kosu, lice i telo? Moguće je, DA! Brzinska maska za obnavljanje kose, ili užitak masaže nakon tuširanja? Sve je tu, nadohvat ruke, a iz ljubavi ga zovemo Huile Prodigieuse Florale. Ova cvetna fantazija je ništa drugo do simbol proleća čija upotreba izaziva erupciju najuzbudljivijih emocija sačinjenih od cveća i ljubavi. Najlepših osećanja.

Huile Prodigieuse Florale, Čarobno suvo ulje Florale, koje je nastavak jedne čuvene francuske priče, stvarajući novu letnju mirisnu šansonu za sve tipove kože.

Bogato sa 7 dragocenih 100% prirodnih biljnih ulja, prava je mirisna bomba za negu tela koja će koži pomoći da što duže ostane mlada. Dok Tsubaki ulje hidrira kožu i podstiče formiranje kolagena, arganovo ulje je obnavlja, ulje makadamije hrani, a ulje borača zaglađuje, te hidratantno ulje kamelije i ulje lešnika štite, slatki badem omekšavaju kožu, Huile Prodigieuse čarobna suva ulja biće najsenzitivnija i čarobnija nega tela.

Mi ne možemo da zamislimo proleće bez Floral ulja, a ti?






Takmičenje traje od 6.4. do 23.4.2020. (zaključno sa 23.4.20.), a pravo učešća imaju svi registrovani Ringerajini članovi!

Biće nagrađena 2 najaktivnija člana, koja budu dala najveći doprinos forumu!!!
NUXE svakoj od dobitnica poklanja po 1 Huile Prodigieuse Florale!
Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednjih 12 meseci



Pored ovog dela igre na portalu Ringeraja.rs @nuxe_srbija će i na Ringeraja Instagram stranici obradovati 1 damu sa po 1 Huile Prodigieuse Florale!
Da bi se igrali sa nama i osvojili sjajan poklon potrebno je samo da:

🌺Zapratite ako već niste @ringeraja.rs i @nuxe_srbija
🌺U komentarima tagujte 5 dama za koje mislite da bi volele da se takođe igraju sa nama
🌺Ukoliko želite podelite vest o našoj igri u storyju
🌺Igramo se do 23.04.2020. u 20h
🌺Dobitnike biramo slučajnim odabirom putem random.org.
🌺U igri mogu da učestvuju svi koji imaju adresu za slanje poklona u Srbiji
🌺Više o NUXE prirodnoj kozmetici i hranljivoj medenoj nezi u hladnijim danima pročitajte u novom tekstu na Ringeraji OVDE

SREĆNO SVIMA! ❤️








Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik jedne od sjajnih nagrada na portalu?



Najpre treba da budete član Ringeraje, zatim treba da budete ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do sjajnih nagrada! Nakon završetka takmičenja, nagrade u vidu poklon paketa biće poslate na adrese dobitnika u Srbiji (poštarinu plaća sponzor).
Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednjih 12 meseci.

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma.


TAKMIČI SE I OSVOJI!


PROČITAJ VIŠE >>>







flamingos -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (24.4.2020 18:03:15)

Čestitam dobitnicama.👏Bravo za našu RR i Nuxe.Pozdrav svima u redakciji.❤





Dragica Draga -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (24.4.2020 18:17:47)

Ijaaaaaaaaooooo [sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]
Pa srecna sam kao mali majmun, od srece poceh da djuskam na sred sobe odjednom, gledaju me kao da sam pala sa marsa [sm=smiley36.gif]




gocic -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (24.4.2020 19:11:40)

Cestitam. Bravo. Nuxe [sm=smiley27.gif]




flamingos -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (24.4.2020 21:15:11)

Gocic,žao mi je što ti nisi jedna id dobitnica.Koliko skapiraš trebalo bi i jedna dobitnica da bude izvučena slučajnim izborom vezano za instagram ili kako već?Ili grešim?Možda imaš šanse...Grlim te.❤





Mirko Svirko -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (25.4.2020 1:40:48)

Draga,  cestitam ti. 

Princezice,  cestitam i tebi.Dame svaka vam cas_t. Uzivajte 👏👌




dunja RR -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (25.4.2020 2:42:55)

Bravooo [sm=bravo.gif]




gocic -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (25.4.2020 10:44:12)

IZVORNA PORUKA: flamingos

Gocic,žao mi je što ti nisi jedna id dobitnica.Koliko skapiraš trebalo bi i jedna dobitnica da bude izvučena slučajnim izborom vezano za instagram ili kako već?Ili grešim?Možda imaš šanse...Grlim te.❤





Smrc . Smrc, zao je i meni. Drugi put. Los mi je internet.




Dragica Draga -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (25.4.2020 13:48:50)

Poslala podatke, nadam se da su stigli. Javljam i stavljam slicicu cim stigne ovo savrsenstvo 😊




flamingos -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (25.4.2020 15:33:27)

Tako je Dragice,obavezno sliku postavi.👍





marketing RR -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (7.5.2020 17:59:44)

Nagrade su poslate, dobitnica na Instagramu nam je javila da je stigla do nje, čekamo i ostale da se jave [sm=bravo.gif]




princezica1 -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (8.5.2020 17:15:32)

Nije mi stiglo ulje.




Dragica Draga -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (8.5.2020 18:44:37)

Bas ulazim da javim da je stiglo. Hvala, jako sam srecna, postavicu sliku samo da napravim neku lepu, ne mutnu 😊




flamingos -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (8.5.2020 19:41:09)

Bravo Dragice.Još jednom čestitam.Tako je,postavi sliku da vidimo poklon.❤





princezica1 -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (11.5.2020 14:07:26)

Nisam dobila Nuxe ulje jos uvek. Da li znate u cemu je problem i kada ce stici?




marketing RR -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (11.5.2020 14:16:03)

Poštovana, niste dobili jer ste izričito insistirali da vama bude poslato nakon završetka vanrednog stanja, tako da vam nije poslato kada i ostalim dobitnicama, koje nisu zahtevale da im se nagrada šalje nakon završetka vanrednog stanja, pa su njima nagrade i poslate ranije.


Sponzor će vam poslati u toku ove nedelje najverovatnije, i imajte u vidu da kurirske službe rade otežano.

Lep pozdrav


IZVORNA PORUKA: princezica1

Nisam dobila Nuxe ulje jos uvek. Da li znate u cemu je problem i kada ce stici?





princezica1 -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (19.5.2020 16:59:45)



[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2055466-7213.jpg[/img]




branki* -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (19.5.2020 18:12:03)

Bravo, bravo!





flamingos -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (19.5.2020 23:16:49)

Čestitke još jednom.❤





Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>