RE: Poklanjam...! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


branki* -> RE: Poklanjam...! (7.6.2020 9:49:28)



IZVORNA PORUKA: pari

Da ponovim


Ja imam garderobu za devojčice od 6 meseci pa do 2 godine, svašta nešto, i bodiće i majice i pantalonice, sve je u dobrom stanju...imam čak neke nove neobučene stvari (carters zeke naprimer), imam i zimske čizmice broj 21. Takođe imam i garderobu za dečake od 4-5 godina, kao i obuću broj 29-30. Imam i igračke za bebe.



Divno,Pari!baš lepo od tebe.Ja sam svašta ispoklanjala,a i dobila dosta polovnog od zaove.Sad ne mogu da poklanjam ,jer će biti opet bebac.Ali,sigurno će značiti nekoj zenici.DIvan gest .jedna odeca-3 generacije dece mogu da nose!




pari -> RE: Poklanjam...! (7.6.2020 9:58:21)

Imam Mirko...mislila sam ovako preko rr jer sam mislila da se udružimo, napravimo akciju ili ako neko zna nekog kome je potrebno, volela bih stvarno nekome da pomognem





emicaa -> RE: Poklanjam...! (7.6.2020 13:12:16)

Pari bravo,javice se valjda neko kome treba.Mozda i na fb da stavis





Katarinaaaa -> RE: Poklanjam...! (20.8.2020 19:53:50)

Zdravo.Da li neko ima da pokloni stvari za devojcicu od 0+?Hvala unapred na odgovoru😊





pari -> RE: Poklanjam...! (20.8.2020 20:39:47)

Ja sam uglavnom sve poklonila,ostalo mi je 8 bodića sa kratkim rukavima veličine 9meseci





Mirko Svirko -> RE: Poklanjam...! (21.8.2020 11:04:05)

Poklonila sma bratu ima troje dece.. dve cerkice i sada sina. I dala sam mu sve Mirkovo. Doduse imam jos da biram. Jer je kao beba bljuckao. Pa neke stvari sam pobacala. Samo nesto sto je ok dajem. Ostalo bacam. Ali osecaj je predivan. I zato sto je on moj a i da niie moj svejedno nekoga si usrecio. I komsiki sam dala sve za njenu cerku koja je sedmi razred. Jako su siromasni i sve sto sam ja nosila a tada sam nosila prilicno lepu garderobu jer mi je tada tek otac otisao u inostranstvo i onda slao sve lepo.. a ja sve cuvala. I sve sam dala zeni za devojcicu.




doramar11 -> RE: Poklanjam...! (21.8.2020 11:44:39)

I ja sam sve poklonila ustvari sve sto je bilo u dobrom stanju. Bas je lep osecaj bio.




flamingos -> RE: Poklanjam...! (21.8.2020 15:20:59)



IZVORNA PORUKA: doramar11

I ja sam sve poklonila ustvari sve sto je bilo u dobrom stanju. Bas je lep osecaj bio.
Ista situacija.❤





Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]