|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus - 2. deo
12.5.2020 19:17:02   
nata11
Danas sam se tako lepo smejala komentaru jednog sugradjanina. Nas grad je trenutno najvece zariste i ocekuju jos veci broj obolelih. Kaze komentar : Pa mi slusamo dr Nestorovica, sada je pravo vreme da se zarazimo 😀😀🤭



Ja i dalje mislim da smo mi to prelezali. 

_____________________________





(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Korona virus - 2. deo
12.5.2020 20:14:48   
vonavoj
I ja isto mislim da kod nas ne idu tako brzo rezultati..protokoli silni..


(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Korona virus - 2. deo
13.5.2020 11:59:02   
dunja RR
Jel bilateralno?
Mi planiramo za Bosnu, možda u julu.

IZVORNA PORUKA: ivaMark

Jesu..od 1.juna mogu da ulaze iz Albanije, Crne Gore, BiH i Makedonije.







_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Korona virus - 2. deo
13.5.2020 12:44:49   
IvanaSK RR
Mom muzu je radjen bris i iz nosa i iz grla. Meni samo iz grla. Njemu su rezultati bili gotovo za dva ili tri dana,a meni za jedan ipo dan. Tada sam bila u urgentnom na operaciji.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Korona virus - 2. deo
13.5.2020 15:23:19   
ANDJEELA
Prosle nedelje je i moj muz radio test zbog odlaska u bolnicu.. Krenuo kamen iz bubrega.

Samo iz nosa radili. Za 24 sata gotov nalaz. Ali ce morati da radi i antitela kada jave datum operacije.. Svaki dan se menjaju pravila

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Korona virus - 2. deo
14.5.2020 10:35:14   
nata11
Jel se zna kada mozemo putovati i pod kojim uslovima

_____________________________





(odgovor članu ANDJEELA)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Korona virus - 2. deo
14.5.2020 10:40:20   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: ANDJEELA

Prosle nedelje je i moj muz radio test zbog odlaska u bolnicu.. Krenuo kamen iz bubrega.

Samo iz nosa radili. Za 24 sata gotov nalaz. Ali ce morati da radi i antitela kada jave datum operacije.. Svaki dan se menjaju pravila



ANDJEELA, malo off gde radi operaciju? Jel klasicna ili laparoskopska? Ako me secanje sluzi i ti si imala problem sa time? 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu ANDJEELA)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Korona virus - 2. deo
14.5.2020 11:05:30   
physio70
Zavisi kuda se putuje. Tek ce se videti kada ce se otvoriti granice. Verovatno ce morati da se ima i negativan test na covid.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Korona virus - 2. deo
15.5.2020 10:49:00   
ivaMark
dunja, ne znam..pisalo je da se olaksa studentima iz Crne Gore i BiH... Sve i da nije, mislim da ce do jula moci da se putuje u BiH.
Kod nas ukinuta epidemija, izolacija samo za one koji dolaze iz zemalja treceg sveta a nemaju prebivaliste ovde. Slovenac dodje iz Spanije i ne mora u izolaciju, malo mi je rano jos, nemam pojma....ili oni znaju nesto sto mi ne znamo.



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Korona virus - 2. deo
15.5.2020 11:10:45   
Misha i Ljisha
Juce su rekli da u Novom Sadu 72h nema zarazenih..nadam se da ce danas reci da vec 4 dana nema nijednog zarazenog



< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 15.5.2020 11:14:24 >

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Korona virus - 2. deo
15.5.2020 16:20:43   
pari
Meni ništa nije jasno oko putovanja. Kad sam zvala američku amabasadu,rekli mi da je Amerika zatvorena (iako ne puše tako nigde...piše da su zatvorenu za zemlje Šengena). Airserbia je juče objavila da imaju let 6.6.za Njujork...nikako ne mogu da ih dobijem da ih pitam da li je to sigurno,potvrđeno. 



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Korona virus - 2. deo
15.5.2020 17:03:19   
Ivanka 75
Kao sto kaze Iva i meni se cini da oni znaju nesto sto mi ne znamo... Sa celodnevnih korona izvestavanja presli smo na redovan zivot za minut. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Korona virus - 2. deo
15.5.2020 17:32:29   
Maslacak15
Pari za njujork stvarno sumnjam... Zato sto je Cuomo produzio mere za veliki deo drzave do kraja maja. Bez obzira sto je sengen zvanicno zatvoren a mi ne, sumnjam da ce nas da preferencijalno puste dok ne puste evropsku uniju. Jako je tesko proceniti kako ce se kretati situacija. Ja racunam da ce otvoriti avio sabracaj u nekom momentu ali da li bas pocetkom juna....

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Korona virus - 2. deo
15.5.2020 20:46:52   
pari
Da maslačak, slažem se...ne znam ni ja kako će biti...pratićemo šta će se dešavati...

Ali se baš nerviram, on tamo,mi ovde...prošlo je već 4 meseca, a proći će još...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Korona virus - 2. deo
15.5.2020 20:54:53   
nata11
Meni muz kaze danas da ne planiram joa uvek rodjendan, on nacuo od likova iz opstinske uprave da je kod nas bas gusto i da su moguce nove mere za nas grad.


Nego jel se zna sta novo kada cemo putovati za Evropu? Jel ima novih info?

_____________________________





(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Korona virus - 2. deo
15.5.2020 21:27:48   
pari
Airserbia je najavila od 21og neke letove...imaš na sajtu nato



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Korona virus - 2. deo
15.5.2020 21:38:53   
Ivanka 75
Nato, kad nisu Nis zatvorili pre mesec dana ne verujem da ce i kod vas nesto drasticno preduzeti. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Korona virus - 2. deo
15.5.2020 22:17:27   
nata11
Pa kao testirano u fabrici najvecoj 120 a pozitivnih 100. Cekaju jos testova da stigne.

Ma vidim letove iz Nisa od 3 juna. Uzela bih karte za jul, cene su smesne trenutno (pa i neka propadnu) ali ne znam kako ce funkcionisati. Hoce biti tih pasosa sto su pricali?

_____________________________





(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Korona virus - 2. deo
15.5.2020 22:59:26   
Ivanka 75
Ma Nato, u gerontoloskom bilo 100 pozitivnih u jednom danu. Sadce oni njih u izolaciju i mali u bolnice i gotova stvar. 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Korona virus - 2. deo
16.5.2020 13:14:32   
Tiziana
Moja kuma radi na aerodromu i neka nezvanicna prica je da se avio saobracaj nece u potpunosti normalizovati do kraja godine, tako da bolje da ne kupujete karte dok ne budete super sigurni da ce leta biti.

Nama se desilo neposredno pre korone da je na sajtu bio let koji nama odgovara, datum/vreme, mi kupili 4 karte, posle 2 dana nam stize poruka da je let otkazan... a sve se to desava dobra 3 meseca pre putovanja,znaci nije danas za sutra. Tek sad su sve te info diskutabilne. Letovi ne zavise samo od nase strane. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Korona virus - 2. deo
16.5.2020 13:25:30   
ivaMark
Bas tako Tiziana...Slovenija je otvorila aerodrome ali za ovih par dana sam jedan avion cula da poleteo (mi smo 10km od aerodroma). Verovatno su otvoreni za zemlje sa kojima imaju dogovor itd...

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Korona virus - 2. deo
16.5.2020 18:07:02   
physio70
Er  Srbija tek od polovine juna pocinje sa redovnim saobracajem. Mozda bude odlaganja zbog korone opet.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Korona virus - 2. deo
18.5.2020 12:48:22   
pari
Air serbia kreće sad u četvrtak sa  nekim letovima.


Da li neko zna kakva je procedura izlaska iz zemlje, da li treba da se radi test i ako da, gde može da se uradi?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Korona virus - 2. deo
18.5.2020 13:04:49   
physio70
Bila je prica da ce se raditi test u Srbiji i da ce kostati 50 evra.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Korona virus - 2. deo
18.5.2020 13:58:40   
pari
Zvala aerodrom pa Batut, baš su svi ljubazni bili.

Test je 6000, deca ne plaćaju, a ni ne treba da ga rade. Rezultati se čekaju 2-3 dana, ne treba zakazivanje, samo da se dođe od 9 do 15h.

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here